31 Ocak 2011 Pazartesi


IFW Mavi Jeans Defilesine Bilet İsteyen?Malum yoğunluk nedeni ile bu hafta başlayacak olan IFW- İstanbul Fashion Week defilelerinin hepsine katılamayacağım. Ziyan olmaması açısından gitmek isteyen varsa bana ilk e-posta yollayan arkadaşa kişiye özel davetiyeyi yarın kargolarım. Akabinde LCV yaptırır, bu davetiye ile Mavi Jeans'e katılmış olursunuz. Yazım yoruma kapalıdır.

Davetiye verildi.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Sağlık Varlıktan Yeğdir!Nazar konusundan başlamak gerek... Şimdiye kadar nazara inanırsak çekeriz diye defalarca dile getirmiş, hatta sizler "Ömi ile olan fotoğraflarımıza nazar boncuğu koy." demenize rağmen, sizlerin güzel düşüncelerinizin bizi koruyacağını, ayrıca imgeleme/olumlama yaparak koruduğumu belirtmiştim. Düşüncelerim aynı ama yedeklemekte fayda var .)

On gündür sanal camdan ses verecek vaktim olmadı, kendime vakit ayırdığım zamanlarda ise, açıkcası internet diyeti yapmayı tercih ettim. Facebook'dan, Twitter'dan, cepten, evden arayan soran tüm dostlara teşekkürden öte sarılmayı yeğliyorum! Hissedin emi :)

"Sağlık Varlıktan Yeğdir!"
ne kadar doğru bir söz! Bunu yeni anlamış biri değil aksine 11 yaşımdan beri hastalarımız nedeni ile birebir yaşayan, buna rağmen hayata dil çıkararak yaşamayı yeğleyen biriyim! Ancak bu gibi durumlarda hak verirsiniz ki; öncelikli tercihim ailem oluyor!

Bu defa şükürler olsun ki babam yoğun bakımlara yatırılmadı ancak canım annem, hayatında grip bile olmayan annem hasta .( Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki; çok fena bir durum yok. Ama işte anneniz hiç hastalanmayınca kabul edemiyorsunuz!

Dominantlığı, kendinden önce ailesine, çevresindekilere yetme arzusu, yardım ve desteği kabul etmeyen, söz konusu kendisi olunca en sert dağların bile yanında pamuk kaldığı o güçlü kişiliği, beni her daim sinir etmenin yanında imrendiren o karakteri yok mu!

Kısacası dostlar, sağ bileğinde aniden fırlayan bir kemik nedeni ile ameliyat durumu var. Hoş bir senedir devam eden bu durumu umursamaması, babama ve diğer hastalarımıza yetme arzusu yüzünden kendini ihmal edişi nedeni ile dayanılmaz ağrıları sonucu sınıra dayanınca bizlerin bu vesile ile haberimiz oldu .(

Bu kısım okuyan akrabalarımız ve dostlarımız için yazıldı: Bildiğiniz üzere, yurtdışında yaşayan ve beni okuyarak bizimkilerden haber alan çok fazla akrabamız ve dostlarımız var. Sizlerden ricam; (onlar kim olduklarını bilirler) bu konuda anneme şimdilik geçmiş olsun türü e-posta yazmamanız, skype'dan aradığınızda bu konuda renk vermemeniz. Şimdilik ameliyat günü netleşmedi ben durumu bir şekilde sizlere haber vereceğim. Ameliyat kolay ama sonrasında sağ bilek olması, babamın hasta olması, bileğini kullanamayacak olması gibi durumlar var.

Herşeye inat, analı kızlı gezdik. Tuttum kolundan, masaja, spaya ve sinemaya götürdüm. Mısırını ve alaska frigosunu hüpletince, canıma can verenimin yüzü güldü :) İçime sular serpildi! Durum bu dostlar .(

Hastalık türü konularda konuşmayı pek sevmediğimden, neden bunca zaman sanal alemde olmayışımı sizlere izah etmiş oldum. Ayrıca yazımı yoruma kapadım. Okuyanların güzel dualarını hissedeceğimize emin olmakla beraber anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Kısmetse bu hafta güzel güzel yazmaya ve sizleri okumaya devam edeceğim .)

Mayıs 2010'da paylaştığım Annem ♥ Babam & Ben başlıklı yazımdan canıma can veren, adı gibi her daim parlayan Yıldız'ımla...

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

21 Ocak 2011 Cuma


Cameo'lu Yaka Kolye & Gülümsemek ÜzerineKısacık zamanlara sığdırdığım üretme aşkım, kendimi bildim bileli durmak bilmedi.

Bildi-bilmedi-bildi-bilmedi... tekerleme gibi olmuş .)

Hazır paylaşımcı ruha sahipken kışın favori tonlarından bahsedelim. Ne olur kış diye siyahlara bürünmeyelim. Bu sefer yaka kolyemiz, sonbahar tonlarında raks etsin istedim.

Yaka kolyeye dair yakma güller, normal gül yapımını bilmeyen kaldıysa, DIY etiketli yazılarımda var. Ayrıca giyimden takıya, yaptığım ve paylaştığım ciciler için Do It Yourself (DIY) etiketli yazılarıma, Cameo kullanarak yaptıklarım için ise; Cameo etiketli yazılarıma göz atabilirsiniz.

Ölçüsü anlaşılması için, yanına yine elimi koyarak çektim. Ayrıca Stil Pazarı'na ürünlerin ölçüsünü anlamanız için yanlarına bozuk para koyarak çekiyorum. Bu zamana kadar yaptığım tüm yaka kolyelere Stil Pazarı'ndan bakabilirsiniz.

Geçen gün ev için erzak alışverişine gitmiştim. Yağmurun yağışı, kasvetli saçına başına sinen is kokan hava, sürekli trafik, bir araç geçeceğim diye burnundan kıl aldırmayan insancıklara rağmen , neşeli ol ki genç kalasın şarkımı mırıldanarak pembe paltomu giydim.

Gittiğim yer bildiğin market canım!

Buna rağmen markette yaşlı teyzeler bana gülümsedi!
Kısacık bir dialog geçti aramızda...
Sıradan bir gün, sıradan bir yer...

Ama bana gülümsediler...

  • Her gece yatarken o gün olanları düşünürüz ya; işte ben genelde o gün bana kaç kişi gülümsedi yada kaç kişi benim sayemde mutlu oldu, kahkaha attı diye düşünüyor, sevdiklerime, beni tanıyan tanımayan herkese dua ediyorum
Serçe'nin dediği gibi;

Hayat hoş, gerisi boş
Haydi yeşil kırlara koş
Sana ne dünya halinden
Sen az kudur habire coş


►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Berry'den Hediye KazananlarBerry'den Hediyeler başlıklı yazımda, sizlere "berry kanvas çantaların kumaş özelliği nedir?" diye sormuştum. Cevap: Suya dayanıklı, su geçirmez olmasıydı. Sitelerinde, çevre dostu kanvas çantalar ise yağmurlu havalarda dahil rahatlıkla kullanabileceğiniz suya dayanıklı özel bir tür kanvas kumaştan tasarlanıyor. diye yazıyordu.

Katılımınız için teşekkürler, kazanan arkadaşlara tebrikler.
En kısa zamanda sırada bekleyen hediyeyi yazacağım.

Toplam yorum sayısı: 75
Hatalı, alakasız ve tekrar yorum sayısı: 20
Bu durumda doğru olarak baz aldığım yorum sayısı: 55 olarak belirlendi.


Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

H&M Oje ☞ Blue My MindAmsterdam'dan yılbaşı için gelen arkadaşımın getirdiği H&M Blue My Mind ojeyi Twitter'da paylaşmıştım. Sizlere en kısa zamanda süreceğime dair söz vermiştim ve tataamm. Yemek yaparken biberin yeşiliyle öyle güzel patladı ki, mest oldum! Dün akşam iPhone'la çekip payşaırken, Twitpic fotoğraf albümümde de dediğim gibi; Allah ne güzel yaratmış renkleri!

"O gün olduğu gibi, bugün yine renklerin dansını görebildiğim için şükrettim!"

Eğer bugün yolunuz buradan geçerse, olaya sadece ne güzel oje diye bakmak yerine bence sizler de şükredin emi .)

Oje matlaştırı, oje tonları, oje kurutucu sprey, tırnak bakımı, her parmağıma farklı oje ve daha fazlası için OJE etiketli yazılarıma göz atabilirsiniz.


►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

19 Ocak 2011 Çarşamba


Hamburg Kareleri 2. Seans & BilgilerHamburg Kareleri 1. Seans & Kombinim'den sonra Hamburg fotolarına ve bilgilerine geçelim. Bu arada TR ve Yurtdışı gezilerime dair tüm yazılarımı, tatil etiketinden inceleyebilirsiniz.

İlk üç fotoğrafı çok sevdim. Blogumun temasına sığacak büyüklükte ekledim, belki pcnize ekran görüntüsü olarak kaydetmek isterseniz diye üzerlerine SD yazmadım. Ayrıca isteyen olursa 1/1 boyutlu olarak e-posta yollarım .)

Hamburg / Almanya


Hamburg Almanya'nın ikinci büyük şehridir ve kendi başına ayrı bir eyaleti oluşturur. Aynı zamanda Avrupa Birliği'ndeki en büyük 6. metropoldür. Almanya'nın dünyaya açılan kapısı da denilen kent, Almanya'nın en büyük limanına da sahiptir. Rotterdam'dan sonra Avrupa'nın en büyük ikinci limanı olup, dünyada da 9. sıradadır. (Yine Hollanda'mız 1. sırada)

Hamburg Almanya'nın kuzeyinde yer alır. Kuzey Denizi'ne akan Elbe nehri kıyısındadır. Şehrin tam merkezinde iki büyük iç göl yer alır. Binnen- ve Aussenalster Gölleri. Ayrıca şehrin içinden bir sürü nehir akmaktadır, dolayısıyla bu özelliğinden dolayı şehirde tıpkı Amsterdam veya Venedik gibi çok sayıda irili ufaklı köprüler bulunmaktadır. (Ah ah burada bile karşıma Amsterdam çıkıyor.) Elbe Nehri genişletilerek dünyanın en büyük limanlarından biri yapılmıştır. Temmuz en sıcak ayıdır ve hava sıcaklığı ortalama 19°C 25°C civarındadır.

Şehir, adını İmparator Şarlman'ın MS 808 yılında yaptırdığı kaleden almaktadır. Alster ve Elbe nehirlerinin arasındakı bataklıktaki kayalık bir bölgede inşa edilen kale Slav akınlarına karşı kurulmuştur. Hammaburg adındaki kalenin ismindeki burg kale anlamına gelmektedir. Hamma kelimesinin anlamı, kalenin lokasyonu gibi belirsizdir.

Hamburg gerek ticari, gerekse hizmet sektörü açısından kuzey Almanya'nın en büyük sanayi kentidir.Özellikle havacılık sektörü, uçak üretiminde dünyanın en büyük 3.kentidir. Kimya, makina, gemi inşaat ve bankacılık sektörleri oldukça önemli yer tutmaktadır. 2008 yılında Hamburg'un kişi başına düşen yıllık gelir ortalama 50.073€ olarak belirlenmiştir. Fakat Hamburg'un 2007 sonundaki borcu 21,8 Milyar Avroyu geçmiştir.

Bu beş köpekli bayanı gördüğümde içimin yağları eridi! Biz bir tanesine bakamazken, beşine birden sabır ve sevgi ile bakabilmek takdire şayan bir durum!

Almanya'nın medya sektöründe en gelişmiş kentlerinden birisidir. Özellikle birçok dergi Hamburg'da basılmaktadır. Der Spiegel,Der Stern,Die Zeit Hamburg'da basılmaktadır.

Almanya'nın ilk özel Hukuk Yüksekokulu Bucerius Law School burada kurulmuştur. Hamburg Üniversitesi ve Hamburg-Harburg Teknik Üniversitesi'de vardır.

Alışverişinin, Türk mağazalarının ve bir sürü dönercinin olduğu cadde.

Sokak pazarında satılan bu sebzenin adı neydi unuttum ama görüntü itibari ile insanı rahatsız ediyor!

Diğer kuzey Alman kentleri gibi Hamburg'unda mimarisi Backsteingotik tarzından etkilenmiştir. Tamamen düz olan şehri, özellikle güzel havalarda yürüyerek gezmek son derece keyiflidir.

Şehrin içinde bir sürü park bulunmaktadır. Ayrıca küçük turistik gezi tekneleri ile Binnen- ve Aussenalster göllerinde ya da limanda (Hafen) veya kanallarda tekne ile şehri nehirler üzerinden de gezebilirsiniz. Alster tekne turları tarihi bir mekân olan Jungfernstieg'den kalkmaktadır. Hamburg'da Amsterdam'daki kırmızı lamba bölgesini (red light district) andıran St.Pauli bölgesinde Reeperbahn Caddesi bulunmaktadır. Bu bölgede çok sayıda gece kulübü ve diskotek bulunmaktadır. Turistik açıdan belediye binası'nın (Rathaus) kulesine çıkarak şehrin güzelliğini tepeden de görebilirsiniz.

Halen Alman 1. Futbol Ligi'nde (Bundesliga) Hamburger SV kentin en büyük takımıdır. Ayrıca FC St.Pauli futbol takımı da vardır. Sevilen bir başka spor dalı ise buz hokeyidir. Hamburg da 2006 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmış olan kentlerden biridir.

Kaynak: Vikipedi

Havası soğuk olsa bile ben Almanya'yı da insanlarını da sevdim!
Hoş benim sevmedim insan yok orası da ayrı .)
Umarım sıkılmadan okudunuz canlar
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Modamol İşbirliğiyle Sustilo'dan Hediye Çeklerini KazananlarModamol İşbirliğiyle Sustilo'dan Hediye Çekleri İsteyenler? aktivitemiz sona erdi. Sizlere Stil Direktörü için oluşturulan bu linkten üye olmanızı ve yarışma yazıma üye olduğunuzu belirtmenizi istemiştik.

Firmanın sitesinden yapılan kontrole ve seçilen iki kişiye göre 88 kişi üye olmuş, e-posta adreslerini blurladığım iki ise kişi çekleri kaptı.

Hala üye olmayan varsa haftaya yeni aktivitemiz için yine sadece bu linkten şimdiden üye olun derim .)

Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

18 Ocak 2011 Salı


Haber Türk'teyim 18.01.2011NYC Moda Haftasında Fotoğrafçıların Standında Otur! başlıklı yazım bugün Haber Türk Gazetesi'nde konu edilmiş, çok teşekkürler.

Tüm Basın haberlerine buradan bakabilirsiniz.


2006 senesinden beri basına konu olan aklıma gelen başlıkları da araya ekleyelim.

BASINA KONU OLAN HABERLERİM:

- Maison Française Dergisi
- Evim Dergisi
- BÖ!'de (Blog Ödüllerinde) Hobi kategorisi birinciliği+ödül
- Microsoft'un YTÜ'de düzenlediği panelde konuşmacı katılımcı+ödül
- Tempo dergisinde haber
- Hürriyet gazetesinde 4 defa haber
- Sabah gazetesinde 3 defa haber
- KanalTürk ile evimde 2 defa ropörtaj & çekim
- ATV'de Berna Laçin'in programına konuk
- Digiturk'te Showmax kanalında Nergis Kumbasar'ın programına 3 defa konuk
- PC Net Türkiye'nin En iyi 50 Blogu
- LOG dergisi haber
- Taraf Gazetesi haber
- ShiftDelete.net haber
- ELLE Dergisi 2010 Ocak sayısı
- Banana Repuclic 2010 kataloğu
- Kariyer Eğitim Kurumları'nda verdiğim moda semineri
- Milliyet Gazetesi 2010
- All dergisi 2010
- Pentilog Ekim 2010
- Stil Direktörü Yeni Asır Gazetesi İzmir 2010
- Haber Türk Ocak 2011
- Haber Türk Şubat 2011
- Stil Direktörü Bugga Tasarım yarışması Mart 2011
- Stil Pazarı Womenist Net Şubat 2011
- Stil Pazarı ürünleri Trendyol'da Nisan 2011
- Stil Direktörü Trendyol Röportajı Mayıs 2011 Linki bu yazımda paylaşmıştım.

- Samsung Smart TV Tanıtım Filmi ve Kamera Arkası
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Paris Temalı Cameo'lu İncili Dantel KemerAllah'ın şekerleri cümleten heyo

Son zamanlarda yerimde duramadığımdan, yarışma, gezi vs derken yaptıklarımı yazamaz oldum. Çektim çıkardım bir ciciş, ortaya romantizm kokan, malzemeden kaçınmadığım bu dantel kemer çıktı .)

Canına yandığımın cameoları ile tasarladıklarıma epey ara vermişim. Ürettikçe yaşama sevincim artıyor, seviyorum şimdi onu... cici cici...

Ölçüsü anlaşılması için yanına elimi koyarak çektim. Ayrıca Stil Pazarı'na ürünlerin ölçüsünü anlamanız için yanlarına bozuk para koyarak çekiyorum.

Bu ara farklı frenchlere sardım, Chanel çamur & toprak tonu french olarak siyah uyguladım, çok hoşuma gitti. Aklınızda olsun, beğenirseniz denersiniz.

Şimdi biraz blog okumaya gidiyorum, özlemişim sizleri bakalım kimler neler paylaşmış.

Bu zamana kadar yaptığım tüm kemerlere Stil Pazarı'ndan bakabilirsiniz.

Ayrıca giyimden takıya, yaptığım ve paylaştığım ciciler için Do It Yourself (DIY) etiketli yazılarıma, Cameo kullanarak yaptıklarım için ise; Cameo etiketli yazılarıma göz atabilirsiniz.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

17 Ocak 2011 Pazartesi


Yscuypje & De Kasstoor & KanallarYarışmalarımızda kazananları açıkladık, geriye kaldı 2 yarışma. Katılmayan varsa buradan katılma şansınız var. Stil Pazarı'na yeni ciciler ekledik, kargolarımızı yolladık şimdi anıları paylaşmaya devam..

Artık Amsterdam'ın tarihi vs hakkında yazacak birşey kalmadı. Sizler benim kadar biliyorsunuz.

Yeni okurlar için belirtelim; Amsterdam etiketli yazılarımdan, sanattan yemeğe, orada yaşadığım günlere dair ne varsa bakma şansınız var.

Diğer ülkelere geçmeden önce Amsterdam'a gidecekler için en iyi dondurmacısı Yscuypje'yi de paylaşmış olalım. Ayrıca el arabasında anne ve çocukları benim için poz verdiler. Sarı bebeklere bayılıyorum ;)

Tasarım ürünlerin satıldığı; De Kasstoor mağazası, Amsterdam'ın meşhur kanalları ve insan manzaraları...

Amsterdam'da en çok özendiğim her daim genç, yaşlı bisiklete binmeleri. Demiştim ya bisiklet tepesinde yapmadıkları şey yok. Bizim yollarımız düz olsa katlanan bisikletime doya doya binsem. Bisiklet almayı düşünenler varsa tavsiye ederim : Edi'nin Bisikleti Ömi'nin Motorunu Döver ;)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Google Hakkında: Önemli !¡Arkadaşlar dün gece bana gelen bu e-posta önemli olduğundan bilgilenmeniz açısından yazmak istedim. İki blogger arkadaşım gerçek sanmış ve bilgilerini paylaşmış, sabah bana sordular ve ne yazık ki şu an hesapları ve blogları servis dışı :(

E-posta sizden şifreniz dahil detayları bize yollayın diyor, ancak Google'dan gelen e-postalar @google.com oluyor, @gmail.com olmaz olamaz!

Unutmadan aramıza katılan yeni blogger arkadaşlardan ara sıra blogger hakkında sorular alıyorum. Sorulan sorular Blogger Bilgileri etiketli yazımlarda var, oradan bakabilirsiniz.

Bilgilendirme yazısı olduğundan yorumlara kapalıdır.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

212 Fashion'dan Hediye Çeki Kazanan212 Fashion'dan Hediye Çeki İsteyen? başlıklı yazımda katılanlardan, sosyal mecralarda tanıtmanızı ve firma sahinin kim olduğunu sormuştum. Cevap: Taylan Demirkol olacaktı.


Toplam yorum sayısı: 53
Hatalı, alakasız ve tekrar yorum sayısı: 4
Bu durumda doğru olarak baz aldığım yorum sayısı: 49 olarak belirlendi.

Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Fırsat Bu Fırsat'tan 5D Sinema Biletlerini KazananlarDediğim gibi; Fırsat Bu Fırsat’tan Yılın İlk Hediyesi'ni verdik, 2. hediyesi şahane! Ben denedim, yeni yarışmamızda kendi çektiğim fotolarla beraber sizlere tanıtacağım.
Fırsat Bu Fırsat’tan Yılın İlk Hediyesi başlıklı yazımda 5D sinema biletini kazanan arkadaşların rumuzlarını görsele ekledim. Tebrikler eder, katılımlarınız için teşekkür ederim.

Bu deneyimden inanılmaz keyif alacaksınız. Kısaca özetlemek gerekirse; 5 en fazla 10 dk'lık olan uniqe bir sinema şekli ve Amerika'da insanlar filme girebilmek için saatlerce kuyruk bekliyor, deli gibi trend bir akım.

5 Boyutlu izlerken üstünüze yağmur yağıyor (konuya göre) fırtına çıkıyor, ve BANA GÖRE ASIL BOMBA, çiçekler çıkınca çiçeklerin kokusu geliyor!

Deprem gibi hareketli şeylerde koltuklarınız sallanıyor. Koltuklar çok özel oluyor ve fotodaki gibi kemerlerinizi bağlıyorsunuz.

5 10 dk. için gittiğime değmez diye düşünmeyin bu atraksiyon çok bile. Fazlası insanın belini agrıtır, mideniz bulanır. Bu güzel ve farklı deneyimin keyfine varmanız dileğiyle...Toplam yorum sayısı: 33
Hatalı, alakasız ve tekrar yorum sayısı: 8
Bu durumda doğru olarak baz aldığım yorum sayısı: 25 olarak belirlendi.

Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

16 Ocak 2011 Pazar


A. McQueen Gelecekten Bildiriyor: 2011 Puma & Hediyem
Geçtiğimiz sene genç yetenek Alexander McQueen (1969 - 2010) hazin bir şekilde hayata veda etmiş, sevenleri tarafından konvoylar eşliğinde ebedi yolculuğuna uğurlanmıştı.


Yılbaşında TR Puma'dan hediye gelen çanta ve defter için teşekkürler.


Alexander McQueen'in vefatından önce Puma için tasarladağı sneakerslar görücüye çıktı. Queen 2006 yılından bu yana Puma'yla işbirliği içerisindeydi. Sneaker'lar ile başlayan işbirliği, son birkaç sezonda, giyim ve aksesuarlara da yansıdı. 2011 ilkbahar/yaz koleksiyonu oldukça sadeleştirilmiş bir yapıya sahip. Ülkemizde satışa sunulur mu bilemem ama ilk defa bu kadar sade ve şık Puma ürünleri ile karşılaştım.

Görsel kaynak Puma

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

15 Ocak 2011 Cumartesi


Berry'den HediyelerDediğim gibi yılbaşı öncesi söz verdiğim firmalara ait hediyeleri vermeyi bitiremediğim için bu ara Noel Edi olmaya devam .)

Sizlere önce Berry'yi tanıtayım.

İstanbul'dan dünyaya merhaba diyen berry, esprili ve yaratıcı grafik tasarımlarla donatılmış yepyeni bir t-shirt ve bez çanta markası.

Yumuşak dokulu t-shirt'ler ve çevre dostu kanvas çantalar üzerine kanserojen madde içermeyen su bazlı boya ile baskı uygulanıyor.

Firma sahibi çok şeker bir hanım, sitede fiyatlar Euro diye kafanız karışmasın firma İstanbul'da.

Berry'nin koleksiyonuna son olarak "bez şarap çantaları" eklendi. berry bez şarap çantaları doğum günleri, sevgililer günü gibi her türlü kutlamalar esnasında içkilerinizi güvenli bir biçimde taşımanızı sağlarken anında hoş ve esprili birer hediyeye dönüştürüyor!

Berry t-shirt ve bez çantaları Berry'den satın alabilirsiniz. Türkiye içinde her noktaya 1 gün sonrasında teslim ediliyor. Ayrıca Cassette (Bağdat cad. ve Nişantaşı), Fashion Project Cihangir (Sıraselviler cad. 76/A Cihangir) Maybe Shop (addresistanbul-Şişli) ve Building'in Akmerkez'deki Pop Up mağazalarında rastlayabilirsiniz.

Facebook sayfasını ve Twitter hesabını takibe alırsanız yeni ürünler ve kampanyalardan haberdar olursunuz.


Fotoğrafını eklediğim bu 3 ürünü kazanmak için tek yapmanız gereken, sadece bu yazıma yorum olarak, "berry kanvas çantaların kumaş özelliği nedir?" sorusunun cevabını yazmak. Siteye fokuslanın cevap orada yazıyor .)

Yorum alanı 21.01.2011 tarihinde kapatılacak, o zamana kadar gelen yorumları onaylayacağım. 21.01.2011 tarihinde gelen yorumlar kontrol edildikten sonra en kısa zamanda random.org sitesine başvurulup açıklanacaktır.

Şansınız bol olsun!

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

F*ck You Heelsİtalyan ayakkabı tasarımcısı Massimo Dogana'nın tasarımlarını beğenir ancak bazı ürünlerini fazla radikal bulduğumu da söylemek isterim. Tasarımcı bu kez cüretkar kadınların ayakkabıları ile mesaj göndermelerine yardım etmiş .) Mesajın bedeli 995.00 $ cık!

Heidi Klum says, Fuck Off! Kombinim & Reina'da Dostlarla Bir Gece başlıklı yazımda Heidi Klum t-shirtüme rakip gelmiş ancak bana bedava verseler bu ayakkabı giyip sokağa çıkmam, hatta evde bile giymem!

Allah aşkına siz olsanız giyer misiniz? .)

Görsellerin kaynağı Gregory's, tüm tasarımlara siteden bakma şansınız var.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

14 Ocak 2011 Cuma


NYC Moda Haftasında Fotoğrafçıların Standında Otur!Selam arkadaşlar! Bugün sizlere bloggerlar arasında sadece benimle paylaşılan süper bir haber vereceğim. Beni takip eden modaya gönül veren arkadaşlar ve fotoğraf bloggerlarının ilgisini çekeceğini düşünüyorum ,)

Talenthouse adında Silikon Vadisi merkezli uluslararası bir sanatçı platformunda marketing direktörü olarak çalışan Burcu Çetin ile yaptığımız söyleşiyi sizlere aktarıyorum.

Benden duyduğunuz bu haber, pek yakında yazılı ve görsel basında daha sık paylaşılacak. Şimdilik Haber Türk'te Süper Kahraman Yarışması başlığı ile konu edildi. Ayrıca 1 ve 5 Ocak'ta, Talenthouse ile ilgili iki yarışma (Stan Lee ve Maroon 5) yaklaşık 30'dan fazla gazetede yer aldı .)

NYC Moda haftasında fotoğrafçıların standında oturma şansına sahip olacak, uçak biletleri, konaklama ve NYC'de 3 gün sürecek olan bu serüvene katılımınız NYC Moda haftası tarafından karşılanacak !!!

Vivienne Westwood, Paco Rabanne, Christie’s ve Agent Provocateur gibi efsane müşterileri olan People’s Revolution'ın CEO'su ve kurucusu Kelly Cutrone yetenekli bir fotoğrafçıya 2011 NYC Moda Haftasında birlikte zaman geçirmek için fırsat sunuyor.

Kelly, profesyonel ve ünlü birçok fotoğrafçı ile çalışabilecekken, tanınmaya fırsat bulamamış yetenekli sanatçılara yepyeni bir hayat sunmayı tercih ediyor ve fotoğraf yarışması organize ederek, konuşmaktan yorgun düşeceği bin kelime değerinde, kalabalıklardan uzak bir resim göndermenizi istiyor.


Portfolyonuzdan seçtiğiniz 3 fotoğrafı Talenthouse (http://www.talenthouse.com) adresinde organize edilen yarışmaya göndererek podyumda fotoğrafçıların standında oturabilme, VIP moda partilerine girebilme ve 2011 NYC Moda Haftası'nda tanıtılacak moda tutkunları ile tanışma şansını elde edebilirsiniz.


Ayrıca, Kelly sizin tarafınızdan çekilmiş fotoğraflardan bir kısmını kendi sosyal medya ağlarında paylaşacak.


Gerekirse kazanan sanatçının uçuş biletleri, konaklama ve NYC de 3 gün boyunca sürecek olan 2011 Moda Haftası masrafları karşılanacak.

İlgilenen fotoğrafçılar 20 Ocak 2011 tarihine kadar Talenthouse (http://www.talenthouse.com) adresinden yarışmaya katılabilirler. Sitenin Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz;

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

13 Ocak 2011 Perşembe


Modamol İşbirliğiyle Sustilo'dan Hediye Çekleri İsteyenler?Arkadaşlar sizlere vereceğim hediyeleri yılbaşına yetiştiremediğimden, söz verdiğim tüm hediyeleri dağıtmaya devam ediyorum.

Modamol işbirliğiyle, Sustilo'dan 2 kişiye 50 TL'lik hediye çeki veriyoruz.

Ayrıca www.modamol.com'da SUSTİLO’nun %50 indirimli kampanyası hala devam ediyor!


1-Daha önce üye olanlar geçerli sayılmayacak.

Katılım için Modamol'a sadece bu linkten üye olmanız gerek.

2-Bu yazıma yorum olarak "üye oldum" diye belirtin.

►► Unutmayın üye olmadan üye oldum diye yorum yazarsanız, firma kontrol ettiği zaman yorumunuz geçersiz sayılayacak.

Ayrıca üye olduktan sonra arkadaşlarınızı davet edip 10 TL kazanma şansınız da var!


Yorum alanı 18.01.2011 tarihinde kapatılacak, soru sormadığım için o zamana kadar gelen yorumları onaylayacağım. 18.01.2011 tarihinde gelen yorumlar kontrol edildikten üye olmanız için verdiğim linke bakılarak kazanan açıklanacaktır.

Şansınız bol olsun!

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

12 Ocak 2011 Çarşamba


☃ Yılbaşı Kombinim ☃Yılbaşı akşamı 30 kişi kadar arkadaş grubumuzla, bir tanıdığımızın mekanı olan Nakkaş Kebap'a gitmiştik. Geçen sene biz Amsterdam'da Cemal'lerle yeni yıla girmiş, bu sene ise onlar Türkiye'ye geldiler ve rutini bozmadan yılbaşında yine beraberdik. Gece ne deli hallerimizi, eğlencemize dair fotoğrafları daha sonra paylaşacağım.

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Bir başka yazımda ojeyi beğenenler olduğu için açıklayayım. Mat gri beyaz frenchli ojeyi, makyajımı, saçlarımı ben yaptım. Ayrıca siyah oje sürüp metalik verev french, sarı neon oje sürüp boydan boya dikine pembe neon oje sürmüşlüğümde var :) Bu tarz ufak mutluluklar bana yetiyor, ben çok eğleniyorum tavsiye derim. (Yazımın en altında OJE etiketli yazılarımdan hespine bakma şansınız var.)

Elbise Next Yeşilköy Pazarı
Fiyonk siyah deri bileklik ve deri mont H&M Paris
Fiyonk siyah pleksi yüzük Accessorize
Clutch Derimod

Gümüş topuklu ayakkabılar Go Jane (Hatta ayağıma küçük gelince, buzdolabında yarım numara büyütmüş, Uyusun da Büyüsün |ô-ô| Ayakkabı Büyütmece / Do It Yourself (DIY) başlıklı yazımda sizlere de öneri olsun diye paylaşmıştım.)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

11 Ocak 2011 Salı


Fırsat Bu Fırsat’tan Yılın İlk HediyesiArkadaşlar öncelikle sizi Fırsat Bu Fırsat ile tanıştırmak istiyorum. Fırsat Bu Fırsat'ta eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar şehrinizde olan onlarca günlük fırsatı tek bir sayfada görebilir, sabah kahvenizi yudumlarken, hafta sonu planlarınızı yapabilirsiniz. %75'lere varan Lazer epilasyon, güzellik ve yeme-içme fırsatları için şimdiden üye olun derim. Hatta pek yakında başka bomba hediyelerimiz daha olacak :))

Stil Direktörü Okurlarına Fırsat Bu Fırsat’tan Hediye!

4 kişiye, 3 boyutlu gözlüklerle izlenen bir ekranın önünde, sanal gerçekliği yaşatmak için ekrandaki filmlerle senkronize hareketli bir platform ve tüm bunlara ek olarak rüzgar, kar, yağmur, sis, duman, koku gibi efektler eşliğinde oluşturulan yeni nesil bir sinema sistemiyle daha önce yaşamadığınız bir eğlenceye ne dersiniz?

• Kuponların son kullanma tarihi 1 Mart 2011'dir.
• Yer: Metroport AVM Bahçelievler kat: -2/B 5D Cinema


Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler:

1. ve 2. madde şartlarında zorunluluk yoktur içinizden gelirse...

1- Fırsat Bu Fırsat'a buradan e-posta adresinizi girerek üye olun.

2- Ana sayfada sağ üst köşede bulunan e-posta adresinizin altına şifrenizi girin ve arkadaşlarınızla paylaşın butonuna tıklatın.

3- Bu yazıma yorum yazarak "istiyorum, işlem tamam" diye belirtmeniz yeterli.

Yorum alanı 17.01.2011 tarihinde kapatılacak, soru sormadığım için o zamana kadar gelen yorumları onaylayacağım. 17.01.2011 tarihinde gelen yorumlar kontrol edildikten sonra en kısa zamanda random.org sitesine başvurulup açıklanacaktır.

Devam eden yarışma aktivitelerine katılmak için buraya tıklayınız.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Mickey Mouse KombinimBiriken yazı başlıkları içinden zamanı yakalamak adına geçen haftadan bir kombin çektim, çıkardım. Fotoğrafları düzenlerken iki selam edelim, gelip geçenlerin yüzünde tebbessüm bırakalım istedim.

Toplantıya giderken TRT korosu gibi giyinmek zorunda olmadığım için şükrederek yola koyulduğum bir günün bitişinde, yorgunluk sinse de bedenime, iki gülümseme ile toparlanıp, "Hadi bunu paylaşmak adına çekelim." dedim.

Belki size fikir verir, ceketse ok ama içimizde var olan haylazı su yüzüne çıkarıp, hem iş hem akşam üzeri arkadaşlarla buluşurken uyum sağlayacak bir kombin oldu bu.

Günün Kombini kategorime sadece kendi giydiklerimi paylaşıyor ve detay görselleri ekliyorum ama bu defa telle çekildiği için ne yazık ki dükkandan bu kadar foto çıktı :)


* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Kot Amsterdam Zara
Ceket Türkiye Zara
Mickey Mouse t-shirt Salı Pazarı
Botlar Paris Galeries Lafayette / Kealee Dai (Ruhum hala orada, Paris'e giderseniz dünyanın en büyük ve en seçkin markalarının olduğu Galeries Lafayette'ye uğramadan alışverişe başlamayın derim.)
Çanta Paris Louis Vuitton
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

10 Ocak 2011 Pazartesi


212 Fashion'dan Hediye Çeki İsteyen?Sizlere daha önce bu yazımda 212 Fashion'ı tanıtmış ve başka bir hediye vermiştik. Şimdi ise hediye çekini kim kapacak merak ediyorum :)

Bu çeke talibim diyorsanız katılmak için yapmanız gerekenler;

1-212-Fashion'ın facebook sayfasına katılmanız, ve facebook duvarınızda paylaşmanız.

2- 212-Fashion'ın twitter sayfasına üye olmanız ve twitter hesabınızda paylaşmanız.

Yarışmaya katılım sonrası twitter hesabınız varsa, @stildirektoru ve @212Fashion yazarak kampanyayi duyurun.

Twitter ve Facebook hesabınız yoksa, bir an önce açın derim :)
(Her türlü indirim ve kampanyadan haberdar olursunuz!)

3- Altta sorduğum sorunun cevabını sadece bu yazıma yorum olarak yazmanız.

Soru: 212 Fashion'ın firma sahibinin adı ve soyadı nedir?
İpucu: 212 Fashion'ın web sitesine dikkatlice bakınız.

Yorum alanı 17.01.2011 tarihinde kapatılacak ve gelen yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanıp en kısa zamanda random.org sitesine başvurulup açıklanacaktır.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Pieces Türkiye'den Hediye Kazananlar03. Ocak. 2011'de Pieces Türkiye & Stil Direktörü'nden Yılbaşı Hediyeleri! başlıklı yarışmamız sona erdi. Sizlerden sosyal mecralarda paylaşmanızı ve "Pieces Türkiye Facebook sayfasının profil resminde ne yazıyor?" diye sormuş hatta "Görselini kocaman ekledim ;)) Cevap yazımda zaten... " diye de belirtmiştim. Cevap: I Love Pieces olacaktı.

Yılbaşına yetişmeyen yarışmaların devamı gelecek bana çıkmadı diye üzülmeyin okiş :)

Toplam yorum sayısı: 91
Hatalı, alakasız ve tekrar yorum sayısı: 14
Bu durumda doğru olarak baz aldığım yorum sayısı: 77 olarak belirlendi.

Pieces ürünlerini kazanan arkadaşların rumuzlarını görsele yazdım. Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerinizi paylaşmanı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.


►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

8 Ocak 2011 Cumartesi


Hamburg Kareleri 1. Seans & KombinimEkim 2010'da Doğum Günüm & Gitme Vakti Geldi başlıklı yazımda ülkeleri keşfe çıkmak için yollara düşmüştük. Sizlerden gelen yorumlar sonrası artık anıları paylaşmak üzere pshop başına geçecek vakti zar zor yarattım.

İlk durağımız annemin dayısının yaşadığı yer olan Hamburg'du. Onlarla ve hamiş kuzenimle vakit geçirmeyi özlemişim. Hem onları hem Hamburg'u çok özlemiştim.

Belçika tatilime dair yazılarımda anımsarsanız; Hollanda / Maastricht'den, Belçika / Namur'a Doğru Gidiş fotolarında Temmuz 2010 Namur / Belçika'da yol boyunca fotoğraf çekmiş, aynada suretimi yakalamıştım. Aradan geçen dört ay sonra bu defa Hamburg'a doğru yol alırken, kiraladığımız araba aynı, ben aynı ben... Sadece saçlar özüme döndü, yanımda yine ortağım kardeşim Cemal...

Bu pozum birinin kafasına o derece işlemiş ki; bana iki hınzır şahane bir hediye tasarlamışlar. Hem de Hello Kitty'li! Ama onun için ayrı bir yazı yazacağım sürpriz olsun okiş ;))

Sürekli "Uyuma, kitap okuma, yol sıkıyor beni ayık kal ne olur Edi." diyen Cemoş'a inat, horul horul uyuyan ben. Neymiş her daim uyuduğumun ispatıymış bu kare :)

Valla arkadaşlar deli sert bir soğuk vardı, hani Ankara'nın nemsiz, sert ayazı olur ya onu binle çarpın... Araç içinde de insan refleksi olarak uyurken bile ağzını kapatma ihtiyacı duyuyor. Gerçi Prag'a girince beterin beteri var demiş, Hamburg soğuğunu özlemiştim!

Yolculuk esnasında pek kombin umurunuzda olmuyor ama kadınlığın ve kokoşluğun vermiş olduğu içten gelen bir hazla ister istemez uyumlu oluyorsunuz.

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Kazak, tayt, atlet, kalp kolye, bilezikler, tozluk TALLY WEiJL (Stil Pazarı'na TALLY WEiJL'in takılarını ekledim, devamı gelecek...)

Kazağımla aynı ton laptop çantam tamamen tesadüf, Amsterdam Bijenkorf. (Aklınızda olsun Amsterdam'a gittiğinizde Bijenkorf'a kesin uğrayın, muhteşem şeyler var. Amsterdam merkezde Dam Square'de. Bijenkorf'la ilgili yazılarıma buradan bakabilirsiniz.)

Oje Bratislava / Slovakya Essense

Botlar Amsterdam Square Feet (Giderseniz buraya da kesin uğrayın, özel tasarım papileri görünce ağzınız açık kalacak.)

Veee nereye gidersem yıllardır vazgeçmediğim tek şey...
Gittiğim her ülkeden, her şehirden yaprak toplarım :)
10 yaşından beri bu alışkanlığımdan vazgeçemedim.
İleride hepsini devasa bir çerçevede toplamayı düşünüyorum.
Hoşunuza giderse aklınızda olsun ;)

Ha ha ha :) iPhone'le çekilen gecenin belgesi!!!

Yolun yorgunluğunu üzerimizden attık. Almanya klasiği, özellikle Hamburg klasiği desem daha doğru olur. Her yerde Türk'lerin oluşu ve nargile kafede Cemoş'u yendiğim tavla turnuvamız!

Arkada kız kulesi tablosu, fonda kendi şarkılarımız, konuşanların lehçesi her ne kadar gurbetçilikten dolayı bozulmuş olsa bile bizim insanımız ve bizim rengimizi uzaklarda yaşamanın keyfi kısa süreliğine enfesti!

Tarihi ve sanatsal bilgileri daha sonra yazacağım, çünkü yaz yaz bitmeyecek bir arşiv var elimde.

Şimdilik bu kadar cicişler, hafta sonunuz bomba gibi geçsin.
XXL öperim
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

5 Ocak 2011 Çarşamba


Sinema Temalı YüzükBir seneden uzun bir süredir blogumun taslağında unuttuğum bu yüzüğü sizlerle paylaşarak, bu sayede kendi yaptığım ürünlerden ara verdiğim yazılara da devam edeyim dedim.

Bunu kendime yaptım, tam anlamı ile Kitsch bir yüzük oldu. Stil Pazarı'na çeşit olması bakımından HÖT KATIR ;) kategorime ekleyeceğim. Yüzüğün kombini de var artık unutmazsam en kısa zamanda onu da eklerim.

►►Bu arada arkadaşlar, bana önceden haber ver diyenler oluyor ama unutuyorum. Stil Pazarı'na yeni ürünler ekledim, tek tek e-posta yollayamıyorum sorry :/

Stil Pazarı
HÖT KATIR ;) kategorim
Kitsch ürünler ve Amsterdam Kitsch Kitchen mağazasından aldıklarım ve tanıttıklarım
Do It Yourself (DIY) yaptıklarım ve tanıttıklarım.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

4 Ocak 2011 Salı


Babetim'den Vivienne Westwood Anglomania Melissa KazananSelam arkadaşlar, sizlerin aşırı ilgisi sonrası babetim.gen.tr sitesi şimdilik teknik bakım nedeni ile bir süreliğine kapalı. Bana soran bir sürü arkadaş oldu, buradan haber vermiş olayım.

Ekleme: Site aktif girebilirsiniz. babetim.gen.tr

29 Aralık 2010'da Babetim & Stil Direktörü'nden Melissa İsteyen ;) başlıklı yarışmamız sona erdi. Bu yarışmada soru sormamış, "sadece istiyorum." diye bana yorum yazmanızı ve sosyal mecralarda paylaşmanızı rica etmiştim.

Katılım için hepinize çok teşekkürler. Bana çıkmadı diye üzülmeyin, Melissa'ların ve başka babetlerin devamı gelecek :) Hala devam eden yarışmamız için buradan katılma şansınız var.

Yorum panelinde bir arkadaşımız bana soru sormuştu. Onunla yorumlaşmamız, ayrıca birden fazla yorum yazanları vs düşünce çıkan sonuç:

Toplam yorum sayısı 111, alakasız ve tekrar yorum sayısı 17 olduğundan doğru yorum sayısı 94 olarak belirlendi.

Fotoğrafını eklediğim, siyah kırmızı, Vivienne Westwood Anglomania » Melissa babeti kazanan kişi firma tarafından belirlenerek, 39 no ile miniminno oldu, tebrik ederim. Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerini paylaşmanı rica ederim.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

3 Ocak 2011 Pazartesi


2011 Ikea Kataloğu ( Yabancı ve TR versiyonu )Büyüklerimiz kalite olarak beğenmese bile bana göre ufak tefek eşyalar için Ikea 1. Numero! Hem Ikea sayesinde mobilyacılar çarşısında bizleri gereksiz bedeller ödemeye zorlayan firmalar rekabet yüzünden satışlarını insancıl kıvama getirdi!

  1. Ikea'nın şahane reklamına dair görseller ve hikayesini okumak için; Siz Hiç Evinizin Salonunda Metro Beklediniz mi?

  2. 2010 kataloğuna göz gezdirmek için buraya;

  3. 2011 TR kataloğu için buraya;

  4. 2011 Yabancı katalog için buraya;

  5. Ben sıkıldıkça bakınıyorum, ilgi alanınıza girerse iPhone App'i indirmek için buraya.

İyi bakınmalar :)
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Pieces Türkiye & Stil Direktörü'nden Yılbaşı Hediyeleri!Yılbaşına yetişemeyen yarışmaları yayınlama vakti geldi. Pieces Türkiye'den görselini eklediğim her ürününden 3'er adet yani toplamda 9 kişiye, Pieces ve Stil Direktörü aracılığı ile hediye yollanacak, ama nasıl?

Bunun için yapmanız gerekenleri madde madde yazdım, diğer yarışmalarda facebook duvarlarına cevapları yazanlar olduğu için katılamadılar. Unutmayın altta belirtilenler yapılıp sadece bu yazıma yorum yazmanız gerek...

1- Pieces Türkiye'nin facebook sayfasından gruba katılmanız, beğen yapmanız bu yazımı facebook duvarınızda paylaşmanız.

2-Pieces Türkiye'nin twitter sayfasını takibe almanız ve bu yazımı @Pieces_TR ve @stildirektoru yazarak paylaşmanız.

3-Soru: Pieces Türkiye Facebook sayfasının profil resminde ne yazıyor?
Cevap: Görselini kocaman ekledim ;)) Cevap yazımda zaten...
Ayrıca ilk defa benim aracılığımla haberiniz olacak güzel bir konuya da değinmek isterim. Pieces Türkiye sayfasında "Arkadaşına öner" butonunu kullanıp, en fazla üye kazandıran kişilere zaman içerisinde Pieces Türkiye hediye/hediye çeki kampanyaları da düzenleyecekmiş benden söylemesi ;)
Unutmayın blogum ADSIZ yorumlara KAPALI ayrıca rumuz belirtilmeyen yorumlar geçersiz sayılacaktır.

Yorum alanı 10.01.2011 tarihinde ne zaman müsait olursam kapatılacak, o zamana kadar gelen yorumları onaylamayacağım. 10.01.2011 tarihinde gelen yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanıp en kısa zamanda random.org sitesine başvurulup açıklanacaktır.

Devam eden yarışmalara buradan katılabilirsiniz...
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Mor Takı'dan Tuana Yüzük KazananMor Takı'dan Tuana Yüzük İsteyen? başlıklı yarışmamız sona erdi. Katılan arkadaşlara teşekkürler.

Soru: Mor Takı ürünleri arasında, web sitesinde en çok yorumu alan ürün hangisidir?
Cevap: Nazar boncuklu yüzük/nazar yüzük olacaktı.

Toplam 35 yorumdan 12 yorum alakasız ve tekrar olduğundan doğru yorum sayısı 23 olarak belirlendi.

Kazanan touch the sky oldu, tebrik ederim. Benimle irtibata geçip iletişim bilgilerini paylaşmanı rica ederim.

Devam eden yarışmalara buradan katılabilirsiniz...

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015