4 Eylül 2011 Pazar


Issa Dizayn'dan 1000 $'lık YarışmaSelam arkadaşlar, yurda döndük İspanya süper geçti bu hafta fırsat buldukça İspanya'yı da ondan bir önceye dair Paris'i de yazmaya çalışacağım. Bu haber tatil öncesinden beri taslaklarımda bekliyor bir an önce paylaşıp ses vermek istedim. Şimdilik kaçarım malum yıkanması gereken bir sürü çamaşır var .) Geçmiş bayramınız kutlu olsun. Yarına da iyi haftalar dilerim. Sakın tatil sonrası Pazartesi sendromuna girmeyin ok? Sevgiler...

Naomi Campbell, Madonna, Jennifer Lopez ve Scarlett Johansson gibi birçok ünlü sanatçıyı giydiren Brezilya doğumlu Londralı tasarımcı Daniella Issa Helayel, Issa elbisesi için yeni bir yaklaşım, kişilik ve vizyon getirecek olan moda ve desen tasarımcılarını klasik şık ipek/jarse Issa elbise için desen tasarımı yapmaya davet ediyor.

Kazanan bir kişinin baskı tasarımı Issa'nın elbiselerinden birinin içinde kullanılacak ve kazanan $1000 (usd) alacak. En yüksek oyu alan kişi Issa'nın yaklaşan sezonundan özel bir ürün alacak.

Yine daha önce dile getirdiğim gibi umarım ülkemizden biri kazanır!


Yarışma ayrıntılarına Talenthouse'un bu sayfasından bakabilir, aklınıza takılan bir konu olursa bana yorum olarak yazabilirsiniz. Firma yetkilileri bu yazıma yorum olarak bıraktığınız tüm soruları cevaplayacaklar!

Bol şans!

9 Yorum Oku / Yorum Yaz :

Curcunam   4 Eylül 2011 20:19  

Hoşgeldin Edacım :)) Seninde geçmiş bayramın kutlu olsuuuun ! Bekliyorum güzel gezi yazılarını hihuhihi :)

www.curcunam.net

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   4 Eylül 2011 20:21  

Curcunam sağol canım çamaşırlar kendi kendini assa anında post gireceğim şeker .) mucxx

sakazen   4 Eylül 2011 20:36  

bebeğim hoş geldin sefalar getiridn:))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   4 Eylül 2011 20:39  

sakazen hoş bulduk ciğerim hoş bulduk cancan!

madammoda   4 Eylül 2011 22:08  

Fistigim hosgeldin anavatana ;)) Senin de gecmis bayramin kutlu olsun :) Ozellikle Barcelona'yi sabirsizlikla bekliyorum, once onu yaz tamam miii? ;))

ends   4 Eylül 2011 22:26  

merhaba,
bende bu yarışmaya katılmak istiyorum ama okuduğum kadarıyla herhangi bir yaş sınırlaması yok?.Katılabilecek kişiler arasında moda tasarımcılar'da var ama ben henüz lise son sınıftayım,yani moda tasarımcısı adayıyım :) acaba bir sorun olur mu? son bir soru daha bu tasarım çizilecek mi yoksa başka bir yollamı? iyi günler ..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ   4 Eylül 2011 23:45  

madammoda sağol yavrus söz yarın Paris yerine Barcelona'nın fotolarını pshoplar ufaltır eklerim canım öperim .)

ends selamlar firma ABD'de bildiğiniz gibi aramızda saat farkı var, ben yetkililere ilettim sorularınızı yanıtlarla bakarsınız. Bol şans, sevgiler.

Talenthouse Türkiye   7 Eylül 2011 23:56  

Merhaba,

Yarışmada yaş sınırı olarak 13'tür.

Başarılar :)

Talenthouse Türkiye   8 Eylül 2011 00:58  

Merhaba,

Yarışmada yaş sınırı 13'tür.

Başarılar :)


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015