19 Haziran 2009 Cuma


Chakra Çerçevem ve Güzel TacımAyshecan Ayşe'ciğe geç kalmış bir teşekkür bu. Haliyle kafamı kaşıyacak vaktim olmadığından ancak sizlerle paylaşacak vakit bulabildim.

Ayşe'cim el yapımı taçlar yapıyor ve bana da kendi yaptığı tacı ve eşimle hayranı olduğumuz Chakra'dan bu çerçeveyi yollamış.

Evlenirken bornoz takımı ve havlu konusunda çok titiz davrandım. Pazardan da Tepe'den Casa Club ürünleri olan havlulardan da aldım ama bornozlarımız Chakra'dan almıştık. Özelliği bambu lifiyle yapılmış olması. Göz atmak isterseniz burada katalogu var.

Ayşe'cim bu romantik çerçeve de çok sevdiğimiz bir fotoğrafımız var artık. Onu da bir ara ekleyeceğim. Ayrıca sizler hani hastaneye babana şık git dediniz ya; birgün bej mavi giydiğimde tacın başımı şahlandırdı :) Çok zarifsin ikimizde teşekkür ederiz.

10 Yorum Oku / Yorum Yaz :

Adsız   19 Haziran 2009 09:44  

çok güzel hepsi ben de chakra mağazalarını gezmeye o havlulara bornozlara dokunmaya doyamıyorum havlu ve bornozlar benim için çok önemli çünkü ben ıslak kalmaya dayanamam ama chakra bornozumu üstüme bi giyiyorum çıkarasım gelmiyor çerçevede süper içinde hep gülen resimleriniz olsun inş babanın daha iyi olmaya başlamasına dayının da tedaviyi kabul etmesine çok sevindim
dışarıdan bakılınca saçlarımızda cicili bicili tokalar üzerimizde renkli kıyafetler millet sanki tek derdimiz giyinmek kendimizi süslemek sanıyor ama bilmiyorlar içimizdeki acıları biz inatla giyinmeli kendimize bakmalı bırakmmalıyız hayatı.yoksa hasta yatağında gökkuşağı kızım diye nasıl gülücükler açtırırız yüzlerinde biricik babalarımızın
SEMA

mc   19 Haziran 2009 10:59  

hoşgeldinnn:)tekrardan çok geçmişler olsun.tacın çok cici ama çerçeve müthiş mutlu günlerde kullan

Stil Direktörü   20 Haziran 2009 22:53  

SEMA'cım o kadar güzel özetlemişsin ki durumu valla helal olsun sana. Benim de demek istediğim buydu zaten. Dışı seni içi beni yakar canım. Sevgiler.

Stil Direktörü   20 Haziran 2009 22:53  

mccim güzelim benim hoşbulduk canım :) Beğenmene sevindim. sevgiler.

Ayshecan   20 Haziran 2009 23:54  

canııım benim beğendiğinize çok mutlu oldum,mutlu günlerde kullan hediyeni...sen daha güzellerine layıksın..ailece sağlıklı ve mutlu olmanız dileğiyle...kocaman öptümm

Stil Direktörü   21 Haziran 2009 16:08  

Güzel kalpli arkadaşım benim tekrar teşekkür ederiz. Sevgiler.

http.belguzaranne.blogspot.com   22 Haziran 2009 11:41  

selam guzellıklerle dolu bır gun dıleğiyle

Sena   20 Ocak 2010 19:27  

cerceve coooook güzel vintage tarzi cok hosuma gidiyo

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   21 Ocak 2010 00:14  

Sena sağol canım evimde salonumu süslüyor Ayşe sağolsun


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015