20 Aralık 2011 Salı


Yılbaşı Gecesi Taksi Ücreti Ne Kadar Tutar?
Bu ara bildiğiniz gibi; geçen yıllarda olduğu gibi; yılın son iki haftasını söz verdiğim firmaların hediye aktivitelerine ayırıyorum. Sezarın hakkı Sezar'a olması bakımından gelen yorumları tek tek kontrol etmek, işler derken yeni yazılar giremez oldum. Kısaca özet geçeyim her şey yolunda. Daha fazlasını yıl sonu yazımı yayınladığımda anlatırım .) Umarım sizlerde de keyifler gıcırdır!

Şimdi olaya geçeyim; malum yılbaşı gecesi alkol almayan kalmıyor! Siz almasanız bile alanların ve direksiyon başına geçenlerin varlığı trafik kazalarının kanıtı! Özel günlerde bırakın alkolü; trafik ve otopark çilesi yüzünden en temizi Taksi!

Bütün taksiler senin ama binecek Taksi bulursan .)

Taksiyle.com'a girip; nereden, nereye gideceğinizi seçiyorsunuz. İstanbul taksi ücreti hesabını, taksimetre açılışını, artış miktarını, en yakın durak seçeneklerini vs anında getiriyor. Diğer illerde çalışır mı bilemiyorum, denersiniz.

Nasıl ama süper bir hizmet değil mi?

Ayrıca mobil cihazlar için Taksimetre diye bir uygulama var. Bu site sahiplerinin mi onu bilemiyorum. Malum ben Havva ananın yolundan gidenlerden olduğum için .) test etmek adına iPhone ve iPad'e kurdum.

Otur10puan! .)

Bilgilendirme yazısı olduğu için yoruma kapalıdır.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015