Blogger Profiline E-Posta Adresi Eklemek ve Önemi

Aramıza yeni katılan bir sürü blogger arkadaşımız var. Hoş eskilerde bile yok yazarsam eklersiniz diye düşünerek dökülüyorum .)

Önce öneminden bahsedeyim: Blogunuza ziyarete gelmiş bir okur veya firma sizlere ulaşmak için e-posta adresinizi aramak durumunda kalabilir. Mesela yaptığım yarışmaların birinde hediye kazanan arkadaşa haber vermek için iki defa yorum yazmıştım, çok geç farkedip geri döndü ama iş işten geçmiş hediyeyi yedek talihliye yollatmıştım. O kişiye de kıyamadım orası ayrı .) Firmaya rica ettim ekstra bir hediye daha yolladı ama bu tür durumlar olmaması için e-posta adresinizi BLOGGER PROFİLİ’ne eklemenizi tavsiye ederim.

Bloglarımızın yan kolonlarına da, iletişim adresini ekleme şansımız var ama bazı bloglarda yan kolonlar o kadar dolu ki; her yerden bir şey fırlıyor .) Hatta benden size tavsiye bloglarınıza gif, mp3 vs eklemeyin. İnanın işe yarasa TR’de en eski blogger olarak ve teknikten anlayan biri olarak ben eklerdim .) Blogda Mail Adresinizi Linkli Yapmak

Blogger Profiline E-Posta Adresi Eklemek: http://www.blogger.com/home’ a girin, Profili Düzenle’ye basın, kimlik yazan yere e-posta adresinizi yazın ve en altta Profili Kaydet’e basın.

Ayarlarınız kaydedildi (Güncellenmiş Profili Görüntüle) yazısı çıkacak. Güncellenmiş profilinizde 3. madde E-posta adresiniz eklendi. Hepsi bu kadar.

Şimdiye kadar yazdığım tüm yazılara BLOGGER BİLGİLERİ etiketli yazılarımdan bakabilirsiniz. Bunun dışında aklınıza takılan bir soru varsa yorum olarak sorarsanız not alır izah ederim.

İşinize yararsa bir öpücük please .)