Cameo’lu Yaka Kolye & Gülümsemek Üzerine

Kısacık zamanlara sığdırdığım üretme aşkım, kendimi bildim bileli durmak bilmedi.

Bildi-bilmedi-bildi-bilmedi… tekerleme gibi olmuş .)

Hazır paylaşımcı ruha sahipken kışın favori tonlarından bahsedelim. Ne olur kış diye siyahlara bürünmeyelim. Bu sefer yaka kolyemiz, sonbahar tonlarında raks etsin istedim.

Yaka kolyeye dair yakma güller, normal gül yapımını bilmeyen kaldıysa, DIY etiketli yazılarımda var. Ayrıca giyimden takıya, yaptığım ve paylaştığım ciciler için Do It Yourself (DIY) etiketli yazılarıma, Cameo kullanarak yaptıklarım için ise; Cameo etiketli yazılarıma göz atabilirsiniz.

Ölçüsü anlaşılması için, yanına yine elimi koyarak çektim. Ayrıca Stil Pazarı‘na ürünlerin ölçüsünü anlamanız için yanlarına bozuk para koyarak çekiyorum. Bu zamana kadar yaptığım tüm yaka kolyelere Stil Pazarı‘ndan bakabilirsiniz.

Geçen gün ev için erzak alışverişine gitmiştim. Yağmurun yağışı, kasvetli saçına başına sinen is kokan hava, sürekli trafik, bir araç geçeceğim diye burnundan kıl aldırmayan insancıklara rağmen , neşeli ol ki genç kalasın şarkımı mırıldanarak pembe paltomu giydim.

Gittiğim yer bildiğin market canım!

Buna rağmen markette yaşlı teyzeler bana gülümsedi!
Kısacık bir dialog geçti aramızda…
Sıradan bir gün, sıradan bir yer…

Ama bana gülümsediler…

  • Her gece yatarken o gün olanları düşünürüz ya; işte ben genelde o gün bana kaç kişi gülümsedi yada kaç kişi benim sayemde mutlu oldu, kahkaha attı diye düşünüyor, sevdiklerime, beni tanıyan tanımayan herkese dua ediyorum ❤
Serçe’nin dediği gibi;

Hayat hoş, gerisi boş
Haydi yeşil kırlara koş
Sana ne dünya halinden
Sen az kudur habire coş