1 Haziran 2009 Pazartesi


Teint Idole Ultra Lancome Fondötenimi Şiddetle ÖneriyorumBen yokken arada uğrarsınız belki diye yazıları önceden yazdım bu sebeple yorumlarınızı onaylayamıyor olacağım. Kıbrıs'dan sevgiler...

Günlük hayatta fondöteni pek sık kullanmam, Bourjois allığımı sürerim ki cildim hava alsın. Ancak yıllardır Teint Idole Ultra Lancome fondötenin bağımlısı oldum diyebilirim. Bence en büyük özelliği, sürdükten sonra hemen pudralaşması ve diğer fondötenlere göre cildimin hava alması.

Bunun yanında en beğendiğim özelliği ise; diğer fondötenleri ne zaman sürsem beyaz giydiğimde leke yapıyor. Ama bu fondöten nasıl bir yapıya sahip anlamıyorum leke yapmıyor.

Acaba az sürüyorum ya da iyice kuruyor da o yüzden mi leke yapmıyor ona emin değilim. Sadece fondöten seçimi yapmak isteyenlere önerim olsun.

Webde özelliklerini aradığımda da, karşıma şunlar çıktı. Sadece 14 saat boyunca dayanıklı ve kalıcı özel bir fondötendir. Yağsız olduğu için, özel pigmentler sayesinde 14 saat boyunca kalıcıdır. Yani kısacası arkadaşlar Jennifer Lopez makyajı gibi porselen bebek yüzüne sahip olmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

Altuğ Parfümeri'de Fiyat: 109,00 TL

Diğer fondöten önerim ise; daha uygun bütçelere ve günlük kullanım da fondöten kullanmadan sokağa çıkmayanlara yönelik. Max Factor Colour Adapt ama Lancome'un yerini asla tutmaz ve gün içinde yağlı cildiniz varsa parlama yapıyor.

Kozmetik'cim de Fiyat: 50,00 TL

11 Yorum Oku / Yorum Yaz :

aslan   1 Haziran 2009 16:20  

Merhaba kardeşim,
Eşimde bunların benzerini kullanır.
Traş takımlarımı onun yüzünden bulamıyorum.Aynanın önü hep onun
takımlarıyla dolu.

Kıbrıs seyahati nasıl geçti?
Palm Beach Otel'de (Magosa)
USDolars 2200.-kaybetmiştim.Eşim
çok sinirlenmişti.(1988'de)
Sen kumar oynamadın değil mi?
Ali abin

Muge Hestbaek   1 Haziran 2009 18:51  

Teint İdole Ultra'yı ben de kullanıyordum çok hoştur, bilirim. Bu aralar benim favorim Christian Dior'un Capture Total'i, aklında bulunsun, Teint İdol seven bunu da seviyor... Gerçi yaz geldi, yanıcaz hiç biri gerekmiycek :)

Stil Direktörü   4 Haziran 2009 15:52  

aslan Ali abi aynen bizim de bu şekile ama sizlere güzel gözükmek maksat :)

Kıbrısdan yeni geldim kısmetse herşeyi fotoğraflarıyla beraber yazacağım. Sevgiler

Stil Direktörü   4 Haziran 2009 15:54  

Muge Hestbaek deme ya sağol canım paylaşım için evet yaz geldi yandım bile gerekmedi :) ssevgiler

Adsız   3 Ekim 2009 01:06  

selam bilmiyorum yanıtlar mısınız ama ben yıne de yazıyım .) strawberryden almak ıstıyorum lancome fondoteni ama renk konusunda cok kararsız kaldım deneyemedıgım ıcın.acaba sızın kullandıgınız rengın adı nedır ordan bı kıyaslamayı yapmayı dusundum.)cok tesekkur ederım .)

irem.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   3 Ekim 2009 20:31  

irem.Neden yanıtlamayayım elbette ki cevap veririm, fotoğrafda yazıyor zaten Lancome Teint Idole Ultra SPF 10 canım,sevgiler.

Adsız   7 Ekim 2009 00:11  

açık soramamışım sanırsam sizin kullandığınız renk tonunu sormuştum mesela strawberryde albatre bej, porcelain bej renk tonları vs var sizinkini öğrenip bir kıyaslama yapmak için sormuştum(.çok teşekkür ederim yanıtınıza.

irem.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   7 Ekim 2009 01:02  

İrem'cim ne demek canım benim, valla benim eşim iş nedeni ile sürekli Dubai'ye gidiyor o aldı bunu da ama az evvel baktım resimde ne yazıyorsa bunda da o yazıyor bence bunu al en sık satılan ton buymuş bir forumda da okuyup öyle sipariş verdimdi hatta sevgiler canım

Adsız   8 Ekim 2009 00:42  

sanıyorum bu tonun adı cognac ya da beige nature.beige nature sizin kullandığınız ton gibi görünüyor resimden.) ben de onu alıcam.çok teşekkür ediyorum tekrar ilginize.yaratıcılığınızı da zevkle takip ediyorum.)sevgiler.


irem.

Adsız   13 Mart 2012 21:07  

Eda hanım yazınızı yeni okudum. Max Factor Colour Adapt'de renk uyuşmazlığı sorunu oluyor mu ? Ya da yeni ürünü Ageless Elixir 2in1 da olduğu gibi alın yanak ton uyuşmazlığı ?

 Stil Direktörü    14 Mart 2012 00:38  

Adsız inanın bilmiyorum bunu aldığım dönem eve gelen yardımcıma verdim Lancome'dan şaşmadım kısaca size de tavsiye ederim


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015