10 Haziran 2010 Perşembe


Lee Basın Lansmanı & Blogger'ların EğlencesiÖnceden belirteyim, bu güne kadar yazdığım yazılar içerisinde, en çok fotoğraf eklediğim post bu oldu! Sizler için her detayı tek tek ekledim. Açılırken malum sebeplerden beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu arada bir çoğunuz bana sormuşsunuz, buradan da yazayım ama giremeyenler nasıl okuyacak orası da ayrı. Arkadaşlar okumuşsunuzdur, malum Google olaylarını, bu sebeple dns ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Google'dan dns ayarları diye yazsanız bile, bağlı olduğunuz her bölgeye göre dnsler aktif veya pasif.

Yani dns ayarlarını değiştirseniz bile, bloglar / you tube açılmayabilir. Yılmadan farklı dnsler denemeniz gerek. Teknik detaylar olduğundan burada uzun uzun izah edemeyeceğim, ama dediğim gibi Google'dan dns ayarları diye ararsanız şayet, görsellerle bile izah eden bir sürü site var.

Konumuza dönelim; Vivienne Westwood, Anglomania & Lee denim koleksiyonuyla Milan ve Hong Kong moda haftalarında modaseverlerle buluşmuştu.

2 Haziran'da blogger arkadaşlarımla beraber, Nişantaşı House Cafe'de basın lansmanına katıldık ve bu sayede ürünlerin bazılarını görme şansımız oldu. Hatta görmekle kalmadım, mankene olmadığı için, benden denememi rica ettikleri, bakır tonlarında olan skinnyi de deneme şansım oldu. Ufak tefek bir dişi olmanın şansı :P

Vivienne Westwood'un Lee için tasarladığı Limited Edition ürünleri, Temmuz ayında satışa sunacaklarını ilettiler. İlgilenenlere duyurulur.

Bu arada; Vivienne Westwood hakkında bilgi almak için, "Punk'ı giydiren kraliçe" başlığı ile Radikal Gazetesi haberine göz atabilirsiniz.

Görsellerin üzerinde yazıyor ama dikkatinizi çekmezse diye bende belirteyim; ürün etiketlerinde kaç dakika taşlandıklarını yazmışlar. Ve gördüğünüz üzere, görselde bulunan taşlarla taşlanma işlemi gerçekleşiyor.

Veee bloggerlar kaynatıyor! Sevgili @aychulus Ayşegül'ün daveti ile katıldığımız bu etkinlik sayesinde hepimiz bir araya geldik. Alt karede gördüğünüz şekerler kimler diye merak edenler için yazayım. Boom için; Styleboom'a bakabilirsiniz. Diğer şekerler Koray & Can, detayları alta yazdım okumaya devam lütfen.

En alt köşe karade bulunan toplu saçlı bayan çok ama çok şekerdi. Birbirimizden süper elektrik aldık :) "Sen hep gel, her yere gel :)" diyerek beni onere etti. Yanlış anımsamıyorsam; JanSport | Eastpak ürün grubuna bakıyordu.

Hatta JanSport | Eastpak çantaları görünce, dayanamadım atladım. "Aaa ben lisede Eastpak çantaları test etmek için; Rotring kalem ile deldim ve gerçekten açılan delik kapandı." demiştim, bunu duyduğu zaman yüzümüzde gülümseme oldu. Bilmeyenler için yazmış olayım, çantalar bu şekilde nam salmıştır.

Hatta modaya uyup, ürün grubunda DIY çanta tasarlamışlar. Kalemi var siz boyuyorsunuz :) Ama bende sade modeli var diyenler için bir öneride bulunayım. Yazarken aklıma geldi, Google'dan baktım, şayet JanSport painting yada Eastpak painting diye ararsanız, sade çantaları bile nasıl sanat eseri haline dönüştürmüş sanatseverler görebilirsiniz.

Ve yanımda gördüğünüz diğer hatun ise; bak yeşil yeşil dediğim, Itır'ım kıtırım :) Habire kikirdedik kendisi ile :) Diğer görsellerde gördüğünüz, atlı incili aşık olduğum t-shirtlü, çingiş pembe ojeli hatun oluyor kendisi :) Kıtırım bu t-shirtü nereden ve kaça aldığını yaz alem görsün ihihihi :) Stil Avcımın blogu için; Stil Catcher'e gidiniz.

Veee tabakları silip süpürmeden önce fotoları çekmeyi akıl ettiğim, House Cafe'nin süper ikramcıkları. Lee ekibine bu konuda da tşk etmem gerek. İki kuru şey yerine, bol ikramları ile, tabaklar biter bitmez anında yenisinin gelmesi ile, firmanın ne kadar bonkör olduğunu ve katılanlara basın olsun, bloggerlar olsun verilen değeri gösterir. Vee asıl unutmamam gereken, bizler tam kapıdan çıkarken, firma sahibinin bizleri kapıya kadar uğurlamış olması nezaketi de çok inceydi!

Bu konuda kendi aramızda konuştuğumuz bir anektodu aktarayım. Bizlere gelen e-postalarda; "Değerli basın mensubu...." başlıklı tanıtımlar geliyor. Biz bloggerlar olarak ne derece basın sayılırız orası ayrı bir tartışma konusu! Sonuçta BASIN olarak bu işin eğitimini almış, yıllarını vermiş, gerek işi öğrenmek için, iki kuruşa yıllarca çalışmış basın mensubu arkadaşlara haksızlık etmemiş olalım. Bizler basın değiliz, ama e-posta davet ve tanıtım yazılarında biz bloggerları da; aynı şekilde nitelendirmeleri büyük incelik.

2006'dan beri blog yazıyorum. O zamanlar, yazılı ve görsel basına konu olduğumda, "Bu hatun ne ayak?" diye garipseyenler olmadı değil :) Ama diyorum ya, ilklerdendim, blog yazma konusunda bir çok kişiye öncü oldum, hatta bununlada kalmadım 100'den fazla blog açmak isteyen kişiye de blog açtım.

Ayak mayak diyenlere inat, aynen devam ettim, ve zaman geldi gün bugün oldu. Şimdi her an her yerde bir blogger haberi görüyoruz. Emeklerin karşılığını almak, minicik Haber Türk köşesinde bile çıkmak insanları nasıl mutlu ediyor.

Her ne kadar bloglar dergi sektörünün korkulu rüyası olsa da, işte bu yüzden, biz bloggerlar azıcık da olsa, basından sayılmayı hak ediyoruz diye düşünüyorum.

Vee daha önce bahsettiğim kıtırın t-shirtü :) Diğeri ise; yüzünde gülümsemesi, ağzından bal damlayan "Daha ilk andan beni sarıp sarmalayan, güldüren, eğlendiren, 32 yaşında hepimizi cebinden çıkartacak olan Stil Direktörü'ne ve eşi Ömer'e", diye iltifatlar eden kardeşim Can - Can'ım :)

Bu yazımı ne zaman okur bilemiyorum, çünkü ünv sınavlarına hazırlanıyor, net yasak sana cıss :) Şeytanın bacağını kır ve bize süper haberi ver tatlısı :) Şapkasından, t-shirtüne, bandanasına bakınız, tarz olmak bu işte! Minnoşu takip için; Can Direkli Kanka Nerdeyim Ben ?

Bu güzel ekiple bir arada olmamızı sağlayan, anıra anıra güldüğümüz -abartmıyorum lep demeden bakışlarımızla anlaştığımız, o'nda olan bir şeye gözümü diktiğim ama asla bana verebileceği mümkün olmayan, olsa verir eminim :) -o anlar ihihii :) deli dolu şekerim, @aychulus Ayşegül'ümü takip için; Aysegul in NewYork.

Altta toplu görselde olan diğer blogger arkadaşlarımdan biri; Sneakers delisi, gülerken gözlerinin içi gülen, sarıldığında gerçekten sarılan, Naz'ım Une Voguette. Hatta dün gece kalabalık bir ekip olarak, kendisinin doğum gününü kutladık, tam 12'de öptüm sardım şekerimi. Hanfendi şu an tatilde, neti yok sinir basmış kendisine :) Dinlen şekerim, azıcık uzaklaş bu alemden diyor, yeniden nice nice senelere diyorum.

Diğer bir şeker ise; cin çıkacak reklamlarını ne zaman duysam aklıma gelen, çok eski yıllardan beri sanaldan tanıştığımız, sevgülüsü de kendi gibi, hep gülen şeker kızımız, Alışveriş Cini.

Bu karelerde ise; ne mi yapıyorum?

Koskoca Vivienne Westwood tasarlamış, evet aşık oldum şorta, kocaman fiyonguna da, ama deliyim işte, Vivienne Westwood yellenmemizi düşünmüş diye esprik patlattığım an :) Bakın cepken elimde nasıl da sallıyorum :)

Ve işte Koray & Can & Edi'den sizler için foto skeç :)

Önce Koray'dan bahsedeyim. Yine sanaldan tanıyorduk birbirimizi. O gün tanıştık ama sanki yıllardır tanışıyormuşcasına eğlendik. O gündür bu gündür defalarca görüştük, müziği kökleyip, biri'nin :) bir parçasını ezberleyeceğiz diye, arabada bulunan diğer arkadaşlarımızın sağlığını tehlikeye atacak kadar bağıra çağıra şarkılar söyledik :)

Yarın gece de ezberleyemezsek ayıp bize Kori'm :) Koray Caner kuzum için buyrunuz; Koray Caner.

Gülmeyi seven insanların bir araya gelmesi sonucu ortaya ne çıkar?
Altta gördüğünüz enstantaneler!

Bunlar kim mi? Vogue Türkiye ekibinden arkadaşların takılarını bile çektim, işte bunlar onlardan detaylar. Benim favorim ne olabilir? Hello Kitty'li bileklik tabii ki!

Nihooo asıl bomba bu! Koray yaptım evet, Can evet bunu yaptım... Aynı günün gecesinde Koray, Can, Ayşegül ve Naz'la beraber Reina'ya gittik. Gecenin öncesinde Ayşegül'ün evinde eğlenmeye devam ettik. Karşınızda Ezel tiplemesi ile baba ve uşakları hihihi :)

Dipçik not; elbisemin üzerine ne döktün diye soranlar oldu, kesin yine soran olur, ya da düşünen, dökülen bir şey yok, deseni bu şekilde :) Elbise Little Big, fiyonklu papilerim Queen Bee.

Konu ile hem alakalı hem alakasız bir not paylaşmak istiyorum.

Boom ve Itır hariç hepsi bekar gençler. Ben sanırım Itır'dan sonra hepsinden büyüğüm ama onlarla olduğumda keşfettiğim en büyük şey; her biri ile olmaktan mutluyum.

Ayrıca okuyan / yorum yazan / yazmayan, blogumdan yolu geçenlere belirtmek istediğim en önemli şey ise; bu gençlerin boş olmadıkları! Dışarıdan baktığınız zaman, moda blogu, yemek blogu, kişisel blog vs diye kategorilendirmeler var. Bu arkadaşları şahsen tanıdığım zaman, blogları dışında, düşüncelerini, hayata bakışlarını, yetiştirilme tarzlarını da görünce işte, Türk bloggerlar böyle olmalı diye düşündüm.

Beni az çok tanıdınız, hep gülerim ve bu canlar da beni hep güldürüyorlar.
Hepinizi tanıdığım için çok mutluyum.

35 Yorum Oku / Yorum Yaz :

Yılmaz Barış   10 Haziran 2010 06:37  

Güzel bir etkinlik olmuş gibi, fotoğraflardan eğlendiğiniz belli

Zuzu   10 Haziran 2010 07:27  

hihi cok kiskandim gelicemm yiycem hepinizi =)
Saka bir yana bloglar bi nevide olsa insanlari gosteriyor her biriniz benim gozumde pirlantasiniz aslinda her gun biz karsilasiyoruz.. Sizleri seviyorum canim blog arkadaslarim benim =)

Koray Caner   10 Haziran 2010 08:57  

Canımsın! Ama bu son fotodakini gerçek sanacaklar diye ödüm kopuyor! :)) Skandal! :)) Valla yapıcam dedin yaptın, helal olsun! :))

Ben ezberleyeceğim o şarkıyı, sen hiç merak etme ;)

Neşetuana   10 Haziran 2010 09:00  

Anladık ki Lee ürünleri de oldukça şıkmış.
çok güzel bir buluşma olmuş.Fotoğraflara bakılırsa bebek gibi kaybolmuşsun aralarında, yaş olarak en büyük mü en küçük mü diye düşünceye dalıyor insan :)Hep böyle şeker ve güzel kal inşallah.

Leah   10 Haziran 2010 09:55  

Şu an 11 saatlik yoldan memleketime gelmiş bulunuyorum ve direkt bloguna yumuldum Stil Direktörüm, bütün yorgunluğumu aldı fotolarınız. İyi ki varsın, iyi ki burdasın :*

Itır   10 Haziran 2010 09:58  

Ne güzel şeyler yazmışsın hepimiz için.Utandım vala...

Son sözlerine katılıyorum ve ben de herkesi tanıdığım için mutluyum vala..

hahhaah bu arada t shirt bilgisi Beyoğlu İş Merkezi vbe 10 tl arkadaşlar.Gidin,görün,bulun,karıştırın.:)

nehircce   10 Haziran 2010 09:59  

Ne iyi geldi biliyor musun,şimdi böyle cıvıl cıvıl fotoğraflara bakmak :)ayrıca çok şirinsin hepsinde, çok yakışmış o ciciler..

Sena   10 Haziran 2010 10:09  

fotograflar hepnizin ne kadar samimi oldugunu nasilda yansitiyo.. cok hosuma gitti severek okudum bu postunu...
bide ilk resimde ki jean'e bayildim, zaten vivienne tezenin hastasiyim =P bende istedim ondan..

bide ayakkabilarna bayildim =)

EBRULİ   10 Haziran 2010 10:16  

Çok renkli görüntüler,içim açıldı :)Lee'nin mankeni Eda'cım bayıldıms ana,bu kadar ince olma çatlatma beni yaa ;)

*STYLEBOOM*   10 Haziran 2010 10:18  

ayy son resimden sonra gülmemin bitmesi epey zaman aldi canlarim yaa, süpersiniz, harikasınız, çılgınsınızzz:))

bence de çok güzel bir gündü, hem LEEnin yeniliklerini gördük, hem çok samimi ve enerjik bir ortamdı, güzel güzel eğlendik, geri bizi susuz çöle koy birlikte, yine eğleniriz:))tu tu tu maşallah:))

kıvırcık saçla Jansport şeker Zehra'cığım, arkadaşımın kardeşi ve onlar maaile böyle şeker, nazik, ilgili ve bilgililer:)

son olarak bu sayfada adımın geçmesi kadar güzel bir şeyi ve beni ve blogumu gururlandiran sozlerini bir kenara bırakıyorum, edicimin kalbini çalabilen biri olduğum için çok mutluyum! ama çok:))

MAVİANNE   10 Haziran 2010 10:22  

canım ne kadar çok eğlenmişsin,
zaten senin olduğun yere enerji saçılmaması mümkün değil
o kadar pozitif enerji ve neşe yayıyorsun ki çevrene,
harika kareler çekmişsin
ben de orada hissettim kendimi
öpücükler sana

Gizzy   10 Haziran 2010 10:47  

yaaa ben o şorttan istiyorummmm!!!resimler çok tatlı cnm yaa bayıldımmm resmen pozitif enerji dağıtıyosun etrafına:)

Aslı   10 Haziran 2010 11:03  

ooo iyi eğlenmişsiniz! Mideleriniz de sizden daha iyi eğlenmiş sanki:P Elbisede leke değil de sanki başka bir şey görüyorum ama göz yanılması sanırım?

Moda Tutkusu   10 Haziran 2010 11:03  

Cnm harika bir yazi olmus.Gorsellerde cabasi.Enerjiniz karelerden fiskiriyor.Hep gununuz boyle gecmesi dilegi ile....

moda_kesh   10 Haziran 2010 11:29  

bütün resimleri tek tek inceledim yazılanları okudum ve kıskandım açıkçası :)çok neşelisin allah hiç bozmasın ortama öle güzel bi elektrik veriyosundurki işte bu yüzden bulunduğun her an gülmekten yıkılıyordur ben resimlere hayran kaldım özellikle sana canım ablacım

Ballı Cimcime   10 Haziran 2010 11:38  

Çok eğlenceli bir gün olmuş Edacığım, fotoğraflar süper.. Gülen yüzün de:) Sevgiler..

reyhane   10 Haziran 2010 11:40  

Girdiği her ortamı farklı kılanım şakımışsın yine..Ne deyim yakışıyor,yakıştırıyorsun, eee tabii Mevla da vermiş vereciğini, nazarım aklımda..

ALIŞVERİŞ CİNİ   10 Haziran 2010 11:56  

Edacım çok şeker bir yazı olmuş! Biz de seni çok sevdik blogger grubunun enerji bombası! Bundan sonra sık sık görüşürüz zaten, blogger aktiviteleri hiç bitmesin dimi :)

Öpüyorum seni çok, sevgiler :)

aysegul in ny   10 Haziran 2010 14:37  

Ne desem ne etsem boş valla iyi ki varsın canım iyi ki bizimlesin iyi ki burdasın uzun zamandır baştan sona nefes almadan okuduğum (hemde ofiste patron karşısında:) nadir yazılardan biri oldu....
Herşey için çok teşekkürler:)

Cocukla Cocuk   11 Haziran 2010 00:24  

Eda'cım, çok güzel bir etkinlikmiş. Eski birdenimci olarak koleksiyona takıldım ben

canDirekli   11 Haziran 2010 11:40  

ooof yerim seni yaa!! :)

canımsın bak okudum şimdi, hem olay bi yazı olmuş hem de bizlerle ilgili söylediklerin süper :) canımsın sen süper bi kadınsın! :)

çok eğlendik güldük, burdaki herkes billsin ki eda bizden büyük olmasına rağmen hepimizi cebinden çıkartır, böyle bi enerji böyle bir eğlence yok :):)

öperim çooook çook! :)

Pinky   11 Haziran 2010 14:19  

ne güzel olmuuş. çok eğlenmişsiniz, enerji fışkırıyor resimlerden Edicim :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Haziran 2010 14:46  

Yılmaz Barış öyleydi gerçekten :) Hoş geldiniz ve tşkler.

Zuzu canım benim TR geldiğinde tanışırız zaten, biz de seni seviyoruz ojelerin prensesi :)

Koray Caner sen de benim :)) Hihihi hep modacı yanınızı görmesinler, halk kahramanı tiplemesi ile tiyatrocu yanımızda çıksın orata hahah :) Ezberle benim de ezberlemem gerek kuzum, dün yan arabadan laf attılar sana dedim mi telde? Trakik sıkıştı ya hani, "Bıkmadın mı aynı şarkıyı dinlemekten?" dedi saksının teki. O'na neyse artık :O Bilse halbuki, tek bir gün değil günlerdir dinlediğimiz hahah :)

Neşetuana inan yeni sezon ürünler cidden şık canım. Çok şekersin sağol canım, minyon olmanın avantajları demek :) Diğer arkadaşlarım da çok tatlılar ama :) Hepimiz böyle şeker ve güzel kalalım, öperim.

Leah vardın demek oh ne güzel. Ah canım orada bile direkt bana mı geldin? Çok kocaman tşk şeker şey. Asıl sen; ". İyi ki varsın, iyi ki burdasın :*" öperim kocaman.

Itır içimden geldi canım, utanma sizler o enerjiyi verdiniz bana :) Hihi bitmeden kapmamız gerek mucx.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Haziran 2010 15:05  

nehircce iyi geldiyse ne mutlu bana & bize o zaman :) Çok tşkler birtanem yorumun da bana iyi geldi hihi :)

Sena çok merci güzel kızım. Vivienne teyzenin her ürünü cidden güzel canım. Ayakkabılarımı ben de çok seviyorum şeker :) tşk ederim.

EBRULİ sağol şeker, heh skolyoz ameliyatımı da olursam cm cm boy atarım bak o zaman manken olurdum da, 1.65 boyla sen iltifat etmişsin şeker :)

*STYLEBOOM* hihihi sağol şekercim. Sorma ya ne eğlendik o gece, hepimiz hep eğlenerek yaşayalım canım. Yemin ederim haklısın her daim eğleniriz yani :) aa evet bu gün mailleştik Zehra'cımla tatil dönüşü ofislerine de gideceğim, hepsi çok şekerdi ama Zehra'cık cidden ayrı şekerdi. Birtanem seni ilk keşfettiğim günden beri ne çok severim bilirsin, asıl ben tşk ederim, kalbinde bana da yer olduğu için :) Öperim çok.

MAVİANNE güzel annem çok kocaman tşk :) Senin de huzur ve dinginliğin bana ilaç gibi gelmişti. Ankara'ya gelirsem yine buluşalım ama seni de İst'a bekliyorum ona göre mucx kocaman.

Gizzy şortta benim de aklım kaldı ama büyük oldu kaydı aşağı doğru tatlım :( Temmuz'da satışa sunulacakmış ya bakalım ikimizde. Çok sağol şeker.

Moda Dayısı   11 Haziran 2010 15:20  

Benim de blog yazmama sebebim aynen budur, 2 post yapcam ve kalacak vakitsizlikten biliorum! :)) Aklımda fena şeyler var ama vakit yok! Post nefis yeğen, ellerine sağlık. Tek bir düzeltmem var: Styleboom'dan bahsedilen bölümde: "saatlerce sıkılmadan konuştuğum Boom şekerim" cümlesi "saatlerce sıkılmadan konuşabilen Boom şekerim" olacaktı! :)) Düzeltir saygılarımı sunarım!

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Haziran 2010 15:39  

Moda Tutkusu çok sağol canım hepimizin böyle geçsin, benden de sevgiler

Aslı aynen süper eğlendik hem mide hem ruhlar :) Ne gördün anlamadın yaz yaz çekinme canım :)

moda_kesh poiztif kuzum, acaba öyle mi dersin :) Yoksa çok konuştuğum için yoruluyor olmasınlar hahah :) Şaka bir yana sadece ben olsam olmaz, ortamı güzel kılan tüm dostlarla bir arada olmaktı. Öperim çok.

Ballı Cimcime sağol varol canım, her daim gülmek dileğiyle.

reyhane sen beni seviyorsun ben artık eminim hehe :) Sevenin nazarı değmez canısım, gerçi bilirsin bana sevmeyenin de nazarı değmez. Ne diyorum hep, ben inanmadıktan sonra kimseden bana birşey gelmez / gelemez. Çağırmadıktan sonra, sadece güzel enerjiler ve sen gibi, sizler gibi güzel enerjileri çağıyorum. Gerisine de çanak antan imal etmeye başlıyorum nihohoho :)

ALIŞVERİŞ CİNİ esta piti kuzum, hep beraber olmasak bende ki enerji neye yarasın :) Sizler sayesinde canımcım. Aynen bitmesin şeker, bende öperim.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Haziran 2010 16:11  

aysegul in ny asıl sen iyi ki varsın, iyi ki bana yazdın, iyi ki sana geri döndüm :) Ve ben senin mizacını çok sevdim hacı :) Hep gülelim, zenciyle düğününe de gelmek nasip olsun hahah :) Bu arada işten atılırsan sana ben bakarım hahah :)

Cocukla Cocuk kesinlikle güzeldi, ya değil mi anımsadım şimdi.

canDirekli ben senine yapsam acep ;) Hahah süper bir kadın mı? Hay Allah'ım ya ne alemsin sen yirim yirim seni :) Bebeğim enerjimi sizden alıyorum besleyin beni her daim haha :) Sınavların sonrası eğlenmeye devam diyelim canım.

Pinky çok güzeldi gerçekten tatlım sağol birtanem.

Moda Dayısı yazsan olay olur eminim ama. eyvallah dayımız :) Hahahh sen önce askıları düzgün bırak :), anında fitledim Boom şekerim akşama aç bırak Moda Dayısı'nı da görsün :)

YETENEK-SİZİN   11 Haziran 2010 16:47  

Edi'm müthiş bir gününü daha bizlerle paylaşmışsın, güleryüzünü görmek ne güzel. Hep böyle kal, kendine cici bak

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   11 Haziran 2010 16:55  

(YETENEK-SİZİN) zaman ayırıp baktığın için sağol canım :) Hep beraber her daim mutlu ve cici kalalım babe!

baris kcmn   12 Haziran 2010 08:49  

sanki oradaymışım gi,bi hisseettim okurken . :)
Çok tatlısınız hepiniz. :)
xoxo.

! POSH BUTİK !   13 Haziran 2010 12:44  

ne kadar keyif aldım şu yazıyı okurken... gezilmiş,görülmüş yiyilmiş içilmiş süper fotoğraflar çekilmiş! her zamanki gibi çok güzelsin fotolarda zaten gözündeki ışığın ve güzel enerjin yeter bebeğim:) ve yine espirileri patlatmışsın çok alemsin stilim direktorum. hep gül sen! Diğer arkadaşlar da çok hoş gözüküyorlar çok güzel bir gün geçmiş belliki, tekrardan kocamaaann öpüyorum kuzum!

Siu   14 Haziran 2010 15:12  

Ben Ceee yapıp karnımı doyurup uçtum gibi oldu biraz ama hadi neyse:)))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   15 Haziran 2010 04:41  

(baris kcmn) çok sağol :) Bizden de xoxo öptük, sardık :)

(! POSH BUTİK !) bebeğim bir denk gelemedik senle bir daha bekliyorum o zaman seni de güldürmek isterim heh :) içten övgülerin için kocaman tşkler canikom. Öperim sıkıca sardım da :)

(Siu) ertesi gün evleneceksin diye kimse mazur görmez dert etme :)

Yeşim   19 Haziran 2010 14:15  

Güzeller güzelim elinin değdiğini güzelleştiren, girdiği her ortamı neşelendiren, sevgi dolu kalbiyle herkese sevgi verenim benim. Işığın buraya kadar geliyor :) Hep böyle kalmanı diliyorum. Ve birlikte bu güzel günü paylaştığın güzel dostlar. Hepiniz çok tatlısınız. Aranızdaymışım gibi eğlendim okurken :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   22 Haziran 2010 10:07  

Yeşim sevgi kelebeğim benim :) Ne kadar tşk etsem az :) Seni özlemişim be kuzum


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015