13 Ağustos 2009 Perşembe


Eşşek Feed'den Ne Anlar!Yazma kızım dese de yüreğim duramıyorum işte! Mevlana öğretememiş insanlara ben mi öğreteceğim. Bir arkadaşım (ismi lazım değil) bu konuya değin be Edi artık, sen yazarsan belki fayda eder dediğinden, ayrıca bir sürü arkadaşla aynı konuyu konuşup şikayet ettiğimiz için yazdım gitti.

Şimdi bu yazıya gelecek yorumlar,

1-Aaa ne güzel eşşek
2-Sen mi yaptın eşşeği
3-Nereden aldın malzemesini :)
4-Imm çok şekerler
5-Aşk ne güzel şey
6-Bizim de eşşeğimiz vardı küçükken
7-Ben çok severim eşşekleri
8-Barış Manço'nun arkadaşım eşşek şarkısını anımsadım cicim

bla bla... türevleri saçma sapan yorumlar yapanlar, daha önce hiç yorum yazmamış ad kısmına atmasyon isimler girip de laf sokma ihtiyacı hisseden vitamin yoksunu kişilikler!

Size sesleniyoruz! Az evvel 17 adet yorum sildim, kimse kusura bakmasın.

Haa birde özel bir günse copy pasteciler var...

Yahu ben sağlıkdan bahsetmişim, uzun uzun yazmışım, adam gelmiş kandilin mübarek olsun, anneler günü kutlu olsun diye kopyala yapıştır yapıyor. Eyvallah da konu ile ne alakası var!!!

Çok umurundaysa YANDA KOCAMAN İLETİŞİM'den mail at kutla, bedava reklam oh ne ala .)

Ay bir de bir yabancı adam var; "blogunu okuyorum takipteyim" diye en az 100 kişiye aynı yorumu yazmış. Hadi be ordan! Yaşlı olmasa kırıcam kalbini en az 6 kez aynı yorum yazılmaz ki bre!

Aaa spamcılar da var, bazı blogcu arkadaşlar da bana yabancı sitelerden yorum gelmiş diye seviniyor. Yahu onaylamayın silin şunları, niye spamcılar bulaşsın bloglarınıza.

OKUMADAN YORUM YAZMAYINIZ LÜTFEN!

Gmail hesabınız varsa, ve o hesapla yorum yazıyorsanız, yoruma vereceğim cevabı merak ediyorsanız "Yanıt yorumlarını ...@gmail.com adresine e-postayla gönder." kutusunu da tıklayın. Blogunuz yoksa adı/url seçeneğini seçip ad kısmına adınızı veya rumuzunuzu yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

Müsait olduğum zaman yorumlarınızı onaylar cevap veririm.
Kısacası notunuzu bırakın ben kendisine iletirim .)

Daha ben ne diyeyim...

Ay bir de bozulan sizi ziyaret etmem bir daha diye tribe girenler var, birde üşenmeden bunu yorum olarak yazanlar var, ne güldüm sabah sabah .)

İşte bu önemsemektir!

Asıl bu gibi tipler sıkı takipçidir, hırs yaptı ya canım cicim demedim diye en ince ayrıntısına kadar okur, nereden açık yakalarım diye didikler, hatta "oooh ben onu eleştirdim "diye de yağları erir! Yürü git ya, sen kim ben kim .)

Eskiden olsa üzülür takardım, sanırım nasırlaştım, kaşarlaştım! .)

Yok yani eleştirilere her zaman açık olmamla ve yorum silmememle bilinirim, ama şu andan itibaren az evvel 17 adet yorumu sildiğim gibi alakasız tüm yorumları sileceğim lütfen kusura bakmayın.

Yazmazsanız da yazmayın! Ne bununla uğraşacak vaktim ne de sabrım var!

Ayrıca ADSIZ'lar vur kaç yapanlar, yazdığınız yorumlar mailime düşüyor, stat counter sağolsun anında IP alıyorum ve blogum blogger olmasına rağmen server şirketimde bu yüzden ne zaman kim gelmiş neye bakmış datası bana geliyor!

Bir de iki yazısına yorum yazma sana da yazmayanlar var .)

Bir de tema isteyen, temasını yaptıktan 2 blogumda da tanıttıktan ve izleyici sayısı sayemde arttıktan sonra geri gelmeyen totosu kalkanlar var .)

Hee bir de bunun üzerine bana yine mi sana sardılar diye de sormayın emi! Kimsenin sardığı yok, sarsa da çok da fifi yani!

Bu blog BANA AİT, CANIM NE İSTERSE ONU YAZAR ONU YAPARIM! Okumayan okumasın, kimse size elinde cetvel otur da oku demiyor, kapı açık lütfen kış kış...

Kısacası Eşşek Feed'den Ne Anlar!
Eşşek fotoğrafı görsel kaynak
Hediyem olsun dinleyin içiniz açılsın Rütbeni Bileceksin!

62 Yorum Oku / Yorum Yaz :

sihirlisepet   13 Ağustos 2009 16:05  

ne gerek var böyle şeyler yapmaya değil mi Direktör cüm.hiç anlayamıyorum şu insanları.ne güzel şeyler paylaşıyoruz şurada hepbirlikte.birbirimize birçok konuda rehber oluyoruz.ne gerek var birbirimizi yemeye.zaten bi tuhaf olduk milletçe.boşveeeeer...dediğin gibi: bu site senin.canın ne isterse onu yaparsın.sevgiler...

polly   13 Ağustos 2009 16:26  

hes'e de yazdım, sana da yazıyorum. bırak, boşver yaw... "adsız" olan, adsız kalsın.. değer mi can sıkmaya..
amaaan, alemsin valla..

oytunla hayat   13 Ağustos 2009 16:36  

Nasılda içinden geçeni lap diye ortaya koyuvermişsin. Çok da iyi yapmışsın :)))
Hayatta keyif kaçıracak o kadar çok şeyle karşılaşıyoruzki bloğumuzda rahat bıraksınlar dimi ama... Hoş ben böyle şeylerle hiç karşılaşmadım ama sevdiğim blogları izlerken bazen o kadar saçma sapan yorumlar görüyorum ki üzülüyorum... Bencede istemeyen okumasın...
Sevgiyle kal canım...

nesrin   13 Ağustos 2009 16:37  

edacığım süper bi yazı olmuş.anlayana tabi...

Hacer @ Makyaj Günlüğü   13 Ağustos 2009 16:47  

Edacım büyük bir kesim, karşısındaki insan hakkında her lafı söyleme, onun hayatına her türlü müdahalede bulunma, yerli yersiz saçma sapan şeyleri fütursuzca söyleme hakkını kendinde görüyor. Sanki Allah onlara özel bir yetenek vermiş; çünkü ne kadar açıklasan da anlamıyor !

Benim makyaj videolarıma öyle yorumlar geliyordu ki dumur oluyordum resmen. Hele bir keresinde benim 12 yaşındaki kızım bile senden daha iyi makyaj yapıyor demişti bir baaayan = ) Eee yapıyorsa ne yapayım ? Blogu kızına mı emanet edeyim. 12 yaşındaki bir çocuğun makyaj yapmasından daha ironik olan, annesinin bununla gurur duyması.

Neyse efendim konuyu fazlaca dağıttım özür dilerim. Ama yazdığın kesimdeki insanları çok itici ve sevimsiz buluyorum.

Bu yerinde yazıdan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.

Sevgiler

Damlo   13 Ağustos 2009 16:50  

walla o kadar çok kriter vardı ki birinin ucundan köşesinden içine giricem die en iyisi mi yorum yapmıyım dedim :D:D

korktum vallahi :D:D

MISSRED'S DIARY   13 Ağustos 2009 17:08  

insanların içlerindeki öfkeyi, nefreti, kıskançlığı kusması için yapılmıyor bu postlar ama bunu idrak edemiyor bu adsız şahıslar. Sen bir şey üretiyorsun beğenmeyebilir insanlar ama çirkin yorum yapmak kimsenin haddine düşmez. Ya da beğenmiyorsan daha güzeliyle geleceksin insanların karşına ama ne yazık ki ağzı olan konuşuyor, eli tutan klavyelere sarılıyor kinini, nefretini kusmak için. Uğur Mumcu'nun çok güzel bir lafı vardır, "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar bir ülke için en büyük tehdittir" diye, işte biz böylelerinin fazlasıyla mevcut olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Yaratıcılığa gelince bi numara yok, kopyalamaya, eleştirmeye gelince de bizden iyisi yok. Buarada sen istediğin kadar yaz, onlar kendilerini bilmiyorlar ki yazdıklarından sebeplenip ders alsınlar!

Ateş Böceği   13 Ağustos 2009 17:17  

eee iyi sinirlendirmişler seni anlaşılan :) boşver gitsin kocamn insan olmuşlar bu saatte kadar insan olmayı öğrenemedilerse bu saatten sonra boşverr takılma derim ben :):)

ayci   13 Ağustos 2009 17:21  

ohhh icini dökmüssün - iyi etmissin!

birde su cokta fifi lafina hayranim!
hatta yüzünü bile düsünebiliyorum!

gecen gün ki yorumdan sonra, ne söylesen hakklisinnnnn!!!

ha birde, bayramin mübarek olsun :P
ne bayrami diye sorma, bize nasila her gün bayram bilirsin :D

Jojee   13 Ağustos 2009 17:32  

Yaa eşeğin malzemesini nerden aldın cidden çok süper olmuş bende yapıcam:))
Tamam kızma:)Cidden bende çok uyuz oluyorum o kişilere.Birde en sinir olduğum adsız kişilerin beni yargılaması.Çok biliyorsan kendin yap bu emeği sende göster demek istiyorum bende.Bende eleştiri çok alırdım sonra baktım ben cevap verdikçe azıtıyorlar.Wayfarer konusunda öyle olmuştu msla.Ne kadar kırıcı davranışlar halbuki.İnsanlar tuhaf anlaması zor.

allımorlu   13 Ağustos 2009 17:36  

ben okuduğum konunun yorumlarınıda vaktim varsa okurum,insanlar ne demiş bakarım yani.senin blogunda bu olay çokça cereyan ediyor. mesela geçen biri sana yorum alamadığını,yardımcı olmanı,tanıtmanı filan yazmış,kahkaha attım o yazıda.kişilik mi? blog mu? bu ayarı yapmak lazım.blog hiçbirzaman kişiliği ezmemeli,silikleştirmemeli,
al gülüm ver gülüm olmamalı.kimin ne olduğunu hepimiz ruhen hissedebiliyoruz.
ayrıca,bu denli reklama yönelik kişileri rencide etmeyişin bile gözümden kaçmadı,hem ince düşünceli hemde açıksözlü birisin.tebrik ediyorum seni...

Sycorox   13 Ağustos 2009 17:40  

maalesef bende böylelerinden nefret ediyorum artık...bizler burada hayatımızı açıyoruz ve yazarken paylaşırken mutlu oluyoruz...
heleki sizin gibi marifetli hoş bayanların kıskanılması normal/yani aslında normal değil ama işte insanımız...
Bu tip adsızdan vs. yapılan yorumları yazınca başları göğemi eriyor anlamıyorum...Hoşlanmıyorlarsa kapatırlar olur biter ne bu hırs...
bu arada IP adreslerinin öğrenilebildiği programları bilmiyordum ben teşekkür ederim valla öğrendim iyi oldu bu:)

mc   13 Ağustos 2009 17:45  

ögetmenimm demiyom boşu boşuna ben sana yaaa:))valla haklısınn savununn maşalarıı:D
(konu dışına çıkmadım demi şekerimm:S)gelmeyesin buralaraa(yok yok gel beklerimm;))

SATI YILMAZ   13 Ağustos 2009 17:56  

SENİ ÇOK ÖPÜYORUM CANIM.
İŞTE BU EDİ YAAA.

Keyifli Hobiler   13 Ağustos 2009 18:01  

Yazmakla iyi ettmişsin ve burası senin dünyan yaz çiz istersen karala kimsenin laf etmeye hakkı yok.
Ayrıca konuyla alakasız yorumlara bende gıcığım, yazma bişey kardeşim ya sırf link dagıtmak için daldan dala konan laklakçı kargadan başka birşey değilsin yazma bana diyesim geliyor ama kalp kırmamak için susuyorum.
Öff tüm enerjim düştü birden ya Edicim neyse öptüm seni.

MAYdesignorg   13 Ağustos 2009 18:03  

Kıyamam ben sana üzmüşler güzelimi. Dert etme çiçeklerde var dikenlerde.Oturup çalışsınlar üretsinler .Üretmeyen insanlar sıkıntıdan bulaşcak yer ararlar.Yayınlama tabiki bu senin en doğal hakkın.

Aicha!   13 Ağustos 2009 18:04  

Heyt be çekilin Direktörüm geliyor. Bayağı sinirlendirmişler seni.Sakin ol! Kimseye değmez.
Blogunda süper sen de süpersin.
Bu arada eşşekle yazdıkların da süper!
"Sen mi yaptın eşşeği" kısmında koptum:D

Dilem   13 Ağustos 2009 18:05  

İçini cok güzel dökmüşsün :) lacinin yazdıklarınıda az önce okudum bende daha bu hafta sizin arkadaş oldugunuzu ögrendim.
Kıskanılmak böyle bişi demek ki her yerden camur atılıyor ben daha blog aleminde yeniyim ama sizlerin hayranı oldum her konunuzu okumadan edemiyorum her konunuzada yorum yapmak istemiyorum ki yanlış anlaşılmasın diye gerekli gereksiz vs. sonucta cogu sadece burda reklam olsun blogum sitemin hitti artsın ziyaretcilerim cogalsın diye burda ne yazık ki.
5 aydır ben bunu gördüm ve bu acıdan daha cok secici davranıyorum her konuda konular ilgimi cektiyse yazıyorum veya begendigim hoşuma giden bir blogsa izlemeye alıyorum gerekesiz yere bişi yapmadım şuanda böylede devam etmeyi düşünüyorum.
Ben sizi cok iyi anlıyorum cok var böyle insanlar banada gelen adsız bir sürü gereksiz yorumlar yazıldı ki hic birini onaylamadım sonucta burası bizim yerimiz ne istersek onu ekleriz cöplük degil ki her gereksiz yorumu onaylıyalım
Benim amacımda aslında sizin gibi dostluklar edinmek ama bu samanlıkta igne aramak gibi bişi oldu artık normal hayatta dostluklarımdan ne hayır gördüm ki 15 yılık dostluk bir cırpıda silinebiliyormuş hic yere.
Neyse cok uzattım ama ben sizleri begenerek takip ediyorum bu tür insanlara da hic aldırış etmeyin siz artık kendinizi blogunuzu oturtmuşsunuz sizi sevmeyenlerde cok olucak sevenlerde bu normal hic kimseye ihtiyacınız yok dostluklarınız da hiç bozulmasın inş. hep koruyun bu zamanda gercek dost bulmak cok zor.

Glam's World   13 Ağustos 2009 18:06  

umarım gerekli kişiler gereken msjları almışlardır, rütbeyi bilmek ve geçme sınırını çizmek şart vallahi :))) süper yazmışsın cnm ellerine sağlık, hep destek tam destek ;)

Hello Kitty   13 Ağustos 2009 18:16  

cok ama cok guzel yazmıssın... oyle bıktım ki bende bu adı olmayan adsız sapıklardan!!!
madem begenmiyorsun madem hoslanmıyorsun neden bakıyorsun bloguma? kim zorluyor seni?
ya daha beni gormeden etmeden ıyyy cildin de ne kotuymus diyenler bile var! benim yuzumde tek bir sivilce bile yok dusunun...
cekememezlik mi yoksa canları mı sıkılıyor nedir??
blog demek paylasım demek.. blog yazarının sevdigi konulardan bahsederken bildiklerini paylasması ve rahatlaması demek. soru sorulursa duzgunce ne mutlu cevap verilir, ama sacma sapan seyler cok can sıkıcı.
ilk zamanlar cok cok cok uzuluyordum ve ne yalan soyleyeyim hala daha uzuluyorum bazen. cunku blog demek EMEK demek, sacma sapan seylerle ugrasmak degil..! ne guzel soylemissin sen: "artık nasırlastım, cokta umrumda diye". umarım bende yazdıkca bu adsız sapıklara karsı bir gun nasırlasırım.
ve umarım ne sen ne ben ne de diger blog yazarları bir daha sacla sapan seylerle ve insanlarla ugrasmaz..

clementine   13 Ağustos 2009 18:18  

Yaaa inanamıyorum, böyle şeyler de oluyor demek.
Şaşırdım valla, ama hakikatten çileden çıkarmışlar artık.

PINKSUGARR   13 Ağustos 2009 18:32  

ellerine sağlık valla ne laubali insanlar var..o blogunu okumadı diye çok büyük eksiklik olcak ya..afedersin ama acaip mal bunlar yha..diyecek bir şey bulamadım da şimdi sen herşeyi söylemişsin..eline sağlıkk :)

JustMakeup   13 Ağustos 2009 19:04  

Ahahah spam yorumlara cevap verip teşekkür edenlere ben de kopuyorum ;))) Neyseki ben onlarla uğraşmıyorum, wordpress hallediyor.

Çok doğru yazmışsın. Millet yok izleyici sayısı yok link yok yorum diye kafayı yicek yakında.Vallahi sıyırıcak. Ben bu fake isimle yorum bırakanların da blog sahibi olduğunu düşünüyorum açıkcası. Normal sıradan bir okuyucu ne diye uğraşsın ki böyle şeylerle? Sırf kıskançlık başka bişey değil.

Senin de işin zor yahu, bir ton manyakla uğraşıyorsun, Allah sabır versin ne diyeyim;)

xx

saniye   13 Ağustos 2009 19:24  

Edacım seni kimler kızdırmışsa acaip uçurmuşlar boşver sen onları sen sinirlendikçe onların hoşuna gidiyordur senin yaptıkların ve yazdıkların hepsinden farklı çekemeyenler çatlasın sevgilerimle

ebruli   13 Ağustos 2009 19:34  

İşte bu kadar.Hasta kişiliklerle uğraşacak kadar bol zaman nerdeeee :)Hayatın renkleri diye bakıcaksın :)öptüm canımm

dilarazisan   13 Ağustos 2009 19:56  

canim ya valla bravo ellerine saglik diycem harika yazmissin anlayan anlar artik:) ama cok guldum gercekten bole yapanlar varmi ya? canim su siralar cok yogunum malum tr hazirligi ama tum yazilari ve yaptiklari takip ediyorum yorum yazmasamda sizleri gercekten taktir ediyorum insallah tr de tanismakta nasipolur sevgiler

Dila   13 Ağustos 2009 20:13  

"birde bozulan sizi ziyaret etmem bir daaha diye tribe girenler var" hahahe cok guldum buna yani ne denirki işte malesef insanlar bi kusur bulayımda yazayım kucuk dusureyim diye bi neden arıyor heralde cok sasırdım postunu okuyunca.. niye bu kadar nefret varki? anlamadım ve uzuldum acıkcası.. en iyisi gormezden gelmek gercekten :)

ZarpandiT   13 Ağustos 2009 20:17  

haçen elin şurda yanımda olsa öperim ellerinden he :) hatta ver ağam öpeyim :) kapak olmuş aynen..çokta fifi bencede..
bu arada ben yorum konusunda biraz gec yazıyorum kusura kalma bacım :( (yeminlen korktum senden ondan yazdım bunu :D)

Siu   13 Ağustos 2009 21:31  

Senin böyle bir yazı yazacağın belliydide ne zaman gelecek acaba diyordum :)

asya selda   13 Ağustos 2009 22:25  

ya cidden izleyici sayısı artsın diye izleyenlermi var?
bende benim blogumda ne yazdıgını takip etmek için izliyorlar sanıyordum..
adsız yrumlar bana genelde güncel siyasi konular yazdıgımda korkaklar tarafından hakaret şeklinde yapılıyor..
ama ben yayınlamıyorum asyanın resimlerinin oldugu o şirin sayfaları kirletsinler istemiyorum...

sizi ziyaret etmem diyip tribemi giriyorlar çogu yazdıhgını ağzı açık okudum..

şu fesatlık,kıskançlık geresizlik bloglaradamı bulaşmış...

blog neyki ?

ben eskiden sevgilime yani eşime yazardım uzaktayken .günlük gibi tutardım öyküler yazar o günü anlatırdım.hediyeler yapar yollardım..
şimdi yanımda yazmak sacma oluyor ama yinede bir günce tutarım..
bloguda bu yüzden açmıştım içimdekileri biryerlere aktarmak,asyanın gelişimini gözle görülür sekılde saklamak...
kim bakmış kim ne demiş mi?düşünmemiştim..
ama iyiki yorumlar yapmış bazı arkadaşlarım onlarla hiç görmesemde tatlı bir bağ kurduk..

pek arkadaım yoktur benim buralarda herkes okumasa içimde ne var ne yok dökerim onlara..
bazen yayınlama diyip anlatırım doya doya...

canım ya ne çok yazdım blog buydu yorumlar ise bu gereksiz insanların yanında harika arkadaşlıklar kurmama neden oldu.
bu güzelliklerden biride sensin ne zaman buraya gelsem 50 li yaşlardaki ruhum senin enerjinle eksi yaşına dönüyor..içim açılıyor harika fikirlerden feyz alıyorum..
çok uzun bir yorum oldu
seni öpüyorum ..
ha bu arada bana yaptıgın son yorumun cevabına bir bak derim yazınca çok şirin geldi banan düşüncem:)sevgiler

denizanasi   13 Ağustos 2009 22:41  

ben birşeyler mi kaçırdım. kızdırmışlar seni. yazdığın gibi boşver gitsinnn :)

sesiber   13 Ağustos 2009 22:49  

Maille yazdım asıl yorumumu da bu şimdi aklıma geldi. Bu amca Pak Karamu değil mi? :))) Adını bile unutmamışım. Pek bir tanıyoruz kendisini her bloga yazdığı spam mesajlardan. O bile adsız değil en azından.
Yorum silmemek bu ortamda imkansız gibi birşey. Herkes haddini bilse, eleştirisini bile görgü kuralları dahilinde yapsa ne ala...

sünter   13 Ağustos 2009 23:08  

"Eskiden olsa üzülür takardim,simdi nasirlastim."
Bu sözü begendim.
Öptüm canim.

neduk   13 Ağustos 2009 23:28  

Eda'cığım, benim blogumda da neden gelmiş, neden beni izliyor anlamadığım bir tip var, yabancı.Avatarı da çok komik.İzleyenlerimden onu nasıl kaldırabilirim?

Chido's   13 Ağustos 2009 23:48  

Süpersin Edacım, gerçekten hastayım sana senin gibi blog yazısı yazan az bulunur nasıl güzel güzel toparlamışsın :))
Tatlıcım hiiiç uğraşmasınlar hasetlerinden çatlasınlar.Ya bu insanlar ne çeşit böyle hiç işleri güçleri yok valla azıcık olan akıllarını başka işlere yorsalar da iyi iş yapan insanları rahat bırakıp saygı duysalar ya da örnek alsalar ne iyi olur.Bu yazından sonra da abuk sabuk yorum bırakanlara da pes diyorum.
Şekerim balım öpüyorummm :)

becerikliminikler   14 Ağustos 2009 00:02  

boşver canımcım takma ne demiş fatih abimiz elalem ne derse dersinn hadi hadi hadiiiii:))))

Amethyst   14 Ağustos 2009 00:16  

Sevgili Eda hanım, yazdıklarınızı her gün beğenerek okuyorum ve yaptıklarınızı ilgiyle izliyorum.Bence bu kadar çok takip edilmek özellikle de bu kadar çok beğenilmek her yiğidin harcı değil bence.İnsanlar normal hayatta yapamadıklarını burda kimliklerini gizlemeye çalıştıkları için rahatça söyleyip içlerindeki bütün kötü düşünceleri ortaya koyuyorlar maşallah.Sizin yaptığınız yani üzülmemek ve takmamak en iyisi zaten.Her işte olduğu gibi burda da işini iyi yapanı çekemeyenler çıkıyor malesef:) (Çok uzun oldu farkındayım ama laçinin sitesinde de yorumları okuyunca dayanamadım)

PIN@R   14 Ağustos 2009 00:27  

okudum hem hak verdim hem güldüm süpersin sen edicim yaa...yazış şeklinden okurken yaşadım seni :)

tugba(kafdağı:)   14 Ağustos 2009 00:31  

edacığım, cok güzel bir konuya el atmışsın, bunu bir kişinin çıkıp söylemesi gerekiyordu, beni hatırlarsın belki senin sıkı takipçinim bloğunu değerli bulduğumdan yorumlara göz atmadan gecemiyordum ama inan son zamanlarda tıpkı dediklerin dısında birşey yazılmadıkça okuyasım bile gelmiyordu, yorum niye vardır bir konu hakkında bir cok kişinin farklı düşüncelerine ulaşmak için vardır hal böyle olmayınca bırakın konu kalsın standart yorumcular atılsın!!!

meltem   14 Ağustos 2009 02:14  

Hep diyorsun ya düdüklü kağapı olsun diye, ondan olmuş, eşek olsun seni okumayan zaten :)

Bilun ŞEN   14 Ağustos 2009 02:48  

Zorla okutuyoruz sanki :) Yani mesela takip ettiğim bir blogda, beğenmediğim bi'şey oluyorsa, 'bunu beğenmedim' demek yerine, sayfayı kapatıyorum. Herkesin tarzı, standardı, zevki ayrı..
Okumadan yazılan yorumlar bana da geldi, hatta hatırlıyor musun başka birinin yaptığı bi'şeyi yazmıştım. 'Ellerine sağlık canım benim, muhteşem olmuş' vs. diye yorumlar geldi. Tabi toz bulutu oldular sonra :))
Neyse garip işte.. Herkesten aynı incelik, aynı davranış beklenmiyor, beklersen üzülüyorsun.
Amma uzun yazmışsın kız, bunu da yazmış, iyi yapmış diye diye okudum :) Mucuk..

fgyapar   14 Ağustos 2009 03:13  

canımın içi,çeşidimiz o kadar çok ki,tüm bunlar malesef kaçınılmaz.Aldırmayacak olmana sevindim,öpüyorum güzel yanaklarından:)

wolkanca   14 Ağustos 2009 04:06  

ay ne güzel eşekler :D

ahu   14 Ağustos 2009 04:31  

yerden göğe haklısın ayakta alkışlıyorum seni.

E. Ali   14 Ağustos 2009 05:53  

Size aşırı çoklukta yorum geliyor bana nadiren yorum gelir. Aynı konuya değinsek de bir şey değişmiyor. Yani haklısınız kendi menfaati için yazanlar çok. "feedburner takipçi sayısına bak bu blogun yüzlerce takipçisi varsa buradaki her yazıya ilk yorumu sen yaz böylelikle yorumlara bakanlar senin linkine tıklar sitene gelir..." diye düşünülüyor galiba..
Kaydadeğer şeyler yazsalar yazıya anlam katsalar tamam şikayet değil teşekkür edilir ama onlar alelacele çalakalem bir iki kelime yazıp başka bloglara koşarlar aynı şeyi yapmak için...

Absinthe   14 Ağustos 2009 10:11  

Euhe anacım sana hep derim ben: Blog senin bloğun istediğini yazarsın istediğini silersin. Hatta istediğine cevap verirsin istemediğine de vermezsin umrunda olmasın. Gereksiz insanları da muhattab alıp daha çok sinirini bozma, gereksiz çünkü. Herkese cevap verme zorunda değilsin de zaten.. İsteyen istediği yorumu yapsın, eğer gerekliyse geri dönersin.. Tema yapma olayı almış başını gidiyor bu konuda daha önce sana ne dediğimi biliyorsun. O gün sesini duyduğumda zaten şok oldum. Harab etme kendini adını sanını bile doğru düzgün bilmediğin insanlar için

VOLKAN - KALDERA   14 Ağustos 2009 10:32  

laçin sen ve bilun üçlüsünün arkadaşlığı, lale abla ile maviannem'im kankiliği ve şu an aklıma gelmeyen daha bir çok arkadaşlık açıkcası beni d kıskandırıyor :))
Şaka bir yana ortam sanal da olsa ardındaki gerçek insanların güzelliğini (kalben), sıcaklığını, samimiyetini, dostluğunu bu soğuk camın ardından hissedebilen insanlar bazılarına her daim batmıştır ve batacaktır. 2+2:4
Ama şu yorum bırakıp cevabını takip etmek olayı benim son zamanlardaki yaramdır :/
Bu işlerden hiç anlamamakla birlikte yanıt yorumlarını.... gönder olayı bende çalışmıyor :( Ne ettim nasıl becerdim bilmiyorum ama ben tıkladığım halde o beni tanımıyor :(
Bak yine deneyeceğim..

bahar yorgun   14 Ağustos 2009 10:46  

stil direktörüm ne kadar germişler seni ya. ama yinede boşverip sallamayı ve dünya kadar laf sokmayı başardığın için tebrik ediyorum. bu arada eşeğin malzemelerini nereden aldın diye soracaktım :))

biyasimadahagirdim   14 Ağustos 2009 10:55  

:))) arasıra seni kızdırmak lazım bence:D klayvene sağlık;)

tema işini hiç öyle düşünmemiştim, direktörüm bana da tema yapsanaaa :D ;) :)

Rumeysa   14 Ağustos 2009 11:38  

büyük başın derdi büyük olur... çekemeyenleri çoookkk olur ki bizim milletimizde çok var bu duygu..
Walla Allah sabır versin biiirrrr, Allah insancıklara azcık aklı fikir versin ikiiiiii, kendini ifade etme tarzına hastayım üççççççç, bunu anlamamak için direten insanlara da yastayım dööörttt...:);) ay noldu bana yaa..

sevgiler...

Gökyüzünün ömRü   14 Ağustos 2009 11:48  

Harika bir yazı sonuna kadar katılıyorum...Bazen yorum yazmak için yorum yazıyor insanlar...Yazıları okuyup yorum kısmına geçtiğimde bir çok blogda konuyla alakasız bir çok yorum görüyorum...
Dilerim bu yazının ne anlama geldiğini anlayabilirler o insanlar...Yüreğinize sağlık bu olay anca böyle güzel bir yazıyla anlatılırdı...
Sevgilerle...

Bulunur Hint Kumaşı   14 Ağustos 2009 12:26  

Al sana copy past-lik bir yazı daha:DDDD

Öperim:)

içimdeki yolculuk   14 Ağustos 2009 12:30  

dehşetle irkildim..anlıyorum eda kızmışsın kızdırmışlar..ve gelen yorumlarda herkes seviyorum ağzına sağlık şak şak şak
bende seviyorum seni ama bu yazında sevemedim bak!...
hangi müslüman evladı aaa eşşek ne güzel sen mi yaptın malzemesini nerden aldın der yaa:)))abartmamışmısın burda?? prim yapmak isteyenleri biliyorsundur siliver gitsin..anladılar mı şimdi?? hiççç sanmıyorum huylu huyundan vazgeçmezmiş..

Merve   14 Ağustos 2009 12:47  

ammaan aynen valla hiç umursamıyorum ben böyle şeyleri isteyen istediğini düşünsün/istediği yorumu yapsın..
benim tek derdim içtenlik..herkes içten olsun..bilmeden tanımadan yargılamasın/çekiştirmesin bana yeter :)) kalıcılar hep kalıcı zaten mesela yazıyorum iste sunu begendim bunu begendim yani herkes mesaj bırakmak zorunda mı diil kime darılıcam aaa yazmadı diye ki.. ama birseye canım sıkılıyor sevdiğim herkes istisnasız yanımda..e bu iste bana yeter..t'mi askere yolladım..yorumlarla,maillerle keyfim yerine geldi bloglarda bu gunler için ! Amaç birşeyler paylaşıp rahatlamak gerisi boş valla! :))

jege   14 Ağustos 2009 15:42  

boyle bir post hazirlama geregi duymak bile icler acisi , keske herkes egosunu kendi kendine tatmin etsede siz bloggerlarda bu tip seyler yazmasaniz,
ama coguna gore ego tatminini bu tip seylerle yapmak kolaya geliyor,
dogal seleksiyona birak eda,hiic mi hiccc takma onlar kendi deliklerinde yok olacaktir zaten
sewgiler
imza:derinin annesi

L@febesi   14 Ağustos 2009 16:24  

ellerine sağlık,süper bir yazı;) ben blog aleminde yeniyim ama uzun süredir okuduğum bloglar var.yorum yapma ihtiyacı hissedersem yazıyorum,mesela senin bloğunuda epeydir izliyorum bu belkide 2.yorumum :) kıskananlar çatlasın, nazar etme ne olur blog aç senin de olur :))diyerek mutlu günler diliyorum

Mavi Bahçe   14 Ağustos 2009 19:06  

Seni baya sinirlendirmişler belliki stil direktörüm.Ama fazla takma kafana böylelerini güzel canına yazık.YAzınla gereken herşeyi söylemişsin eline diline sağlık güzel bir yazıydı.Umarım msj yerine ulaşmıştır.Öpüyorum çok sevgiler

~MaSaL~   14 Ağustos 2009 23:17  

dün bir bugün iki...ama yazını da yorumları da okudukça üzüldüm ve de gerildim...sanırım luzumsuz insanlar heryerde..onları uzak tutmak ise elimizde...

PAPATYA PRENSES   15 Ağustos 2009 01:01  

İşte bir blogcunun isyanı :) Altına imzamı atıyorum ve seni alkışlıyorum!

Adsızlardan, uyduruk adlılardan, kışkırtıp sinirlendirmeye çalışanlardan, alakasız yorum yazanlardan, vs vs hepsinden nefret ediyorum!

Hıı bir de şey var, meraba canım, seni takip listeme ekledim, bekliyorum!
Napim abi ben mi dedim beni takip et diye.
üf sinirlendim bak yine:)

Sallamamak lazım bunları ama insan bazen cinnet geçiriyor:)

necla   15 Ağustos 2009 01:06  

Yerden göğe kadar haklısınız nasıl dayanıyorsunuz sizler? Ben açmıyorum bu yüzden okuyorum sadece, biz yanındayız sizlerin yazar yazar giderler sil bağırsın durlar o kıskançlar daha güzelini yapsınlar kolaysa.

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   15 Ağustos 2009 18:49  

Dostlar genel olarak blogcu olanların başına geliyor işte demek ki böyle şeyler. Hırlayacak insanlar zaten linkini yazmadan hırlıyor, ve bence o adsızlar takma ad yazanların da %90'ı blogu olanlar :)

Ama açık açık diyemedikleri için maskelenmeye ihtiyaç duyuyorlar.

İçimdeki yolculuk var canım soranlar sen benim başıma gelenleri duysan az bile yazmışsın dersin emin ol!


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015