5 Ocak 2010 Salı


ELLE Dergisi 2010 Ocak Ayı ÇekimimBlog camiası bizden size selam olsun! Amsterdam'da -12 dereceleri görünce, beş gün kadar erken gelmeye karar verdik. Burası cennet tek kelime ile tatil boyunca özellikle Amsterdam'da "Avrupa bu deeeelll" şeklinde vızırdadım durdum. Yılbaşı sonrası çöplerden sokaklarda yürüyemez olduk. Tatil fotoğrafları ve anıları daha sonra paylaşacağım.

Sürpriz diyordum ya hani; Ocak sayısı Elle dergisinde modaya yön veren bloggerlar konulu çekimlerde bende vardım. İşin güzel yanı ben hiçbir zaman moda blogum diye altını çizmedim. Günün kombini kategorime bakarsanız kafama göre takıldığımı anlarsınız zaten :)

Röportajda yazılı metin olarak verdiğim ve yayınlanan metinde bazı farklar ve haliyle kesilmeler olmuş bu sebeple en alta yazdıklarımı ekliyorum.

Röportajda okuduğunuz bloglar nelerdir diye soruldu, ve ben insan kayırmamak adına isim vermedim ama gereksiz yere kapris yapanlar olmuş!

Bakınız ne demişim:

Elbette takip ettiğim birçok blog ve site var, ama burada bunları tek tek saymak pek mümkün değil, hepsi benim dostlarım, birini atlarsam çok üzülürüm...

Ancak altını çizmem gerekirse bir arkadaşa dert olmuş beyan edelim buradan. Ben hiçbir zaman Güzel Sanatlar mezunuyum demedim! Babam Güzel Sanatlar'da hoca ve annemde babamın öğrencisiydi dedim. Ayrıca İTÜ Elektrik Elektronik Bölümü'nü kazandım okudum ama daha önce burada da yazdığım hastalığım nedeni ile "yatağa bağlı kaldığım" bir kaç sene yüzünden okuluma ara verdim. Akabinde yatarak okuyabileceğim okullara gittim.

Röportajımda yazılı metin olarak yazdığım kısım; "Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik + Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum." yüksek lisansım var demedim. Hatta senelerdir 3. okulum olan yine Eskişehir Anadolu Üniversite İktisat Fakültesinde son sınıf öğrencisiyim, bir dersim var ama veremiyorum bir türlü :)

Diyeceğim o ki; senelerdir işsiz gezen ne mezunlar var meslekleri ellerinde . Olay nereden mezun olduğunuzda değil hayatta nerelere geldiğinizdir. Çok şükür güzel bir şirkete ortağım, hayat şartlarımda babam ve eşim sayesinde gayet iyi.

Sizler DAVA DURUMLARINI soruyordunuz, özellikle yazıp can sıkıcı şeylerden bahsetmemek adına bunca zaman sizlerle paylaşmadım ama yeri geldiği için ve ÖMER YAZMAMI istediği için uyarı niteliğinde yazıyorum.

28 EYLÜL 2009 Pazartesi günü yazdığım YASAL İŞLEME BAŞLIYORUM konulu yazımda hayatımı, ailemi, düğün fotoğraflarımı bile kendi yaşamı gibi sahiplenip blogunda yazan arkadaş yazılarını sildi.

Bu çekimi kendine dert eden arkadaşa buradan belirteyim; bu saatten sonra adımı, soyadımı, eşimi, ailemi, blog adreslerimi kısacası bizim canımızı sıkma politikası uygulamaya teşebbüs edecek kişilere duyurulur. Yukarıda belirttiğim konu gibi en ufak bir konuda İHTAR çektiğimiz gibi yine ihtar çekeriz gerisi size kalmış.

İyi niyeti ile okuyan arkadaşlara da verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim, ama birilerinin gözüne sokmadan anlamıyorlar!

Şimdi gelelim güzelliklere, çekim arkası fotoğraflarımızı daha sonra paylaşacağım. Malum ev dandini durumda, valizlere ve eve çeki düzen verdikten sonra görüşmek dileğiyle. Çok daha güzel başarılar sizlerin olsun canlar! Çekime katılan tüm blogger arkadaşları görmek için Ocak ELLE Dergisini alırsınız.
Çekime dair makyajdan diğer detaylara tüm fotoğraflar burada


* Isim, soyad, dogum yeri, yas, is, okul, hobiler gibi temel bilgiler

İstanbul
31
Web Freelancer + Blogger
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik + Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla mezunuyum.
Takı tasarımı, dekorasyon, blog yazmak, dünya mutfakları, fotoğraf çekmek


> > * Modaya ilgin ve bu konuda bizimle paylasmak istedigin hayatindaki keyifli donum noktalari

Modaya olan ilgim çocukluk yıllarına dayanmakta. Kız çocukları annnelerinin kıyafetlerini giymeye özenirken, ben annemle alışverişe gittiğimizde şu kıyafetle şu ayakkabıyı istiyorum gibi net isteklerim olurmuş. Annem daha o yıllarda zevkime çok güvenir, benim kombinlerimden yola çıkarak kendine de bana da aynı kıyafetlere benzer şeyler alırmış.

Güzel Sanatlar'dan mezun bir anne ve güzel sanatlarda hoca bir babaya sahip olmak, DNA'larıma mı işlemiş nedir, gerek moda gerekse de sanat adına yaşadığımız dünyaya farklı bakmama neden oldu.

> > * Neden bir moda blogu ve moda blogunla moda dunyasinda hangi boslugu dolduruyorsun, hedeflerin neler?

Açıkcası blogum sadece moda blogu değil. Blogumda da belirttiğim üzere, blogumda stiller tartışılır, moda olan olmayan, her konu eleştirilir. Yani sadece moda sektörü üzerine ahkam kesilmez.

Moda dünyasında doldurduğum boşluk ise; özgün ve kendi tarzını yaratmaya yönelik kombinlerimi paylaşmamda gizli... Moda diye her bulduğumu giymem, yani Tiffany'den bir kolye ile pazardan bir atleti kombinler, bu sene moda olan salaş uzun yelekleri, yelek olarak değil de; elbise gibi giyerim :)

Hedefim, blogumda beni takip edenlere, ekonomik anlamda zorlanmadan da şık olunabileceğini göstermek ve bu bağlanmda okurlara destek olmaktır.

> > * Moda blogunun tam adi, konsepti, icerigi, buraya bakanlar hangi ozellikleri icin baksin istersin.

Stil Direktörü!

www.stildirektoru.com

Konsepti: Moda & Dekorasyon & Tasarım

İçerik: Tasarladığım ve ürettiğim takılarım, kıyafet kombinlerim, dekorasyon önerilerim ve hayatıma dair herşey...

Şık ve güzel görünmenin her zaman harcanan parayla doğru orantılı olmadığını görmek isteyenleri ve eğlenceli üslubumla suratlarına bir minik tebessüm kondurmak isteyenleri bloguma beklerim.


Ayrıca www.stilpazari.com adresinde de, tasarımlarımı satışa çıkarttığım, sanal mağazam bulunmakta.


> > * Neden blogunun adi stildirektoru? Varsa tatli bir hikayesi, lutfen bizimle paylas

"Stil" kavramı, Gianni Versace, Mango ve Beymen gibi mağazalarda yönetici ve türevi pozisyonlarda çalışırken, ruhuma işledi.

"Direktör" kavramını ise, bankacılık yaptığım yıllarda sevdiğim bir direktörümden esinlenerek kullandım...


> > * Kendi tarzini nasil ozetlersin, gardirobunda mutlaka olan parcalar ve asla giymeyeceklerin neler

Moda olan herşeyi giymek gibi bir saplantım yok. Bence kıyafetlerin modaya uyup uymaması önemli değildir, önemli olan göze hitap edebilmektir diye düşünüyorum.

Gardırobumda mutlaka olan parçalar tayt, yelek, beyaz t-shirt ve tabii ki gömleklerim.

Asla giymeyeceğim dediğim parçaları, gardrobumda barındırmak yerine, derneklere bağışlıyorum. Dünyamız adına, birey olarak ne yaparsak, kardır diye düşünüyorum.


> > * Yeni sezon icin okurlara neler onerirsin, hangi markalari, hangi parcalari tutsunlar, atsinlar, saklasinlar

Marka olarak şu, bu demek istemem. Kıyafet ve aksesuar bağlamında, kimsenin kimseyi genellemelerle, yönlendirmemesi gerektiğini düşünenlerdenim. Çünkü her birey kendine has özelliklerini barındırır ve bu nedenle herkesin kişiliğini yansıtan tarzlar yaratmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Ancak okuyacaklara kendimin de uyguladığı bir öneri verecek olursam; yılda 365 gün var, ve bu 365 gün boyunca yaz ve kış sezonlarında, bir kere bile giymedikleri parçaları, elde tutmasınlar.

> > * Hangi moda bloglarini ve trend sitelerini takip ediyorsun

Blog dünyası gerçekten inanılmaz çeşitlilikte... Ben de olabildiğince bu çeşitliliği keşfetmeye çalışıyorum. Elbette takip ettiğim birçok blog ve site var, ama burada bunları tek tek saymak pek mümkün değil, hepsi benim dostlarım, birini atlarsam çok üzülürüm...

> > * Moda, eglence, sanat, tasarim dunyasinda en begendigin insanlar, akimlar

Dediğim gibi sanatçı bir aileden geliyorum ve bu sebeple modaya dair öncülerden çok sanatçılardan, renklerle olan danslarından etkileniyorum. Her daim üzerimde gökkuşağı tadında birşeyler olmalı. Elle dergisi çekimimizde üzerimde hanım hanımcık bir elbise olmasına rağmen, göz makyajımda 6 renk tonu vardı.

Sanatsal anlamda ürettikleri ve giydiklerinden etkilendiğim isimlere örnek verecek olursam; Frida Kahlo, Jale Yılmabaşar, Türkan Şoray, Cemil İpekçi, Gamze Saraçoğlu, Alex Akimoğlu ve Mehtap Elaidi ilk aklıma gelenler.


> > * Ayrica baska ne soylemek istersen

Sıkı bir blogger olsam da, bazı konularda biraz eski kafalı olduğumu itiraf etmem lazım. Günümüzde internet üzerinden gazete & dergi okumak her ne kadar popüler olsa da, ben hala gazeteyi elime alarak hissetmek isteyenlerdenim. Aynı şey dergiler için de geçerli. Bloglardan birçok haberi anlık olarak alsak da, benim için her ay abone olduğum dergileri beklemek, dergiyi poşetinden çıkartıp o kuşe kağıdın kokusunu hissetmek, vazgeçemediğim ritüellerden...

ÇEKİMDE GİYDİKLERİM:

Siyah Beyaz Elbise Xanaka
Çorap Penti
Ayakkabılar Free Zone
Otriş ve eldiven Taksim'de ki pasajlardan
Siyah beyaz bilezikler Agatha
Takılar Model pırlanta
Makyaj ve saç Suadiye Gürcan & Gönül Kuaför


2006 senesinden beri basına konu olan aklıma gelen başlıkları da araya ekleyelim.

BASINA KONU OLAN HABERLERİM:

- Maison Française Dergisi
- Evim Dergisi
- BÖ!'de (Blog Ödüllerinde) Hobi kategorisi birinciliği+ödül
- Microsoft'un YTÜ'de düzenlediği panelde konuşmacı katılımcı+ödül
- Tempo dergisinde haber
- Hürriyet gazetesinde 4 defa haber
- Sabah gazetesinde 3 defa haber
- KanalTürk ile evimde 2 defa ropörtaj & çekim
- ATV'de Berna Laçin'in programına konuk
- Digiturk'te Showmax kanalında Nergis Kumbasar'ın programına 3 defa konuk
- PC Net Türkiye'nin En iyi 50 Blogu
- LOG dergisi haber
- Taraf Gazetesi haber
- ShiftDelete.net haber
- ELLE Dergisi 2010 Ocak sayısı
- Banana Repuclic 2010 kataloğu
- Kariyer Eğitim Kurumları'nda verdiğim moda semineri
- Milliyet Gazetesi 2010
- All dergisi 2010
- Pentilog Ekim 2010
- Stil Direktörü Yeni Asır Gazetesi İzmir 2010
- Haber Türk Ocak 2011
- Haber Türk Şubat 2011
- Stil Direktörü Bugga Tasarım yarışması Mart 2011
- Stil Pazarı Womenist Net Şubat 2011
- Stil Pazarı ürünleri Trendyol'da Nisan 2011
- Stil Direktörü Trendyol Röportajı Mayıs 2011 Linki bu yazımda paylaşmıştım.

- Samsung Smart TV Tanıtım Filmi ve Kamera Arkası

207 Yorum Oku / Yorum Yaz :

esra   5 Ocak 2010 13:21  

edacım hoşgeldin,sanırım bu blogcularla uğraşan bir topluluk var.Sen ve diğer blogcular bu konuya takılıyor ama boş verin ya sen ne mezunu olursan ol sen bizim stil direktörümüzsün,bizler seni takip etmekten önerilerini uygulamaktan keyif alıyoruz.HASET insancıklara takılma...Neyse gelelim güzel olaya valla çekim çok neşeli görünüyor.Çok güzel çıkmışsın(her zamanki gibi).Çirkinlikler güzellikleri örtmesin;))))))))

Ozge Sipahioğlu   5 Ocak 2010 13:23  

HOSGELDIN CNM SENI COK AMA COK OZLEDİK:)OPERİMM COKKK.HARIKA CIKMISSIN HEMEN DERGİYİ DE ALDIM BAYILDIM CNM

SerpiL   5 Ocak 2010 13:40  

ayyyyyyyyy canıııım çok sevindim.demek ünlü biriyle yazıyorum artıkın:))hatta öncesi varmış haberim yokmuş.poza bak yarebbim.ayrıca meyve veren ağaç taşlanır boşver kime dert olursa olsun.ben seni seviyooooooooom.o kadar adamda boş yere bu blogu izlemiyo hadi başarılarının devamını dileyeyim.diğer arkadaşlarada şu anteni yolluyorum.hahahahahahaha

tugbatugba   5 Ocak 2010 13:48  

ne oluyor yaa anlamadım ama neysee..
üzme kendini sıkmada canını canım boşver... eden bulur...
resimler harika süper çıkmışsın...
yılbaşı resimleride güzel.. daha ne diyeyim ayollll :) hehe gül şöööleeee

Delfina ;   5 Ocak 2010 13:56  

Gurur duydum,çok duygulandım Edacım...

Biliyorum ki sen,herşeyi başarırsın.Kendine koyduğun o çizgiden şaşmaman ve bildiklerini sınırsızca paylaşman bunun en güzel ispatı.

Nice güzellikler seninle olsun , kötülükler savuşsun senden :)

VOLKAN - KALDERA   5 Ocak 2010 14:02  

Anlayana sivrisinek saz durumları desene :))))
Tebrikler bebişöööm :P

Moda-Yemektarifleri   5 Ocak 2010 14:10  

tatlım ne de güzel yazmışsın valla özledim..nice güzel mutlu senelere iyiki geldin...dergiyi alıp okumak istiyorum çok merak ettim...sevgiler öpüldün

Bahar ve kızısı Yağmur   5 Ocak 2010 14:14  

canımcım hoşgeldn :)
tekrardan yeni yılın kutlu olsun eşinle beraber..
üzme kendini sen kim ne derse desin emi
(emi'de kızişten bulaştı ağzıma :)))
öptümmm

cingifilli   5 Ocak 2010 14:29  

canımm senin elle de olduğunu bilmiyodum.siu da elledeymiş.artık farz oldu elleyi almam:))

ya şu seni çekemeyenleri anlamıyorum,yazık ya zavallıcıklar.ne mezunu olduğun kimi ilgilendirirki?

amaaaan böyleleri hep vardı,hep olacak.sallamamak ve arada bir acımak görevimiz:)))

öpüldün şekerim.

Kapkara Camdan Kelebek   5 Ocak 2010 14:34  

aa gelmişsin bile ve harika bir giriş yapmışsın:)
eda harika görünüyorsun.başarılarına başarı katman dileği ile:)

canım şu can sıkıcı insanlarıda bir boşversen ne güzel olacak.yok say işte.kimseyede hesap vermek durumunda değilsin aslında.bunu sende biliyorsun.
ben öyle yapıyorum hiç sorun çıkmıyor:)

nergisce   5 Ocak 2010 14:37  

:D stilo ya harikasin cidden:D darisi basima yoyolarimla:D hersey mükemmel biliyorsun dimi:) MasaAllah

Eda   5 Ocak 2010 14:43  

Tebrikleeerrrr :) Kocaman tebrikler çok tatlı çıkmışsın, almak lazım hemen

lolipu   5 Ocak 2010 14:46  

SÜPERSİNNNNN, bloğunu izlemekten her zaman çok zevk alıyorum:)))

çatı katı   5 Ocak 2010 14:46  

ediiii süpersiiinnn :) dergiyi alıp sana imzalatmam gerek :P

vintage peony   5 Ocak 2010 14:48  

çok tebrik ederim, harika!!

Ghanima   5 Ocak 2010 14:50  

aman eda meyve veren ağaç taşlanır da maalesef bunlar abartıyor anacım..
herşey çok güzel olmuş:))devamm

www.capricemoda.com   5 Ocak 2010 14:53  

tebrık edıyorum canım senı ve dıger blogger arkadasları.Cok hos bır deneyım.Resım ve gıysılerde cok hos olmus.tekrardan tebrıkler

AYAKKABI PERİSİ   5 Ocak 2010 14:58  

supersiiiiin...cok ama cok tebrik ediyorum seni...sevgiler&opucukler...

iffetin günlüğü   5 Ocak 2010 14:59  

Hoşgeldin.İyiki erken döndün..Kim uğraşıyor yine seninle arkadaşım..dengesiz insanlara karşı Allah sana kolaylıklar versin.
fotoları bekliyoruz..

pride   5 Ocak 2010 15:07  

Aşk böcüğüm,sevgi pıtırcığım,gurur duydum yine arkadaşım,dostum olmandan.Ne diyeyim ben sana.deha iyisini baban yapana kadar en iyisi sensin:)))))

MAYRI   5 Ocak 2010 15:10  

Hoşgeldiniz.

Umarım zevk almışsındır tatilinden.

Yazın çok iyi. Gerekene gerektiği kadar vermişsin.

Daha ne olsun.


Sana sayfamda bir notum var.

Sevgiler.

<:))

Fatma   5 Ocak 2010 15:11  

ediiii face de yazdım enerji fışkırması olmuş yahu bu ne doludoluluk. devamını diler tebrik ederim. başarılı ev hanımı, bloger,işk kadını, stil insanı daha daha ....................
çok öpüyorum

bitter   5 Ocak 2010 15:12  

Edicimmm ablacım bayıldım fotona ya:) röportajda güzel olmuş buarada daha önce basında yer alan benim bilmediğim haberlerin ve ödüllerini okudum..
gerçekten hakeden insanların layık oldukları yerlere gelmelei beni çok mutlu ediyo:) tekrar tebrikler..
buarada o dergilerin taze kokularına bende bayılıyorum heheheh:)

oytunla hayat   5 Ocak 2010 15:15  

fotoda çok keyifli gözüküyorsun :)
daha nice güzel röportajlara inşallah ;)

ikiz Bebek   5 Ocak 2010 15:18  

Tebrikler,tebrikler,gurur duyduk.
Bu ay ELLE alacağız desene.
sevgiler.

biyasimadahagirdim   5 Ocak 2010 15:25  

direktörüm; iyiki üşümüşsün de erken kavuştuk güzel yazılarına:D
süpersin, başarılarının devamını dilerim, hep böyle kal;)

gulbahcesi   5 Ocak 2010 15:28  

edacım hoşgeldinnn:) çok güzel görünüyorsun cnm başarılarının devamını diliyorum. sen hiç moralini bozma o kendini bilmezlere,insanlar kendi özgüvenleri olmadığından başkalarının hayatlarını eşeleyip dururlar..

madammoda   5 Ocak 2010 15:29  

Bebiskom dun aldim elime dergiyi yine en neselisinden pozunla yikmissin ortaligi, valla bu post da art niyetli sahsiyetlere en bombasindan bi yazi olmus.. operim... hosgeldin buarada..

zeynepin sesi   5 Ocak 2010 15:31  

ne güzelsin sen öle :)

ŞIKELLA   5 Ocak 2010 15:31  

Canım hoşgeldinn..

Doorstepping   5 Ocak 2010 15:33  

Edacım, tebrikler, hala dergiyi alıp cnlı canlı bakamadım. Gün bugündür :)

SMİLENA   5 Ocak 2010 15:37  

çok güzel bir söyleyişi olmuş.tebrik ederim.resim de harika.....

sevgilerle

Leah   5 Ocak 2010 15:43  

Stil direktörüm çok çok hoşgeldinnnnnnnnnn, merakla bekliyordum senin çekimini de çokoş olmuş essahtan da, yakışır sana her güzel şeyler canım benim!

Gelincik   5 Ocak 2010 15:49  

Ablası hoşgeldin, iyiki geldin, Öncelikle ropörtajın harika olmuş, fotoğrafında öyle, kutlarım ablası seni, bahsettiğin konulara gelince, canını sıkma sen, rahatsızlıklar hazımsızlıktan olur genelde...arada burdan da yazıcam sana, yeni yılını maille kutladım bilmiyorum aldınmı, orda da kısaca belirttim bloglarımı ayırıyorum diye, fikr-i alemden gelinciğe adım attım, fikir yazıları vs orda, ev hobi mutfak moda vs burada...öpüyorum canım seni ve tatil haberlerini bekliyorum.

EBRULİ   5 Ocak 2010 15:53  

Hoşgeldin balımm.Hızlı bir dönüş yaptın ;)Dergiyi hemen alıyorum,pozun var yaaaa,yok böyle bi şeyyy.Süpersin.Poz ve kıyafet müthiş sarmış seni.Ben de sardım seni ;)

MODA CADISI   5 Ocak 2010 16:04  

Hoşgeldin ve tebrikler, senin gibi hareketli bir poz olmuş :))

ayci   5 Ocak 2010 16:05  

bir sarki vardi, klasikler arasina girdi mi emin degilim ama sözlerinden sen anlarsin ne demek istedigimi :)

THAT´S IT A-HA A-HA
I LIKE IT A-HA A-HA

;)

SEMYIL   5 Ocak 2010 16:23  

Tatlı Cadım benim yazdıklarını bir solukda okudum. gülümsedim, gururlandım, heyecanlandım.
seni tanımaklada kendime pay çıkardım.: ben şanslıyım :)))
tebrikler canım öpüyorum seni:))

cecilia   5 Ocak 2010 16:33  

Eda Ablacım çok sevindim senin adına, seni dergide görmek, seni tanımış olmak çok güzel, sen bir meleksin, yukarda anlattığın şekilde canını sıkan insanlara acıyorum doğrusu, sakın onlarla sıkma canını, muakk :x :x

cecille   5 Ocak 2010 16:37  

Tebrikler tatlım gurur duydum kraliçem seninle, kimseyi takma sen önüne bak sevgiler canım

Banu Karagil Dalaman   5 Ocak 2010 16:46  

Resim süper, yazılanlar içten, çok şık olmuş valla. Yakışır arkadaşım sana:)Boşver gerisini, teferruat hepsi...

Güldem   5 Ocak 2010 16:54  

canım benim ne güzel çıkmışsın :)sevgiler

sünter   5 Ocak 2010 16:57  

canim Edam,
önce seni tebrik ediyorum. Calisan ari bal yapar, digerleri ise vizildamakla kalir.
Röportajin da tamamiyle kendini anlatmissin.Blogtan tanidigimiz eda´nin disinda hic bir sey yok. Oldugun gibisin hissettigin gibisin.
Iyiki seni tanidim. Renkli kisiliginle bize renk kattin.
Seni kocamaaan öpüyorum.

Birde bize ugramadan döndün ya sana küscem yakinda:))

karamela   5 Ocak 2010 17:02  

çok güzel bir çekim ve röportaj olmuş eda ablacım :) herzamanki gibi çok güzelsin.kocamann bir maşalllaahhh diyelimm nazar değmesin,çekemeyenlerde anten taksın :D haha. öpüyorum seni kocamann

suzy   5 Ocak 2010 17:20  

Tebrik ederim canım. Çok güzel haberler bunlar. Gurur duydum...

C-bell   5 Ocak 2010 17:24  

edoşum röportaj da fotoğraf da harika çıkmış:) içinden geldiği gibi olmaya devam et cnm seni bilen biliyor:)

nesroş   5 Ocak 2010 17:28  

anam lafa bak... harikasın kız sen...elle pozuna bittim bittim. gurur duydum valla senle. harika bi kombin. Allah nazarlardasın saklasın kuşum.

Kirpikteki Gözyaşı   5 Ocak 2010 17:30  

Edacııım hoşgeldin:))) Çok sevindim senin de olmana Elle'de:))) Sne olmasan eksik olurdu:) Harikasın! Kocaman öptüm seni:))

özge   5 Ocak 2010 17:34  

ayyy benim güzel arkadaşımmm,iyi niyetli kuzum,sen arkadaşların kırılmasın diye blog adı verme onlar twitter da seni yerden yere vursunlar:)
Bize küçükken öğrettiler ki,birinin sırlarını biliyorsan,birinin evine gittiysen,yemeğini yediysen,oturup,kalktıysan o senin dostun olmuştur fikirlerin değişir anlaşamaz uzaklaşırsın dostundan ama hakkında konuşmak büyük ayıptır.Hatta Elif Şafak ne diyor Aşk'ta;Bir kişinin gıyabında konuşmak ölmüş kardeşinin etini yemekle eşittir.
Edoşum nolur artık bu değerlerden kurtul,bu güvenme huyundan.Herkese güvenme herkes seni kıskanıyor.Sen başarılısın.İnsanlar başarılı ve mutlu insanları sevmeeezzzz.
Benim bu kadar yakınım olmasan bende kıskanır b... atardım kesin:)
Ama yapamıyorum dayanamıyorum,Sılayı tanımıyorum ama canım arkadaşımın can arkadaşı diye,asıveriyorum resimlerinizi buzdolabıma baktıkça gülümsüyorum:)
seni çok seviyorum.Sen daha iyilerine layıksın.Sen hiç bu engellere bakmadan devam et ki iyiiice kudursun düşmanların:)
ne yazmışım beeee,pardon:)yer ihlali

Birileri anlatsın   5 Ocak 2010 17:47  

Hoşgeldin canım...
-12 derecede nasıl yaşıyor bu millet, gerçekten burası cennetmiş.

Canını sıkan olaylara bende yorum yapmak istemiyorum, su akar yolunu bulur diyeyim sadece.

Bu arada fotoğraf süper ötesi görüyor, senin ruhunu yansıtmış gibi sanki.

Klasik lafımı diyeyim...
Başarılarının devamını dilerim..
Kocaman öpüyorum.

ZarpandiT   5 Ocak 2010 17:49  

bebem öptüm seni nanaklarından..dili uzunlara BKM mutfaktan bu şarkıyı armağan ediyorum :

yaşananlara saygın yoksa
al sana benden aduket:DD hahah :D

ps: çalıştığım kurumdan yakamı kurtarayımda görüşek gurban

uyuz cadı   5 Ocak 2010 17:53  

Edoşumm ne güzel çıkmışsınn güneş gibi parlıyosun yine :) Tekrar bi de burdan tebrik edeyim seni kuzucum. Yanlız ben makyajını merak etmiştim çok, renk renk demiştin ya hani. O günden beri merak ediyorum kız yok mu yakından fotoğrafı? :)
Diğer konulara da çok güldüm, mesela okul meselesi. Ne alaka niye öyle yazmışlar ki? Atlayanlarda azıcık kafa olsa zaten şaşarım, kızım insan hiç eğitimi hakkında yalan söyler mi? Hele de senin gibi adı sanı açık blog yazanlar için, arar bulurum yani saniyesinde. Sen niye yanlış yazasın ki? İnsanda azıcık akıl olacak ki süzecek önce ondan sonra atlayacak.
Diğeri de için de link verme olayı dergilere de mi taştı dicem şaşıp kalıcam. Bu kadar hırs ne için anlayamadım? Kendim çıkamadım bari bloğumun adı çıksın, Eda nasılsa saf her zaman herkesi tanıtır diye düşünüyolar bence. Elalem yaptığımız şeyleri yazmazken, ben gidip niye öyle yaptın diyemiyoken dergindeki röportajdan kendine kar çıkarmaya çalışanlara arkadaşım dememeni tavsiye ediyorum. Öyle dost olmaz olsun, tatlı canını sıkma e mi? Çok kıskanıldığın için oluyo bütün bunlar hep.

Çok uzun oldu mektup yazaydım keşke :) Tekrar tebrik ederim canım arkadaşım muck

ezqi   5 Ocak 2010 17:54  

Öncelikle çok geçmiş olsun Eda ablacım böyle bişey yaşadığını bilmiyodum.Allah sağlık versin sana...
Sonrasında da tebrik ederim tam senin gibi cıvıl cıvıl bi poz olmuş dergideki fotoğrafın:)

Smyrnote Design   5 Ocak 2010 17:55  

Tebrik ederim kuzum çok güzel çıkmışsın, başarıların çokça devam etmesini dilerim.

Chido's   5 Ocak 2010 17:58  

Süpersin canım arkadaşım daha güzel yerleri gelmen dileğiyle çok duygulandım valla yaaa senin adına çok sevindirik oldum.
Ne güzel çıkmışsın şeker eee artık dergilere çıktın ya bir tv programı yapman şart oldu :))
Seni kocaman ısırıyorum tatlım.

Ayshecan   5 Ocak 2010 18:02  

EDACIĞIM HOŞGELDİN ..İYİ BİR BAŞLANGIÇ OLMUŞ BU ÇEKİMLER YENİ SENE İÇİN..DEVAMI VE DAHA BÜYÜK BAŞARILARIN GELECEK EMİNİM..ÇÜNKÜ FAZLASIYLA HAK EDİYORSUN..AYRICA ÇOK ŞIK GÖRÜNÜYORSUN FOTOĞRAFTA..SEVGİLER...

reyhan(türban,tesettür,eşarp bağlama)   5 Ocak 2010 18:47  

canıım harikasın ve çok tatlısın hep böyle kal emi:))Rabbim mutluluğunu ve başarılarını daim etsin inşallah sevgiler;))

Tuğba   5 Ocak 2010 18:56  

Canım hoşgeldin dolu gelmişsin sanırım.Dergiyi almadım ama alacağım ne mutlu size böyle bir imkanın oldu.Maşallah

Ozan Alçın   5 Ocak 2010 19:00  

çok çok tebrikler!!(:

a. gizem   5 Ocak 2010 19:05  

:))) cok güzel çıkmıssın cekimde
canım yaaa...

asyaselda   5 Ocak 2010 19:08  

hoşgeldin tatlım benim:)
ve fotoğrafta çok tatlısın:)
sevgiler

a. gizem   5 Ocak 2010 19:08  

gerçekten de zaten dergiyi alır almaz ne kadar mutlu oldum biliyo musun? zaten daha önceden de konusmustuk. Elle dergisi, tr nin en cok satan ve en çok reklam geliri olan dergisi, o yuzden siu sen nil hakkaten hakettiğinizi düşünüyorum. helal olsun size canlarım diyorum
tekrardan tebrik ederim içi güzel dışı daha da guzel arkadasım :)

PaPErDeLiE   5 Ocak 2010 19:16  

Edacığım hoşgeldin!!!
Dergi için çektirdiğin fotograf harika omuş, çok profesyonel olduğu belli. Tebrik ediyorum, nice sayılarda yer alman dileğiyle :D

Joey Potter   5 Ocak 2010 19:16  

Hoşgeldin Edacım memleketimiz gibisi var mı bea :)? Çok güzel bir çalışma olmuş bence enerjin yansıyor resimden. Senin popüler olduğunu nasıl anlıyorum biliyor musun? Bu güzel çalışmalardan değil o ayrı ama şu her lafında bir mana arayan saldırmaya hazır kişilerden. Bilmem kimler onlar. Onlar sayesinde bence sende sevildiğini daha bir anlıyorsundur.Hastalığını bilmiyordum allah beterinden korusun dilerim istediğin gibi sağlıkla-sağlıklı bir evlat sahibi olursun.

Kasux   5 Ocak 2010 19:28  

elleyi yarın alim lan o zaman bişi daha çok güzel çıkmışın fotoğrafta :)

sesiber   5 Ocak 2010 19:31  

Diğer bloglardaki çekim haberlerini gördükçe, hani Eda'nınkiii, diyordum, geldin işte. Seni ve tüm katılan bloggerları da senin nezdinde kutlarım Edoşum.
Evine hoşgeldin.

crim_son   5 Ocak 2010 19:39  

Tatlım tatlım tatlım...dergi sayfasını yeni gördüm çok harika.Sen güzellikleri bizimle paylaşmaya, bizde bu güzellikleri uygulayıp sevdiklerimizle paylaşmaya devam edelim ve böylece aramızdaki elektirik her geçen gün artsın inşallah...

aylin   5 Ocak 2010 19:47  

çok yakışmışsın dergiye:)takipe devam bizde sevgiler.

trendsandshopping   5 Ocak 2010 19:56  

Canım benim yeni yılın kutlu olsun. Elle çekimi süper olmuş hepinizin, tebrikler!

BİLTAN   5 Ocak 2010 20:07  

şekerim ben sana ne diyiiim bilmiyom ki Allah başarılarını ve mutluluğunu daim etsin...Artık biraz arkana dayan dinlen ve başarının keyfini çıkar...Ben biliyom senin kaiden yer görmez:)))Daha nice başarılara eriş fıstıkım...Senin enerjin,stilin yeter anacım herkese...Yapamayanlarda faydalansın,öğrensin bu iş nasıl yapılır diyeÖptüüüüm...

BİLTAN   5 Ocak 2010 20:07  

şekerim ben sana ne diyiiim bilmiyom ki Allah başarılarını ve mutluluğunu daim etsin...Artık biraz arkana dayan dinlen ve başarının keyfini çıkar...Ben biliyom senin kaiden yer görmez:)))Daha nice başarılara eriş fıstıkım...Senin enerjin,stilin yeter anacım herkese...Yapamayanlarda faydalansın,öğrensin bu iş nasıl yapılır diyeÖptüüüüm...

♥ Handan ♥   5 Ocak 2010 20:09  

harika bi röportaj olmuş. nil , siu ve seninkini çok sevdim tabi diğer arkadaşlarınkide çok güzeller. erkenden gelmene sevindik sensiz olmuyordu buralar =) tekrar mutlu yıllar.

Style by T   5 Ocak 2010 20:11  

Yerimm! çok tatlı poz((=
Çok tebrikler ablacım, çok sevindim senin adına(=

fgyapar   5 Ocak 2010 20:13  

canım benim hoşgeldin/iz :)) seninle gurur duyuyorum,optüm güzel yanaklarından.

Rengarenk Dünya   5 Ocak 2010 20:18  

Resim şahane ! Tam seni yansıtıyor,resimden taşmışsın:)

Ne mezunuymuş,falanmış filanmış demek...Gereksiz atraksiyonlar.

Antigone   5 Ocak 2010 20:20  

Çok güzel görünüyorsun canım. Ropörtaj da çok hoş. Maşallah diyor, huzurlardan ayrılıyorum ;p

Bu arada yeni yılın kutlu olsun tatlım..

Meryem   5 Ocak 2010 20:26  

31 değil 23 en fazla!
Süpersin Edi'cim bayıldım hayat dolu pozuna :)
Konuşanları takma sen önüne bak. Bu kadar insan seni takip ediyor dergi en büyük tokat onlara!

0z-T   5 Ocak 2010 20:39  

Kimseden bahsetmek zorunda degilsin yahu. Insanlar kutlamak yerine bundan bile pay cikarmaya calisiyor. Sen seviyeye inmemek icin nazik konusuyorsun ama izninle ben iniyorum oraya:

"SIZE NE LAN?"

tamam bitti :)

Cekim harika olmus, fistik gibi cikmissin ^.^

zizim bizim   5 Ocak 2010 20:41  

Ne güzel haber, tebrik ederim. Herkesi mutlu etmek imkansız, takılma diyeceğim :)

orgucuoyuncakcınine   5 Ocak 2010 20:46  

HOŞ GELDİN KOKOŞUM.ÖZLEDİK SENİ İNŞALLAH DİNLENİP EĞLENİP CİCİ ŞEYLER ALIP GELMİŞSİNDİR.NE ÜZÜYORSUN KENDİNİ APUK SAPIK İNSANLARLA BEN BİLE DAHA KAÇ AYLIK TAKİPÇİNİM HERŞEYİ BİLİYORUM HAKINDA.CEVAP BİLE VERME DİDİŞENLERE ÜZME KENDİNİ.İYİ OL MUTLU OL SAĞLIKLI KAL.KISKANANLAR DA ÇATLASIN BİZ SENİ SEVİYORUZ.ÖPENZİ KACANZİ BİLE ÖĞRETTİN BANA

uyuz cadı   5 Ocak 2010 20:48  

edoş benimkine gösterdim fotoğrafını yorum şu 'nesi stil direktörü onun, bildiğin çatlak eda işte' oldu :))
hani çocuklar ne kadar büyüseler de annelerinin gözünde ufaktır ya, sizinki de o hesap galiba. ne zaman eda desem, başına çatlak sıfatı iliştiriyo :) çatlak matlak seviyoruz seni ailecek :))

MISSRED'S DIARY   5 Ocak 2010 20:50  

Yuh Eda ya bunada mı salça olan çıktı??? Ya bu insanların hazımsızlığı beni bir gün öldürecek. Size güzel bir yeni yıl hediyesi olmuş, yeni yılda blog camiasında huzurlu ve özel hayatında sevdiklerinle mutlu bir yıl geçirmeni dilerim. Bana yazdığın tatlı yorum için de ayrıca teşekkürler.

reyhane   5 Ocak 2010 20:54  

Vayyy..Vayyy..Vayyy..İdolüm gelmiş,gelir gelmez de esmiş gürlemiş..Anam gitme beya yaban ellere, bak heç biz gidiyomuyuz dermişim..Özledin demi bizi en az bizim seni özlediğimiz kadar.Okul konusuna gelince haklısın,okumuş ama sapla samanı ayıramayan o kadar çok kişi var kii..Önemli olan kendini yetiştirmek.Senin duruşun moda yürü beeee..Basına konu olduğun satırlar keşke link olarak açılsa da hepsine toplu bakabilsek..Son olarak 2010' un iyi gelsin,güzellikleri peşinden sürükleyerek,kötülükleri ise arkasında bırakarak geçsin..Yoğun işlerim arasında bak bir de blog açtım en acemisinden http://reyhanlahersey.blogspot.com/..ve öpüyorum seni en sahicisinden...

İğne İle İplik   5 Ocak 2010 20:56  

--- Eee şey pardon bakar mısınız? Ben şimdi moda bloglarıyla ilgili yazı arıyorum. Hay Allah Elle de miydi Elelede miydi kestiremiyorum... Hayır şu salak naylonları geçirmeseler bi göz atıcam ama... Hmm açıp bi bakabilir miyim acaba??
--- Pardon hanımefendi paketlenmişse açamıyoruz..
--- Hadi yaw! Hay Allah yaaa. Ocak geldi bak bi bakamadım. ESİİİİİİ ya hangi dergiydi o sen hatırlıyo musun? Hani Eda Ablanın röpörtajı olcaktı...
--- Haydaa bende hatırlayamıyorum, yazmamış mı bloğunda? Sorucan artık:/
Bu konuşmanın üstünden yarın saat geçer karakterimiz eli boş ve meraktan çatlayarak pcnin başına geçer. Mail kutusunu açar. Eda Ablasının yorumunu görür, 'aaa Eda Abla dönmüş !' diyerek bloğuna uçar.. Yazıyı okur çatlamaktan kurtulur efendim:)) Bu hatunda öpülür tebrik edilir, kardeşinin ona can sağlığıyla ilgili dedikleri çaktırmadan hatırlatılır, ne kadar sevildiği görülür:)

Hatchipu   5 Ocak 2010 21:02  

hello sekeriiim =)
ne güzel bu ell olayi haberiii =)
cok sevindim adina canimcim.
foto da gayet sik olmus. ptüh ptüh ptüüüh masallah.

sorma sorma ne soguklarla savasiyoruz burda. anneannemi aradim gecende, o da corluda yasiyor. 15 derecelerden bahs eiyor. valla bahar gibi senin oralar beyah. biktim soguk havaya da kara da. yeter.

bu arada o kagit kokusu, dergileri ambalajindan cikarma, cantada tasiyip orda burda okuma hastaligi bendede var hihi =) elimde tutacamki kendiimi birsey okumus gibi hissedeyim. baska türlü yavan geliyor harbiden.

mucuaxxxxxxxxxxxxxxxx

Hello Kitty   5 Ocak 2010 21:03  

bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!
kutlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!
siu yla beraber super bi surpriz yaptınız bana.. cok ama cok guzel cıkmıssın fotolarda..

Aslı ERATAÇ   5 Ocak 2010 21:03  

GURUR DUYDUM! Buyuk harflerle yazdim ki iyice anlasilsin diye :) Edacim, HAKETTIGIN yerlere adim adim yaklasiyorsun bence.Resmin ayri guzel, kiyafetin ayri guzel yazin ve asilligin bir baska guzel. Sen ki kimseyi kirmamaya calisarak bloglardan isim sorduklarinda isim bile vermemissin kimse kirilmasin diye, ASILLIK burdan belli oluyor zaten.Inaniyorum ki cok daha guzel seylerde seni daha cok gorecegiz , insallah gorecegiz, sen o guzel kalbine HAKEDENLERI al hep olur mu? Dost gozukup icin icin SEN olmaya calisanlardan hep uzak durman dilegiyle.

Duygu   5 Ocak 2010 21:11  

Bu ayki Elleyi sizin için görür görmez aldım.Dergide seni görünce çok mutlu oldum:)Resimde röportajda harika,tebrik eder ve öperim mucxxx....

Esra Günüşen Ertuğrul   5 Ocak 2010 21:13  

tebrikler.. bloggerların basında yer almasına inan çok seviniyorum.. tekrar tebrik ederim.. sıkı takipçinim.. sevgiler

Dolunay   5 Ocak 2010 21:21  

TEBRIK EDERIM CANIM.

funda   5 Ocak 2010 21:33  

şapka çıkartılacak hatunsun :)
senin de mi başında dava hukuk filan var ya ne bu böyle :(

ECE   5 Ocak 2010 21:51  

edacım tebrikler canım. sen bu çizgide gittikçe biz daha cok haberlerini alıcaz inşallah. agaç taşlayıcılarınıda takma kafana.

Kupa Kızı ♀   5 Ocak 2010 22:02  

harikasın.. blog ailen seninle gurur duyuyor sevgili stil direktörü:))

"ÖRGÜELİ"   5 Ocak 2010 22:24  

Mutlu Yıllarrr:)Tebrik ederim edoşum ben okurken çok keyif aldım fotoya bayıldım çok şekersinn..

·٠٠•●tatlı cadı●•٠٠·   5 Ocak 2010 22:35  

İiiiiiiiiinnnnnaaaaannnnnmmmııııyyyyooooorrrrruuummmm:DDD Demek buydu sürpriz:DD Tebriğin tebriğini ederim eda ablacım ne diyeyim gururumuzsun:))

Sena   5 Ocak 2010 22:39  

ne mutlu sana bi cok kez dergilerde blogunun adi gecmis =) kendinle gurur diymalisin. bide tatil fotograflarini merakla bekliyorum =)

xx

ALIŞVERİŞ CİNİ   5 Ocak 2010 22:42  

Az önce okudum dergide bu haberinizi. Çok eğlenceli bir çalışma olmuş, çok sevdim. Tebrik ederim canım, nice haberlere :)

ORDAN BURDAN HAYATTAN   5 Ocak 2010 22:42  

harikasın Edacım, kıskananlar çatlasınnn

Cileksuyu Sibel   5 Ocak 2010 22:52  

adacim kombinlerinden en cok ben bunu begendim ne yalan soyliim,siyah ve beyaz super her zaman..elbisede cok yakismis..bu arada sonuna kadar gidip de davayi bitirmis olman bence harika..insanlardaki terbiyesizligi anlayamiyorum ne hakla,caliyorlar ediyorlar utanmadan baskasina sunuyorlar anlamiyorum..sen takma kim nederse desin,basarilarinin devami olsun...xxx

Framebuaz Products and Productions   5 Ocak 2010 23:02  

canım çok güzel olmuş yakışır direktörüme=))))

PAPATYA PRENSES   5 Ocak 2010 23:05  

Yorum kısmında yazdığın gibi, beğenmeyen veya çekemeyen neden okuyor, seni beni bizi??

Kardeşim gidin kendiniz gibi yerleri okuyun, onlara dalaşın.
**
Fotoğrafda öyle kendin görünüyorsun ki:) Çok beğendim..

Sevgilerimle canım.

neduk   5 Ocak 2010 23:08  

Hoşgeldiiin.Gelir gelmez yıkmışsın ortalığı yine:)) Tebrik ederim. Sevgiler.

Aicha!   5 Ocak 2010 23:09  

Çok güzel çıkmışsın :)Okumadığın bir kaç bölüm kalmış iktisatı bitirince devam et istersen :)
İnş. daha iyi yerlerde de çıkarsın, hakedene hakettiği gibi davranmak lazım dimi ama :) Sen kimseyi takma yav meyve veren ağacım, direktörüm, sugarım :)

hürriyet   5 Ocak 2010 23:38  

hoşgeldin yuvana canım sen neymişsin be abi bravo sana sen bulunmaz hint kumaşları varya onlardansııın.tebrik ediyorum seni..öptüm canıım

serrpil   5 Ocak 2010 23:43  

iyi seneler edacım hoş geldin, yediğin içtiğin senin olsun yazılarını ve resimlerini bekiyorum; dergiyede süper çıkmışsın valla
ne güzel bir poz olmuş hoş hatunsun vesselam zaten, öpüyorum hayatım sevgiler

Cocukla Cocuk   5 Ocak 2010 23:47  

Tebrikler Eda'cım, sürprizini bekliyorduk biliyorsun. Başarılarının devamını diliyoruz, sevgiler

JuVeNiL   5 Ocak 2010 23:49  

ay okuyunca şaşırdım kaldım,açıkçası moda kısımlarını değil,kendinle ilgili yazdığın yazıları takip ediyorum genelde.. Blogla ilgili çalma çırpma işlerini de duymuştum;ama bu kadar rahatsız edici hastalıklı boyutta olanını duymamıştım.. Başkalarının hayatını kendinmiş gibi yapmanın hastalıktan başka bir açıklaması olduğunu düşünümüyorum,hastalığını da okumamışım daha önce..
Her şey bir yana kötü şeylerin hepsi yeni yılda çok gerilerde kalsın.. :)Görüşürüs..

seda   5 Ocak 2010 23:52  

canım, demin e-postada sana yazmayı unuttuğumu farkettim, çok tebrikler:)) düşünsene ELLEdesin! çok ama çok tatlısınız, cadı, sen, nil, zelfist ve siu favorimsiniz. hepiniz kendiniz gibisiniz çekimlerde. ben zaten hem eğlenceli hem de aydınlatıcı sayfalarda seni görmeyi seviyorum! hem kendin gibi çıkmışsın, doğal, neşeli, kokoş:) sorulara verdiin cevaplar da ilgi çekici, severek okudum! bu arada sorulara vermş olduunz cevaplardan yola çıkıp bir text hazırlayacaklarını tahmn etmiştim tabi, ama bu kadar kısaltacaklarını tahmn etmemiştim. ama anlam kayması olmadan gayet kısa ve net her şey çok güzel şekilde editlenmiş zaten.

yılbaşında eğlenmene, donsan da güzel vakit geçirmene, ihtarının da olumlu sonuçlanmasına sevindim!

yapacak çook işin var ama bizleri de unutma, özlettin! tekrar tebrikler:))

Pinky   6 Ocak 2010 00:01  

çok güzel olmuuuş. röportaj çok güzel, kombin yine çok güzel. tebrik ederim Edicim :)

ŞANSLI   6 Ocak 2010 00:03  

Tekrar hoşgeldin canım benim.
Bendende sana selam olsun.Gerçekten yurt dışı çok soğukmuş.Hatta kaloriferler kapandığı anda daha açamıyorsun diyorlar.Borular donuyormuş!biz kışı bahar gibi yaşıyoruz.Ünlüler hep söyler ya ben bu sözü demedim diyorlardı!bak sende yaşadık işte kesintileri ve farkları.Canım çok güzel ve samimi cevaplar vermişsin.Ben de olsaydım blog ismi vermezdim.Benim iyi kalpli arkadaşım,kimseye haksızlık etmek istememişsin.Sağol varol!ELLE degisi alıyorum arasıra ama bu ay başka dergi aldım.ELLE dergiside alayım hemen.Seni kimsenin üzmesine izin verme.Meyve veren ağaç taşlanır diye bir söz var.Bu çok doğru bir söz.Kendini çok üzerek yıpratma sakın.Bir sürü yerde konuk oldun.Biliyorsun bu senin başarın.Kıyafetinlede çok iyigörünüyorsun.MAŞALLAH!çekimleri ELLE dergisi mi yaptı?çekim çok güzel olmuş.Tabi senin memnun kalman önemli burada.
Canım tebrik ederim.
Başarılarının devamını dilerim.
Kucak dolusu sevgiler...

Rumeysa   6 Ocak 2010 00:05  

füüfftttt ffüüuuu!! -ıslık oluyor kendileri ;) -

MAŞALLAHH! ;) :) Way be Eda abla bu liste ne yaw, döktürmüşsün..:) Videolarını izlemiştim bir kaç ay önce,evindeki röportajları -doğru mu yazdım bilmiyorum:)-..

hoşgeldin buarada,ohhhhh gezdin tozdun ne güzel..:) Benim de sınavlarım bitsin az kaldı, açıyorum kapılarını kafesimin..:)

Fikir İşçisi   6 Ocak 2010 00:09  

eda cım süper görünüyorsun kızım sen bu güzellikleri hak ediyrsun çok beğendim resmini bebekkkk

Elif   6 Ocak 2010 00:19  

Edicim Türkiye'de basına en çok konu olan blogcu olma gururunu yaşamak senden başkasına da nasip olmaz.
Sana ne karalama kampanyaları yaptılar ama senin başarın cevaptır zaten.
Sen takılma kimselere ve hep böyle sıcak kal.
Kibirli olmayışın ve samimiyetin ortada kimselere kulak asma. Sevgilerimle.

Elvan   6 Ocak 2010 00:21  

Canım benim yaa.. Nazar değmesin sana... Ayrıyetenn kıskananlar çatlasın:)) ....kıskanalar çatlasın:))

Elvan   6 Ocak 2010 00:22  

Canım benim yaa.. Nazar değmesin sana... Ayrıyetenn kıskananlar çatlasın:)) ....kıskanalar çatlasın:))

chfashiontrend   6 Ocak 2010 00:38  

HoşgeldinNNNNN,öncelikle tebrik ederim elle dergisi ropörtajIN oldukça başarılı ....Bu arada resim ve kıyafetlerin de çok hoş görünüyor...

Volkan Yılmaz   6 Ocak 2010 01:03  

harika çıkmışsın canım :) çatlasın kıskanan karılar.

BayanSe   6 Ocak 2010 01:17  

zarif yorumun için teşekkürler...aslında gözüme takılmıştı çalışmaların, bundan sonra izliyorum...sana da kolaylıklar,iyi satışlar.

DuruButik   6 Ocak 2010 01:55  

Süpersin! Tebrik ederim ;) Çok hoş görünüyorsun fotoğrafta.
Bazı insanları anlamakta zorluk çekiyorum. Meyve veren ağaç zaman zaman taşlanıyor işte. Keşke böyle negatiflikler hiç olmasa.
Gönülden destekliyorum seni;)
Sevgiler...

esmeralda   6 Ocak 2010 02:28  

edacım seni bulduğuma nasıl sevindim bilemezsin.. oley diye bağırdım eşim koştu geldi yanıma :) Budur helal sana! Bükemediğin bileği öpeceksin derler bebek. Maşallah sana 31 deme 23 de taş gibisin taş. Yazdıklarında çok haklısın boşver kuzum senin için kaka bok deselerde biz seni seviyoruz. Bana müsade hatmetmem gerek yeni siteni. Sevgiler güleryüzlü insan. Ömi eniştem seni benim yerime öpsün unutmasın.

KELEBEkuS   6 Ocak 2010 09:13  

Çok başarılı.. Tebrikler... Daha ileri daha dahaa. Ailemizin stil direktörü:)

♥eylulbahcesi♥   6 Ocak 2010 09:15  

başarını tebrik ederim tatlım, farklı olan ve başarılı işler yapabilenler mutlaka keşfedilir

dshandmade   6 Ocak 2010 09:26  

Yorumumu numaralandırarak başlıyorum.
1. Hoşgeldin.
2. Mutlu yıllar, bu yıl her şey gönlünce olsun.
3. Dergide seni görmek çok güzel. Çok güzel görünüyorsun.
4. Kötü niyetlileri boşver. Blog ismi vermeme konusunda seni çok haklı buldum. Eğitim v.s. kimseyi ilgilendirmez. Sonuçla ilgleniyoruz. Sen bütün birikimlerinle harikasın.
5. Tatil yazılarını ve fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum.
Sevgiler...

Bebek ve Nİkah Şekercİnİz   6 Ocak 2010 09:48  

Kuzummmmmm...
harikasınnn!!!!!!
Arıcam seniii

derya öz   6 Ocak 2010 09:56  

Sevgili Eda,
Seni çok çoookkkk tebrik ediyorum. Foto da bir harika! Başarılar her zaman "fesat" insanlar tarafından çekilemez, kıskanılır.Aslında bu senin ne kadar harika işler yaptığının göstergesi bence. Ben seni izlemeye ve başarılarınla mutlu olmaya, gurur duymaya devam edeceğim, hem de seni hiç tanımıyor olmama rağmen. Bu da samimiyetini, içtenliğini bu sanal diye tabir edilen dünyada benim gibi birçok kişiye ulaştırabilmene, hissettirebilmene dayanıyor. Seni eminim çok daha iyi yerlerde göreceğiz. Başarılarının devamını diliyor, seni öpüyorum. İzmir'den sevgilerrr...

YETENEK-SİZİN   6 Ocak 2010 10:11  

canım okurken gururlandım. Ne güzel konulardan bahsetmişsin. Bu aradaa seni takip ettiğim için, seninde beni takip ettiğn için çok mutluyum:) üff ne biçim cümle kursum ama eminim ne demek istediğimi sen çok ii anladın..

fotograf penceresinden   6 Ocak 2010 10:43  

waaawww...sen 31 yaşındamısın inanmıyorum yaw :)

Syhn   6 Ocak 2010 10:46  

canımmm.. öncelikle hoşgeldin yağ oranın normalin altında olduğu için donmadan dönmene sevindim..ne iyi ettin de erkenden döndün laf aramızda özlemiştikde ;)
bu çok gurur verici birşey... okudukça mutlu oldum.
yanlış yazılanları düzeltmen...
aman onlar öyle yazmış böyle demedim ki deyip geçmemişsin tek tek izah etmişsin!
takip ettiğin blogları yazmaman bile ne kdr ince bir davranış! birini unutursm çok üzülürüm demişsin alınana kırılan olmasın memnun olup örnek alsınlar!
ay tek tek yorumlayasım cvplarını o kdr hoşuma gitti ki..
tebrik ederim hayatım öpücükler ;)

Minenin Takilari   6 Ocak 2010 11:06  

edacım sen başkalarının ne ddediklerini takma kafana, kıskananlar çatlasın cicim :)

ÖRGÜÇANTAM   6 Ocak 2010 11:15  

canım benim şu yorum yazdığımız yerdeki notuna çok güldüm iyi yapmışsın:)))
gereksiz işlerle uğraşmayı marifet sananlar sıkmış gene canını .
iyi yapmışsın açıklamalarla okuyup utanacaklarını umalım
canım büyük oğlum askerden döndü polis okulunda okuyan mezun olup kurada izmiri yani evini çekti
çok mutlu oldum amaaaaa maalesef PC de bana sıra zor geliyor artık:))))) sık gelemeyişim bu yüzden .
senin gibi şekeri unutmuş değilim.
herşey güzel yüzün gibi güzellikler getirsin yaşamına sevgiler canım

Dominika   6 Ocak 2010 11:28  

Canım benim dün uzun uzun okudum yazını :)) Ama minik yavru ile boğuştuğum için bir yandan, yorum yazamamıştım :(
Okudum düşündüm.. Dedim niye bu hatun uzun açıklamalar yapıyor ne gerek var bilen biliyor zaten.. niye kendini üzmüş dedim :P
Sonra da seni okuyan binlerce insan olduğunu düşünerek sana hak verdim. Birileri yanlış anladıysa düzeltmek lazım :)) Çok keyifli bir röportaj olmuş.. İnşallah böyle her gün bir yerde bir röportajın çıkar daha iyi günlerini görürüz bebeem :) Tüm iyi dileklerimi ,sevgilerimi,öpücüklerimi gönderiyorum ..sevgiler müdürüm :))

hayat mayat   6 Ocak 2010 12:17  

Akıllı insan olduğu yerden belli olur. Sende çok akıllı birisin bu belli, bizler ne yaptığını merak ediyor, ağzından çıkanları dinliyor, uygulamak için zaman kolluyoruz eee daha ne olsun, tatili takip ediyoruz, dönmeni bekliyoruz, sıcak sohbetini bekliyoruz.
Güzel şeyler her zaman her toplumda tepkiyle karşılanır, yenilikler de, o yüzden sen hiçç takma canım. İyi yıllar.
SEvgiler,

Ahmet   6 Ocak 2010 12:57  

Eda hanım size fırsat buldukça yazabiliyorum ama güncel olarak takip ediyorum. Siz önünüze çıkan çakıl taşlarına basıp geçmek yerine onları toplayıp değerlendirecek akla ve yeteneğe sahipsiniz. Yolunuza çıkanlara tekme vurmak yerine el uzatıyorsunuz ama sonra üzülen siz oluyorsunuz. Bence aldırmayın önünüze bakın o hazımsızlar tırnaklarını kemirsinler. Durmak yok yola devam. Tebrik ederim sizi. Eminim einiz Ömer beyde gurur duymuştur. Sevgiler saygılar

Prima Rima   6 Ocak 2010 13:18  

Müthiş!Bir kere daha gurur duydum!

dedi,anlattı,durdu yeşocan*   6 Ocak 2010 13:41  

yeni blog temana bay-yıl-dım veee hayırlı olsun derkeeennn..elle dergisindeki röportajın için dergiyi satın aldığımı bildirmekten zevk duyarım :)
öperim gülyüzünden bir doluuu..başarı dolu yıllar seninle benimle bizimle olsun edacııımmm ;)
sevgi ve dostluklaa :)

Nec   6 Ocak 2010 13:48  

Sitilim Direktörüm....hoşgeldin. iyiki geldin. yokluğunu çok fazla hissettik. seni tebrik ediyor ve başarılarının devamını dilerim...doğru yoldasın...herşeyinle harikasin

CindrellaUnderTheUmbrella   6 Ocak 2010 13:48  

Tebrikler canım, resim tam anlamıyla seni ve blogunu yansıtmış:)

Bubenmishim   6 Ocak 2010 14:01  

başarılarının devamını dilerim her ne kadar fesatlık duygularım debreşsede:)) sabah eşimin kuaför salonunda elle aldım elime basdım havamı:)) blog komşum dedim..ikoncanımız dedim..hehehe hoşuma gitti koltuklarıma palamut sığdıramadım...
başarılarla dolu bir yıl diliyorum sana .....
sevgiyle kal

evcilik   6 Ocak 2010 14:06  

senin de yeni yılın kutlu olsun canım,klasik bir laf ama meyve veren ağaç taşlanır mış.
bilmem anlatabildim mi?
sevgiler,selamlar.

naki   6 Ocak 2010 14:26  

süpersin eda.tebrikler.

VOLKAN - KALDERA   6 Ocak 2010 14:46  

Vaaay header pek cici olmuş :)

sss   6 Ocak 2010 15:12  

Canım çok tatlı çıkmışsın fıstıkımmm

YILDIZ   6 Ocak 2010 16:42  

Elle dergisini bu ay senin için aldım,hemen senin sayfayı açtım,çok hoşuma gitti,tebrik ederim,devamlarını beklerim..

Bu arada yeni yılın da kutlu olsun Stil Direktörcüm;)

Merve   6 Ocak 2010 17:05  

Friendfeed'de gördüm bu feedini hemen atlayayım dedim :) çok harika görünüyorsun ayrıca tebrik ediyorum. başarıların hep daimi olur umarım :)

sarıseker   6 Ocak 2010 17:09  

Hoşgeldin canım.Sen bazılarına...booşşver be anacım:)))Tatilin harika geçmiş olmalı.Senin adına çok mutlu oldum.Başarını tebrik ediyorum bir tanem.Daha nicelerine inşallah.Kim tutar seni beee,yürüüüü edi'm.Seni ve Ömi'yi çok çok öpüyorum tatlım benim.

nilgün   6 Ocak 2010 18:20  

önce hoşgeldin şekerim :) .. Dergi haberin süper tebrik ederim..Ayrıca kendini üzme bu kadar hep meyveli ağaçlar taşlanıyor biliyorsun..şu saatten sonra kimseye kendi ispatlamana gerek yok zaten..yepyeni haberlerini bekliyorum..Benden de sana XXL öpücükler :)))

Yaprakela   6 Ocak 2010 18:33  

Cnm cok gusel ckmssn ck enerjk clgn bi foto :)

merbe   6 Ocak 2010 18:59  

eda'cım resim süper! tam eda! hiç yapay değil, poz da tam sen! çok tatlı çıkmışsın. tebrikler, başarıların daim olsun canım...

Black Pearl   6 Ocak 2010 19:16  

cok hos kombin, cok hos resim ve yine güzel röportaj olmus. Basarılarının devamını görecegiz gibime geliyor!

Emine İncefidan   6 Ocak 2010 20:00  

yine
süpersiniz
süpersiniz
süpersiniz..
Kocaman öpüyorum :)

cansudere   6 Ocak 2010 20:05  

canım hoşgeldin özlettin valla fotoları beklıyoruz yıne çok güzelsin sevgiler..

bir güzel çift   6 Ocak 2010 20:25  

Öncelikle hoşgeldin.cidden çok hoş gelmişsin.ben yılbaşı tatilini hala uzatanlardanım :) ama senin yazılarını okumadan geçemiyorum gelir gelmez atladım sayfana ve içim açıldı...sevgilerimle...

Nur   6 Ocak 2010 20:27  

sevgili stildirektoru çok teşekkürler. Sizlerede mutlu yıllar..

tuguna   6 Ocak 2010 20:47  

Edicim fotogarf tam seni yansitiyor, enerjik ve kipir kipir. Tebrik ederim:)

meltem   6 Ocak 2010 20:59  

aboooooooooow benim ünlü bi arkadaşım varmış ne güzel yaf
hoşgeldin canım ben yoktum uzun zamandır taşınma telaşı işte maluum bu arada sen de dömüşsün hoşgeldin neler ettin oralarda neler aldın gendünee bakıcam hepsine tekrar iyi seneler
öptüm

pink-ada   6 Ocak 2010 21:35  

kombine bittim! harika olmuş! başarılarının devamını dilerimm:)

aslan   6 Ocak 2010 21:51  

Hoşgeldiniz Ebru kardeşim.
Mezuniyet için darısı benim hayta
çılgın kızıma diyelim..Dostlukla...

zencefil   6 Ocak 2010 22:15  

Ah o dergide birde ben olsaydım
Tarif üstüne tarif koysaydım
Vız gelirdi herşey inan bana
Yeterki bir dergide olsaydım
))))))))2010 da şair oldum..Tebrikler Edacım..

Hale   6 Ocak 2010 23:29  

Merhaba Eda hanım,açıkçası İTÜ Elektronik gibi bir bölümü bırakmanıza şaşırdım.Acaba kaydınızı dondurup iyileştikten sonra devam etme gibi bir şansınız yok muydu?Sadece merak ettiğim için soruyorum,bu arada çok geçmiş olsun..Moda çekimi ise harika,gerçekten tebrik ederim,böyle bir dergide yer almak harika olsa gerek..Dergiyi de alıp okuycam aynı zamanda,diğer bloggerları da merak ettim doğrusu bu çekimde..hoşçakalın...

nalan   6 Ocak 2010 23:40  

aferin sana kizzzz
pek hos bir roportaj olmus

pelince   7 Ocak 2010 00:32  

Edacım hastaydım yeni yeni kendime geldim :) bu nasıl güzel bir haber böyle.. harika poz vermişsin ... süper olmuştur her şey eminim...canı gönülden tebrik ediyorum.. devamını diliyorum...

tatil fotoğraflarını da yeni gördüm ,o pozlara ayrıca bayıldım...allah mutluluğunuzu daim etsin....

HOŞGELDİN!!!!

muck....

Mutfagimdaki Lezzetler   7 Ocak 2010 00:36  

Hele sukur yaaaa en sonunda suprizini gorebildim.Az cok seninle o gunlerdeki yasadigin heyecanlarini bende seninle paylastim ama gorsel olarak heyecani paylasmak tabii ki apayri bir heyecan canimcim.Ilk once resimde tek kelime ile muhtesem cikmissin.Klasik pozlardan cok farkli olarak degisik ve cok tatli gorunuyorsun.Seni hep rengarenk icinde gormeye alistigim icin bu sefer siyah/beyaz ikilisi arasinda gorunce gozum birazcik afalladi ama inan bana harbiden yeminlen dogru soyluyorum HARIKASIN yaaaa :-)
Iyi ki daha fazla soguklar bastirmadan evinize yurdunuza geri dondunuz.Bu ilerki gunlerde soguklarin daha cok bastiracakmis.Insan kendi memleketinden baska yerleri gorunce tabii ki artilari eksileri oluyor ama insanin memleketi gibisi yok dimi yaaa?
Tekrar tebrikler canimcim ve basarilarinin devamini diliyorum.Ocak ELLE sayisini malum biliyorsun alamayacagim ama sana gelince bol bol bakarim ok? :-)
Seni coooook opuyorum.
Sevgiler

aslan   7 Ocak 2010 01:05  

Sevgili Eda kardeşim,
Ebruli'den sana uğramıştım,ismini
yanlış yazmışım.Kusura bakma,yorum
sanaydı.

Senin yorumu sildim.Bu yorumumu
yayınlamamnı rica ederim.

Sevgi ve dostlukla,

Mutfagimdaki Lezzetler   7 Ocak 2010 01:40  

Bakınız ne demişim:

Elbette takip ettiğim birçok blog ve site var, ama burada bunları tek tek saymak pek mümkün değil, hepsi benim dostlarım, birini atlarsam çok üzülürüm...

Hani demissin yaa bende birseyler soyleme ihtiyaci duydum.Seni bilen zaten biliyor ama hala bilemeyenler var ise bir an evvel o beklentilerinden vazgecseler'se gercekleri gorseler iste o zaman hayat ne kadar guzel olacakti degilmi?
Anlayan anladi zaten neyse Elif kacar :-)
Sevgiler

Adsız   7 Ocak 2010 02:04  

herzaman gipta ile bakiyorum basarilariniza
allah yolunuzu daima acik etsin guzel insan......
sevgilerimle arzu

Lighter-N   7 Ocak 2010 10:53  

Edicim hoşgeldin....Yaa insan hayal kırıklığına uğruyo di mi pisliği görünce? Ama öyle oluyo işte yılbaşında herkes tatil yaptığı için..Ben de Brükseli çok pis bulmuştum hem de nomal zamandaydı! Olsun gezdiğiniz yanınıza kar kalmıştır....Çok güzel çıkmışsın her zamanki gibi...ve de geçirdiğin hastalıktan haberim yoktu hiç, çok geçmiş olsun.... Tekrar hoşgeldin, mucu!

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   7 Ocak 2010 11:43  

Arkadaşlar desteğiniz için çok teşekkürler. Dediğiniz gibi kim ne derse desin, önümüze bakıp güzel şeylere konu olmak dileğiyle :)

Daha iyileri sizlere nasip olsun.

Genel olarak sorusu olanlara cevap verecek olursam, özellikle İTÜ'yü dondurmak ve sonrasında devam etmek adına bahsedeceğim özel şey şu; o dönem odamda, annemlerin evinde bir sürü fizik tedavi aletleri vardı ve o aletler dışında çok pahalı olan eve alamayacağımız hastanede hergün günde 3 saat çalışmam gereken aletler vardı. Ve o çalışmalar karşılığı da belli bir ücret ödemek durumundaydık. O dönem Körfez Krizi akabinde 600 kişinin çalıştığı fabrikamız iflasın ettiği için önceliğimiz benim sağlıklı olmamdı bu sebeple kayıt dondurmak yada ekstra birşeye ailem ne vakit ne de nakit ayıramazdı durum budur.

Sağlığım için ve başarılar için dileğiniz güzel dileklerinize de tekrar teşekkür ederim.

Sevgilerimle EDA SUNER

UCUZ VE ŞIK   7 Ocak 2010 12:19  

eda hanım pardon ama siz ne kadar yalancısınız 20 yıldır tanırım sizi siz okula mı gittiniz ki hiç ne okulu bildigim kadarıyla okuma yazmanız yok babanız ve annenizmarmarılıymıs nasıl da uyduruyosunuz kuzum kardesiniz bölüm birincisiymiş uydurmayın kardesiniz yok sizin eda hanım siz varmısınız yakındaa sana da yok boyle bırı diyicekler korktum benbu insanlardan edosum ugrasma hıc okudukca ben darlandımmm

Pell-in   7 Ocak 2010 12:51  

Ay çok şükür geldin Edi ya
her gün bir umut beklıyorumda yazmanı (:

Dergi çekiminide ben bildiğimden bekliyordum zaten merakla harrika olmuş tatlımmm süper çıkmışssınn

sezin   7 Ocak 2010 13:33  

tebrikler.poz çok tatlı olmuş.ben bugün bi elle alıyım:))

BirSen   7 Ocak 2010 13:42  

Ho$ geldin tatlim!
Of of bu ne güzelik böyle, ma$allah sana.:) Harika cikmi$sin fistikim!
Bak ben ama $imdi diger cekim resimlerinide cok merak ettim.:)
Sevgiler...

Açelya   7 Ocak 2010 14:15  

Hoşgeldin. buradan bakınca süper görünüyorsun. maşallah. başkaları ne derse desin. senin çizgin belli tarzın belli. böyle devam et. ençok okunan blog, en çok izlenen blog, en çok medyada yer alan blog başka bir şey demicem

allımorlu   7 Ocak 2010 14:16  

direktörcüm başarılarının devamını diliyor ve seni kutluyorum..elle gibi bir dergide yer alman zaten olumsuz düşünen insanlara bir cevap niteliğide taşır..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   7 Ocak 2010 14:27  


UCUZ VE ŞIK Özlem'im haha yarıldım yorumuna kanka sorma aslında haklısın ya çok da fifi diyorum diyorum ama illa gözlerine sokacaksın bebem yoksa cevap veremedim sanıyorlar yuh diyorum çanak anten hediye ediyorum :)

Pell-in sağol canım benim :)

sezin merci canım :)

BirSen hoşbulduk canım vakit oldukça yazarım şekercim sağol varol

Açelya sizler bunu farkediyorsanız cevabım budur zaten, övgülerin için de sağolasın canım.

allımorlu canım sağol daha güzelleri sizlere nasip olsun dediğin gibi cevap budur :)

gorkem   7 Ocak 2010 14:42  

edacim, cok cok tebrik ederim, devami olsun, daha guzelleri olsun :) hak ediyorsun gercekten!

yeni yil mucizelerle birlikte gelsin :) cok opuyorum

ceyt   7 Ocak 2010 14:49  

Edacım hoşgeldin.tebrik ederim seninle gurur duydum.ilk fırsatta dergiyi almak istiyorum.seni çok seviyorum canım kardeşim.
kocaman öpüyorum seni.başarıların daim olsun.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   7 Ocak 2010 14:53  

gorkemcik çok sağol canım amin canım huzur ve sağlık olsunda en büyük mucize bu zaten mucx

ceyt bebem hoşbulduk :) Sağol şeker, eski dostum benim bende seni mok meviyorum bebek :) Mucxx

Nur   7 Ocak 2010 15:24  

Canım şükür yorum yazabiliyorum vakitsizlikten okudum tüm yazılarını ama anca dönebildim.
Hoşgeldin kuşum bize çok güzel haberler verdin gurulandım mutlu oldum ve inan senin adına çok çok sevindim tebrik ederim.
Çıkmam lazım kuşum şimdi ama unutmadan altını çizeyim bebişi erteleme sakın emi bu sene kendini iyice hazırla unutmaki onun tadı bambaşka...

şeker pasta   7 Ocak 2010 16:00  

Edacım bu senede, daha önceki senelerde olduğu gibi başarılarla dolu geçmesini dilerim canım... Sna da nice mutlu seneler... Öpüyorum..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   7 Ocak 2010 16:46  

Nur sağol canım kısmetse bu sene düşünüyoruz zaten :) Güzel dileklerin için tşkler, kolay gelsin sana.

şeker pasta canım çok sağol bende sana bol pastalı ve başarı dolu bir yıl dilerim.

papatyaninguncesi   7 Ocak 2010 18:03  

tebrikler edacım.başarılarının devamını diliyorum.

stuven   7 Ocak 2010 18:13  

röportaj ve resim harika.
üzerine söylenecek hiçbir şey yok. kendini çok güzel ifade etmişsin. başarılarının devamını dilerim.

Mia   7 Ocak 2010 18:14  

Beyaz elbiseye bayıldım :)

Ceyda'nın Bahçesi   7 Ocak 2010 18:15  

edacım süpersin.resim şahane sende öyle.başarılar arkadaşım.dikkate bile alma üzmek isteyenleri.
Allah kazadan,beladan,nazardan korusun seni ve aileni.
Artistttttt :)))

JustMakeup   7 Ocak 2010 19:44  

Tebrikleeerrr =)
Harika bir poz olmuş bu seni yansıtmış resmen, başarılarının devamını dilerim;) xxx

SadeceBlog   7 Ocak 2010 20:06  

Bebişim hoşgeldin. Fotoğrafına bayıldım, başarılarının devamını dilerimm :)

-darısı başıma ama-

seda   7 Ocak 2010 21:00  

cnm sana özel olarak yazayım dedm ama burada zaten dile getirmişsin, sorayım o zaman. ne oldu sana? neden tedavi oldun? merak ettim.. çok geçmiş olsun, ve umarım geçmiştir hiç bişi kalmamıştır:)

Dila   7 Ocak 2010 21:48  

aaaaa tebrik ederimm... ben bayaa uzak kaldım bu bloglardan yaa.. neyse cook guzel cıkmıs resim de bayıldımm!

GÖNÜLDEN ELE   7 Ocak 2010 21:49  

Çok hoş yaaa..tebrikler tatlım.hoşgeldin ayrıca:)))

defne   8 Ocak 2010 10:08  

canım geçmiş olsun, ben önceden okumamıştım o yazıyı :(
elle'de senin olduğunu bilmiyordum, yurtdışından döndüğünden beri okumamışım seni, hemen elle alayım artık di mi? çok da şık olmuşsun, ben pek yorum yazmam ne giydim'lere, ama bu başka ;)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   8 Ocak 2010 11:26  


Çok çok teşekkürler arkadaşlar daha güzellikler haset olmayanlara nasip olsun :)

Sağlık sorunu içinde tşkler

Seda'cım olsun sor tabii yazımda dediğim kısım varya orayı okursan yazdım bebek. Kısaca buradan da özetleyeyim, ben küçük yaşta bale yapınca omuriliğimde kayma oldu ve boy atmam gerekirken sadece bacak boyum uzadı içimde kalmış cmciklerim var yani ameliyat olsaydım ve platin takılsaydı şayet boy atardım ama çok kısa olmadığımdan ailem gerek görmedi canım. Tek sorun hamilelikte ve yaşamımda 1kgdan fazla yük taşımam gerek olay bu canım benim mucx.

seda   8 Ocak 2010 11:46  

canım, link vermişsin bu postunda skolyoz rahatsızlığınla ilgili, dikkatli okurum seni ama bunu ne yazık ki atlamışım. kusuruma bakma.

öncelikle çok ama çok geçmiş olsun. şu anda iyi olmana çok sevindim.. görümcem de aynı rahatsızlıktan muzdaripti zamanında, ameliyat olmuş bundan sanırım 10 sene kadar önce. dediğin gibi annelere can kurban, kayınvalidem diye demiyorum, gerçekten bilinçli, eğitimli, ilgili bir annedir. kızının bir belirtisinden yola çıkmış doktorların kapısını aşındırmış.

en iyi doktorlara bile emanet olsa insan, ilgi ve sevgi olmadan anlamı yok. allahtan görümcem bu süreci atlatmış.

senin de ne kadar pozitif, hayat dolu, üretken, zamana karşı koyan, zamanla s.dik yarıştıran, hayattan intikam alırmışçasına severek üreten bir insan olmanın sebeplerinden biri de bu sanırım.

kendine dikkat et, sağlığına dikkat et, ayacıklarına beline dikkat et. biliyorum şükrediyorsundur, ama içimden geldi, allah sana sevgi dolu aile ve eş nasip etmiş zaten. hem sen de saydığım olumlu birçok yanınla, bu rahatsızlığa nanik yapmışsın:))

yani gerçekten o kadar şaşırdım ki, kimin ne okuduğu cidden önemli değil; sebebi ister rahatsızlık ister başka şey olsun!

eheheh kaldı ki bill gates'ten ödül almak falan kolay veya okumakla olucak işler hiç değil! yani, muck muck muck ne diyim başka!

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   8 Ocak 2010 12:08  

sedoşum olsun ne olacak canım bende de arada oluyor canın sağolsun :)

Sağol varol tatlım aynı şey görümcen için de geçerli sağlık olsunda gerisi boş valla. Kesinlikle tatlım düşün babam anneme abartma Yıldız gömleğin robosundan yok çocukta birşey demiş ama annem doktorların röntgene gerek yok Yıldız hanım demesine rağmen bırakmamış Allah razı olsun.

Kesinlikle canım yaşamayan bilemez her derece farklı tedaviyi gerektirmekte. Ben mesela senelerce yatağın suntasında yattım, hemde ayaklarım ve elelrim kelepçeli şekilde sağa sola dönmemek gerekliydi dümdüz yatmak zorundaydım ve zayıf olduğumdan sadece popomun altına pamuklu yorgan koymuştu annemler batıyordu kemiklerim malum :(

Ama Allahıma binlerce şükür olsun ki; aile içinde sevgi ve huzur olunca insan herşeyi neşe ile atlatmayı öğreniyor şeker.

Canım benim ya gözlerim doldu içim titredi inan dergi işin bahanesi en büyük takdir bu güzel iltifatlarına layık olmak :)

Bu tatilde edindiğim en büyük deneyim, verici olmamayı öğrenmek ve kimseyi umursamamak oldu şeker.

Bir laf vardır çok severim, "Dal rüzgarı affetmiştir ama kırılmıştır bir kere..." Bu felsefeden yola çıkarak bana yapılanların hepsini affettim, sineye çekmiyorum ama kırgınım...

Aslında Ömi gibi gamsız olmak gerek, ne kırılıyorsun kızım, gezen sensin, dergilere çıkan sensin, bırak ağzı olan havlasın, çekemeyenlerde tırnaklarını kemirsin, sen değer verdikçe o müsvetteler kendilerini birşey sanıyor sen çek elini ayağını da o zaman bak gör nasıl çuvallayacaklar diyor demesine ama insan olarak sevgiyi baz alan biriyim Sedoş'um...

İşte böyle be şeker bunları düşünmemek senin de dediğin gibi, zamanla s.dik yarıştırmak ve üretmek sadece faydalı olup paylaşmak gerisi gerisi de çok da fifi :))

Anam yerim seni ya evet bebem dikkat etmek ve binlerce kez şükretmek gerek, hayat sana inat en büyük benden sana gelsin demek gerek :)

Ah canım sorma işte sırf bu ödüller bu basın vs mevzuları yüzünden batıyorum birilerin gözüne, halbuki neden ben değilde Eda diyeceklerine, kendilerine ayna tutsalar, deseler ki sonuçta bir Türk bayanı sevinelim destek olalım deseler inanıyorum ki, Allah onlara çok daha güzellerini nasip eder.

Güzelim benim daha önce de dediğim gibi sen benim için çok özel ve çok kalite bir dostsun canım.

Seni çok seviyorum ve o insan insan gönlünden öpüyorum birtanesi :)

butterflyfeeling   10 Ocak 2010 10:24  

öncelikle yine bir başarın için tebrik edelim ardındanda ben olaya şöyle bakıyorum demekki dikkat çekiyorsun gerçekten başarılısın ve parmakla gösteriliyorsun ki insanlar senin adınla çakma blog açıyor misal luis vuitton gibi ünlü markaları taklit eden çakmasını üretenler gibi yani sana talep olduğunu çakmış zeki ablalar. ben bunu fason yapıyım kapışkapış gider demiş ama senin bide zeki olduğunu unutmuş boşverr zaten eda süneri tanıyan tanır onlarda iki üç günlük heveslerini alır kim öyle bir blog görse zaten bunuda gerektiği için sana söyler...
Neyse başarı kapıların hep açık olsun bide mutluluk :)))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Ocak 2010 11:38  

butterflyfeeling akılcı yaklaşımın ve desteğin için teşekkürler canım :)

nalan   25 Ocak 2010 21:51  

kutlarım,sana özelden yazacağım


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015