21 Temmuz 2009 Salı


Soğan Kabuklarıyla Doğal BoyamaVideoları göremeyen arkadaşlar sorun bende değil sizin DNS ayarlarınızda. Google'dan DNS ayarları diye ararsanız bir sürü izah eden site var. Bu sayede arada You Tube kapatılsa bile, DNS ayarlarınızı değiştirdiğiniz zaman tüm videoları sorunsuzca izlersiniz.

6 Yorum Oku / Yorum Yaz :

Hayal Küpü   21 Temmuz 2009 09:20  

Günaydın...uyanır uyanmaz ilk işim pc açmak oldu, aslında işsizliğin verdiği hırsla önce ev işi yapılacaklar çocuklar vs derken bilgisayar başına oturmayı hep sonraya bırakmışımdır yani blogtu yorumdu araştırmaydı derken diğer sorumlukların va zaruriyetin yanında buda bir hoby olduğu için, pc başına oturduğumda kafam rahat olmalı, ay şu kaldı ay bu kaldı dememem lazım...ama dünden beri blogunza yazılarınıza tasarımlarınıza hayran kaldım, ellerinize yüreğinize sağlık, öncelikle sorularıma cevap verdiğiniz için ve bana bahsettiğim konuda yardımcı olucağınızı belirttiğiniz için çok teşekkür ediyorum, inşallah en kısa zamanda sıra bana gelir...

Gelelim şu soğan kabukları yazınıza, bu konu hakkında yorum yazıcam ama başlığınızın haricinde hiç bir bilgi ve resim yok, bir kaç defa refresh yaptım ama aynı, acaba benim pc demi teknik bir sorun var diyerek bir kaç bloga baktım ama onlarda açılıyor, bu sizin blogtanmı kaynaklanıyor diye belirtmek istedim, belkide hala sorun bendedir bilemiyorum, umarım en kısa zamanda düzelir, okuyunca tekrar görüşmek üzere...sevgiler

becerikliminikler   21 Temmuz 2009 10:56  

küçükken babamda bize soğan kabuklarıyla renkli yumurta yapardı sırf yumurta yiyelim diye duygulandım birden

*kelebek*   21 Temmuz 2009 18:42  

benim blgsyrdamı bir hata var yoksa yukarıda birşey yokmu ??

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   21 Temmuz 2009 22:32  

Hayal Küpü geç oldu ama bende iyi geceler dileyim. Haklısın tabii vakit ve emek gerektiren bir mevzu. Seve seve sıra gelince yardımcı olacağıma emin ol.

Şimdi canım sanırım sizlerin DNS ayarlarından kaynaklanıyor. YOU TUBE olduğundan izleyemiyorsunuz yani sizlerde görünmüyor. Google'da DNS ayarları diye ararsan resimleri ile anlatım var. Malum arada YOU TUBE kapatılıyor o yüzden DNS ayarlarını değiştirmen lazım. Güzel sözlerin için de teşekkür ederim. Sevgiler.

becerikliminikler ya deme ya, bende sen yazınca garip oldum şimdi :(

*kelebek* sana da aynısını yazayım canım, sanırım sizlerin DNS ayarlarından kaynaklanıyor. YOU TUBE olduğundan izleyemiyorsunuz yani sizlerde görünmüyor. Google'da DNS ayarları diye ararsan resimleri ile anlatım var. Malum arada YOU TUBE kapatılıyor o yüzden DNS ayarlarını değiştirmen lazım.

zeynep   10 Eylül 2009 14:50  

eda'cim merhaba canım,vallahı hayran edilmeyecek gıbı değilsin ,
favorımsın. Allah razı olsun,sayende dns ayarları yapmayı başardım....
sıkı takıpçinim...
sevgıler,öptm canım....

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   11 Eylül 2009 04:37  

zeynebim canımsın ne demek bebeğim işine yaradıysa ne mutlu bana


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015