31 Aralık 2011 Cumartesi


Amsterdam Yılbaşı Dekorlarıyla 2011'e Veda
Önce şunu bir belirtelim; ben çektim diye demiyorum bu yazım çok fazla görsel içermektedir. Bağlantınız yavaşsa sabırla beklemenizi tavsiye ederim, pişman olmazsınız .)

Vay be... Özlemişim sizi hacılar! Sizin özlediğiniz gibi ben de yazmayı ve sizlerle biz bize kalmayı harbiden çok özlemişim! Canlarım benim Özel günlere değinme takıntım pek yok bilirsiniz ama madem yeni yıl adet yerini bulsun dedik.

Biliyorsunuz; 29-30 Aralık Ankara yaptım, kardeşimin yemin törenine katıldım hasret giderdik öpüştük, bağrımıza bastık biraz daha iyiceyiz lakin 5 ay git gel Ankara İstanbul yapacağız. Benim de işime gelir; Angara'lı canları görecek bahanemiz oldu, pek şık oldu .)

Bu fotoyu eklerken ne garip geldi. Sanki ben değilmişim gibi, saçlar siyah ya .) Amsterdam'dan Hello Kitty'li Direk Kombinim gibi benzer hallerimi bilenler yabancılamaz.

Bu güne dair (2010'da) daha önce kostüm partisine giden yakuşuklu abileri Totoroşlarım ve Ben başlıklı yazımda paylaşmıştım.


Amsterdam'a gidenler bilirler. Dam Square / Dam Meydanı'nda klasik Dutch / Hollanda'lı hediyelik eşyalar satan bir mağaza vardır; ki en kazığı budur gezin ama ilk heves almayın başka mağazalarda yarı fiyatına aynı ürünleri bulmanız mümkün. Bu klomp'un içine girip fotoğraf çektirmezsen turistliğin tadı çıkmaz .) Klomp Kolye'yi Stil Pazarı'ndan da anımsarsınız.


Gelelim teması gereği yeni yıl detaylarına...

2010'da, geçen sene evi aldığımızda; Yeni Yuvamızda İlk Yılbaşımız başlıklı yazımda ağacı, dekorasyonu vs paylaşmıştım. Bu kareden anımsarsınız.

Bu sene de ağaç aynı ağaç .) Kırmızı, dore tonları yerine saks ve lame tonlarında süsler almayı düşünmüştüm ama gereksiz masraf dedim ve onun yerine 2008 yılında; yılbaşı kutlamasında evimize gelen arkadaşlarımıza bir kangal sucuk alma geleneğime devam ettim .) Bu yıl yine bizdeyiz Amsterdam tayfası ve burada yaşayan bir kaç dostumuzla tombala oynayıp, dansöz izliciz .)

2009'da ise; Fransa'dan Sevgiler demişim...


Bu yazıma eklediğim fotoğraflar 2010 / 2011'e ait ortaya karışık. Magna Plaza'da ve de Bijenkorf'da gezerken çektiklerim. Amsterdam'ın içinde pek alışveriş merkezi yok biliyorsunuz ki sıkça paylaştığım en sevdiğim yer de Bijenkorf. Bizim Boyner'ler tarzında ama bin basar .) İsterseniz de Bijenkorf yazılarıma bakabilirsiniz.

Bu yıl dileklerim 2010'da neyse aynen o diyerek yeni yıl temalı fotoğraflarla sizi başbaşa bırakmadan önce yeni yıl dileğiyle pek alakalı olmamasına rağmen annemin gönderdiği muhteşem yazıyı da paylaşmak istedim...


Kızlarınızı iyi yetiştirin,
Kendi kendilerine yetmeyi öğretin.
Namuslu olmanın yürekten geçtiğini öğretin.

Evden çıkar çıkmaz ilk köşede eteğinin boyunu kısaltmasına gerek olmadığını öğretin.

İstediğini giymeyi öğretin.
İnsanın ahlakının sadece kendi beyninde olduğunu öğretin.

Kıskanılmanın sevilmeyle aynı olmadığını öğretin.
Kıskanılmanın güzel, saygısızlığın kötü olduğunu öğretin.

Beni çok kıskanır, dışarı çıkarmaz, şunu bunu giydirmez diyen adamla gurur duymamayı bunun aslında kendine hakaret olduğunu öğretin.

Arayıp neredesin; "Kiminlesin?" diyen adama "Seni tanımadan önce nasıl davranacağımı bilmiyor muydum? Haddini bil!" demeyi öğretin.

Eşlerini aldatan erkeklerin yanındaki ikinci kadın olmamayı öğretin.

Oğullarınızı iyi yetiştirin.
Karşı cinse saygı duymayı öğretin.

Gece yarısı evine dönen kadının "Aranmadığını" öğretin.
Bir kadının omzuna arkadaş olarak da sarılabileceğini öğretin.

Dokunmaktan korkmamasını öğretin.
Sevmenin değer verme olduğunu öğretin.
Sahip çıkmayla sahibi olmanın farklı olduğunu öğretin.

Bulunmaz hint kumaşı olmadıklarını; olsalar bile burun silinen mendillerinde kumaştan yapıldığını; hiç kimseyi küçük görmemeyi öğretin.

Ama bunları önce kendi içinizdeki çocuğa öğretin...


Ben de şahsım adıma tüm bunları öğretmiş bir aileye sahip olduğum ve tüm bunları yapan bir eşe sahip olduğum için şükretmeyi her zaman bilirim. Darısı tüm eşlere ve tüm evlatlara...


Ve Amsterdam sokakları, Magna Plaza, de Bijenkorf vs...


Magna Plaza'nın diğer girişi.

Kapıda tabelada da gördüğünüz gibi; Sissy-Boy Amsterdam markasıdır ve çok sağlamdır. Genelde gayler sever ama artık kadın, erkek, gay, lezbiyen ayrımı yapılması gibi bir durum bence saçma. Sonuçta beğendiysem alırım kardeşim; yemişim modasını mantığındayım! Zaten Sissy-Boy'da çocuk ürünlerinden, dekorasyona ürün yelpazesi de çok geniştir. Giderseniz didikleyin derim .) Zaten aşağılara indikçe dekorasyona dair bir çok fotoğraf eklediğimi göreceksiniz.


Bizim alışveriş merkezleri ne kadar soğuk, bu o kadar tarih kokuyor...


Gördüğünüz gibi alışveriş merkezi ama her dönem piyano kullanan biri var.
Çalmak değil kullanmak...


Avrupa genelinde; Swarovski & Pandora pek meşhurdur.
Ben de aksine hiç sevmem!


Ayrıca Amsterdam'da DSQUARED2'da çok meşhurdur.
Onu da pek sevmem, yani ara ki beğendiğin bir ürün çıksın.
Genelde çok desenli, çiçekli böcekli şeyleri pek sevmem de!


Diğer bir kare ise; yeni yıl dönemi avrupa'da sokaklar böyle ışıklandırılır. Her yer cıvıl cıvıl olur. Bizim Taksim gibi düşünün ama çok daha fazla ışık ve temalı detaylar var. Ren geyiği, kızak, noel baba gibi ışıklandırmalar takıyorlar.

Ve iki ayrı alışveriş merkezinden detaylar...


Geçen yıllarda bazı kareleri; ara ara Twitpic albümümden de paylaşmıştım.
Bu tarz cici bici dekorasyona dair detayları seviyorsanız; dekorasyon etiketli yazılarıma bakabilirsiniz.

Bilirsiniz Amsterdam'da en sevdiğim mağazalardan biri de Kitsch Kitchen'dır. Kitsch Kitchen'a dair paylaştığım dekorasyon detaylarını merak edenler için; Kitsch Kitchen yazılarıma bakabilirsiniz.
Üstte gördüğünüz kolajda; atık plastik malzemelerle yapılmış kapı süsü. Aklınızda olsun beğendiyseniz DIY


Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...

Yeniden diyelim hepinize bol şans!
Sevgi ve neşe ile kalın .)
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

27 Aralık 2011 Salı


Fashionbypride'dan 3 Kişiye Hediye
Önce biraz özele inelim .)

İstanbul'da doğup büyümüş biri olarak Ankara'yı, insanlarını ne kadar çok sevdiğimi bilirsiniz. (İsterseniz bakarsınız: Ankara etiketli yazılarım) Yazlığımız Ayvalık'ta olduğu için; Ayvalık'ta da Ankara'lı çok olur. (İsterseniz bakarsınız: Ayvalık etiketli yazılarım) Teyzem Ankara'da yaşadığından çocukluğumdan beri Ankara'ya sıkça giderim. Hatta 29 Aralık'ta Mamak'ta kardeşimin yemin törenine katılacağım ama malum yeni yıl iki gün içinde dönmem gerek. Biliyorum Ankara'ya gelince görüşelim diyenler çokca ben de Ankara'da yaşayan blogger veya beni takip eden herkesle görüşmek isterim ama bu defa kısmet değilmiş diyelim. Hem şansımıza kardeşim acemilik sonrası askerliğine Yenimahalle'de devam edecek, beş ay boyunca sıkça gelip gitme şansım olacak. O zaman sizlerle de dolu dolu görüşme şansım olur. Bu arada Allah gönlümüze göre verdi denir ya; o hesap kısa dönem inzibat, askeri polis derlermiş süper oldu .)

Şimdi bunların yarışmayla ne alakası var diyenlere...

Dedim ya Ankara benim için özel diye; Temmuz aylarında yazlıktan; Ankara'da yaşayan çocukluk arkadaşımı kaybetmiştim .( Mekanı cennet olsun! O dönem sağolsun Elif beni toparlamıştı. (İsterseniz bakarsınız: Hayatın Akışı... başlıklı yazım) Ankara insanı diyorum ya özeldir, samimidir. Dün Twitter'dan da yazdığım gibi; "Yanında olabilen ok ama yarında olabilen lazım insana..." O insanlardandır! Elif'i daha önce ki; başka yazılarımdan da anımsarsınız. Kıscaca Ankara'da yaşayan bir dostumdur kendisi. Hatta size hediye vereceğimiz ürünlerinden; sağolsun bana da aylar önce hediye etmişti. Bir fırsat bulursam, en şık şekilde kombinleyip; Günün Kombini etiketli yazılarımda da paylaşacağım.

Şimdi gelelim FashionbyPride ve Elif Uysal'ı tanımaya...

Elif profesyonel iş hayatında medikalciliği seçen ama aklı hep modaya takılmış sizin tanıdığınız ismi ile "Pride" geçen yıl hayallerinin peşinden koşmaya karar verip kendi markasını yarattı. Tüllerle başlayan hikaye tütülere, elde kalem kağıt çizdiği eskizler "Pride Boxy Bag" lere dönüştü. Kendi deyimi ile zamansızlığın ortasında yaratılmış ne varsa hepsi birer mucizeydi! O da kendi zamansızlığının ortasında kendi mucizesini yarattı... Geçen aylarda profesyonel iş hayatına tamamen son veren Pride şimdi tasarımları ile hayalinin peşinden gidiyor.

Girişimci bir Türk genci olarak yolun açık; bereketin daim olsun canım...

Ve ilk defa benim aracılığımla sizlerle paylaşıyor olduğumuz yeni gelişmeler ise; çok yakında görücüye çıkacak olan deri giyim koleksiyonu ile kaliteden ödün vermeyeceğini, yeni çanta modelleri ile yine farklılık yaratıp tekdüzelikten uzak kalacağını ve mutfak tekstili grubu ile de sizi şaşırtacağını haberdar edelim.

Pride'ın ürünleri tasarlarken tek prensibi "Kendisinin memnun kalmayacağı bir ürünü asla realiteye taşımaması…" Kalite, kullanım kolaylığı ve farklı tasarıma sahip olmayan bir ürünün asla üretilmemesi gerektiği düşüncesinde. Bu nedenle kendi tasarımlarında da kaliteden asla ödün vermiyor. Son dönemde göz dolduran "Pride Boxy Bag" modeli için tamamı ithal ürünleri bir araya getirmeyi tercih ediyor.

Ayrıca yine ilk kez benim aracılığımla haberdar olduğunuz; yakalarında da %100 gerçek deri kullanıyor.

Pride Boxy Bag'ler kişiselleştirile biliniyor. Belirleyeceğiniz temada size sunulan kumaş örneklerinden seçim yapıp aksesuar rengini belirleyip hatta yan kısmına kendi imzanız uygulayabiliyor. Deri yakalar için de durum aynı. İstediğiniz ölçüde ve forma tercih edeceğiniz renklerde üretilebiliyor. İletişim için kendisine yazabilirsiniz.

"Fashionbypride" tasarımlarına havale yolu ile sahip olabileceğiniz gibi; İstanbul dışında başka şehirlerde satışa sunulan seçkin butiklerden de ulaşma şansınız var. Bakınız: Satış Noktaları Ayrıca online olarak "yeniçarşım.com" dan da sahip olabilirsiniz.


Sizlere hediye edeceğimiz ürünler ve detayları:

1. ürün siyah beyaz Pride Collar (Yaka): %100 gerçek deri veya nubuk, boyun ölçüsüne göre ayarlanabilir, punto dikişlidir. Straplez üzerine, elbise, kazak, gömlek üzerine kombinleyebilirsiniz.

2. ürün cupcake Pride Boxy Bag: Waterproof (su geçirmez) ithal kumaş veya ithal sky deri kaplama, ithal aksesuarları kararma, oksitlenme yapmaz (metal aksanlar) İç kaplama sky deri, ayarlanabilir omuz askısı, 2 adet iç bölme, 30 X 14 X 14 cm.

3. ürün Pride'ın meşhur tütüleri: %100 ithal form kazanabilen tül kumaş (ister buruşuk, ister düz keyfiniz nasıl isterse o şekilde kullanım kolaylığına sahip), ithal saten iç astar ve ayarlanabilir kuşak, tek beden 34-36-38 bedene uygun, ekru ton.


Katılım için yapmanız gerekenler:

Diğer yarışmalarda sürekli yazdığım gibi OKUMADAN YORUM YAZMAYIN demiş olmama rağmen; tüm yarışmalarıma dair katılımlarınızda eksikleri olanlara TEK TEK haber verdiğimi biliyorsunuz.

Bu sefer malum İstanbul dışında olacağım için yorumlarınızda eksik varsa kimseye haber vermeden hatalı yorumları eleyeceğiz. Baştan uyarmış olalım ki; şartları 1/1 eksiksiz yerine getirenlerin hakkı geçmesin! Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.

Şimdiden hepinize bol şans .)


Yorum bırakmadan önce yapmanız gerekenler:

Facebook sayfasını beğenmeniz (Elif kimlerin beğendiğini gelen yorumlardan kontrol ediyor haberiniz olsun)

Bu yazımı Facebook duvarınızda paylaşmanız

Kontrollerin sağlıklı yapılabilmesi için; twitter'dan ikimizin hesaplarını da aynı tweette eklemeniz. Ayrı ayrı tweet atmayın ok?

@stildirektoru ve @fashionbypride yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız

Blogu olanlar; bu yazımı hediye ettiğimiz ürün görseliyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı

Ayrıca bu girişimci bayanımıza destek vermek isterseniz; Elif'in kişisel blogunu da; pridesfashion.blogspot.com takibe alabilirsiniz.

Tüm bunlar bittikten sonra bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, e-posta adresinizi ekleyip yorum yazmanız. Yani paylaştım, katılmak istiyorum şeklinde değil; kontrol edebilmemiz için sizin linkleriniz olmalı. Özellikle belirtiyorum ibraz ettiğiniz linkler; fan sayfalarının kendi linkleri veya bizim twitter linklerimiz değil sizin paylaşımlarınıza dair linkler olmalı... Diğer yarışmalara bakın doğru yazanlar nasıl yorum bırakıyor .)

Dedim ya; yarışmalar Ocak ayında da devam edecek. Yarışmamız; 3 Ocak 2012 akşamı sona erecek. Şartları 1/1 yerine getirenler arasından; random.org sitesi aracılığıyla çekiliş sonrası kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.


Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...

Yeniden diyelim hepinize bol şans!
Sevgi ve neşe ile kalın .)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Çikolata Sepeti'nden 50'şer TL'lik Para Puanı Kazanan 4 Kişi
25 Aralık'ta başlattığımız; Çikolata Sepeti'nden 4 Kişiye 50'şer TL'lik Para Puan başlıklı kampanyamız sona erdi. Katılan herkese teşekkürler.

Geçen yıllarda olduğu gibi Ocak ayında da yarışmalar devam edecek şimdiden bol şans!

Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...

Az sonra yeni bir yarışma daha başlayacak .)


Sizlere cevaben yazdığım 1 adet kendi yorumumu da alakasız olarak dahil ettim.

Aktivitemize gelen toplam yorum sayısı 112.
1 alakasız + 7 mükerrer + 30 hatalı yorum= 38 geçersiz yorum.
112 - 38 = 74 doğru yorum.

74 kişi içinden sırasıyla random aracılığıyla kazanan 4 kişi görselde yazıyor.


"Katılım için Çikolata Sepeti'ne üye olmanız şart!" demiştik ya; 50 TL'lik para puanınız; siteye kayıt olduğunuz ad/soyad neyse o hesaba yüklenecek. Bu 4 kişi rumuzlarıyla beraber siteye üye oldukları ad/soyad bilgisini de bana yazmayı unutmasın.

Sizlere tek tek geri dönmek zorunda kalıyorum. Lütfen adınızı, soyadınızı, cebinizi, açık adresinizi ve yorumu yazdığınız rumuza göre e-posta adresleriniz farklı olduğu durumlarda kim olduğunuzu (hangi rumuzun sahibiyseniz) belirtmeyi unutmayın. stildirektoru@gmail.com'a e-postalarınızı bekliyorum. Ürünlerin gönderimi bir hafta içinde yapılacaktır.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

26 Aralık 2011 Pazartesi


Zerger by Nesrin Dugan Takılarını Kazanan 5 Kişi
20 Aralık'ta başlattığımız; Zerger by Nesrin Dugan'dan 5 Kişiye Hediye başlıklı kampanyamız sona erdi. Katılan herkese teşekkürler.

Geçen yıllarda olduğu gibi Ocak ayında da yarışmalar devam edecek şimdiden bol şans!

Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...

Yetiştirebilirsem bu gece veya yarın yeni bir yarışma daha başlayacak .)


Aktivitemize gelen toplam yorum sayısı 131.
2 mükerrer + 16 hatalı yorum= 18 geçersiz yorum.
131 - 18 = 113 doğru yorum.

113 kişi içinden sırasıyla random aracılığıyla kazanan 5 kişi ve hangi ürünler olduğu görselde yazıyor.

Yüzükleri kazananlar; yüzük numaranızı doğru yazın lütfen sonrasında iade/değişim olmayacak.

3 nolu yüzüğü kazanan arkadaş; hangi rengi istiyorsan yazmayı da unutma.

Sizlere tek tek geri dönmek zorunda kalıyorum. Lütfen adınızı, soyadınızı, cebinizi, açık adresinizi ve yorumu yazdığınız rumuza göre e-posta adresleriniz farklı olduğu durumlarda kim olduğunuzu (hangi rumuzun sahibiyseniz) belirtmeyi unutmayın. stildirektoru@gmail.com'a e-postalarınızı bekliyorum. Ürünlerin gönderimi bir hafta içinde yapılacaktır.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

25 Aralık 2011 Pazar


Çikolata Sepeti'nden 4 Kişiye 50'şer TL'lik Para Puan
Türkiye'nin en büyük çikolata mağazası Çikolata Sepeti geçen yıllarda olduğu gibi bu sene de müşterilerine jest yapmaya devam ediyor! "Yeni yıla tatlı yiyelim; tatlı girelim" mantığıyla yola çıkıp takipçilerine benim aracılığımla 50 TL'lik para puan dağıtıyor.

Yarışma detaylarına geçmeden önce; Çikolata Sepeti hakkında özellikle belirtmek istediklerimi sizlere aktarıyorum.

Çikolata Sepeti Türkiye'nin her yerine gönderim yapabiliyor. Hızlı, güvenilir ve ulaşılması kolay olmasının yanısıra; Çikolata Sepeti 'nde fiyat aralığı 6,00 TL - 150,00 TL arasında değişmekte. Yani 6,00 TL'lik bir ürün de alma şansınız var, 150,00 TL'lik de. Sadece bununla da kalmıyor, yerli ve uluslararası bir çok markayı da bünyesinde barındırıyor. Çikolata Sepeti'nden alışveriş yaptığınız zaman gönderim esnasında hediye olduğunu belirttiğiniz durumda hediye paketi için ekstra bir ücret ödemezsiniz.Çikolata Sepeti; çikolata dünyasının önde gelen markalarından; Tatlı Harfler, Çikolata CO, Lindt, Lovells, Günlük Kahve, Dabaco Elmaçi, Bonaise, ChocChic - Konuşan Çikolatalar, Anthon Berg, Valonia, Guylian, Metto Şeker, Silver Crane, Mild,Taxim Çikolatası, Doctor Chocolate, Pepperidge Farm, Chocoflora gibi en kaliteli markaları da bünyesinde bulunduruyor.

Yani Belçika'dan dayımlar gelsin de; ithal çikolata tadına varalım hikayesi artık tarihe karıştı .) Canınız ne çekerse Çikolata Sepeti 'ne bir tık .)

Butik çikolata çeşitleri ile özel günlerin vazgeçilmez markası olan Çikolata Sepeti 'nin her geçen gün bünyesine katılan yeni markalarıyla da tadına doyum olmuyor. Kısaca özel günlerde gün bazlı ürün seçenekleri de mevcut. Özellikle Çikolata Sepeti'nin yılbaşı kategorisine göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ederim.


Yalnız sitede gezinirken mutlaka yanınıza peçete alın!

Malum bu güzellikler karşısında ağzınızın suyu akabilir .)Katılım için Çikolata Sepeti 'ne üye olmanız şart! Malum kazanan siz olursanız 50 TL'lik para puanınız; siteye kayıt olduğunuz ad/soyad neyse o hesaba yüklenecek.

Ayrıca işin güzel yanı para puanınızı bir defada kullanmak zorunda da değilsiniz. Süre ve fiyat sınırı yok. Yani 10 TL'lik 5 ürün de alabilirsiniz, bir defada 50 TL'lik bir ürün de alabilirsiniz veya 70 TL'lik bir ürün alıp 50 TL'sini para puanınızdan kullanıp 20 TL'sini siz karşılayabilirsiniz. Keyfiniz bilir .) Size kalmış!

Tüm şartları okumadan yorum yazmayınız.
Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.
Şartları belirttiğim gibi yerine getirmeden yorum yazanlar geçersiz sayılacak.
Lütfen sorularınızı yorum olarak yazmayın.

Anlaşılmayan bir durum, sormak istediğiniz bir soru, veya firma hakkında bilgi almak isterseniz stildirektoru@gmail.com'dan bana yazabilirsiniz.

4 Kişiye 50'şer TL'lik Para Puan kazanmanız için yapmanız gerekenler:

Çikolata Sepeti'nin Facebook sayfasını beğenmeniz

Çikolata Sepeti site linkini veya Facebook sayfasını ve bu yazımı Facebook duvarınızda paylaşmanız;

Çikolata Sepeti'nin Twitter hesabını takibe almanız

Twitter'dan @stildirektoru ve @cikolatasepeti yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız

Blogu olanlar; bu yazımı hediye ettiğimiz ürün görseliyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı

Tüm bunlar bittikten sonra bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, e-posta adresinizi ekleyip yorum yazmanız. Diğer yarışmalara bakın doğru yazanlar nasıl yorum bırakıyor .) Yani paylaştım, Facebook.com vs şeklinde değil kontrol edebilmemiz için sizin linkleriniz olmalı ok?

Yorum yazarken dikkat edin; yorumu yazdığınız rumuzla birlikte e-posta adresi belirtmeyi unutmayın. Kazananları açıkladığımız durumda sizlere; beyan ettiğiniz e-posta adreslerinden ulaşıp, Çikolata Sepeti'ne kayıt olduğunuz kullanıcı ad/soyad/adres bilgilerinizi isteyeceğiz. E-postaya geri döndüğünüz gün; hesaplarınıza 50 TL'lik para puan yüklenecek.

Yarışma 27 Aralık 2011 akşamı sona erecek. Şartları 1/1 yerine getirenler arasından; random.org sitesi aracılığıyla, firmayla yapacağımız çekiliş sonrası kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.


Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...

Hepinize bol şans .)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Vero Moda'dan Elbiseleri Kazanan 5 Kişi
21 Aralık'ta başlattığımız; Vero Moda'nın Party Koleksiyonundan 5 Kişiye Hediye başlıklı kampanyamız sona erdi. Katılan herkese teşekkürler.

Geçen yıllarda olduğu gibi Ocak ayında da yarışmalar devam edecek şimdiden bol şans!

Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...
Yetiştirebilirsem az sonra bir yarışma daha başlayacak .)


Sizlere cevaben yazdığım 1 adet kendi yorumumu da alakasız olarak dahil ettim.

Aktivitemize gelen toplam yorum sayısı 191.

4 alakasız + 3 mükerrer + 10 hatalı yorum= 17 geçersiz yorum.
191 - 17 = 174 doğru yorum.

174 kişi içinden random aracılığıyla kazanan 5 kişi ve hangi elbiseyi kazandıkları görselde yazıyor.

Sizlere tek tek geri dönmek zorunda kalıyorum. Lütfen adınızı, soyadınızı, cebinizi, açık adresinizi, beden numaranızı ve yorumu yazdığınız rumuza göre e-posta adresleriniz farklı olduğu durumlarda kim olduğunuzu (hangi rumuzun sahibiyseniz) belirtmeyi unutmayın. stildirektoru@gmail.com'a e-postalarınızı bekliyorum. En kısa zamanda ürünlerin gönderimi yapılacaktır.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

21 Aralık 2011 Çarşamba


Vero Moda'nın Party Koleksiyonundan 5 Kişiye Hediye
Benim de en sevdiğim markalardan biri olan Vero Moda'yı bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Casual şıklık denince; Vero Moda hiç şüphesiz başı çeker! Ünlüler arasında casual giyinip dikkatleri üzerine çekmeyi başaranlardan biri de Alexa Chung... Alexa Chung soyadından da anlayabildiğiniz gibi; İngiliz bir annenin ve Çinli bir babanın kızı. İngiltere'de sunuculuk yaparak ün kazanan Alexa; davetlerde ve günlük yaşamındaki stiliyle, son yıllarda moda neferi konumuna geldi ve aynı zamanda Chung Vero Moda'nın party koleksiyonunun da yüzü oldu. Alexa Chung'un giydiği Perignon ve Novelle elbiseye bakarsanız hak vereceğinize eminim .)
Tüm şartları okumadan yorum yazmayınız.
Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.
Şartları belirttiğim gibi yerine getirmeden yorum yazanlar geçersiz sayılacak.
Lütfen sorularınızı yorum olarak yazmayın.

Anlaşılmayan bir durum, sormak istediğiniz bir soru, veya firma hakkında bilgi almak isterseniz stildirektoru@gmail.com'dan bana yazabilirsiniz.

Elbiselere sahip olmanız için yapmanız gerekenler:

Vero Moda'nın Facebook sayfasını beğenmeniz

Facebook duvarınızda bu yazımı paylaşmanız

Twitter'dan Vero Moda'nın hesabını takibe almanız

Twitter'dan @VeroModa_TR ve @stildirektoru yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız

Blogumda sağ kolonda bu siteye katılın, dikiz aynası yazan yerden blogumu takibe almanız

Blogu olanlar; bu yazımı hediye ettiğimiz ürün görseliyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı

Tüm bunlar bittikten sonra bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, e-posta adresinizi ekleyip yorum yazmanız.


Yarışma 25 Aralık 2011 akşamı sona erecek. Şartları 1/1 yerine getirenler arasından; random.org sitesi aracılığıyla, firmayla yapacağımız çekiliş sonrası kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim. Sizlerden gelen beden bilgisine göre en kısa zamanda ürünlerin gönderimi yapılacaktır.


Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...

Hepinize bol şans .)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Nishmark'tan Niş Hediyeleri Kazanan 5 Kişi

17 Aralık'ta başlattığımız; Nishmark'tan 5 Kişiye Niş Hediyeler başlıklı kampanyamız bu akşam sona erdi. Katılan herkese teşekkürler, yeni yarışmalar için bol şans!

Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...
Yetiştirebilirsem az sonra süper bir yarışma daha başlayacak .)


Sizlere cevaben yazdığım 1 adet kendi yorumumu da alakasız olarak dahil ettim.

Aktivitemize gelen toplam yorum sayısı 103.

5 alakasız + 4 mükerrer + 4 hatalı yorum= 13 geçersiz yorum.
103 - 13 = 90 doğru yorum.

90 kişi içinden random aracılığıyla kazanan 5 kişi görselde yazıyor.

Bu 5 kişi Nishmark'tan 5 Kişiye Niş Hediyeler başlıklı yazımdan hediye edilecek ürün görsellerinden seçip istedikleri ürünün adını bana yazsınlar. Kimin hangi gruptan seçmesi gerektiğini görsele ekledim.

Sizlere tek tek geri dönmek zorunda kalıyorum. Lütfen adınızı, soyadınızı, cebinizi, açık adresinizi, yorumu yazdığınız rumuza göre e-posta adresleriniz farklı olduğu durumlarda kim olduğunuzu (hangi rumuzun sahibiyseniz) belirtmeyi unutmayın. stildirektoru@gmail.com'a e-postalarınızı bekliyorum.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

20 Aralık 2011 Salı


Zerger by Nesrin Dugan'dan 5 Kişiye Hediye
Yine yarışma detaylarına geçmeden önce sizlere Zerger by Nesrin Dugan'ı tanıtmak istiyorum. Kendisiyle tanışma hikayemiz üç yıla dayanır. Aynı gün, aynı saatte doğmamız; tipik Terazi burcu kadınına özgü deliliklerimiz dışında ortak bir çok noktamız var. Tasarımlarının özgünlüğü dışında, ne zaman bir araya gelsek gülmekten karnımıza ağrılar girer! İnsanın beraberken gülebileceği, geceyarılarına kadar saatlerce aynı heyecanla konuşabileceği, sanata değer verip üreten hamili bir yakınının olması keyfime keyif katıyor.

Tasarımcı Nesrin Dugan 2008 yılında kurduğu markasıyla takıya yeni bir ruh vererek yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Hatta Good Luck & Bad Luck koleksiyonunda iyi şans, kötü şans'a esprili bir yorum getiren Nesrin Dugan kötü şans'a inanmayıp onları da birer şans objesine çevirmiş .) Dedim ya; bu terazi burcu kadını, eğlenceli ve masalsı tasarımlar üretiyor. Zerger by Nesrin Dugan sitesini detaylı incelerseniz bana hak vereceksiniz.

Tasarımlarının fiyatları 25 TL ile 1,050 TL arasında değişiyor. Ürünlerine sahip olmak isterseniz Zerger by Nesrin Dugan sitesine bakabilirsiniz.

Ayrıca 2012 Ocak sonuna kadar Stil Direktörü ayrıcalığı ile 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde % 15 indirim yapılacak. Tek yapmanız gereken Zerger by Nesrin Dugan sitesinden alım yaparken kendisine iletişimden yazıp Stil Direktörü'nden okuyarak geldiğinizi belirtmeniz .)Hediye verilecek ürünler ve katılım için yapmanız gerekenler:

Tüm şartları okumadan yorum yazmayınız.
Yorumlarda
ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.

Şartları belirttiğim gibi yerine getirmeden yorum yazanlar geçersiz sayılacak.

Lütfen sorularınızı yorum olarak yazmayın.

Anlaşılmayan bir durum, sormak istediğiniz bir soru, veya firma hakkında bilgi almak isterseniz stildirektoru@gmail.com'dan bana yazabilirsiniz.Lütfen tüm şartları okumadan yorum yazmayınız.


Katılmak için yapmanız gerekenler:

Zerger by Nesrin Dugan'ın Facebook sayfasını beğenmeniz

Facebook duvarınızda bu yazımı paylaşmanız

Twitter'dan @ZergerbyNesrinD ve @stildirektoru yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız

Blogumda sağ kolonda bu siteye katılın, dikiz aynası yazan yerden blogumu takibe almanız

Blogu olanlar; bu yazımı hediye ettiğimiz ürünlerin görselleriyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı

Tüm bunlar bittikten sonra bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, e-posta adresinizi ekleyip yorum yazmanız.


Üste eklediğim; 5 ürün random.org sitesi aracılığıyla sizlerin olacak. Sadece 3 nolu ürün kime denk gelirse; O kişi çifte kumrular yüzükten istediği rengi seçecek. Yüzükleri kazananlara yüzük ölçülerini sorup ona göre yollayacağız ayrıca isteyenler Zerger by Nesrin Dugan'ın atölyesine uğrayıp yüzük ölçüsünü öğrenebilir; ürünlere de yakından bakabilir. Malum yılbaşı yoğunluğu; yarışma sonrası ürün teslimatı maksimum 15-20 gün içinde olacak.

Yarışma 26 Aralık 2011 akşamı sona erecek. Akabinde firmayla yapacağımız çekiliş sonrası random.org sitesinden kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.


Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...
Hepinize bol şans .)
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Studio Rain'den Özel Tasarım Ayakkabıları Kazanan 4 Kişi
12 Aralık'ta başlattığımız; Studio Rain'den 4 Kişiye Özel Tasarım Ayakkabılar başlıklı kampanyamız bu akşam sona erdi. Katılan herkese teşekkürler, yeni yarışmalar için bol şans!

Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayınız...
Yetiştirebilirsem az sonra süper bir yarışma daha başlayacak .)


Sizlere cevaben yazdığım kendi yorumlarımı da alakasız olarak dahil ettim. Aktivitemize gelen toplam yorum sayısı 266.

13 alakasız + 24 mükerrer + 34 hatalı yorum= 71 geçersiz yorum.
266 - 71 = 195 doğru yorum.

195 kişi içinden random aracılığıyla kazanan 4 kişi alta görselde yazıyor.Ürün teslimatları 15-20 gün içerisinde sizlerin ayak numaralarınıza göre yapılacaktır.

Sizlere tek tek geri dönmek zorunda kalıyorum. Lütfen adınızı, soyadınızı, cebinizi, açık adresinizi, ayak numaranızı ve yazdığınız rumuza göre e-posta adresleriniz farklı olduğu durumlarda kim olduğunuzu (hangi rumuzun sahibiyseniz) belirtmeyi unutmayın. stildirektoru@gmail.com'a e-postalarınızı bekliyorum.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Yılbaşı Gecesi Taksi Ücreti Ne Kadar Tutar?
Bu ara bildiğiniz gibi; geçen yıllarda olduğu gibi; yılın son iki haftasını söz verdiğim firmaların hediye aktivitelerine ayırıyorum. Sezarın hakkı Sezar'a olması bakımından gelen yorumları tek tek kontrol etmek, işler derken yeni yazılar giremez oldum. Kısaca özet geçeyim her şey yolunda. Daha fazlasını yıl sonu yazımı yayınladığımda anlatırım .) Umarım sizlerde de keyifler gıcırdır!

Şimdi olaya geçeyim; malum yılbaşı gecesi alkol almayan kalmıyor! Siz almasanız bile alanların ve direksiyon başına geçenlerin varlığı trafik kazalarının kanıtı! Özel günlerde bırakın alkolü; trafik ve otopark çilesi yüzünden en temizi Taksi!

Bütün taksiler senin ama binecek Taksi bulursan .)

Taksiyle.com'a girip; nereden, nereye gideceğinizi seçiyorsunuz. İstanbul taksi ücreti hesabını, taksimetre açılışını, artış miktarını, en yakın durak seçeneklerini vs anında getiriyor. Diğer illerde çalışır mı bilemiyorum, denersiniz.

Nasıl ama süper bir hizmet değil mi?

Ayrıca mobil cihazlar için Taksimetre diye bir uygulama var. Bu site sahiplerinin mi onu bilemiyorum. Malum ben Havva ananın yolundan gidenlerden olduğum için .) test etmek adına iPhone ve iPad'e kurdum.

Otur10puan! .)

Bilgilendirme yazısı olduğu için yoruma kapalıdır.►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

18 Aralık 2011 Pazar


Trendyol'dan Milla Bluzu Kazanan 5 Kişi
14 Aralık'ta başlattığımız; Trendyol'un New Year New Style Butiği ve 5 Kişiye Milla Bluz Hediye başlıklı kampanyamız bu akşam sona erdi.

Yarışmamızda Trendyol'un "New Year New Style" butiğine tıklayarak, en beğendiğiniz ürünün linkiyle birlikte bu ürünü nerede giyebileceğinizi ve neden bu ürünü seçtiğinizi yarışma yazıma yorum olarak bırakmanızı istemiştik.

Yazımda belirttiğim gibi; Trendyol ekibi şartları yerine getiren 138 kişi arasından en beğendikleri 5 yorumu seçtiler. 21 Aralık 2011 akşamına kadar bu 5 kişi bizimle irtibata geçmediği durumda yedek talihliler seçilecek ve yeniden blogumdan duyuracağım.


AYSEL KAYA

Ben bunu orda giyerim burda giyerim şurda giyerim her yerde hep giyerim çünkü öldüm bittim tükendim :)))

http://www.trendyol.com/Mees-Kahve-Dantelli-Etek-13067/UrunDetay/5818/596315


SSDESIGNBUTIK (senemsefa)

Bu kıyafeti giymek isterdim çünkü tıpkı bir bayram sabahında kırmızı pabuçları ile elinde bekleyen küçük kızlar gibi uyanmak. Gençlik yıllarındaki asiliği atamamış deri bir ceketin verdiği gurur, herkesten farklı olmak stilini konuşturmak için tüllü yeşil etek. Bu kombin bende hem çocukluğumu hem asi ruhumu hem de farkımı yansıttığı için giymek isterdim.. Nerede giyerdim sorusunun cevabı ise; sevgilimle 3. yılımızı kutlamak için gideceğimiz İstanbulda !! Bana şehri yansıttığı için...

http://www.trendyol.com/Mees-Yesil-Dantelli-Etek-13067/UrunDetay/5818/596317


ADSIZ (bulutsuzgecem_48)

Bu smokini sevgilimin mezuniyet balosunda giyerim,çünkü sevgilimin güzelliğine ancak bu smokinle eşlik edebilirim...

http://www.trendyol.com/Ramsey-Siyah-Smokin-Takim-GC20801-3-G930L/UrunDetay/5818/596398


beijaa vintage (beijaavintage)

Sanırım bu pantolona aşık oldum aynen bu kombinle madonnanın konserine gitmek isterdim.bıraktığı o rock havayı sevdim :)

http://www.trendyol.com/Firstangels-Dalmacya-Grili-Beyaz-Bel-Genis-Lastik-salvar-1-3047/UrunDetay/5818/596254


İLYAS (İlyas Eren)

Merhaba, bu eldivenleri eşim konsere gittiğimizde giyer, çünkü eşimin her daim elleri üşür ve konserde bile ben ellerini ısıttığım için alkışlayamam eller havaya modunda şarkıya eşilik edemem.Bu eldivenler şıklığından vazgeçmeyen eşim için tasarlanmış sanki.

http://www.trendyol.com/Kikiriki-Siyah-Eldiven-90163-001/UrunDetay/5818/596209


stildirektoru@gmail.com'a ad/soyad/cep/adres bilgilerinizi bekliyorum.

NOT:
Devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklarsınız...

Hepinize bol şans .)
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

17 Aralık 2011 Cumartesi


Nishmark'tan 5 Kişiye Niş Hediyeler
Yeni yarışmamızı anlatmadan önce devam eden yarışmalar'la ilgili söylemek istediklerim var.

Arkadaşlar X yarışmasına yazacağınız yorumu Y yarışmasına yazıyorsunuz! Yorumum gitmedi diye bana e-posta yolluyorsunuz. Yorum adedi 200'ü geçtiği zaman; blogger yorum yazma panelini tıklarsanız 1 – 200 / 214 Yeni› En yeni» şeklinde sağ üstte ibare olduğunu görürsünüz. Yani gelen her yorumu onaylıyorum, içiniz rahat olsun .) Katıldığınız yarışmaların her birinde, bu yazıma yorum yazın diye belirtmiş olmama rağmen; firmaların bloglarına, Facebook fan sayfalarına yorum yazıyorsunuz! Her yarışmaya dair yazılarımda "Katıldım, paylaştım vb." yorumların geçersiz olacağını yazmama rağmen hala aynı şekilde yorum yazıyorsunuz! Hak geçmesin diye sizlere önceden her bir detayı tek tek yazmış, okumadan yorum yazmayın diye belirtmiş olmama rağmen hala aynı şekilde yorumlar geliyor. 400 küsür yorumu tek tek kontrol ettiğimi, eksik ve hatalarınızı sizlere bıraktığınız e-posta adreslerinizden ulaşarak belirttiğimi de biliyorsunuz. Lütfen acele etmeden okuyun ve benim gösterdiğim özeni sizler de gösterin .)

Teşekkürler
Eda Demirel Suner


Şimdi geçelim gerçekten niş ürünleri bünyesinde bulunduran Nishmark'a...

Yeni yıl herkes için farklı anlam taşır. Para, huzur, sağlık ya da mutluluk! Hediyeler de bu keyfi ikiye katlar. Özellikle zevkle alındığı belli olan bir armağana sahip olursanız dünyanın en mutlu insanı bile olabilirsiniz. Kırtasiye ürünlerini oldum olası çok sevmişimdir. Masamda 5 adet kalemliğim, her görenin mest olduğu bir sürü objem var .)

Günümüzü en çok geçirdiğimiz yer masamız değil mi? Onların cıvıl cıvıl renkleriyle, sevdiklerinize sürekli yanında olacağı hediyeler almak kadar keyifli başka ne olabilir ki?

Adı gibi satışta olan ürünleriyle de gerçekten niş ürünleri yelpazesinde bulunduran Nishmark'tan renk renk defterlere, kalemlere, notluklara kim hayır diyebilir?

Sahibi Şehbal Eviner; çocukluğundan bu yana tutku haline gelen kırtasiye ürünlerine; kendisi gibi sevenler de ulaşabilsin diye Nishmark'ı kurmuş. "Butik Kırtasiye" konseptine uygun özel tasarım defterler, kalemler ve masa üstü ürünleri sunuyor. Sitede Türk tasarımcılara ait ürünlerin yanısıra yabancı markaların ürünleri de bulunuyor. Nishmark uluslararası pek çok markanın kırtasiye ürünlerinin Türkiye'de buluştuğu bir platform yani bir dükkanı yok bütün alımlar Nishmark üzerinden yapılıyor.

Nishmark sitesinde NishPen başlığı altında kalemler, NishPaper başlığı altında defterler, NishEtc başlığı altında ise masa üstü aksesuarları bulunuyor. Notluklar, bloknotlar, el yapımı deri defterler, not defterleri; roller, tükenmez, versatil ve kurşun kalemler; kitap tutucu, ataç, kalemlik, kağıt ağırlığı, mikado, yoyo, kitap ayracı, topaç, mouse pad, çikolata ve meyve şeklindeki notluklar, zımba ve ataşlık gibi birçok ürün bulunuyor.

Nishmark markalı ürünlerin yanı sıra Graf Von Faber Castell, E+M, Fabriano, Acme, Kumm, Sasanna, Kağıthane, Tudi Billo, Nili Gümüş, Sigel, Lexon, Gmund, Prat, Nava, Lamy, Tombow, Parker ve Waterman gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini de satın alma şansınız var.

Nishmark alışverişlerinizi; banka havalesi, EFT, kredi kartı, banka kartı ya da PayPal ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor. Siteye ilk üyelikte 10 TL tutarında Nishpuan ve her alışverişinizde %5 Nishpuan kazanıyorsunuz. Siteden satın alınan tüm ürünler en geç 7 gün içerisinde adrese teslim ediliyor.Ayrıca Nishmark alışverişinizde; 100 TL ve üzeri alımlarınızda alta eklediğim görseldeki kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken; "Hediye Çeki Kodunuzu Kullanın" bölümüne Stil Direktörü yazmak ve siparişi tamamlamak. tarafından yollanacak. Bu arada belirtmekte yarar var; defterler stoklarla sınırlı! Bu yüzden hediye defteri yakalamak için acele etseniz iyi olur.Öncelikle:

Tüm şartları okumadan yorum yazmayınız.
Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.
Şartları belirttiğim gibi yerine getirmeden yorum yazanlar geçersiz sayılacak.
Lütfen sorularınızı yorum olarak yazmayın.

Anlaşılmayan bir durum, sormak istediğiniz bir soru, veya firma hakkında bilgi almak isterseniz stildirektoru@gmail.com'dan bana yazabilirsiniz.

Şimdi gelelim hediyelere:

Alta eklediğim; 3 ürün grubuna dair görsellerde bulunan ürünlerden kazanan 5 kişi, görsel sırasına göre ürün seçecek.

21 Aralık 2011 akşamı yarışma sona erecek. Akabinde firmayla yapacağımız çekiliş sonrası random.org sitesinden kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.

1. kişi 1. görsele dair ürünler içinden istediği bir ürünü seçebilecek.
2. kişi 2. görsele dair ürünler içinden istediği bir ürünü seçebilecek.
3. 4. ve 5. kişiler 3. görsele dair ürünler içinden istekleri bir ürünü seçebilecek.

Kısaca 5 kişi, 3 gruba dair istediği ürünü kapacak! Yani herkes numaralandırdığımız görselde bulunan ürünlerden; en yüksek fiyatlıyı da seçebilir, en çok beğendiğini de!

Tamamen özgürsünüz!
Eee müşteri memnuniyeti denen bir kavram var .))

Katılmak için yapmanız gerekenler:


Nishmark'ın Facebook sayfasını beğenmeniz;

Facebook duvarınızda bu yazımı paylaşmanız;

Nishmark'ın Twitter hesabı olmadığı için; firma benim hesabım üzerinden kontrol edecek. Yarışmaya katıldığınızı @stildirektoru diye mentionlamanız.

Blogu olanlar bu yazımı hediye ettiğimiz ürünlerin görselleriyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı.

Tüm bunlar bittikten sonra bu yazıma paylaştığınız linkleri ibraz ederek, e-posta adresinizi ekleyip yorum yazmanız.Yarışma bitimi:

21 Aralık 2011'de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından 5 kişi ne isterse kapacak .) Kazananları yeni bir yazı olarak beyan edeceğim ve sizler bana istediğiniz ürünü yazdıktan sonra iletişim bilgilerinizi firmaya ileteceğim.

Herkese bol şans!

Not: Blogumda devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayabilirsiniz...

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

14 Aralık 2011 Çarşamba


Trendyol'un New Year New Style Butiği ve 5 Kişiye Milla Bluz Hediye
Geçen yıllarda olduğu gibi
yine Trendyol, Stil Direktörü aracılığıyla hediye vermeye devam ediyor .) Bu sene Trendyol'un kendi markası olan Milla'dan 5 kişi bluzleri kazanacak.

Yarışmayla ilgili detaylara geçmeden önce; ilk defa Stil Direktörü'n de duyacağınız bir haberi paylaşıyor olmaktan da keyif duyuyorum!

Teşekkürler Trendyol .)

Trendyol yılbaşı için stilinizi baştan yaratmanıza yardımcı olarak "New Year New Style" adı altında konsept bir butik hazırladı. İlk eklediğim ürünlere dair görsel kolajında; butikte yer alanların bir kısmını görme şansınız var. 15 Aralık günü yani yarın saat 07:00'de açılacak olan butikten yılbaşı gecesi giyeceğiniz kıyafeti seçebileceğiniz gibi, 2012'de de sizi baştan yaratacak kıyafetleri alabileceksiniz! Tüm ürünler sizin için ayakkabısından aksesuarına kadar kombinlendi, giyilmeye hazır şekilde bekliyor. Siz de farklı zamanlarda farklı yerlerde giyebileceğiniz onlarca alternatif için butiğe göz atarsınız.Şimdi gelelim yarışmamızla ilgili detaylara:

Yarışmamıza katılım yapmadan önce; yani bu yazıma yorum yazmadan önce lütfen yazdıklarımı dikkatlice okuyun!

Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz ve e-posta adresi belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.
Şartları belirttiğim gibi yerine getirmeden yorum yazanlar geçersiz sayılacak.


Üye olmayanlar önce Trendyol'a üye olmalı.

Trendyol.com'a girerek "New Year New Style" butiğine tıklıyorsunuz.

Ürünlere göz gezdirdikten sonra; en beğendiğiniz ürünün linkiyle birlikte bu ürünü nerede giyebileceğinizi ve neden bu ürünü seçtiğinizi bu yazıma yorum olarak bırakıyorsunuz.

Örnek: "Bu kıyafeti Lunapark'ta giyerim, çünkü çok eğlenceli .)" gibi...

Ayrıca arzu ederseniz @stildirektoru ve @Trendyol Twitter hesaplarını mentionlayarak firmaya ve bana katıldığınızı haberdar edersiniz .)

└► Yukarıda belirttiğim gibi yorum alanını yarın açacağım. 18 Aralık 2011'de yorum alanını kapatıp, kurduğunuz cümleler içinden en gerçekçi ve en etkileyici şekilde yorum yazanlar ve belirtilen şartları 1/1 yerine getirmiş olanlar arasından Trendyol tarafından seçilecek 5 kişi; alta eklediğim Trendyol'un kendi markası olan Milla bluzu kazanacak. (Ürün bedeni standarttır.)


Stilinizi konuşturmanın tam zamanı!
Hepinize bol şans .)

Not: Hala blogumda devam eden yarışmalara katılmak için buraya tıklayabilirsiniz...

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

12 Aralık 2011 Pazartesi


Studio Rain'den 4 Kişiye Özel Tasarım Ayakkabılar
Studio Rain'den hediyelere geçmeden önce kısaca tanıtalım.

Yaklaşık bir yıl önce firmalara ayakkabı koleksiyonu hazırlama fikrinden yola çıkarak, ilginç tasarımları ve cesurca kullandıkları renkleriyle, ayakkabılara hayat verirken, hayatlarını da birbirleriyle birleştiren, ikisi de ayakkabı tasarımcısı olan, bir çift tarafından kurulan bir tasarım stüdyosu ve tasarım ayakkabı markasıdır.

Çok şeker değil mi? Kimileri için ev yaşamında ve iş yaşamında beraber olmak zor gibi görünse de; bence meslektaş olmak, tasarımlara beraber ruh katmak eminim ki her bir ürünü bebekleri gibi sevmelerine neden oluyordur .)

Studio Rain'in tasarımcılarından biri lise, enstitü, üniversite ve kurslar derken toplam sekiz yıl boyunca sadece "ayakkabı tasarımı" üzerine eğitim alırken başarılarını, eğitim süresinde aldığı dereceler ve ödüllerle pekiştirmiş.

Diğeri ise, oniki yıldır ayakkabı sektöründedir. Ayakkabının hem tasarım hem de üretim kısmının tüm inceliklerini hakimdir ve hem İtalya hem de Türkiye'de birçok firmada tasarımcı olarak çalışmıştır.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Studio Rain tasarımları 1. Ayakkabı Tasarım Yarışmasında derece aldı ve Vogue İtalya tarafından keşfedilip, koleksiyonları "En İyi Proje" olarak seçildi. Tüm detayları blogundan da takip edebilirsiniz.

Studio Rain'in dişi sahibi .) pek neşeli bir karakterdir. Bu yüzden uzun süredir ben de severek takipteyim. Etraftaki birçok siyah ve kahverengi ayakkabıya inat koleksiyonlarında rengarenk ayakkabılar üretmekten yana ve hep renkli daha da renkli tasarımlara imza atıyor. Kısaca dünya derdi almış başını gitmişken; insanlar bakınca güldürebilen, neşe veren ayakkabılar yapma derdindeler! Dikkat ederseniz ayakkabılar, clutch ve kemerler piyasada gördüklerimizden çok farklı!

Studio Rain ayakkabılarda, renk ve tasarımların yanı sıra işçiliklerine ve kullanılan malzemelerine çok büyük önem veriliyor. %100 deriden üretilen ve tabanlarında kösele kullanılan Studio Rain ayakkabıların her biri tek tek, büyük bir titizlikle elde üretiliyor. Yaz ve kış koleksiyonlarının yanı sıra kısa süreli periyodlarla koleksiyonlara yeni model eklendiğinden Facebook sayfalarını ve bloglarını takip etmenizi öneririm.

Ayrıca Studio Rain'den almak istediğiniz ayakkabının, isteğinize göre renklerinde değişiklik yapıp üretebiliyorlar da! Fiyat aralıkları 229 TL - 399 TL arasında değişiyor. Ödemeyi havele yoluyla yapabiliyorsunuz. Beğenip almak istediğiniz model üzerinde değişiklikleri yapıp karar verdikten sonraki en erken 7 gün, en geç 15 gün içinde ayakkabınızı üretip adrese teslim olarak yollayabiliyorlar!

Studio Rain ürünlerine havale yoluyla adrese teslim olarak sahip olabileceğiniz gibi, Nes-Galata, Lazy-Ankara, New'in Boutique-Sakarya'dan gidip, görüp, deneyerek de alma şansınız var. Bunlar dışında kafanızda tasarladığınız bir ürünü kişiye özel tasarım olarak da yaptırabilirsiniz.

Sizler için ortaya karışık bir kolaj hazırladım; en azından söylemlerimizde haksız olmadığımızı anlarsınız .)


Gelelim hediye edilecek 4 şeker papiyi kazanmanız için yapmanız gerekenlere:

Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.
Şartları belirttiğim gibi yerine getirmeden yorum yazanlar geçersiz sayılacak.


Bu yazıma İSTİYORUM diye yorum yazmanız,

Bu yazımı BLOGLARINIZDA hediye verilen ürünlerin görseliyle beraber yazmanız,

Facebook sayfasını beğen yapmanız,

Bu yazımı Facebook'ta duvarınızda paylaşmanız,

Yorum yazarken paylaştığınız, yazdığınız yazıların linklerini de yoruma linkleriyle beraber eklemeniz, (yani paylaştım, yaydım şeklinde yorumlar elenecek)

Bloglarımızın yan kolonlarında bulunan Studio Rain ve Stil Direktörü olarak blogları takibe almanız,

İsterseniz bu yazımı Twitter hesaplarınızda @stildirektoru ve @studiorainist
şeklinde mentionlayabilirsiniz.

20 Aralık 2011'de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından 4 kişi hediyeleri kapacak .) Ürünler aktivite sonrası şanslı 4 kişinin ayak numaralarına göre tasarlanacak ve gönderim 15-20 gün kadar sürecek.

Herkese bol şans!

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Rengarengo Shop'tan 8 Hediyeyi Kazananlar
"Yarışmaları bırak yazı gir, özledik seni!"
diyen e-postalarınızı, hatta cebime mesaj atan yüreklerinizi yerim sizin .) Malum yıl sonu, bu ara biraz yoğunum yavrular. Geçen yıllarda da dediğiniz gibi Noel Edi olmaya devam ve yine geçen sene olduğu gibi bu sene de yarışmalar yine Ocak sonuna kadar devam edecek. Sıraya soktuğum bir sürü firma var. Bu yarışmamız sona erdi ama yetiştirebilirsek bugüne yeni bir yarışma daha gireceğim. Ucundan azıcık çıtlatacak olursam; bir sürü şahane papi vereceğiz .) Kısacası bana çıkmadı diye üzülmeyin takipte kalın gani gani devamı gelecek.


7 Aralık'ta Rengarengo Shop'tan 8 Kişiye Hediye aktivitemiz sona erdi.

Aktivitemize göre; gelen toplam yorum sayısı 131
1 ilgisiz + 5 mükerrer = 6 geçersiz yorum.
131 -6 = 125 geçerli yorum.

125 kişi içinden random sitesi aracılığıyla kazanan 8 kişi üste eklediğim görselde yazıyor. Rengarengo Shop'tan 8 Kişiye Hediye aktivitemizde ürünlerin üstlerine yazdığım numaralara göre kime hangi ürün gidecek bakabilirsiniz.

Çekiliş sırasına göre kimin hangi ürünü kazandığını görsel numaralarına göre alta ekledim, karışıklık olmasın.

1 nolu ürün Joveland
2 nolu ürün Reyhane
3 nolu ürün SED
4 nolu ürün Serap Çoban
5 nolu ürün ecem
6 nolu ürün eatcinemashoppingbypg
7 nolu ürün gizli bahçe
8 nolu ürün Smyrnian


Katılan herkese teşekkürler, yeni yarışmalar için bol şans!

stildirektoru@gmail.com'a e-postanızla beraber iletişim bilgilerinizi yollamanızı bekliyorum. Sizlere tek tek geri dönmek zorunda kalıyorum, adınızı, soyadınızı, cebinizi, açık adresinizi ve yazdığınız rumuza göre e-posta adresleriniz farklı olduğu durumlarda kim olduğunuzu (hangi rumuzun sahibiyseniz) lütfen belirtmeyi unutmayın.

Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

7 Aralık 2011 Çarşamba


Rengarengo Shop'tan 8 Kişiye Hediye
Rengarengo Shop'un sahibi Deniz; yola blogger olarak çıkan, sonrasında çizgi film hayallerini hayata dönüştüren bir hatun kişidir! Son yıllarda tema bakımından esprili ürünlerin popüleritesi sadece gençlerin odasını süslemekten öteye geçip yaşam alanımızın en çok geçtiği salonlara da taşındı. Dekorasyonda klasiklikten öte bir mizaç arayanlara duyurulur. Malum önümüz yılbaşı, yine dediğim gibi tekrar edecek olursak oturduğunuz yerden sevdiklerinize, kendinize hediye almak isterseniz Deniz'e yazın, size özel tasarımlar da yapıyor haberiniz olsun .)


Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
Unutmayın ki; hak geçmesin diye her yorumu tek tek kontrol ediyorum.
Son olarak lütfen şartları yerine getirmeden yorum yazmayın.

Şimdi gelelim katılım için yapmanız gerekenlere!

Bu yazıma İSTİYORUM diye yorum yazmanız,
Facebook sayfasını beğen yapmanız,
Bu yazımı Facebook'ta duvarınızda paylaşmanız.

İsterseniz bu yazımı Twitter hesaplarınızda @stildirektoru şeklinde mentionlayabilirsiniz.

Mecbur olmadığınız ama 2 dk'nızı ayırıp destek verebileceğiniz bir başka madde ise; Rengarengo Shop'un blogunu takibe almak .)

Görsele eklediğim 8 ürün (broşlar, yastıklar, taçlar) random.org sitesiyle tespit edilip sırası ile kime denk gelirse o şekilde yollanacak.

12 Aralık 2011'de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından 8 kişi hediyeleri kapacak .)

Herkese bol şans!
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015