12 Mart 2011 Cumartesi


Lady Gaga'nın Blogger'ı Olun! Go Türkiye Go...Virgin Mobile, Lady Gaga Monster Ball Turnesi için 1 muhteşem blogger ya da video habercisi arıyor!

Blogger ya da video habercisi olmasanız bile bu konu ile ilgilenen Lady Gaga hayranıysanız yarışmaya katılabilirsiniz!

Çektiğiniz 1-2 dakika uzunluğundaki videonuzu göndererek Lady Gaga'nın Monster Ball turnesinde Little Local Monster Blogger olma fırsatını elde edebilirsiniz.

Uluslararası yarışmacılar arasından seçilen bir (1) şanslı kazanan olacak ve Newark, NJ (New York) de Monster Ball Show'a katılarak Virgin Mobile'ın Monster Ball bloggerı Dannielle Owens-Reid ile yan yana çalışma fırsatı yakalayacak. Kazanan şanslı yarışmacı Show'da röportajlar yapıp bir çok döküman toplayabilecek.

Kazanan, en yüksek oyları alan yarışmacılar arasından seçilecek. Bu yetenek havuzundan final seçimleri katılımcıların sundukları videolarda ki yeteneklerine, özgünlüklerine, yazma becerilerine, stil ve yaratıcılıklarına göre yapılacaktır. Katılımcıların çalışmalarını İngilizce sunmaları gerekecek.

İlgilenen blogger ve video habercileri 4 Nisan 2011 tarihine kadar Talenthouse internet adresinden (http://www.talenthouse.com) yarışmaya katılabilirler. Sitenin Türkçe dil desteği mevcuttur.

Yarışmaya doğrudan ulaşmak için aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz:

http://www.talenthouse.com/turkce-virgin-mobile-lady-gaga-video-blogger-tur-monster-ball-yarisma-uluslararasi-newark

Show 22 Nisan 2011 tarihinde Newark Prudential Center'da gerçekleşecek. Newark Show için uçuş, konaklama ve vize başvurusunda gerekli davet mektubu bu show için Talenthouse tarafından sağlanacak.

Talenthouse, silikon vadisi merkezli (Palo Alto) uluslararası bir sanatçı platformudur. Müzik, moda, film, tasarım, fotoğraf, dans ve sanatın hangi dalı ile ilgilenirseniz ilgilenin Talenthouse, sanatçıları kariyerlerinin her düzeyinde kucaklayarak sanatlarına destek olur.

Yeni sanatçılar keşfetmenin, onlarla yardımlaşmanın ve onlara yol göstermenin cazibesiyle, birçok uluslararası marka ve tanınmış endüstri ikonları Talenthouse ile beraber yarışmalar düzenlemektedir. Markaların Talenthouse'u seçme sebebi, izleyici kitleleriyle odaklı ve güvenilir bir ortamda dialog kurmaya izin vermesidir. Talenthouse kurulmasından bu yana kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen Stan Lee, Adidas, Nine West, Naomi Campbell, Nokia gibi bir çok ünlü marka ile çalışarak büyük başarılara imza attı.

Anımsarsanız bu yazımda fotoğraf yarışmasını duyurmuştum ve kazananlar belli oldu. Talenthouse üzerinde düzenlenen fotoğraf yarışmasını kazanan iki Türk fotoğraf sanatçımız Maytere Hazinedar ve Murat Akçay Amerikalı rock grubu Maroon 5'ın dünya turnesine katılmak üzere belirledikleri ülke de konsere katılarak grubun fotoğraflarını çekmek için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Lady Gaga'nın Newark Show'una katılacak olan yetenek neden yine Türkiye'den çıkmasın?
İyi şanslar!The Monster Ball Tour hakkında kısaca, ABD'li şarkıcı Lady Gaga'nın ikinci stüdyo albümü The Fame Monster için düzenlediği konser turnesidir. Turne, şarkıcının rapçi Kanye West ile yaptığı ortak konser turnesi olan Fame Kills'in aniden iptal edilmesinden sonra resmî olarak 15 Ekim 2009 tarihinde ilan edildi.

"İlk 'pop electro opera" olarak Gaga tarafından tanımlanan The Monster Ball, The Fame Monster albümünün yayınlanmasından dört gün sonra başladı. Rapçi Kid Cudi ve şarkıcı Jason Derülo, turnenin ilk Kuzey Amerika ayağı için; Alphabeat grubu Birleşik Krallık ayağı için turnede yer aldı. Virgin Mobile USA ve Virgin Mobile Canada, turnenin Amerika ve Kanada ayakları için resmî sponsorudur. Gaga prodüksiyon ekibi, Haus Gaga, poster ve konser sahnesi için "Orbit" olarak tanımlandırılan dev bir mekanizma tasarladı.

17 Yorum Oku / Yorum Yaz :

Nedret   12 Mart 2011 12:09  

Bu tam bana göreymiş. Hemen katılayım:)))

zeynep   12 Mart 2011 12:23  

İlgilenenlere güzel haber:/Ben almayayım mersi şekerim bu hatunun aklı biraz kıt sanki:)))

Öpüyorum kocamann..

reyhane   12 Mart 2011 16:28  

Ah ben almayım,Gaga' nın dengesizlikleriyle uğraşamam..Acaba ülkemizde kendi bloggerını arayan ilk ünlü kim olacak, merak ettim bak şimdi..

gokuzozdengenc   12 Mart 2011 20:40  

Ah bu baya zor bir iş. :/ Ben bu kadını deli gibi seviyorum ama...

hande ne yapıyor?   12 Mart 2011 21:18  

ayyy nasıll kıskandım nasıl istedim edi!!! GaGa beni bulsun GaGa beni kaile alsın:D:D denesem mi ki:D

Çok Güzel Hareketler Bunlar   13 Mart 2011 10:52  

Giydiği etten elbiseyi saymazsak seviyorum bu hatunu. Blogger'ı olacak kişi çok şanslı.

dikisdersi   14 Mart 2011 03:34  

katılanıda destekleriz cani gönülden ...yine direktorlugunu yapıp haberi erkenden duyurdun ,özledim be yazmayı bir ara yorumlara kapalıydın ,başka yerlere yazıyordum :)

seda   14 Mart 2011 17:10  

ay bu yorum iletisi ne tatlı olmuuşş:) elciklerine sağlık!
o diil de 3 haftadır bulamadılar, daha da bulamazlar. gerçi ben can'dan ümitliyim, go can go!:))

rebeltakipte   14 Mart 2011 18:16  

bir lady gaga sever olarak bloggerının da Türkiye'den biri olmasını isterim doğrusu :))

canDirekli   14 Mart 2011 18:27  

bunu ben de çok isterim de hatta seda da benim yerime istermiş gördüğüm kadarıyla :D:D:D ama video çekme falan diyo çok kasıntı hiç çekmedim montaj falan bilmem :D

amak-ı hayal   14 Mart 2011 20:57  

İlginç ve de güzel bir haber aslında iyi bir fırsat:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   15 Mart 2011 02:31  

Nedret ablaaa .))

zeynep aynen cuk bir yorum olmuş, öpüldünüz miss!

reyhane haha değil mi? Sen ol yavrum .)

gokuzozdengenc senin gibi çatlaklar sevio zaten, tembişlik yapma işe koyul bence hacı .)

hande ne yapıyor? puhahah koptum kızım dene ne olacak. Taş attın kolun mu yoruldu? Go Hande Go!

Çok Güzel Hareketler Bunlar of evet ya Hello Kitty'li kostümüne deli olmuştum içim gitmişti ama et olayı harbiden böğk!

dikisdersi helal şekerim, aynen! Aman efenim ne demek çok merci .) Hahah değil mi ya, kuzum geri cevap yazamadığım zaman yorumlara kapıyorum malum ayıp olmasın kimseye .) Öperim.

seda kkii dikkatli bebeğim asıl sen sağol .) Aynen Gaga denince Can gelir akla, hadi can kaldır totonu .)

rebeltakipte valla sevelim, sevmeyelim Türkiye'den çıksa şahane olur tatlım!

canDirekli yavrum sen katıl ben yaparım editing çekim ne gerekirse.

amak-ı hayal kesinlikle ve hoş geldiniz bloguma .)

mmm   16 Mart 2011 22:36  

Sitilimin direktörü seviyorum seni:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   17 Mart 2011 07:49  

Hamarat sultan ben de seni seviyorum ve sarıldım kocaman .)))

Yeşim   20 Mart 2011 13:55  

Gaga'yı da hiç sevmem ve fakat harika bir fırsatmış genç ve yetenekli insanlar için. Seni takip etmeyen çok şey kaçırır diye boşuna demiyorum ;) bir numarasın bebeğim iyi ki varsın.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   23 Mart 2011 14:25  

Yeşom; esta piti canısım fırsatları değerlendirebilecek birileri okursa ne ala. Asıl sen iyi ki varsın.

~Neseli Dükkan~   11 Nisan 2011 20:56  

Eda ablacım hepsi birbirinden güzeller öncelikle, yazın gelmesiyle birlikte bu tip bodylerin üzerinde çok şık duruyorlar gerçekte. Ellerine sağlıık,en kısa zamanda yeni tasarımlarını bekliyoruuuz :)


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015