4 Ocak 2011 Salı


Babetim'den Vivienne Westwood Anglomania Melissa KazananSelam arkadaşlar, sizlerin aşırı ilgisi sonrası babetim.gen.tr sitesi şimdilik teknik bakım nedeni ile bir süreliğine kapalı. Bana soran bir sürü arkadaş oldu, buradan haber vermiş olayım.

Ekleme: Site aktif girebilirsiniz. babetim.gen.tr

29 Aralık 2010'da Babetim & Stil Direktörü'nden Melissa İsteyen ;) başlıklı yarışmamız sona erdi. Bu yarışmada soru sormamış, "sadece istiyorum." diye bana yorum yazmanızı ve sosyal mecralarda paylaşmanızı rica etmiştim.

Katılım için hepinize çok teşekkürler. Bana çıkmadı diye üzülmeyin, Melissa'ların ve başka babetlerin devamı gelecek :) Hala devam eden yarışmamız için buradan katılma şansınız var.

Yorum panelinde bir arkadaşımız bana soru sormuştu. Onunla yorumlaşmamız, ayrıca birden fazla yorum yazanları vs düşünce çıkan sonuç:

Toplam yorum sayısı 111, alakasız ve tekrar yorum sayısı 17 olduğundan doğru yorum sayısı 94 olarak belirlendi.

Fotoğrafını eklediğim, siyah kırmızı, Vivienne Westwood Anglomania » Melissa babeti kazanan kişi firma tarafından belirlenerek, 39 no ile miniminno oldu, tebrik ederim. Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerini paylaşmanı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015