11 Şubat 2010 Perşembe


Samsung S2 2GB MP3 Player Kime Kısmet Oldu?Düzeltme bildirisi: Sabahın 5'de 500 küsür yorum sayarsan olacağı budur :) Neyse ki sizlerde kontrol edip uyarmışsınız canlar, hepinize çok teşekkür ederim. Sadece taş yada sadece çakıl diyenleri + konu ile ilgisiz yorum yazanları da eleyince 19 noya denk gelen beetlejuice arkadaşımız oluyor. Yarın yollarım, güzel günlerde kullan canikom.

EKLEME: İlk Arman diye yazmıştım ama değilmiş yine de içim rahat etmedi Arman'a da mp3 yollanacak :)


Hatalı olsa bile; fikir beyan eden tüm arkadaşlara, samimi ve güzel övgülerinize ayrıca şimdiye kadar verilmiş en güzel hediye diyen tüm arkadaşlara ben teşekkür ederim.

Uzun uzun izah edecek olursam;

1- 02 Şubat 2010'da Samsung S2 2GB MP3 Player Hediye Ediyorum başlıklı yazımda "09 Şubat 2010 gece 12:00'de yorumlara kapatacağım." yazmıştım ancak eve 12:00'den sonra geldiğim için saat 12:00'den sonra gelen tüm yorumları REDDET'tim.

2- Ayrıca aynı blogger profili ile blogu olanlar ve olmayanlar yani birden fazla yorum yazanların yorumlarını da adil olmayacağı için sildim.

3- Konu ile alakası olmayan, hatalı cevapları yazanların yorumlarını "Bende yorum yazmıştım neden yok?" demeyesiniz diye bilerek silmedim.

4- Bu durumda toplam yorum sayısı 508 adetti.

5- 508 yorum içinde; istiridye-inci-deniz kabuğu-midye-kolye-sol anahtarı-uğur böceği-steteskop-uzay mekiği-yağmur damlası-kolay ve hafif taşınabilir olması-doğadaki doğal taşlar-deniz taşları-doğal taşlar-taş-çakıl diyenlerin yorumlarını da silmedim ama sayı olarak dahil etmedim.

6- Beşinci maddede taş+çakıl+doğal taş diyenleri yani sadece kelime olarak yazanları dahil etmeme sebebim; dikkatlice yazımı okuyarak ve görselime bakarak yorum yazanların doğru cevabı vermiş olmasıydı.

7- Alttaki görsele yorum panelinin ekran görüntüsünü de ekledim, Yorum Gönder olan yere basarsanız 1-508 yorumu görme şansınız var.

8- Sonuç olarak yukarıda bahsettiğim sebeplerden ötürü; 508 yorumu tek tek okuduğum zaman hatalı cevap vermiş olan ve konu ile ilgisiz yorum yazan kişi sayısı toplamda 61 ediyor. Geriye 447 kişi görsele ve yazıya dikkat ederek yorum yazmış oluyor.

9- Görselini de eklediğim üzere; Random'a başvurdum ve hatalı cevapları atlayarak saydığım zaman 19 noya denk gelen beetlejuice arkadaşımıza kısmet oldu. Bana mailimden ulaşırsın, güzel günlerde keyifle dinlemeler :)

Vakitsizlikten ötürü bu yazımı yoruma kapadım. Diğer yazılarımın yorumlarına cevap yazamadım ve maillerime de bakamadım. Arayan soran taşınma işlerinde destek vermek isteyen tüm şekerlere tekrar teşekkürler.

Yeni hediyeler ve güzel içeriklerle en kısa zamanda yazmaya çalışacağım.

Son olarak değinmek istediğim; aklınızda ? uyanmasın diye uzun uzun izah ettim ayrıca yorumları okurken ve defalarca kontrol ederken gerçekten canım çıktı :) Ancak; "algıda seçicilik" denen şeyin ne kadar doğru olduğunu okurken bir daha anımsamış oldum!

Aşağıdaki görsele cevabı yazmış olduğum bölümü de ekledim.

Bazı arkadaşların yorumlarından alıntı yapacak olursam şayet; ne demek istediğimi anlarsınız :)

Alıntılar:
Cevabıda post'un içine koymanız ayrı bir nezaket durumunu oluşturmuş efendim :) Teşekkürler

Eda ablacım:)) Yalnız 2. sorunun cevabını aşağıda niye verdin seni ısıralım diye mi çok merak ettim:))

Resimde ipucunu vermişsin zaten.

Sorunun cevabı fotolarda var zaten :)

E tatlıcım zaten belitmişsin sen yazında, cevap: çakıl taşından esinlenmiş olacak :)

Eda selam zaten cevabı bilmemiz için elinden geleni yapmışsın çok sağol:)

Hem resimlerde çakıl taşları var, hem de modelde de "pebble" diyor, herhalde çakıl taşından esinlenmişlerdir, değilmi! :D


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015