10 Nisan 2010 Cumartesi


Yaptığım Blogger Temaları HakkındaModasal Mevzular blogumda yaptığım blogger temalarını, headerlerı ve bannerlerı paylaşıyorum. Sıra bekleyen 400 tema talebi var. Biliyorsunuz ki; bu temaları sadece hobi amaçlı yapıyorum herhangi bir ücret talep etmiyorum.

Ancak bundan sonraki tema taleplerinde bir talebim var. Herhangi bir hayvan barınağına 20,00 TL bağış yapmanız ve dekontu benimle de paylaşmanız gerekiyor. İnternetten yapabiliyorsunuz. Hatta Migros'un formu var, o formdan mama, kap vs türü ihtiyaçları listeden seçebiliyorsunuz.

Size tema yaptıktan sonra blogunuzda temanız karşılığında hayvan barınağına bağış yapmamı istediğimi de yazmanız gerek. Bu şartlar altında hala blogger teması isterseniz yaparım.

Ekleme: Buradan bakma şansınız var, ayrıca Üsküdar, Tuzla vs birçok yerde barınak var. Birde sormuşsunuz, "Bu 400 kişi dahil mi?" diye. Elbette dahil sonuçta bedavaya tema yapıyorum, sizden istediğin hayvancıklara yardım etmeniz -ki buna hayır diyecek insan olacağını da sanmıyorum!

* Daha evvel temasını yaptığım arkadaşlar da bağış yapmak isterse çok sevinirim. Fakat bugünden sonra yapacağım her tema, banner ve header için böyle bir talebim var.

EKLEME: Sevgili butterflyfeeling bağışını yapmış ve bana dekontunu yollamış, ne kadar mutlu oldum bilemezsin. Sana da yazdığım gibi o güzel yüreğinden öperim kocaman :)

Sevgili Mine, Made by Mine'de bağışını yapıp dekontunu bana yolladı :)

33 Yorum Oku / Yorum Yaz :

ŞANSLI   10 Nisan 2010 17:27  

Aaaaaa bu çok iyi olmuş.Bahaneyle bahış yapmış oluruz.Nereden geldi aklına süper.
Ben varım beni alabilirsin listeye.
Kucak dolusu sevgiler:)

azzzra   10 Nisan 2010 17:27  

önceden talep etmiştim ben o 400 kişinin içindeyim sanıırım :)
bu 400 kişide dahil mi?

mughetto   10 Nisan 2010 17:31  

Güzel bir fikir Edacım ama şöyle bir sorunsal var,benim hem köpeğim hem kedim vardı,köpeğim vefat etti ve şu anda evde bir kedim var,bahçede de beslediğimiz 20-30adet kedimiz var annemle beraber.Günde 7-8 kilo ciğer alıyoruz onlara.Hastalandıkları zaman veterinere götürüyoruz,kısırlaştırılacaksa ilgileniyoruz.

Barınaklara herkes yardım edebilir tabi ki ama önce çevremizdeki, bahçemizdeki, sokağımızdaki hayvanları koruyalım besleyelim bence.

Önemli olan bence gönülden yapılan yardımlardır.

Asli :)   10 Nisan 2010 17:36  

oo ne güzel olmuş bu böyle :)
Çok sevindim hayvanlar için :)

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan   10 Nisan 2010 18:03  

Çok güzel olmuş bu ne güzel düşünmüşsün vallahi. Bende bi tame yaptırmak istiyorum ama 400 kişiden bana sıra gelene kadar cok zaman gecer :)

uyuz cadı   10 Nisan 2010 18:10  

iyi kalpli arkadaşım benim, sevgi dolusun sen... kendi küçük kalbi büyük...
bu arada, talepler bir anda 400'den 50'ye falan inmez umarım :)

yeşocan*   10 Nisan 2010 19:25  

canımbenim fevkalade birşey yaptığın!
takdir ediyorum..
ben tuzladaki hayvan barınağına arada bir gidiyorum Allah'tan yakınımda :D
ama bu güzel düşünce gerçekten tadire şayan..

gizemel   10 Nisan 2010 19:29  

benim talebim hala geçerli valla,yaparım bağışı da bir katkım olur.:)

sude naz'ın annesi   10 Nisan 2010 19:46  

Süper bi fikir tatlım..sen gönlü ne hoş bi hatunsun...seve seve sıraya geçerim bende..öpüyorum

Joey Potter   10 Nisan 2010 19:57  

Çok mantıklı Eda'cım inşallah katılım çok olur.

a. gizem   10 Nisan 2010 20:00  

canım benim ne kadar tatlısın yaa :)
ben de istiyorum 20 lira nedir ki
benim de temamımı yapmıştınnn
iyikalpli melek arkadasım bu arada vouge a gittim anlatırım hatta aradım açmadın :P

Prima Rima   10 Nisan 2010 20:04  

Çok iyi etmişsin Edoş ben şimdi merak ile bekliyorum bakalım vazgecen olucakmı :D

butterflyfeeling   10 Nisan 2010 21:02  

hiç aklımda yoktu ama beni de listeye al lütfen.

BENİM KÜÇÜK HAYALLERİM   10 Nisan 2010 21:35  

Tebrik ediyorum seni edacığım, yine güzel kalbini konuşturdun ve herkese hepimize örnek teşkil edecek bir davranış sergiliyorsun...

Ozlem   10 Nisan 2010 21:44  

Edacım sen ne kadar mükemmel bir hatunsun yaaaa.Fikrine bayıldım, bloglarına giripte beğendiğim temaların çoğuda sana aitmiş, bunu yeni öğrendim. Bu konuda beni affet. Umarım şu 400 kişi bir an önce biterde sıra bizede gelir diyorum.Blog temalarını azaltınca haber verirsen sevinirim.
Öpüyorum.....

sufi   10 Nisan 2010 22:05  

Edacım uzun zamandır senin bloguna giremedim.nedeni benim takip ettiklerim listesinin silinmesi ve yeniden yükleyememem.Bir dostun blogundan sana geldim ve hiç değilse seni izlemeye alıp kumanda panelinden takip edeyim dedim onu da başaramadım.neyse şen şakrak blogunu özlemişim, ben yine de seni bulurum birgün sevgilerimle.tontini

zeynep   10 Nisan 2010 22:22  

sana HELAL OLSUN diyorum başka da bişiy diyemiyorum! çok düşüncelisin..

allımorlu   10 Nisan 2010 22:50  

direktörcüm ne diyim helal olsun, sana da bu yakışır:))fikrine sağlık,çok güzel düşünmüşsün..
bakalım blog teması isteğinde bulunanlar bu fikri nasıl karşılayacaklar:))
çok hoş ya:))

kolye evi   11 Nisan 2010 00:54  

sevgili eda bu gercekten cok guzel bir fikir dairede yasadigim icin cocuklarimin cok istemesine ragmen evde hayvan besleyemiyorum malum bazi toplu yasama kurallarina uymamiz gerekiyor ama fikir cok incelikle dusunulmus tekrar tebrikler.

Siu   11 Nisan 2010 01:43  

Çok iyi düşünmüşsün cnm.. Bizimde köpeğimiz var biliyorsun.. Elimizden geldiğince de barınaklara yardımda bulunuyoruz.. Bunun için çeşitli gruplar oluyor, çok sıkı çalışıyorlar.. acil durumlarda da acil para toplanması gerektiğinde koşuyorlar her yere ve tamamen gönüllülerden..
destekler oralara da verilebilir..
yeterki hayvanlarımız destek görsün ..

D.   11 Nisan 2010 06:12  

cok guzel bir fikir olmus bu. zaten siraya gececektim ben de, sevindim bu gelismeye.

E. Ali   11 Nisan 2010 07:33  

Bravo, tebrikler.. Gerçekten çok çok iyi düşünmüşsünüz.
Hem taleplerde azalma olur. Kendinizi fena yoruyorsunuz yine..
Sırada 400 tema..

Ayrıca bunları yazıp durmayın "bu kadın bu kadar zamanı enerjiyi nasıl buluyor" derler nazara gelirsiniz.

Delfina ;   11 Nisan 2010 11:57  

Bir blog temasını baştan tasarlamanın minumum 5- saat aldığını bilenler var mıdır Edicim...Senin yaptığın bu şahane temalar karşılığında istediğin şey ne kadar insancıl,ne kadar güzel..O tertmiz kalbin biliyorum ki seni daima güzellikler içinde yaşatacak...Canımsın sen...

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Nisan 2010 16:19  


azzzra yani :) + önceden yaptığım blogger arkadaşlardan bazıları bile bağış yaptı. İçinden gelmiyor mu yoksa? Şaşırdım ve üzüldüm açıkcası soruna!

Şanslı senin duyarsız kalmayacağına emindim zaten canım. Sen sıradasın gelince yazarım sana zaten canım.

mughetto aynen canım, ayrıca koca bir maille izah edip bu kadar duyarlığı olduğun için de sağol bebek. Ama yaptırım uygulatmadan bazı şeyleri göz ardı edebilen bireyler olduk ne yazık ki! Bu sebeple bu yöntemi geliştirdi yüreğim.

Asli :) sağol canım olması gerekn bu bence

Handan sen sıraya gir istersen canım, ama bağış fikrini sevdiysen gönlünden koparsa temayı bekleme derim hem 20 TL nereye vermiyoruz değil mi?

uyuz cadı anam, o kalbin koca dilimi senin biliyorsun değil mi cano :) Aman sus ağzından yel alsın, ben gece gündüz yapmaya razıyım yeter ki bu canlara faydamız olsun değil mi balım? Ayrıca bu şekilde düşünen olur da kaçarsa yapmadığıma sevinirim inan :)

yeşocan tşk balım bende gittiğin ihmal etmediğin açtım kollarımı kocaman sardım öptüm seni

gizemel çok sağol canım yapalım tabii günah yani :(

sude naz'ın annesi sağol canım benim öperim kocaman

Joey Potter umarım canım neyseki 4 kişi oldu bile :) Ama 400'de 4 hale bak yazık ya valla!!!

a.gizem balım bilirim seni ben, senin de pisin var yapacağına eminim zaten. Netden yapma şansın var Gizoş aklında olsun, aynen 20 tl endir yani. Ay okudum maili yuh dedim kıza ne gerek avr abi bu kadar kompleksi olmaya pes valla :)

Prima Rima aynen olursa da tın yani pes derim inan

butterflyfeeling tatlım onca mailimizden sonra buradan da kocaman tşkler sana. Ayrıca 20 TL'den fazla yatırmışsın nasıl sevindim bilemezsin canım. Sana en kısa zamanda dönüyorum canım ve ilk senin temanı yapacağım şeker :)

BENİM KÜÇÜK HAYALLERİM canım benim ben ne yaptım ki? El ele bu aciz canlara destek olalım, günah kız o kadar aç hayvan var ki. Hadi 20 tlsi yoksa bile birinin bari evde kalan artıkları çöpe atma ver değil mi? Sokak hayvanlarına baktıkça içim eziliyor kuzum :( kaburgaları sayılıyor,hepsi bitik halde garipler ya :(

Ozlem canım sen tema talepleri yazımda sıraya girdin mi tatlım? Buradan unuturum ondan diyorum. Ayrıca ne mükemmeli be güzelim, faydamız olursa o canlara ne ala :( öperim çokca

sufi sağol varol canın sağolsun benden de sevgiler

zeynep ah güzelim bana deme yapacak olanlara de -ki umarım 400 değil 4000 olur :)

allımorlu sağol kuzum, bakalım hep beraber göreceğiz 400 de 4 kişi yatırdı daha :) Lafa gelince herkes iyi güzel, insan insan ama talep edince ık mık, ben zaten bakıyorum ayaklarına giren olursa da eyvallah sen sağ ben selamet başka kapıya derim valla :)

kolye evi sağol canım, bizim sitede de yasak ama artık yemekleri atma ben gece veriyorum kapıya inip lütfen unutma ve ihmal etme sende ver söz mü :)

Damlo :)

Siu aynen öyle canım, yani para pul vermeyeceksen yemekleri atma onları ver değil mi? Kaburgaları sayılan bir sürü sakat aç hayvan var sokaklarda :(

E. Ali abim, her zaman desteğinizi sevginizi esirgemediniz benden. 4 senelik bir dostluğumuz sonrası sizin yeriniz özeldir bende. Çok haklısınız kendime vakit ayırmaya çalışsamda huylu huyundan vazgeçmez, tipik Eda bilirsiniz :) Kıyamam güzel kalpli abim :) Nazarı değecek olan varsa şayet sepet gibi durmasın üretsin derim onlara ne diyeyim ki başka :)

Delfina; yapan biri olduğundan sen ben biliriz + yapanlar. İnan gece başlıyorum 5 saat sürüyor ve orası şöyle burası böyle olsun dendiğinde de kafam atıyor. -ki biliyorsun ne paralar alıyor insanlar bunlar için, ah kuzum anlamazlar işte ne yaparsın. Güzel dostum bende senin senelerdir ne kadar özel bir hatun olduğunu ve yüreğimde özel bir yerin olduğunu çok içten söylerim, sen de benim canım ciğerimsin balım.

Bebek ve Nİkah Şekercİnİz   12 Nisan 2010 10:16  

süper bi fikirrr...
geldiğinde izmitte de götürimm seni kedicikler sana sokula sokula bi hal olsunlarr..

BirSen   12 Nisan 2010 11:34  

Böyle güzel bir fikir anca senden cika bilirdi zaten!
Seviyorum seni yaa...!:))

saccak   12 Nisan 2010 11:51  

Canım ... düşünceli Eda'cım. Blog sahibi değilim,temaya ihtiyacım yok ama paylaşmış olduğun bu linki arkadaşlarıma da ileteceğim.Biz de elimizden geldiğince bir şeyler yapabilirsek ne mutlu bize..
Daha nelere el atacaksın merakla bekliyorum ve bir kez daha seni takdir ediyorum canım.

Antigone   12 Nisan 2010 12:58  

harika bir fikir canım. asaletini konuşturmuşsun yine. böyle güzel birşey düşündüğün ve bizlere de vesile olduğun için çok teşekkürler. ben varım tabii ki. en kısa zamanda dekontu paylaşırım. mucx

Bahar ve kızısı Yağmur   12 Nisan 2010 14:10  

Eda çocuktan dolayı hafta sonu blog bakamıyorum :( şimdi gördüm ne güzel düşünmüşsün :) süper

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   12 Nisan 2010 18:47  

Bebek ve Nİkah Şekercİnİz mırr götür kankam ama sen de sık sık git emi :(

BirSen canımsın bende seni :)

saccak Aylin balım benim ya, sen ne özelsin öyle. Blogun yok ama destek vermişsin, hatta o kadar asilsin ki bende ödeme yaptım bile dememişsin :) İzninle dekontta adını kapatıp ve bilgilerini yazacağım, melekler senin yanında olsun ve tabii ki bu güzel kalbin enişteme geri dönsün, anlarsın sen ne demek istediğimi :() Öperim en gerçeğinden :)

Antigone esta piti 1danem ne asaleti.Çok sağol canım benim :) Ne kadar mutlu olacaksın bak gör :)

Bahar ve kızısı Yağmur kolay gelsin canım benim, sanın sağolsun. Sağol şeker sevgiler.

goncaninsepeti   18 Ocak 2011 20:29  

blogunu uzun süredir takip ediyordum ancak kendim blog açana kadar bu kadar derinlemesine okumamaıştım, şimdi görüdm bu yazıyı çok sevindim, hayvanlar için de böyle düşünenn insanları gördüğüm için de ben de en kısa zamanda bunu yerine getirip sonrasında senden bir blog headerı rica edicem:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   18 Ocak 2011 20:31  

goncaninsepeti çok merci seve seve canım .) Aramıza hoş geldin.


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015