Samsung S2 2GB MP3 Player Hediye Ediyorum

EKLEME: Bu yazıyı yorumlara kapattım, 500’den fazla yorum yazan olmuş, ayrıca mükerrer yorum yazanların yorumlarını sildikten sonra yorumları onaylar en kısa zamanda da mp3 kime kısmet olduysa yazarım arkadaşlar.

Yılbaşında yurtdışında olduğumuzdan hediye veremedim bu sebeple 8. yarışmamı ancak yazıyorum.

Blogunuz olsun/olmasın yarışmaya katılabilirsiniz ama iki şartım var.
Her zaman ki gibi yine yarışmamı blogunuzda duyurmak gibi bir zorunluluğunuz yok!
1- Sağda Dikiz Aynası olan kısımdan izle yapmalısınız.
Cevabı bilseniz bile izle yapmadığınız durumda dahil olmayacaksınız.
2-“Samsung bu ürünü tasarlarken doğada neden esinlendi?” bu sorunun cevabını doğru yanıtlamalı ve yorum olarak yazmalısınız.
Konu dışında yazılan yorumları sileceğim, ayrıca mail atarsanız geçersiz sayılacak.
Cevabı tespit etmek için, bu kez tek tek yorumları sayamayacağım, bu sebeple random generatora başvuracağım.
Cevabı sonra yazacağım, son katılım tarihi haftaya Salı yani 09/02/2010’dur o zamana kadar yorumları onaylamayacağım.

09 Şubat 2010 gece 12:00’de yorumlara kapatacağım.
Ürünle İlgili Bilgiler
Samsung S2 2GB MP3 Player piyasa fiyatı için Google’dan bakabilirsiniz.
Vereceğim ürün rengi yeşildir.
Diğer mp3 playerlar gibi kulaklık anti ergonomik değildir, özellikle kolajda bayanın boynuna bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
MP3 çalar ve kişisel medya oynatıcılar konusunda diğer markalarla rekabeti elden bırakmayan Samsung, ultra kompakt yapılı MP3 çaları S2 Pebble’ın duyurusunu gerçekleştirdi. İsminden ve tasarımından da anlaşılacağı gibi S2’nin tasarımı çakıl taşından esinlenilmiş, dizayna önem veren teknoloji meraklıları hedef kitle olarak belirlenilmiş.
2 GB belleğe sahip S2 MP3, WMA ve OGG formatındaki ses dosyalarını oynatabiliyor. S2’nin belleğinde optimum koşullarda 16 saatlik ses dosyalarını depolayabiliyoruz. MP3 çalarda, dahili lityum iyon batarya bulunuyor ve batarya tam şarj durumunda 13 saate kadar aralıksız müzik dinleme keyfi sunuyor.
Tüm müzik kontrol, ses tuşları cihazın tek bir tarafında toplanmış ve DNSe 2.0 teknolojisi ile desteklenmiş. DNSe, kullanıcılara kolay bir arayüz vaadediyor. Böylece tuşlara bakmaksızın gereken işlemleri rahatça yapabiliyorsunuz. S2’de led ışık da bulunuyor. Seçilen ekolayzır ve çalma moduna göre renklerin ve şekillerin değiştiğini görüyoruz.
İyi eğlenceler!