11 Eylül 2009 Cuma


Bloggerda Eski Yazılara Gelen Yorumlardan Haberdar OlmakBen 30 yaşındayım, ama beni okuyan benden 20 yaş büyük ve küçük bir sürü blogcu arkadaşım var. Onlardan gelen sorulara istinaden arada blog bilgileri yazmaya çalışıyorum. Hem ayrıca blogu olmayan ama beni okuduktan sonra blogcu olan bir sürü de yeni arkadaş katıldı aramıza. Kısacası yeni, eski, büyük, küçük hepimiz için yazmakta fayda var diye düşünüyor, kendimi eğitime adıyorum hi ho ho :O

Gelelim mevzumuza;

Blogger'da Eski Yazılara Gelen Yorumlardan Haberdar Olmak

Blogumuza giriş yaptığımızda yorumların tamamını yorum denetleme alanından okuyamayız. Belli bir satır aralığına izin verir. Gerçi bu Chrome ve Explorer için geçerli. Şayet pcnizde Firefox varsa; yorumların üzerine tıkladığınızda hepsini okuma şansınız var. Zaten hep diyorum, Firefox kurun, web de bu şekilde gezin. Gerçi bende Opera'da var ama en sık Chrome kullanıyorum en hızlısı bu.

Neyse, diyelim ki; blogunuzda eski bir yazınıza yorum geliyor, ama hangi yazı neydi dikkat etmeden onayladınız. Don't panic canlar!

İzah ettiğim ayarları sırası ile yaparsanız hem hangi yazınıza yorum gelmiş, hem ne yazılmış açıkca görme şansınız var. Hem de eğer ki, yorumu yazan gmail hesabı ile yorum yazmışsa, o gelen yorumu mailinizden yanıtla derseniz o kişinin mailini de arada görme şansınız olur. Malum blogger, google, gmail hepsi aynı altyapı ve firmaya ait diyeyim.

1 Kumanda paneline giriş yapın ve ayarlar sekmesine gelin.
2 Yorumlar sekmesine gelin.
3 Yorum denetleme olan yere mail adresinizi yazın.
4 Yorum Bildirimi E-postası olan yere değil, o kısım boş kalacak. Zaten altta yazıyor bende yazayım, o kısım üyeler için yani, diyor ki oarada, "Virgülle ayırarak en fazla on e-posta adresi girebilirsiniz. Blogunuza yorum yazıldığında bu adreslere e-posta göndereceğiz."

Eğer kaza ile buraya birinin maili girdiyseniz silin, size ne yorum gelirse bu kişilere de mail düşer :)


dip not: Hazır YORUM PANELİ ekran görüntüsünü eklemişken yazmam gereken bir kaç konu daha var onlarında altını çizmekte fayda var diye düşünüyorum.

Aynı yerde, yani AYARLAR sonra YORUMLAR bu kısma girdiğinizde;

Yorum denetleme Her zaman yapın, açık bırakmayın ki, yazılan yorum nedir, ne değildir haberiniz olsun. Hatta bir adam var yabancı, her bloga gelip blogunu okuyorum, güzel blog falan yazıyor, PAKARUMU mu ne adı, misal bu adam yorum yazarsa silin, açık kalırsa o alan anında yayınlanır yorumu. Bu ve bunun gibi spam yorum yazanların yorumları tak diye yayınlanır.

Yorumlar için kelime doğrulama gösterilsin mi? Hayır yapın, allah aşkına hayır yapın, valla kelime doğrulama olan bloglara yorum yazmak gelmiyor içimden. Zaten onaya tabii yaparsanız, gerek yok buna. Spam veya istemediğiniz yorum gelirse reddet yaparsınız. Hem kelime doğrulama çile, size daha kolay yorum yazılır, daha çok yorum alırsınız.

Yorumlarda profil resimleri gösterilsin mi? Evet Hayır size kalmış, bende evet seçili, yani sizlerin profil resimlerini tanıyorum zamanla da hafızamda yer ediyor. Hatta bunu da zırt pırt değiştirmeyin ki, insanlar sizi anımsasın!

Yorum Formunun Yerleştirilmesi Pop-up pencere seçin bunu da rica ediyorum ayrıca sizin yararınıza neden mi? Açıklıyorum, okumaya devam...

Tam sayfa yaparsanız şayet blogunuza giren kişi, diyelim ki yoruma bastı, o yazıya yorum yapar çıkar, çok az kişi geri döneyim de diğerlerini de okuyayım da yorum yazayım der. Benden söylemesi.

Aşağı katıştırılmış kayıt asla yapmayın diyorum, defalarca da birçok blogda yorum yazarken bunu da üşenmedim yazdım. Malumunuz blogger altyapısına bizler para ödemiyoruz, yani bedava. Bu sebeple arada iyileştirme çalışmalrı oluyor, genelde Aşağı katıştırılmış kayıt olan bloglar da bu gibi zamanlarda yorum yazılmıyor bilesiniz.

Umarım işinize yarar, aklınıza takılan birşey varsa yorumdan izah edin, not alıyorum arada yazarım. Bakınız burada BLOGGER BİLGİLERİ diye 7 konu yazmışım, okursanız işinize yarar.

Yazdıklarım işinize yararsa ne ala, bir ses verin ki; bileyim kimlerin işine yaramış canlar.
Haydi baş baş, kalın sağlıcakla...

86 Yorum Oku / Yorum Yaz :

tozludefter   11 Eylül 2009 09:43  

Pamuk prenses döktürmüşün yine o güzel bilgi dağarcığındaki işe yarar bilgileri. Çok teşekkürler ablam, eminim ki bir çok blogger kullanıcı arkadaşlarımızın hem işine yarar hemde blogun yorumsal işleyişi kaliteli hale gelir. Kal sağlıcakla ablacım...

Lacin   11 Eylül 2009 10:16  

yavrum yine uğraşmış yazmışsın.
Ben bunları bildiğim halde emeğine teşekkür edeyim :))

mugemmell   11 Eylül 2009 10:19  

Edacım pop-up pencere olayını bilmiyordum. Çok merci ben de öyle yaptım şimdi.
"bunlar da ilginizi çekebilir" bölümündeki kutucuklar nasıl yerleştiriliyor onu bilmiyorum örneğin ben. Eğer yazı yazacaksan bu konuda yazabilirsen sevinirim. İyi oldu bu teknolojik yazıların. en çok teknolojik özürlü olan bu arkadaşın etkileniyor bu yazılardan haberin olsun! Öperim seni...

hersei'm   11 Eylül 2009 10:39  

canım tavsiyelerini dikkate alanlardan biri olarak gerekli işlemleri yaptım ama zaten bana pek yorum gelmiyo:)) ben öyle takılıyorum işte kendi kendime

GüLCaN   11 Eylül 2009 10:42  

hay eline koluna klavyene sağlık Edi'm. şu kelime doğrulamaya iyi ki değindin. sırf o yüzden yorum yazmıyorum bazen.

Sümbül Zerafeti   11 Eylül 2009 10:43  

Teşekkürler Edacım, yine bu yazına benzer bir yorum mu yapmıştın, bir yere mi yazmıştın bana mı yazmıştın ayyy kafam karıştı :) neyse senden öğrenmiştim kısacası bu bilgileri ve hemen uygulamıştım,bir kez daha teşekkürler...

Miss Sensible   11 Eylül 2009 11:25  

Edacım,
Verdiğin bilgiler için çoook teşekkür ederim. En azından benim gibi bu işe yeni başlamış sayılan birisi için çok aydınlatıcı ve faydalı oluyor:)

Loreathan   11 Eylül 2009 11:28  

Ben yorumları emailden takip ediyorum, ne kadar eski yazıya gelirse gelsin farketmiyor, emaile düşüyor.

Merope   11 Eylül 2009 11:35  

bence yorum onayına gerek yok, email e geliyor zaten yorum bilgisi, istemedigin yorumu silersin olur biter (:
şahsen oturup tek tek yorum onaylamak zor gelir bana heheh

eylulbahcesi   11 Eylül 2009 11:35  

hay ağzına sağlık eda'cım şu kelime doğrulamalı ve tam sayfa gösterilen yorumlar beni de müthiş kasar bazen ben de yorum yazarken değiştirin diye ricada bulunurum...aten ar zor yorum yazarım bir de üstüne kelime doğrula diyince bırakıp gidesim gelir:) ayrıca pop up pencere en kullanışlısı.

bu arada eda cım dün firefox kurun diye yazmıştım sen sorunun temadan olabileceğini yazmışsın bana...ben sayfamda hiç bu soruna rastlamıyorum herşey normal görünüyor fakat zaman zaman böyle yorumlar gelebiliyor ben yaşamadığım için sebebini bulamıyorum...temadan dediğin sorun ne olabilir sence...ve öyle olsa ben de aynı sorunu yaşamazmıydım...acaba kendi bilgisayarlarından ya da bağlantılarından olamaz mı? fikrin nedir bu konuda bildirirmisin canım...teşekkürler...sevgiler

MAVİANNE   11 Eylül 2009 11:36  

teşekkürler tatlım sen düzenledin benim bloğu ama
yine de faydası oldu
teşekkrüler
muckkk

3D1N   11 Eylül 2009 11:36  

Ses veriyorum, yorum formunu pop-up çevirdim. Bakalım bir değişiklik olacak mı yorum sayılarında :))

Diğerleri tamamdır.

clementine   11 Eylül 2009 11:38  

Merhaba,
eski yazılar için gelen yorumlar da gerçekten paniğe kapılıyordum. Hatta dört dönüyordum, hangi yazıya gelmiş bu yorum diye... Çok faydalı oldu bu bilgi sağol.
Bir de bişey sormak istiyorum. Blogger'da sayfaya koyduğum görseller belli oranda küçülüyor, ben daha kocaman fotoğraflar istiyorum blogum da... Bunun bir hal çaresi varmıdır acaba?

gly   11 Eylül 2009 11:48  

cok merci! benim isime yaradi

Kiraz Prensesi   11 Eylül 2009 11:49  

çok sağol harika bi post!

Eda   11 Eylül 2009 11:55  

süpersin sen, bu bilgilendirmeler müthiş oluyor. paylaşımcılığın herkese örnek olsun diyorum, okuyup en kısa zamanda uygulayacağım diyorum :)
adaşım canım, çalışkan arım :)

Elvan   11 Eylül 2009 11:59  

Thanks sweety walla benim işime yarar:)

SEZGi   11 Eylül 2009 12:11  

sağol edacım bizleri bilgilendirdiğin için,
buarada Hi ho ho :O çok tatlı ya :)))

Bahar ve kızısı Yağmur   11 Eylül 2009 12:11  

takip ediyorum ama şimdiye kadar hiç yorum yapmamıştım kısmet bu yazınaymış:)
benim işime yaradı gerekli ayarlamaları yaptım, sağolasın.

VOLKAN - KALDERA   11 Eylül 2009 12:11  

Ah be cano ne diyim sana, tam kapına geliyordum ki yorumları yazı adına bakmadan onaylarsam birdaha bulana kadar imanım gevriyor diyecektim ama sen yetiştin.
Allah ne muradın varsa versin abıla,
Allah çol çocuguna bağışlasın (şimdilik ömi'ye) abıla,
Allah iki cihanda aziz eylesin,
Allah..... daha ne diyorlardı lan unuttum :P :))) İşte ondan :))

papatyaninguncesi   11 Eylül 2009 12:47  

bu güzel bilgiler için teşekkürler eda.devamını bekliyoruz ben blogspot ta pek iyi değilim o yüzden öğreneceğim çok şey var.

Rumeysa   11 Eylül 2009 12:53  

teşekkürler..;)
şimdi değil ama bunları daha önce senin uyarınla düzeltmiştim, yapmıştım zaten....;) ağzına sağlık,kalvyene sağlık.:)
sevgiler..:)

Syhn   11 Eylül 2009 13:01  

şahanesin ya!!
gerekli düzenlemeleri yaptım.
bi çok şeyi ben daha sormadan sen yanıtı vermiş oluyorsun bayılıyorum bayılıyorum!

Angelica   11 Eylül 2009 14:01  

Teşekkür ederim yazdıklarınız için :)) Şu mail adresine gönderme olayı çok iyi oldu :))

Aslı ERATAÇ   11 Eylül 2009 14:31  

Mersi Sekerim:) ama yine d gorustugumuzde bir bilg dersi ayarlariz:)

çatı katı   11 Eylül 2009 14:44  

çok teşekkürleeerr hemen ayarlarımı yaptım :) eline sağlık çok ayrıntılı açıklayıcı anlatmışsın :)cevabı burada bulacağımı biliyordum :)

Mutfagimdaki Lezzetler   11 Eylül 2009 14:45  

Edacıgım emegıne saglık canım.
Bazı konuları bılmıyordum ve gercektende ısımıze yarayacak bılgıler eklemıssın cok tesekkur ederım.
Sevgıyle opuldun seker
Elıf

Glam's World   11 Eylül 2009 15:14  

Ellerine emeğine sağlık direktörüm, bazen bi anda çok eski bi yazıya yorum geliyo, onaylıyorum, sonra yazıyı bulamıyorum cevap yazmak için. Çok iyi oldu bu:)

tosbagalar   11 Eylül 2009 15:22  

Valla tam isabet ben bugün bir blog oluşturdum yani bu alemde yeniyim.Çok ince bilgiler almış oldum çok teşekkür ederim.

ŞANSLI   11 Eylül 2009 15:27  

Teşekkürler hayatım!

biyasimadahagirdim   11 Eylül 2009 15:52  

teşekkür ederiz örtmenim;) benim sorunun cevabı varsa sabırsızlıkla bekliyorum;)
şu kelime doğrulamayı çok önce değiştirmiştim ama aşağı katıştırılmış yorumu yakın zamanda kardeşimin uyarısı ile değiştirdim, iyi oldu:D bazen kendi blogundaki eksikliği farkedemiyor insan..

TAZE NANE   11 Eylül 2009 16:05  

Bunlar güzel bilgiler canım. Teşekkürler.
Sana aynı isteğimi yine yinelicem kusura bakma. Şu dikiz aynandaki kişilerinde hiç ilerleyemiyorum. Ne olur onu bir ara aç. Diğer kişileri geziyim boş zamanlarımda.
Sevgiler canım.

kedicibasi   11 Eylül 2009 16:22  

ben faydalandım:) e posta konusunda:) teşekkürler.

pembe fiyonk   11 Eylül 2009 16:46  

bu bilgilerini dikkate alıyorum canım.ama sürekli kelime onaya tabii olmasın diye işaretliyorum.yine de senden uyarı alıyorum.ben mi beceremiyorum anlamadım :)

birde merak etttiğim bir husus daha var.mesela bazı bloglara yorum yazıyorum ama unutuyorum nereye yazdığımı.başka bloglara yazdığımız yorumları takip edeblceiğimiz bir alan var mı?
ilgilendiğin için teşekkür ederim direktörüm:)

Ece Nur'un Annesi "Mine"   11 Eylül 2009 17:02  

uyguladık
sizi şimdi keşfettim
izleyeceğiz
bizi de izleyin =)

Antigone   11 Eylül 2009 17:03  

Valla süpersin Eda!! Sanki aklımı okumuşsun da nelere cevap aradığımı biliyormuşsun gibi... Hemen ayarlarımı dediğin gibi değiştirdim. Çok çok teşekkürler canım ;)) Blog dünyası sana minettar ;))

stuven   11 Eylül 2009 18:24  

daha önce önerin üzerine kelime doğrulamayı kaldırmıştım zaten. bugün de yorum denetlemeyi ve pop-up pencere yi yaptım:) teşekkür ederim.

mayri   11 Eylül 2009 18:24  

Teşekkürler
Bilgiler işime yaradı.
Yorum bildirim e-postasını boş bıraktım. Kendi kendimi görmekten bıkmıştım.
Birde pop-up yaptım.

Birde ikide bir cookies alarmı veriliyor. Netten yardım alıyorum. Ama bir liste vardı internet seçeneklerinde bol cookie li onu nasıl sileceğim. Belki diğer yazdıklarında vardır onlara da bakayım.

by

özge   11 Eylül 2009 18:26  

chrome yükledim ediiiişko bayıldım süper,hemen de yükleniyo zaten.diğerlerini de yapıcam,blog alemi sana minnettar gülüşko

Evimin İncileri Belgin   11 Eylül 2009 18:35  

Süpersiniz bilgiler için teşekkürler iki yere de mail adresimi yazmışım sayenizde düzelttim o katıştırılmış nedemek onu çözememiştim o sorunu da hallettim :) :) Sevgiyle Kalın...

fgyapar   11 Eylül 2009 18:50  

hiç işime yaramaz olurmu?biliyorsun ben çok yeniyim ve teknik bilgim de kıt :( bu yüzden yutarcasına okuyorum yazılarını.çooook sağol canım benim.

ebruli   11 Eylül 2009 20:56  

Harikasın.Hemen not aliim ben bu bilgileri.Bu konularda süper yeteneksiz,acemi biri olarak :) sevgilerimle canımm.

E. Aylin Kesim   11 Eylül 2009 22:36  

Valla Edacım başkalarını bilmem ama yeni yazın beni çok aydınlattı :) Blog dünyasında yeni olduğum için bilmediğim baya konu var zaman ile öğrenicem, ne mutlu senin gibi aydınlatıcı biri var.... Görüşmek Üzere....

suzy   11 Eylül 2009 22:52  

Ay dur hemen yapıcam öğretmen Direktörüm. Bakalım bunu da kıvırabilecek miyim.
İmza: sadık öğrenci Suzy:)

suzy   11 Eylül 2009 23:00  

Ay başardımm:) yaşasın oldu bile pop-up pencere yorum şeyisim oldu:) Ay yahu çok şımarasım geliyor sana, ama be nasıl böyle bişeyi fark etmemişim ki. Ben harbi balığım Eda heee, sen de olmasan oyy oy. Blog yazmaya başladığımdan beri resmen elini kolunu omuzumda destek hissettiriyosun bana. Nasıl bir enerji be kuzucuk sendeki. İyi ki varsın. Seni bulsam da koccaman yapıştırsam yanağına öpücüğü:)

asyaselda   11 Eylül 2009 23:04  

yeni açtıgı blogumda önerilerini dikkate aldım teşekkürler edoş:)

ORDAN BURDAN HAYATTAN   11 Eylül 2009 23:04  

anacım herşey harika, aynen dediğin yapıyorum ben de ama şu aşağı katıştırılmış kayıt da neyin nesi bir onu bilemedim???

Rengarenk Dünya   11 Eylül 2009 23:55  

İşe yaramaz olur mu,benim gibi yeni başlayanlar için her tür bilgi makbuldür:)Teşekkürler.

perimasalim   12 Eylül 2009 00:03  

merhaba.okudum,uyguladım,yararlandım:)teşekkürler...

asyaselda   12 Eylül 2009 00:18  

eda:)


demiştin ya laf aramızda ben daha önce çok tv ye gazeteye çıktım diye..
dedimki bakayım hele:)eda neler yapmış ne demiş diye sordum google emmiye...
amannn her yer eda suner:):)
ve çok şeker
şimdi sana bir iki söz söyleyeceğim yağcııı denmesin...
öyle havalı filan değil konuşmaların tahmin etttiğim ama başkalarının tahmin edemediği gibi..çok şiyinsinn hele o klozet kapagındaki helloya bittim..

ama sana söylemeden edemeyeceğim saçların hep sarı kalsın böyle daha bir güzelsin daha bir gençsin ..
seni seviyorum yav ben yağcılıksa yağcılık ebrunun dediği gibi içiimemei saklayayaım baktım,dinledim,iledim
gördüm ki hem zeki,hem yaratıcı hemde çok şiyinisinnnnnn:)
öptüm ama sen benim stil direktörümsün yinede:)


ha bu arada tema işin hallettim :)
sevgiler

SEMYIL   12 Eylül 2009 00:39  

canımmmm nasıl dua aldın benden
benim gibi B.sayar cahiline ilaç gibi geldin.. hemen defterime not ediyorum .(bir akıl defterim var da) şu unutkanlığıma da çare bulsam
bazen yorum yazamıyorum ama hep
takibimdesin.. böyle derslerin
devamını rica ediyorum ööretmenimm:))
sevgiyle kucakladım :))

asssortic   12 Eylül 2009 01:08  

valla yazdıklarını aynen uyguluyorum.önce firefox`u yükledim,daha sonra kendime bir blog adresi aldım ama şimdilik sadece ben görebiliyorum.sen bilgi verdikce ufkum genişliyo canım.devamını bekliyorum.

Taze kahve   12 Eylül 2009 11:07  

Canımcım pop up pencere yaptım ben de ve e posta olayını düzelttim teşekkürler şeker ...

tasarım mekani   12 Eylül 2009 19:43  

canim yaa... her turlu herkesi bilgilendiriyorsun ve cok sempatiksin... Guzel bir hafta sonu gecirmen dilegi ile medinem.. ha unutmadan popup pencere bilgisi isime yaradi.. medinem

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   12 Eylül 2009 19:59  

Yorumları ile fikirlerini beyan eden, güzellikler yazan tüm arkadaşlara tşk ederim. Esprili yorumlarınıza bayıldım bittim, okurken nasıl da gülümsedim bir bilseniz, neşeli hikaye gibi geldi her birinizin yorumu.

Sorusu olanlara cevap yazacağım, ayrıca bloguma ilk defa gelip yorum yazan bir sürü arkadaş daha tanımış oldum, onlara da hoşgelmişler eli boş gitmemişler diyor sevgilerimi yolluyorum.

mugemmell liliyanın sitesi linkwithin okdir "bunlar da ilginizi çekebilir" yazacağım canım, sevgiler.

Loreathan enişte, ama senin yorumlar da onaya tabii değil tak diye çıkıyor biri fena birşey yazsa, sen maile bakana kadar geç olmasın.

Merope ama işte bak o zaman da biri fena birşey yazsa, sen maile bakana kadar iş işten geçmesin :)

eylulbahcesi canım sana da yazdım, ama demek istediğim, sen dışardan bir sürü şey eklemişsin bloguna belki onlardan da kaynaklanıyor olabilir, birde Chrome kur dene test et, hatta başka blog ve sitelerden eklediğin widgetları atıyorum kültürmantarımıdır nedir bir site varya millet onu ekliyoru, blogunu ekle falan olanlar onlar ve benzeri varsa silin derim.

clementine not aldım sorunu canım takipte kal yazıcam onu da sevgiler

TAZE NANE ben bizzat o şekilde yapmıştım ama sen çok istediğin için renk verdim canım.

pembe fiyonk izah ettim daha ne yapayım canım tane tane dikkatlice oku birzahmet herkes yapmış ama aaa kızıcam valla :O Yorum yazdığın yerin altında, eğer blog sahibi bu kısmı açık bırakmışsa şayet, yanıt yorumlarını stildirektoru@gmail.com adresine e-postayla gönder var oradaki kutucuğu tıklarsan yorumun onaylanınca sana da mail düşer bu sayede takip etme şansın var.

Ece Nur'un Annesi "Mine" aldım izlemeye sevgiler

mayri cookiler için geçmişi sil yapman lazım pcnden canım.

ORDAN BURDAN HAYATTAN anacım panele git yazım da açık kalsın bir dikkatlice oku dene ayarları tek tek yorum kısmını pop up yap ve katıklaştırılmış yap, sonra yorum gönder yap kendine ve bak aradaki farka anlarsın yani.


asyaselda canımsın sana ayrıca yazdım zaten, bizler birbirimize destek olalım paylaşım olsun gerisi boş birtanem, sevgiler.

SEMYIL ablam devamı gelecek söz sevgiler.

asssortic canım herkesin linkine tıklanıyor senin tıklanmıyor sen nasıl yorum yazıyorsun bir bak bakalım, blog mailinle login olda yaz emi, sevgiler.

pembe fiyonk   12 Eylül 2009 20:12  

kızma çıraklara direktörüm :P
öğretici bilgiler için çok teşekkür ederim

YELİZ   12 Eylül 2009 21:33  

SÜPERSİN....
HİÇ KİMSE BU KADAR EMEK VERİP KİTAP GİBİ BLOG KULLANIM DETAYLARINI YAZMAZ...
ZAMANIM OLMADIĞI İÇİN TAKİP EDEMEM GÜNCELLEYEMEM DİYE BLOG DÜNYASINA GİRMİYRM AMA SAYEDEN BLOGGER LİK HAKKINDA ÇOK ŞEY ÖĞRENDİMMM...
AŞÇILAR YAPTIĞI YEMEĞİN TARİFİ SAKLAR GENELDE AMA SENİN YÜREĞİN KOCAMANNN.....HER YAZINDA BEN BİLİYORUM SİZ DE BİLİRSENİZ DAHA MUTLU OLUYORUM TARZIN HAKİM...
KANATSIZ MELEK EDİ......
SEVGİLER
YELİZ

minikmimik   12 Eylül 2009 22:07  

herkez gelip baksın bloguna .kelime dogrulama yuzunden sadece yorum yazmıyorum bazı bloglara inşaallah görmüşlerdir ..

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   12 Eylül 2009 23:07  

YELİZ canım benim mailden de döndüm zaten seni kocaman öpüyorum çok içtensin güzelim.

minikmimik çok yaşa canım!

biyasimadahagirdim   13 Eylül 2009 06:10  

3 gün önce mail göndermiştim, 1 dk kopyalayayım;)

"merhaba direktörüm;
blog kurdu olarak bu soruyu sana sorabileceğim aklıma geldi;) hani izleyiciler bölümünde bazılarının blog adresleri tıklayınca görünmüyor yaa, adresleri bulmanın bir yolu var mı? bazen google dan yazıp buluyorum, bazen izlediği siteler arasında kendini izliyorsa buluyorum ama bazen bulamıyorum bir türlü adresi:( "

işte böyle güzin abla,derdim büyük:)))

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   13 Eylül 2009 09:39  

biyasimadahagirdim mailden döndüm, buradan da yazayım canım. Bağlantılarını profillerine eklemeyi unutan/bilmeyen arkadaşlar onlar. Blogger profile diye googledan aramaktan başka çare yok canım.

Derman oldum mu derdine diyicem ama cık diyeceksin biliyorum, olsa tükkan senin yok işte :(

biyasimadahagirdim   13 Eylül 2009 17:19  

:) teşekkür ederim, en azından benim beceriksizliğim mi diye düşünmeyeceğim;)

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   13 Eylül 2009 20:08  

biyasimadahagirdim estağfurullah canım sevgiler

Moda-Yemektarifleri   14 Eylül 2009 10:16  

ne kadar düşünceli birisin sen ya...emeğine yüreğine sağlık..sen olmasan...

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ *   15 Eylül 2009 00:07  

Moda-Yemektarifleri canım arkadaşım her zaman da takdir eder, insan olmanın görevleri desem daha doğru olur sanırım sevgiler birtanem

gulbahcesi   29 Eylül 2009 18:15  

edacım paylaştığın bilgiler için teşekkürler,okudum uyguladım:)

Aslı   3 Kasım 2009 00:15  

Yapma dediğin herşeyi yapmışım neredeyse:) Çok sağol hepsini düzelttim;)

dstyle   8 Aralık 2009 16:08  

aaaaaaaaaaaaaa ne demek işe yarıyor mu ? kardeşim ben benim blogu bulamıyordum o boyuttaydım artık düşünün,şimdi,yorum kısmını adım adım yaptım çok çok çok saol,bu hizmet guugılda bile yok şekerim,bildiğini paylaşmak herkesin harcı değildir,çooookkk sevgiler sana.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   8 Aralık 2009 22:20  

ASLI ne demek sevgiler :)

dstyle çok sağol canım ne mutlu bana o zaman

Dominika   10 Ocak 2010 00:18  

Blogger'da Eski Yazılara Gelen Yorumlardan Haberdar Olmak konusunu çok güzel anlatmışsın..herşeyi güzel anlatıyorsun zaten :) çok teşekkürler.. hemen hallettim..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Ocak 2010 03:19  

Dominika'cım tşkler canım işine yaramasına sevindim mucx

BLOOM   11 Ocak 2010 15:41  

teşekkür ederim.her zamanki gibi derdime deva oldunuz kocaman öpüyorum

Tuğba   23 Haziran 2010 15:58  

çok teşekkür ederim bu bilgilerle tecrübe kazandım ben teknoloji özürlü biriyim çok karıştırmadığım için uzun zaman alıyor bi çok şeyi kavramam,bloğumdaki tema'da hiç hoşuma gitmesede inş. sizden tema için yardım alıcam en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Biblio   29 Haziran 2010 01:09  

Blogger bilgilerini müthiş bir açıklıkla, mükemmel anlatmışsın canım, çok işe yarar konular, daha önce atladığım bir çoğunu da uyguladım blogumda, ellerine emeğine sağlık :)

..."öZLEM"...   2 Ağustos 2010 00:59  

Blogger bilgileriniz benim gibi yeni bog yazmaya başlamış biri için öyle değerli ki.Sayenizde bir çok şeyi bloğumda düzelttim.Teşekkürler...

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   2 Ağustos 2010 13:47  

(Tuğba) estağfurullah, ne demek teknoloji özürlüyüm, demeyin kendinize öyle. İşinize yaradıysa ne mutlu, sevgiler.

(..."öZLEM"...) ben tşk ederim :) Aramıza hoşgeldiniz, sevgiler.

Bibu Butik   26 Şubat 2011 22:54  

Stil direktörü canım öyle güzel bilgiler vermişsin ki..Hele benim gibi yeni ve geç başlayanlar için :)))
Herşeyi nasıl ve neden yapmamız gerektiği hakikatten cok faydalı olmuş.
Böyle bişey yapman cok hoş,coook teşekkürler canım..
Şimdi benim bi kaç sorum olucak sana ben daha taptazecik bi bloggerım:)

http://bibubutik.blogspot.com/

Söylediklerini yapmaya çalıştım ama bikaç sorum olucak,gözümden de kaçmış olabilr okurken belki yazmışsındır kusuruma bakma ''Kim yorum yapabilir?'' kısmını ne yapmamız daha iyi olur kayıtlı kullanıcılar mı herkes mi yapayım?

Tekrardan teşekkürler canım =))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   28 Şubat 2011 13:20  

Bibu Butik işinize yararsa ne mutlu bana .) Valla tatlım bana eskiden saçma sapan hain insanlardan pis pis yorum gelmesin diye kapatmıştım, ama artık ip kontrolü yapan bir sistem kurdum en ufak hakaret içeren bir yorumda savcılığa paslıyor avukatım bu sebeple benimkisi herkese açık. İstersen sen de öyle yap. Sevgiler.

Bibu Butik   28 Şubat 2011 15:33  

Tamam canım,cok teşekkür ederim :)

irem   3 Mart 2011 22:02  

gerçekten ellerinize sağlık, nerdeyse bi buçuk yıl önce yazmışsınız ama benim gibi yeni başlayan birinin çok işine yaradı=) hemen düzenledim ben de blogumun ayarlarını ;)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   7 Mart 2011 16:43  

irem ne demek ben tşk ederim takılırsan sor, blog hayırlı olsun .) Sevgiler.

Füsun T.   30 Ekim 2011 17:12  

Teşekkürler. Yorum penceremi pop-up yaptım önerinizle.
Emeğinize sağlık.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   31 Ekim 2011 19:13  

Füsun T. işinize yaramasına sevindim. Sevgiler.


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015