17 Ocak 2011 Pazartesi


Fırsat Bu Fırsat'tan 5D Sinema Biletlerini KazananlarDediğim gibi; Fırsat Bu Fırsat’tan Yılın İlk Hediyesi'ni verdik, 2. hediyesi şahane! Ben denedim, yeni yarışmamızda kendi çektiğim fotolarla beraber sizlere tanıtacağım.
Fırsat Bu Fırsat’tan Yılın İlk Hediyesi başlıklı yazımda 5D sinema biletini kazanan arkadaşların rumuzlarını görsele ekledim. Tebrikler eder, katılımlarınız için teşekkür ederim.

Bu deneyimden inanılmaz keyif alacaksınız. Kısaca özetlemek gerekirse; 5 en fazla 10 dk'lık olan uniqe bir sinema şekli ve Amerika'da insanlar filme girebilmek için saatlerce kuyruk bekliyor, deli gibi trend bir akım.

5 Boyutlu izlerken üstünüze yağmur yağıyor (konuya göre) fırtına çıkıyor, ve BANA GÖRE ASIL BOMBA, çiçekler çıkınca çiçeklerin kokusu geliyor!

Deprem gibi hareketli şeylerde koltuklarınız sallanıyor. Koltuklar çok özel oluyor ve fotodaki gibi kemerlerinizi bağlıyorsunuz.

5 10 dk. için gittiğime değmez diye düşünmeyin bu atraksiyon çok bile. Fazlası insanın belini agrıtır, mideniz bulanır. Bu güzel ve farklı deneyimin keyfine varmanız dileğiyle...Toplam yorum sayısı: 33
Hatalı, alakasız ve tekrar yorum sayısı: 8
Bu durumda doğru olarak baz aldığım yorum sayısı: 25 olarak belirlendi.

Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015