16 Eylül 2010 Perşembe


Bora Aksu'nun FNO'ya Özel Ürettiği Gömleklerden İsteyenleri Bekliyoruz!Bilstore Bağdat Caddesi Erenköy mağazasında sizlerle tanışmak için bekliyor olacağım...
Peki neden?
Okumaya devam lütfen...


"Modanın En Büyük Alışveriş Partisi" sloganıyla, 16 Eylül 2010 gecesi İstanbul’da, Vogue Türkiye’nin öncülüğünde gerçekleşecek bir alışveriş şenliği olan Fashion’s Night Out’a Bilstore'da katılıyor.

16 Eylül'de FNO gecesi saat 19:00-20:30 arası Bilstore Bağdat Caddesi'nde Bora Aksu FNO’ya özel tasarladığı, yalnızca 50 adet üretilecek Bils gömleklerden bir okuruma hediye edeceğim.

Bilstore mağazaları 24.00’e kadar açık kalacak. Saat 19:00'dan itibaren, Bilstore Bağdat Caddesi'nde olacağım.


Blogunuz olsun olmasın, sizlerle tanışmak için bekliyorum :)


Gecenin süprizi Esmodistanbul moda okulu ile gerçekleştirilecek olan Bil’s workshop ile yaratıcılığınızı konuşturabileceksiniz! Dizayn öğretmeni Shirin Heezen, Esmodistanbul koordinatörü Chiristian Costemahe ve giyim experti Giselle Castro direktörlüğünde gerçekleştirilecek bu etkinliğe katılacak 9 kişiden biri olmak için 18:00’den itibaren kaydınızı Bağdat Caddesi Bilstore’a yaptırmayı unutmayın.

Facebook hesabı olanlar; http://www.facebook.com/event.php?eid=152590811437180&ref=mf etkinliğine katılıyorum diyip arkadaşlarını da davet edebilirler.

Başarılı ve genç tasarımcılardan Zeynep Erdoğan, Ayşe Deniz Yeğin ve Aslı Güler Bilstore Bağdat Caddesinde stil danışmanlığı yapacak.

Modaya ve alışverişe ilgi duyan herkesin katılabileceği etkinlikte gece boyunca Corvus şarapları ikram edilecek.

Ayrıca Siu'cum ve Boom'cum; Nişantaşı Bilstore mağazasında olacaklar!
Tahminimce çok eğleneceğiz, üşenmeyin gelin emi :)

Diğer tüm detaylar için basın bültenini en alta ekledim.


"Modanın En Büyük Alışveriş Partisi" sloganıyla, 16 Eylül 2010 gecesi İstanbul’da, Vogue Türkiye’nin öncülüğünde gerçekleşecek bir alışveriş şenliği olan Fashion’s Night Out’a Bilstore, Fred Perry ve Muji de katılıyor.

Bilsar’ın Türkiye’de konsept mağazacılık anlayışını benimseten, ünlü tasarımcıların özel ürünlerini bir araya getirerek sunan Bilstore mağazası, karmaşıklık yerine basitliği, gösteriş karşısında doğallığı tercih eden mağazası Muji ve Türkiye’de adeta fenomen haline gelen İngiliz marka Fred Perry Fashion’s Night Out’ta! Etkinlik kapsamında Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’ndaki Bilstore ve Muji, İstinye Park’taki Fred Perry mağazaları 24.00’e kadar açık kalacak.

Bilstore’da Bora Aksu FNO’ya özel tasarladığı, yalnızca 50 adet üretilecek Bils gömlekleri satışa sunulacak ve Bilstore’dan yapılacak alışverişler sadece bu geceye özel 3 kat para puan kazandıracak. Başarılı ve genç tasarımcılardan Zeynep Erdoğan, Ayşe Deniz Yeğin ve Aslı Güler Bilstore Bağdat Caddesinde; Güneş Dericioğlu, Eda Akpınar ve Günseli Türkay ise Bilstore Nişantaşı’nda gelen konuklara stil danışmanlığı yapacak. Gece boyunca Muji’de yapılacak alışverişler 4 kat para puan, İstinye Park Fred Perry’de ise 3 kat para puan kazandıracak.

Fred Perry İstinye park
Bilstore Nişantaşı / Bağdat Caddesi
Muji Nişantaşı / Bağdat Caddesi

25 Yorum Oku / Yorum Yaz :

pride   15 Eylül 2010 13:01  

Gelebilmek için tüm sınırları zorluyorum kankam:) Öğleden sonra uçağıyla gelip ertesi sabahın körü:) uçağıyla dönmeyi bile göze aldım:) Tabi yer bulabilirsem. Orada,senin bulunduğun ortamda:) bu güzel organizasyonda herkes olmalı bence,kaçırmayın derim:)

bitter   15 Eylül 2010 13:28  

İstanbulda olsak katılmaz mıyız hiç:)))

benimadımayşesoyadımgül   15 Eylül 2010 14:48  

EDS'm gömlekler bahane,seni görmek şahane,görüşmek üzere : )

Yeşim   15 Eylül 2010 14:56  

Yaaa :( İşte bu yüzden hep orada olmak istiyorum ben :) Kim olacak ki o şanslı acep? Kim gelirse söyle benim yerime de sarılsın sana taam mı güzelcim :) öperim seni.

neduk   15 Eylül 2010 15:38  

Maşallah vallahi, Hakkı Bilâl'in çocukları, torunları da çalışkanmışlar demekki ki işleri bu derece büyültmüşler. Beceren bal yesin. Mirâsı ziyan etmemişler bravo onlara.
Sana iyi eğlenceler.

atolye nott   15 Eylül 2010 15:49  

bebeğim olmasaydı, seninle tanışmak ve bilstore'un beyaz bir gömleğine sahip olmak için mutlaka gelirdim :(( size iyi eğlenceler :)

Ozge Sipahioğlu   15 Eylül 2010 15:50  

cnm , saglıgım ıyı olursa mutlaka gelıcem senı de gormus olurum.
operimm

zui   15 Eylül 2010 15:57  

Sonunda caddede de bir blogger:] gelicem tanışmaya!

Syhn   15 Eylül 2010 19:17  

gömlek bahane seni görmek şahane ;)

Lucy   15 Eylül 2010 19:24  

Edacımm kazanmak için ne yapmamız gerekiyor? Ben de istiyorum bu gömleği:)

Moda Çıkmazı   15 Eylül 2010 19:37  

canım çok eğlenceli bu partiye katılamasam da o gece ile ilgili yazını bekleyip gitmiş kadar olmayı diliyorum :)) katılan herkese iyi eğlenceler :) sevgilerimle...

Dimple   15 Eylül 2010 20:42  

heyooo ben de Bilstore'da olacağım:)

sevim   15 Eylül 2010 21:06  

benim gelmem mümkün değil ama dediğin gibi çok eğlenceli geçeceği kesin

Nur Karaata   15 Eylül 2010 22:01  

SÜPERMİŞ! :) BENDE ORDA OLSAYDIM GELİRDİMMMMMMMMM.. YEHUU AMA DEĞİLİM ÇOK YORGUNUM ARTIK UÇAĞA MUÇAĞA BİNCEK HALİM KALMADI :)

LOV U SARI ŞEKERİM!
KOLAY GELSİN :)

PaPErDeLiE   15 Eylül 2010 22:50  

Yani Edacım patlayazağımmm ilk önce aklıma niye Ankaradayım kiii diye geldi sona da acı gerçeği hatırladım ANkara bile diil Kayserideyim yahu, kabus..
İstanbulda olsam asla kaçırmazdım ama ühü ühüüüü :'(

ツ ✁✂✄ Sezgi ✁✂✄ ツ   16 Eylül 2010 03:42  

wuuuwww edacım benim İstinye ve Nişantaşı'nda olucağım ama yanına gelmeyi çok istiyorum inş gelirirm cnım benim :DDDD

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   16 Eylül 2010 05:04  

pride biliyor ve dört gözle bekliyorum tatlım. Esta piti canım, Anadolu yakasından çok Avrupa yakasında oturan bloggerlar fazla, sen gel 1o kgsun zaten sığarsın her yere :)

bitter eminim sağol tatlım

benimadımayşesoyadımgül nihoo merci bouqet madam :)

Yeşim kuzucum ben sana geleceğim bu kış biliyorsun değil mi? O zaman 88 olucaz :)

neduk Nedret abla; aynen öyle. Boş durmamışlar. Sen nereden tanıyorsun acep ;)))

atolye nott hıım o durum var değil mi? Belki birkaç saatliğine babası bakar gelirsin canım.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   16 Eylül 2010 05:10  

Ozge Sipahioğlu ne oldu canım, yazdım sana geçmiş olsun ters bir durum yoktur umarım :( Sen iyi olda, gelmesen de olur. ama gelirsen güzel olur, öperim.

zui yuppi kesin bekliyorum. Cadde gibisi yok valla :) Bu yüzden karşıda olan evimize taşınamıyoruz o derece Cadde ve Anadolu yakası sever bir aileyiz canım.

Syhn mucx şeker, bizim deli hatunu da al gel emi!

Lucy tatlım benim bu ara pek vaktim yok ben soru sormadım. Gömleği kazanmak için tek yapman gereken Bağdat Caddesi Bil Store'a gelmek. Gelenler arasında çekiliş yapılacak ok.

Moda Çıkmazı çok sağol tatlım, akabinde hemen yazamam yurt dışından arkadaşlarım geliyor 17'de ama ilk fırsatta söz. Çok tşkler, sevgiler.

Dimple which one bebek?

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   16 Eylül 2010 05:14  

sevim sağlık olsun, kesinlikle canım.

Nur Karaata jetlag durumları fenadır yat dinlen canım. Sarı şekerin esmer oldu bebeğim. lov ya babe!

PaPErDeLiE hay allah hem güldüm hem üzüldüm desem :O Canın sağolsun yazarım dolu dolu gelmiş kadar olursun, üzülme sen emi?

ツ ✁✂✄ Sezgi ✁✂✄ ツ biliyorum karşıdasın canım ama uğrarsan dediğin gibi bekleriz.

neduk   16 Eylül 2010 07:29  

8 sene Çorum'da yaşadık. Az giyinmedik mağazalarından:))

hobibox   16 Eylül 2010 11:21  

"esmer kesme şeker" ben bulurum sana her şekilde isim sen üzülme canım:)yerim ben esmer halinide, de benmi körüm göremiyom senin son halini baktım oaraya buraya, pc başında otur otur olcağı bu:(

abası be, yokmu bana göre bir etkinlik, şöööyle oturayım piyer lotide (bre! münafıklar, bu isimde neymiş, değiştirin destur adını tez elden) alayım elime bol köpüklü tezgah altı türk kahvesini:) alayım elime kağıt kalemi döktüreyim biraz şiir kelamından bir kaç satır, ohhh değme keyfime:)

hadi öpüldün ablası, esmer şekerim (bak bu daha light oldu, bari zayıflarım senden ilham alıpta)

gülçin   16 Eylül 2010 12:11  

yaaa bu olamazz çok bahtsızım benn :(( bende gelmek çokk ama çok isterdim,seninle tanışmak için can atanlardanım aslında ama maalesefki istanbulda değil de antalya da oturuyorum..kara bahtım kör talihim bana gene oyun oynuyorr...:(

ÖRGÜÇANTAM   16 Eylül 2010 14:36  

Sabah TV de konuyla ilgili bir program setrettim oldukça geniş bir organizasyon İstanbullular çok şanslı 1000 noktada 5 küsür markayla iç içe olacaklar . marka bir yana kalite ve çeşit bolluğu yanısıra çok hesaplı satışlar yapılacakmış.

Sanada tüm koşuşturanlarada kolay gelsin güzelcim . biz yayınlayacağın fotoğraflarla gezmiş olacağız öpüyorum

Sanemiko   16 Eylül 2010 15:00  

BÖÖÖÖHÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!!!!!!! hem orda olmayı hem de seninle tanışmayı çok istyordum ama ne yazık ki cmts dönüyorum istanbula içim kan ağlıyor gerçekten!!!:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   21 Eylül 2010 03:27  

neduk ablam mesaj alındı :)

hobibox sultan haha ne güldüm yahu, sen ne dersen okdir ya sana link attım ya yorumda orada var be canım. ayrıca zayıflamaya da ihtiyacın yok bilesin.

gülçin canımcım çok sağol ben arada geliyorum Antalya'ya haber ederim gelirsem çok isterim tanışmayı öperim.

ÖRGÜÇANTAM valla ablam gıda sektörü iş yaptı en çok, sağol canım çok yoruldum ama güzel geçti neyseki :) öperim

Sanemiko dert etme tatlım en kısa zamanda yeniden gelirsin umarım o zaman tanışırız :) öperim


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015