Dantelli Tayt ve Hediye Yelek Kombinim

DIY T-Shirt, Do It Yourself (DIY) / Kendin Yap Projeleri olarak yazdığım yazılar arasında DIY- T-Shirtle Yelek Yapımı‘nı da yazmıştım, hatta turuncu linke bakarsanız videolu anlatımı da eklemiştim sanırım.
Beğeneceğimi düşünen sevgili Pride diktiği ilk şeyi bana hediye yolladı. Dikişe başlayan birinin ilk bebeğini hediye etmesi ne kadar büyük bir jest. Bununla da kalmadı, günümüz teknolojilerine uyup, bilgisayarda mektup yazmış hatun ya 🙂 Okuduklarıma koptum gülmekten deli kızım benim. Ellerine, yüreğine sağlık Pride şekerim! En altta Pride kalıbını da çizdi, yapmak isterseniz bakarsınız.
Bu arada 3 ay falan oldu bende Singer’lendim 🙂 Dikişe merak sararmıyım bilemiyorum ama ben daha çok kafama esen şeyler üretmek istediğimden Singer aldım. Odama bir güzel kurdum, fotoğrafları en kısa zamanda ekleyeceğim canlar.
Bu fotoğraflar; saçlarımı sarıdan soğan kabuğu tonlarına boyattığım ve yıkanarak sarıya döndüğü, bir hafta kadar kullanabildiğim döneme ait. Şimdi ise; kısa ve röfleli.
Kombine gelecek olursam, içime doğmuş gibi bir gece evvel bir elime metalik gri oje sürüp, siyah french yaptım, diğer elime siyah oje sürüp metalik french yaptım hi ho ho 🙂 Çılgın oje örneklerimin hepsi burada!
Bildiğiniz yeleği ben elbise gibi giydim kemerle büzdüm, ee kendimden birşey katmazsam içim rahat etmez 🙂
Dantel taytımın içine, turuncu çorapla kombinledim, Aberchrombie kot ceketimi Ucuz ve Şık‘dan aldım, saat Ömi’nin lise yıllarından kalma, botlar, bilezikler Kadıköy’den, kemer Collezione.

Damask desenli yüzüğü yeni yaptım, ekoseli küpenin başka renklerini de 4 sene önce yapmıştım, hatta Nergis Kumbasar’ın ve Berna Laçin’in programlarında da çok sevilmişti.
Damask nedir bilmeyenler için; Şam’da dokunan çiçekli ipek kumaş demişler ama bu tarz desenlere verilen ad desem anlarsınız sanırım, hatta son beş senedir duvar kağıtlarında patlama yaşandı. Damask desenli yaptığım blogger teması örneğini görebilirsiniz.
Kağıt gibi duran ama kağıt olmayan, Tyvek malzeme ile yapılan çanta Bagie Bag, Senem’ciğimin doğum gününde kermesime gelip hediye ettiği güzel ürünlerinden sadece bir tanesi. Daha sonra arkadaş olduk 🙂 Tekrar sağol canım.
Senem’i ilk STİL DİREKTÖRÜ logosu çantasını sattığını farkedince tanıdım hatta o çantayı almış ve burada yazmıştım. Stil Direktörü logosu çanta kombinim de burada.