10 Temmuz 2009 Cuma


Bloggerdaki Çalışma Hakkında ÖNEMLİ!Arkadaşlar bloggerda çalışma varmış, kelime doğrulaması olan bloglara yorum yazılmıyor kelimeler çıkıyor ama alt kısımda kelime yazılacak yer çıkmıyor. Ama pop-up pencere olanlarda sorun yok. Hem bunu neden yapıyorsunuz anlamıyorum, yorumlarınız onaya tabiyse kelime doğrulama yorum yazanlar için İŞKENCE hem bunu kaldırsanız daha çok yorum alırsınız. Zaten spam yorum gelirse silin gitsin, bilmeyenlere de izah edeyim ayarlar ve yorumlardan kelime doğrulamayı hayır yapın, hatta bloglarda yorum panelini aşağı katıştırılmış kayıt yapanlarda da yorum alanı geç açılıyor benden söylemesi. Pop-up penceresiz ve kelime onaysız bloglar çoğalsın lütfen...

NOT: Bir altta ki yazımda B hakkındaki yazımda yorumlara tek bir cevapla dönerdim hep ama blogger karakter sayısında da kısıtlama yapmış bu sebeple uzun yorumları da ARTIK kabul etmediğinden dikkat ederseniz 3 ayrı cevapla yazabildim yorumlara cevapları. Bu da bilginize.

12 Yorum Oku / Yorum Yaz :

sünter   10 Temmuz 2009 23:10  

Edacim yarin Rock festivali var Stuttgart da. Aylin modarötörlügünü yapacak. Bu konser icin afisleri posterleri tanitimi hep aylin yapti. Türkiyede 4 dügün cekimi yapti. Gitmeden öncede burda iki özel cekimi vardi. Hikaye fotografciligi gibi bir seyler yapmaya calisiyor. Cektigi fotograflardan kitap yapiyor.
Anliyacagin gercekten yogun, ama Türkiyeye geldiginde sana gelecekti eger babaciginin rahatsizligi olmasaydi. Aylin zaten seninle konusup biraz fikir almak istiyor hele su yogunluk bir gecsin, su an heyecandan akli basinda degil:) neyse güzelim benim, iyice uzattim burayida mail gibi kullandim kusura bakma.
Ben en kisa zamanda mail adresine yazmayi ögrenmem lazim galiba:) Öpüyorum seni canim

içimdeki yolculuk   10 Temmuz 2009 23:28  

bende pop up yaptım.aman bende kayıt giremiyorum resim ekleyemiyorum sinir oldum.bilgi için saol tatlım

Alışveriş Cini   10 Temmuz 2009 23:34  

Canım vallahi bana da kelime doğrulama olmasa falan diye yorumlar geliyordui, ordan kaldırılacağını bilmiyordum :) Çok teşekkürler sana şimdi hem pop up yaptım hem de kelime doğrulama yok süper oldu :)

* ஐ * : ) Stil Direktörü ( : * ஐ *   10 Temmuz 2009 23:43  

sünter teyzem çok sevindim seve seve danışsın ama aycim en güzelini yapar zaten, o müsait olunca yazsın bana sevgilerimi ilet emi.

içimdeki yolculuk sen sağol canım yeniden denesene yazılıyor ben yazdım ya belki o an olmamıştır.

Alışveriş Cini ya bak gördün mü yazdım sana zaten oh mis gibi anında açıldı.

GüLCaN   10 Temmuz 2009 23:45  

yaa evet şu kelime doğrulama gerçekten de eziyet. neden kullanıyorlar ki bu özelliği, ne işe yarıyor anlamıyorum...

* ஐ * : ) Stil Direktörü ( : * ஐ *   10 Temmuz 2009 23:48  

GüLCaNcım ah ah keşke herkes okusa da kalksa bu eziyet :)

fgyapar   11 Temmuz 2009 01:04  

bilgi için çok teşekkürler canım.hemen kelime doğrulamayı kaldırıp,pop-up a döndüm:))

VOLKAN - KALDERA   15 Temmuz 2009 11:27  

O kelime doğrulama ndeniyle severek takip ettiğim blogları silmişliğim var :/

* ஐ * : ) Stil Direktörü ( : * ஐ *   16 Temmuz 2009 16:01  

VOLKAN - KALDERA hay çok yaşa sinir basıyor bacım ya :)

yaşamsal ganimetler   15 Aralık 2010 17:55  

SANIRSAM ,GALİBA,SANIYORUM EVET O HALDE VARIM=pDEDİĞİNİ YAPTIM AMA NE YAPTIĞIM HAKKINDA FİKRİM YOK SADECE TALİMATLARA UYDUM...EHEHEH HER HALDE OLMUŞTUR..VE İNŞALLAH İYİ BİR ŞEY YAPMIŞIMDIRHAHHAHAAY BEN BU BLOG OLAYINI ÇÖZMEM İÇİN BLOG KULLANIMININ BENDE+36 OLMASI LAZIM SANIRIM=(YAHUÇÖZECEM ÇÖZECEMDE YANLIŞ BİŞEY YAPARIM BAŞIMA İŞ ALIRIM DİYE KORKUYORUM..NEYSE HOCAM GÜVENİYORUM SANA..=p

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   16 Aralık 2010 14:25  

yaşamsal ganimetler canım benim hemen bakıyorum olmuş mu diye :)


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015