26 Mayıs 2010 Çarşamba


Ecocarat'a TeşekkürlerEcocarat "Nefes alan Duvarlar" firmanın, iç cephe kaplama serisi. Uygulandığı kapalı mekanda nem dengesi sağlar, kötü kokuları yok eder, bakteri- küf alerjik reaksiyon oluşumunu engeller, sizlere sağlıklı ve steril yaşam alanları sunar. Duvara ya da tavana uygulanır.

Ayakkabı keseleri ise; Ecocarat ürün özelliğinden yola çıkarak üretilmiştir. Firma sitesinden daha detaylı bilgi alabilir, ürünlerinden almak isterseniz web sitelerinden irtibata geçebilirsiniz.

9 Yorum Oku / Yorum Yaz :

pride   26 Mayıs 2010 17:38  

Aaaaa çok güzel bir ürüne benziyor!!! Ben de denemek istiyorum:) Özellikle tüm gün topuklu ayakkabılarımın içinin nemlenmesinden dolayı şekil bozukluklarını önleyecekse:))))

SerpiL   26 Mayıs 2010 18:46  

vaaaaav bunu benim halaoğlu görmeli.ziira kendisi ayak kokusundan eve almayı bi yana bırak sokakta gördümmü slm verilcek cinsten diiiil:)neyse ben bi ara verem müjdeyi telefondan:)) ayakkabı kokusuna son.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   27 Mayıs 2010 00:32  

(pride) dene canım değişik cidden, şükür Ömi'nin patileri kokmuyor ama nefes alması açısında güzel bir ürün. Eve ayağı kokan biri gelirse onda test edicem :)

(SerpiL) haha yanen öyle ver coşkuyu şeker :)

Mutfagimdaki Lezzetler   27 Mayıs 2010 21:52  

Sukur Omi'nin patileri kokmuyor demissin yaa cok guldum Edi'm yaaa:-)
Guzel bir urune benziyor,hosuma gitti.
Paylasimin icin tesekkurler canimcim.
Sevgiler

Yeşim   27 Mayıs 2010 23:11  

Edi'm, inceledim harika bir ürün. Aslında evlerin duvarlarına da kaplatmalı. Maliyetli olur belki ama kesinlikle değer. Ayakkabı keseleri ise havalar ısınırken her evde bulunması gereken bir ürün bence ;) Sayende kendime her gün yeni birşeyler katıyorum :) Bugün sesini duyamadım eksildim, özledim :(

tile   29 Mayıs 2010 20:08  

sayende tanıma fırsatım oldu bu ürünü edacım,sağolasın,mail atınca da hemen iletişime geçtiler,,çok yardımcı oldular, özellikle de içi dışı süet, terlemeye, hafif kokuşmaya müsait ayakkabılar için kurtarıcı olabilir sanırım di mi?

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   29 Mayıs 2010 20:09  

(Mutfagimdaki Lezzetler) Elif'cim ben tşk bebeğim, ee o da benim pisim ablası :)

(Yeşom) firma ile görüşsen belki uygun hale gelir birtanem, ben tşk ederim şekerim. Bu aralar yoğunluktan ayrı düşsekde gönüllerimiz bir kuzum.

(tile) ne demek canım, gerçekten çok ilgililer ancak bilemiyorum sor istersen canım kesin dönerler.

reyhane   31 Mayıs 2010 17:06  

Vayyy Stil Kuzum, el neler yapiyür yaaaaa, yapiyür de bize mi yapiyürrr?He bize yapiyürrrrr..Şaka bir yana denemek istediğim bir ürün tanıtımı bu..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   31 Mayıs 2010 23:57  

(reyhane) firmaya yaz canım yollarlar belki.


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015