4. Şeffaf Çizme Kutularını Kazananlar

A-Box Ayakkabı Kutusu firmasından 4. aktiviteme katıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim, devamı gelecek takipte kalın.

Sizlere; “Bunun için yapmanız gereken; A-Box Ayakkabı Kutusu sitesinden facebook sayfasına katılmanız ve bu yazıma yorum olarak” istiyorum” yazmanız demiştim.

Bu yarışma için sizlere soru sormamıştım ancak, aklınıza başka şeyler gelmesin açıklamam gereken bazı hususlar var okursanız sevinirim.

Toplamda gelen yorum sayısı: 95

Gelen yorumlar arasında “istiyorum” diye belirtmemiş olanlar olsa bile kutulara olan övgülerinden bahsettikleri için (sonuçta istediklerini gösterir), yada facebook’tan katıldım diyenleri de dahil ettim.

Ancak; bir arkadaş ilk yorumunda “istiyorum” yazmış yine aynı arkadaş ikinci yorumunda “facebook grubuna katıldım.” diye beyan etmiş. Bu durumda ona iki defa şans tanınmasın, hak geçmesin diye sadece bir yorumunu sayı olarak ekledim.

Ayrıca bir arkadaş farklı saatlerde iki defa yorum yazmış. Çakallık yapmayalım lütfen 😉 Kimsenin hakkı, kimseye geçmesin. O arkadaşın yazdığı iki yorumu da onayladım, ancak sayı olarak bir defa baz aldım.

Bu durumda toplamda istiyorum diyen yorum sayısı: 93

4. çizme kutusu akitivitemde fotoğrafını gördüğünüz şeffaf çizme bot kutularından 3’lü set olarak random.org sitesine başvurarak 2 kişiye göndereceğimizi bildirmiştim. Bu kişiler pasiflora ve Hacer’dir.

Tebrik eder, benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.
Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.