10 Mart 2011 Perşembe


Dostlardan Gelen Hello Kitty'li Hediyelerim ღÇocukluk yıllarımda Sanrio lisanslı Hello Kitty ürünleri sadece Pabetland'da satırdı. O zamanlar annem sayesinde ve yurt dışına giden her tanıdığın HK ürünleri getirmesiyle aşkımız başladı. Evlendiğim zaman ilk evimizde banyomuzun temasını Hello Kitty'li yapmıştım. Hatta o dönem Kanal Türk evimize çekime gelince spiker ve kameramanlar duruma bir hayli gülmüştü .)

Yıllar geçti koca kafa olduk ama sevgimiz azalmadı .)

Çok eski dostum Elif'in hediyelerini 2009'da sizlerle paylaşmıştım: Koliyle Hediye Gelen Hello Kitty'lerim başlıklı yazım dışında, Hello Kitty cicilerinden, kombine kadar sizlerle paylaştığım 30 kadar konu var. Hepsine bakmak için Hello Kitty etiketli yazılarıma bakabilirsiniz.

Yazıma dönecek olursam 2010 yazından beri dostlardan gelen Hello Kitty'li hediyelerimi geliş sırasına göre sizlerle paylaşıp tekrar teşekkür ederim .)

Sevgili Nadire bu yüzük & bilezikleri kendisi yapıyor, ayrıca com domaine de geçti hayırlı olsun canım. Yeteneksizin

Yazın annemlere uğradığım bir günde, ailemi görmek dışında HK'li hediyemi görünce sevincimin duble olduğu o an'a dair kare. Didoş'um (sarı kızımız) HK'li banyo köpüğü almış, tşkler şeker. Diğer foto ise; misafir banyomuzdan, hatta Elif'in aldığına da kardeş geldi .)

Posh'um şekerim... Bana yorum yazması sonrası keşfettiğim, o zamandan beri sık sık yazıştığımız, hatta blogundan başka ürünlerini de gönül rahatlığı ile aldığım şekerim. ES işlemeli kesesi, HK'li kabına kadar hazırlamış nazik hatun tekrar tşkler.

Melisa'm motor turlarımızın vazgeçilmezi, akıllı kadınım! Türkiye'nin sayılı güzel kadınları arasına girip aklı ve güzelliği ile nam salmış dostum. Yaz günlerinde pişik olmamam için HK'li pervane almıştı, tekrar tşkler mirim! .)

Blogumu okuyan blogger olmayan öğrenci bir kardeşim Merve'den hediye gelen HK'li defter. Düşünceli kardeşim tşkler...

Ankara'da üç aslan annesi hepimizden hızlı çıkan, başarılı iş kadını Pınar'ımın HK'li seramik kumbarası ve Kore'li arkadaşların HK'li diş fırçası kabı ve yelpaze hediyeleri. Çok tşkler...

Belçika tatilime dair yazılarımda anımsarsanız; Hollanda / Maastricht'den, Belçika / Namur'a Doğru Gidiş ve Hamburg Kareleri 1. Seans & Kombinim fotolarında yol boyunca fotoğraf çekmiş, aynada suretimi yakalamıştım. Bunu bilen dostum Yeşim HK'li seyahat eden ve fotoğraf çeken bir clutch sipariş vermiş. Ankara'da yaşayan dostum ve sevgili eniştem Emin Tolga, bize geldikleri zaman Yeşim doğum günü hediyemi çıkarınca resmen delirdim .) Benimle özdeşleşen, ve bir o kadar da sevdiğim bu karakterin sevgili Did'in tasarımıyla hatta bir o kadar sevgi dolu yazısıyla hayat bulması beni mest etti. Çikolataları şimdi görünce yeniden canım çekti .) Did'e de Yeşo'ma da çok tşkler. Unutmadan Yeşim'de com'landı hayırlı olsun canım. Ojeli Parmaklar


Dostum, ortağım, kardeşim Cemal'cim yılbaşı için HK'li kılıf getirmişti. Tel değişti yenisini isterim ona göre .)


Yengemiz, kardeşimiz, Burcu'nun Amsterdam'dan getirdiği ganimetler. Anımsarsanız yılbaşında beraberdik hatta sizler tarafından pek bir beğenilen ☃ Yılbaşı Kombinim ☃'de onları da görebilirsiniz.

Ayrıca Twitterım'da sizlerle paylaştığım zaman, "Oje'yi sür görelim." diyenler vardı burada yazmıştım; H&M Oje Blue My Mind

Sanem'in benim için boyadığı clutch. Ürünlerine eklediği uyarıların şirinliğine ne demeli? Sen de sağol canım. Sanemiko

Neslihan aşk kadını. Bir anne, bir müzisyen... Güzel bir dost, benim için HK'li yastık yapmış, can can sen de sağol!

Yeni ortaam, eski dostum Gamze'm... Tek tek elleriyle benim için HK'li t-shirt işledi. Bildiğiniz ütüyle yapışanlardan değil. Yaptığı diğer güzellikleri bu yazımda paylaşmıştım. Bu serinin devamını zamanı gelince sizlerle paylaşacağım (z).

Sarı kızım, çıtır anne! Şeker hamuru kokmayan, parmak izleri olmayan, tadına hala doyamadığım HK'li cookiler yapmış. Notu, sunumu da enfes! Sen de sağol canım. Defne Kurabiye

Kısacası bu insanlar yazacağımdan bi haberdiler ama paylaşmadan olmazdı! Hepinize tekrar tekrar tşkler. Bana dediğiniz gibi; İyi ki sizler de varsınız. 2006'dan beri derim; sanal camdan öteye geçebildiysem ne mutlu bana.

Sevilmek güzel şey be hacı!
Seviyorum, seviliyorum var mı bundan ötesi .)

49 Yorum Oku / Yorum Yaz :

yasemen k.   10 Mart 2011 00:51  

Daha geçen eda'ma twitter'da söylemiştim, karmanın en özel örneğisin diye ve burdan da söylemek istiyorum (: kuzum benim kendisi kadar kalbi güzel temiz arkadaşım güle güle kullan hepsini! (:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 00:53  

yasemen k. evet evet ve beni mırrrlatmıştın canım, seviyorum seni biliyorsun zaten .) O altın kalplerden biri de sensin ve iyi ki varsın .)

YAŞAMSAL GANİMETLER   10 Mart 2011 00:57  

hahahah inanmıyorum sana ya ahahha bütün heryer kitty kitty olmuş var ya sen bir çocuk doğur bak gör o zaman bu kittyler ne hale gelicek ona yanarım hahaha=)p güle güle kullan ve eniştenin dediği gibi bu yıl doğurdun doğurdun yoksa bunlar camdan dışarı ve lütfen camdan atıldığı gün bizi çağırın camın altında beklemek istiyorum ne düşse payımıza kardır ahahhaa=)arkadaşlarınında yüreğine sağlık nasıl anlamlı hazırlanmış bütün hepsi maşallah sana sanal filan deme arkadaşlık arkadaşlıktır...=)eskilerin diliyle diyorum ben 2000 lerde mektup arkadaşlığı bu kalpler kırılmasın yaşlanalım hep böyle diyorum sevgiler cancağızım öptümmm=)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 01:00  

YAŞAMSAL GANİMETLER ahah sorma şeker baboşum aynı şeyi der durur yıllardır. Ayol ben yumurtlayayım da canım feda. Hoş Allah'ım sağlık evlat nasip etsin ama canım erkek çekiyor inan .) Göster bakayım pipişini diyesim var ahah .) Hahah ya ben seni yerim bavul yollarım ayol lafı mı olur .) Aynen balım o yüzden sanaldan öteye geçtik diyorum ya. Evet şeker biz o kuşağız, hatta beyaz sayfamı sana ayırdım derdik hey gidi hey .) Sağol canım öperim.

tuana   10 Mart 2011 01:04  

hepsi de çok şekermiş :)

Nedret   10 Mart 2011 01:05  

Sen iyi sakla onları, nasıl olsa sonunda bir kullanıcı gelir. Birinci olmazsa ikinci:))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 01:07  

tuana çok tşkler .)

Nedret ablam 1.yi yaptım da 2.si kaldı ah ah benden bir cacık olmaz be sultan .)

defne kurabiye&nani'nin günlüğü   10 Mart 2011 01:16  

canım benım balım ;
insana enerji veren ,samimi,sevgi dolu ,herkesle ilgili yüreği temiz bir kadınsın sen... hatta taş hatunumuzsun renkli dunyamızsın :))Hello Kitty mizsin:))sana az bile bunlar...senı cok seviyoruz...güzel insan...

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 01:21  

defne kurabiye canım neler demişsin öyle ağlatacaksın beni gece gece .) Layık olabiliyorsam ne mutlu bana. Çok tşkler sarılıyorum sımsıkı ve yeniden ellerine sağlık tatlım. Öperim analı & kızlı .)

fashion by kitty   10 Mart 2011 01:36  

gülee gülee kulan süperlerrrrrr:)

http://fashionbykitty.blogspot.com/

Leah   10 Mart 2011 01:53  

Stil direktörüm ne zaman görüşüyoruz? Şaka yapmıyorum ciddiyim. :D

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 02:03  

fashion by kitty tşkler canım.

Leah kuzum ben fena gribim havalar dandik arabamı sattım yenisi 10 güne gelecek gümrük vs plaka çıkacak sonrasında seve seve balım .)

zeynep   10 Mart 2011 02:06  

Ühüüüü çok kıskandımm çokk nisbet yapar gibi aaaaa:// bence sen yumurtlamaktan vazgeçmelisin,bak söylemedi deme herşeyine ortakçı olur sonra bizi mumla ararsın:))Yakışır kuzuma her bişi öpüyorum canım kocaman kocaman...

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 02:12  

zeynep ama ama hayatımmm .)) Elimiz mahkum be kuzum her sene seneye diye diye kaçacak deliğim kalmadı artık ./ Tşk ederim birtanem, öperim.

Joey Potter   10 Mart 2011 02:13  

Bende bunu görür görmez aklıma sen geldin :) Nerede Kitty orada Eda :)

http://i.imgur.com/W385d.jpg

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 02:15  

Joey Potter kikii mırr var benzeri desem .) Anımsanmak güzel şey, OMO'yla yıkanmak gibi şeker .)

Style by Buett   10 Mart 2011 02:27  

Bebbiiim benim burada gittigim bir alisveris merkezinde Sanrio magazasi var. Iste bir orda bide sende bu kadar Hello Kitty gordummm yemin ederimmm!!!!
Boyle bi HK askina rastlamadim kimselerde...
Turkiye'ye gelebilirsem sana HK getircemm soz:))))
Insanin senin gibi birine surekli hediye alasi gelir zaten ondan bu kadar cok hediyen var:)))

operim kocamann findigim mucx

FerahFeza   10 Mart 2011 02:40  

Eda'cimmmm

cok $irinler bunlarin hepsi *_*
Camdan atacak olursaniz soyle,ben de geleyim hihi ^_^
(olsun atsanizda yenileri gelir zaten ne zaman HK gorsem sen aklima geliosun)

Mail icin tesekkurler canim bu arada...Optummm ^*^

ÖRGÜÇANTAM   10 Mart 2011 02:43  

çookkkkk güzel armağanlar hello kity kadar tatlısın sen yaaa kocaman öpüyorum

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 02:43  

Style by Buett cancanım benim düşünmen yeter. Bazen evde ekmek olmuyor ama HK her daim var deliyim deli .) Sen gele yeter güzellik sarıldım çokca .)

FerahFeza kiki kendimi atarım onları asla .) Sağol şekercim .) Asıl ben tşk ederim, yeniden döneceğimdir mucx .)

tarih84   10 Mart 2011 03:00  

Aman Allahımmm! biliyorum HK dünyası çok çok çeşitli akla hayale gelmeyecek ayrıntılarla dolu, hatta sadece Hk ile dünyanızı başton sona bezeyebilecek kadar alternatif dolu.Onlarca seveni olan, hatır bilen, nazik bayana böyle şeker hediyeleri vermek hediye alan kadar verini de şeker kılan bir durum.Ama çok önemli bir ayrıntı var, o kadar sevenin Hkli hediyeler alsa da sanki sözleşmiş gibi hepsi birbirinden farklı hediyeler almışlar, sözleşilmiş gibi işte bu en güzeli:))

Valla tatlım seni sevenler ve sevdiklerin arasındaki bağa Hk tılsımı eklenip birbirinden güzel ve de özel hediyelerle bezenilmiş bir yazı bizlerle olmuş.

NOT: sanemiko sen harikasın, o nasıl eğlenceli ve de ince detaylı bir not:)) Yolun açık, başarın bol olsun.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   10 Mart 2011 03:20  

ÖRGÜÇANTAM Hatice ablam sen beni hep seversin zaten. Öperim pamuk ellerinden .)

tarih84 Handan'ım ne dikkatlisin evet ya bu kadar olur birbirinden habersiz hediyeler, sağolsunlar diyorum ya hatta Yaso'da dedi olay karma gerisi yalan .) Çok merci fıstığım. Sanemiko notu konusunda da hem fikirim. Umarım taklitçileri kopyalamaz ./

A-H   10 Mart 2011 06:17  

yahu hic sevmem su hello kittyi ama oyle bir yazmissin anlatmissin ki benim bile gozume sirin gozuktu :)

inanirsakolurbence   10 Mart 2011 08:41  

HK çılgınlığı:) Hepsi birbirinden güzel gerçekten.

Did Dans La Mode   10 Mart 2011 08:48  

İnanmıyorum yaa HK sevgini biliyordum ama bu kadar olduğunu tahmin bile etmemiştim Edicim:) Fotoğraflara bakarken şok oldum :) Hepsi birbirinden cici hepsini mutlu günlerde kullan. Bu kadar çooook sevildiğin için çooook şanslısın :) HK diyince aklıma sen geliyordun ya artık hiç çıkmıycaksın :)

YETENEK-SİZİN   10 Mart 2011 09:09  

Canımsın Kraliçemsin!!!ne kadar candan ve samimi olduğunu ben dahil herkes çok iyi biliyor. İnsan ayrımı yapmaksızın herkese yüreğinin kapılarını açan, canla başla dertleriyle ilgilenen birine bunlar az bile... gönlü güzel dostum benim. Seni çok seviyorum

Merve Merve   10 Mart 2011 09:15  

Evde bazen ekmek olmaz ama hello kity herdaim var lafına çok güldüm:)Hepsi çok güzeller ama did in tasarımına bayıldım diyebilirim :)

Efe Ege Ozden   10 Mart 2011 09:19  

Heeello Kittyy :D Pek sevemem (hello Kity) clutch gözüme carptı. Kullanma talimatları çok şiriiinn :)

cemre   10 Mart 2011 09:25  

ediii ne güzel şeyler onlar hepisi güle güle kullan gerçekten çok seviliyorsun bende seviyom seni hiç görmesem de çünkü hiç kendini beğenmiş değilsin çok samimisin sıcak kanlısın sen sevilmez misin ya:)

adasehir   10 Mart 2011 10:08  

Edacım güle güle kullan hepsini, hepsi birbirinden değerli :) Öpüyorum kocaman tatlım benim:)

zep_bilgen   10 Mart 2011 12:01  

sen sevilmicek hatun musun yahu? ;) hatta bööle yanaklarını mıncırıp hoyyy die sevesi gelio insanın :P heepsini güle güle kullan balım çok güzeller!
öperim yanacıklarından ;)

ütopikprenses/zeynep

♥pemb€sinti♥   10 Mart 2011 12:34  

Sanaldan öteye gidebilmek negüzel birşey... Sevmek sevilmek çok zor birşey değil, bunu bu blogda bolca görebiliyoruz şükürler olsun. Bende sana bunları yaşatan; Nadireye,Dideme,Posha,Melisaya,Merveye,Pınara,Lilye,Yeşime,Sanemikoya,Dide,Cemala,Burcuya,Neslihana,Gamzeye,Defneye içimden geldiği için tşk ediyorum :)Çok güzel şey yaşattıkları!
Not: sabırsızlıkla yılbasını bekliyorum bekli noelbabanın yolu Adanaya düşer bana kıyafet,ceket,ayakkbı,clunc,getirir kim bilir :))) öpüyorum senii öpüyorummm canımm

! POSH BUTİK !   10 Mart 2011 15:16  

canım benimm bu ne güzel bir yazı böyle:)) görsel şenlik olmuşşş ayyy çok ciciii:))) diğer hk'li hediyelerin de çoook şekermiş canım hepsini güle güle kullan benimkiler çok mütevaziydi gerçi ama beğenmene çok sevindim canım! artık hello kitty deyince aklımıza sen geliyorsun bebeğimm:)) banyondaki görüntüye bayıldım benim tuvalet masamın da seninkinden aşağı kalır yanı yok kiki:) özellikle H&M'in hk'li ürünlerine bayılıyorumm:))) yeşimin did'e tasarlattığı çantaya bayıldım tam seni anlatıyor devamlı seyahat eden ve fotoğraf çeken bir kitty:) süperrr:)) herkes gibi ben de sanemikonun notuna bayıldım!!!! canım daha da güzellerini hakediyorsun asıl biz sana bu sıcacık dostluğun ve her daim bizim için koşturduğun ve başımız sıkışınca bir mail uzaklıkta olduğun için kocamann teşekkür ederiz!!! kittym benim mucukss!!!!!!

Çok Güzel Hareketler Bunlar   10 Mart 2011 15:32  

Edacım, şu sıra mc donalds'larda çocuk menüsünden Hello kitty oyuncakları var. Bende bayılırım hello kitty'ye. Fiyonklu objeleri severim aslında mini mouse'ada bayılıyorum.

rebeltakipte   10 Mart 2011 15:51  

Hepsi birbirinden güzel,insanı düşünen arkadaşlarıyla çevresinin dolması ne kadar güzel,güle güle kullan hepsine bayıldım :)

Moda Çıkmazı   10 Mart 2011 20:24  

Hepsi birbirinden güzel ama en güzeli de bütün bu hediyelerin dostlarından gelmiş olması. Mutlu günlerde kullan. Çok öpüyorum...

BÜTÜ   11 Mart 2011 01:21  

hepsi çok ama çok güzeller tatlımmmm :) bayıldım :)

madammoda   11 Mart 2011 10:14  

Hepsi birbirinden güzel canım, o sıcacık yüreğinle aşk dolu günlerde kullan... Sanal ortamda başlayan arkadaşlıkların en iyi örneğisin, yüreğindeki sevgiyi öyle güzel aktarıyorsunki yazarken, insanların sana bayılmaması elde değil ;))
Öptüm çokkkk, en kocamanından :))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Mart 2011 15:21  

A-H he şöyle .)) mucx

inanirsakolurbence resmen öyle şekerim tşkler.

Did Dans La Mode sorma kuzu sorma o derece işte .) Ah evet ya sağol dostlar, hehe anımsa hiç unutma guzum mucx.

YETENEK-SİZİN kızım ağlatacaksın beni ya, sen de öylesin ve çok özelsin. Seviyorum minnoş kuzum.

Merve Merve kikiki deli olunca insan, merci canım. Aynen Did aşmış zaten tatlım.

Efe Ege Ozden sev, itaat et Efe!!! .) Aynen sevgiyle yazmış Sanem.

cemre kuzu kuzu çok sağol canım, kasım kasım olsam ne olacak bebeğim hayat kısa severek yaşa .)

adasehir kesinlikle değerliler sağol canım mucx.

zep_bilgen o zaman mıncır beni ne zaman ne zaman? Sağol bebekim sarıldım çokca!

♥pemb€sinti♥ ah benim zarif ortaam ne de güzel her birini yazmış canımsın ya. Keşke gelsem damlarım bacanızdan zaten yavrus. Öptüm yaladım yuttum kiki .)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Mart 2011 15:24  

! POSH BUTİK ! asıl ben tşk ederim yavrum, evet ya H&M deli ediyor zaten beni ama TR'de o kadar çok ürünü yok puff ya .( Senin eve geliyorum diğerlerini çalmaya kikii .) Merci dostum öperim yeniden.

Çok Güzel Hareketler Bunlar aa süper haber hemen bakacağımdır yavrus. O zaman sana MM'lu şeyler bulalım.

rebeltakipte aynen canım çok sağol.

Moda Çıkmazı ne güzel demişsin kesinlikle canım. Öperim kocaman.

BÜTÜ merci ablası .)

madammoda canım canım, ne güzel ne içten demişsin hayatım her daim layık olmak dileği ile. Sarıldım, öptüm kocaman sevgiler Ankara'ya ve sana.

Gök   11 Mart 2011 21:36  

itiraf ediyorum bu kadar Hello Kitty'i ilk kez bir arada görüyorum :)) evini görsem ne dicem acaba Did'in yaptığı çantaya bayıldım, Kittyli cicilerin hepsi çok güzel güle güle kullan:))

Sanemiko   11 Mart 2011 21:56  

Edikoooommm gule guleee guzel gunlerde kullan dunyanin en tatlisiiii

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Mart 2011 23:48  

Gök :) Ah nerde be canım H&M'de neler var neler az kaldı müze olmasına evin kiki .) Kesinlikle canım çok güzel, hoş her biri ayrı güzel ve özel.

Sanemiko cancan toparlan gel sağol kuzum, ellerine sağlık.

reyhane   12 Mart 2011 16:38  

Of of offff,her gelen hediyen de ayrı bir güzel,bayıldım,herkesin eline,yüreğine sağlık..Gözlerim bayram etti sayende.Sanemiko' nun ürün kullanım notuna da ayrı bittim..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   15 Mart 2011 02:21  

reyhane sağol balım, aynen her biri ayrı özel ve güzel. Sanem'de ne kadar özenerek hazırlamış .)

Yeşim   20 Mart 2011 13:22  

Akıllı kadınım hepsini aynı postta yazman harika olmuş. Birbirinden güzel hediyeler gelmiş tatlıma :) Bu yazın, yüreğindeki sevginin sana elle tutulur şekilde nasıl döndüğünün kanıtı :) Meleğim benim hepsini güzel günlerde kullan. Sen de benim HK'sın :) iyi ki varsın çok seviyorum seni.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   23 Mart 2011 14:10  

Yeşom; dostum benim tşk ederim. Her şey bir yana yaşamıma dahil olan ailem gibi gördüğüm en özel şeysin!

minikkus   24 Eylül 2012 16:28  

ve yine yırtık dondan çıkan kuş misali burdan da çıkıvermişim:))
ben o HK vantilatörü yerim ulen, o üflesin ben uyuyim -.-
ha bide zevkli yeşim bacımın did by did hediyesine bayıldım. 1 sene gecmis üstünden gerci ama, güle güle kullan bebişim, koklarım seni <3

 Stil Direktörü    24 Eylül 2012 16:30  

minikkus; Cansın ya deli kadın yerim ki seni!
Kız ofiste masana koyarsın ben doydum valla sana yollayayım hemen adresi yaz canısı yerim seni ben yerim .) <3


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015