30 Ocak 2012 Pazartesi


Champs Elysees Vitrinleri & Arc de Triomphe
Şu an göz gözü görmüyor, yine kırmızı alarm verilmiş. Havalar içimizi bunaltsa bile bizim havamız yerinde olsun gerisi zaten çok ta fifi .)

Temmuz 2011'e dair Paris gezimize kaldığım yerden devam.
Yine belirteyim; ben bu Paris'i sevemedim usta!
Bu aralar olaylar karışık ama siyasi konulara değinmek istemiyorum!

Sanat adına binlerce kez eyvallah ama fazla klasik, fazla şatafat!
Benim için varsa yoksa Amsterdam .) ah bir de soğuk olmasa!

2010 ve 2011 Paris ziyaretlerine dair şimdiye kadar paylaştığım tüm yazılarım için; Paris.

Arc de Triomphe de l'Etoile


Arc de Triomphe de l'Etoile:

Charles de Gaulle Meydanı'nın tam ortasında bulunan Arc de Triomphe (Zafer Anıtı), Napolyon Savaşları döneminde Fransa adına savaşan askerler anısına yapılmıştır. Bundan önce Champs-Elysées'nin batı kısmındaki Etoile Meydanı'nda bulunan anıtın hemen yan tarafında meçhul asker mezarı bulunmaktadır.

Champs Elysees'nin bir ucunun bittiği sınırda yükselen anıttır. Buraya girebilmek için alt geçitten geçmek gerekiyor. Yine alt geçidin içinde yer alan gişeden bilet alıp, anıtın olduğu zemine çıkıp yaklaşık 150-200 metre uzunluğunda bir silindirin içine sığdırılmış merdivenlerden geçmek zorundasınız. İlk katı sergi salonu ve satış mağazası olarak çalışmakta. İkinci katı ise; açık bir teras görünümünde olup, en az Eiffel kulesi kadar Paris'i ayaklarınızın altına serer. Dikkat çekici bir diğer husus ise Arc de Triomphe de l'Etoile'a aynı zamanda L'étoile du centre ( merkezin yıldızı ) denmesidir. Bunun sebebi Champs Elysees gibi bir çok uzun ve düz caddenin Arc de Triomphe da kesişmesidir. Ayrıca burası sadece Eiffel'le fotoğraf çektirmek isteyenlerin de uğraması gereken bir yerdir.

Dizaynı 1806 yılında Jean Chalgrin tarafından yapılan anıt 51 metre yüksekliğindeki sütunlar üzerinde durmaktadır ve 45 metre genişliğindedir. Üzerine çıkılıp Paris ve özellikle Champs Elysees seyredilebilir. Roma'nın Titus Anıtı'ndan esinlenilerek oluşturulan anıt en geniş ikinci taktır. İç duvarlarının üzerinde 558 Fransız generalinin isimleri yazmaktadır. Bunlardan savaşta ölenlerinin adlarının altı çizilmiştir. Dört ana sütunun kısa taraflarında Napolyon savaşları boyunca yaşanan en büyük muharebelerin adları yazmaktadır. Fakat bunların arasında Elba ve Waterloo yoktur.

Anıtı ziyaret etmek için metroyu kullananlar en yakın istasyon olan Charles de Gaulle – Étoile istasyonunda inmelidir. Anıtın tepesinden bir alttaki manzara izlemek için yapılan kata giden tek bir asansör bulunmaktadır. Ziyaretçiler 284 basamaklı merdiveni çıkarak anıtın tepesine ulaşabilirler ya da asansörü kullandıktan sonra kalan 46 basamağı çıkmaları gerekmektedir. Ziyaretçiler anıtın üstüne çıktıklarında Paris'in mükemmel manzarasını yüksekten görme fırsatı bulurlar.O an dibimizin düştüğü, beş para etmez otomofiller .)Champs Elysees caddesi üzerinde bulunan Abercrombie & Fitch. Bildiğiniz gibi AB menşeli bir firma. Yurt dışında lüks markaların önünde genelde kuyruk olur. İzdiham olmasın girenler rahatça gezsin diye genelde 10'ar gruplar halinde içeri alınırlar. Champs Elysees Louis Vuitton & Disney Shop ve Bendeniz! başlıklı yazımda fotoğraflarıyla paylaşmıştım.

Ancak malum Abercrombie & Fitch öyle ahım şahım bir marka değil. O ara yoldan geçen birine sordum; Abercrombie & Fitch o gün deli indirime girmiş önünde bulunan kuyruğun geneli yerel halk.

Onca saat kuyruğa gir bekle bu nasıl bir kafa anlamıyorum ekmek sanki!


Bu bina ne binasıydı artık anımsamıyorum onca yer iç içe girdi .)


Bizim yurdum insanının; "Ah Ladurée'dan macaron aldım pek coolum canım.." havasına büründüğü Ladurée | Sweets & Gourmandises'in Champs Elysees üzerindeki şubelerinden biri.

Yıllardır derim yine diyorum; bizim acıbadem kurabiyemiz ve bezemiz macarona bin basar! Ama bizim Türk kafası ambalajımız patlak! Az cilala el gibi, boya süsle, dekoru pompala bak gör bakalım o zaman neler oluyor!


Agatha'ya laf etmem mesela. Adamlar harbi işi biliyor. Orta okul yıllarında aldığım toka hala taş gibi ki o zamanlar şimdiki gibi nerdeee Agatha bulacaksın da alacaksın. Sadece İstanbul'da Nişantaşı'nda bir eczane Agatha tokalar satıyordu, oradan da almak için adını sıraya yazdırırdın. Hey gidi hey .)


En ünlü bankalardan biri olan; Societe Generale, H&M şubelerinden biri ve bir zamanlar burada da moda olan, Fransız markaları arasında patlayan firmalardan biri NAF NAF.


Champs Elysees sokaklarından...


Champs Elysees HUGO BOSS. O an İstanbul'da saat kaç? .)


Modaya dair uzak - yakın atraksiyonları.

Ne zaman bu tarz tasarımlar karşıma çıksa; aklıma 90's Türkiye'sinin Türk Gençliği Bendeniz'in abajur kız halleri geliyor.Champs Elysees'de bulunan en büyük Sephora. Çalışanlar kapı önünde tavan yapmış müzik sesleri eşliğinde içeri müşteri çekmeye çalışırken ve işe yaradı malum girdim .)


O ara aldığım Sephora ojeler.Sözüm ona Megastore ama Beyoğlu'nda bulunan şubesinden küçüktü.


Virgin Store içinde bulunan devasa Samsung standı orada da karşımıza çıktı.


Tam biz çıkarken içeri giren bu çiftin evde besledikleri gelinciği görünce kendimden geçtim.

Küçük bir anı: Yazlıkta (Ayvalık) biz küçükken arkadaşlarımızla toplanıp denize gitmeye üşendiğimiz zamanlar kız kıza terasta güneşlenirdik. Yaş 12-15 arası neyse bikininin üst takımı fora. Etrafta gelincikler deli gibi cirit atıyor ve kim bikinisini çıkarsa ortaya bir yere bıraksa gelincikler çalıp saklıyordu. Sonra bir gün nereye saklıyorlar acaba diye takip ettik. Bir de ne görelim; resmen çukur kazıp içine ne var ne yoksa, kimden ne çalmışlarsa saklamışlar .) Hala ne zaman gelincik konusu açılsa aklıma gelir.


Ve eRişte bu fotolar sana gelsin hacı .)
Champs Elysees üzerindeki Mercedes-Benz & Peugeot Avenue

Bir yayınımızın daha sonuna geldik.
Keyif aldıysanız ne ala!
◕ ‿ ◕

49 Yorum Oku / Yorum Yaz :

efegeozden   30 Ocak 2012 18:13  

Ladurée şampiyondur ya ! Cool oldum mu lan ben ahahah :D Edi ya süperdi gitmiş kadar oldum. Yine! :D Çok gezen Edam benim ! Öperim.

 Stil Direktörü    30 Ocak 2012 18:15  


efegeozden haha oldun bebem oldun .)
Allah'ın malları nasıl bir şey sanıyorlar ya ben ona gülüyorum.
İnşallah harbiden gidersin yavrus doya doya gezersin.
Çok gezen Edi'n öpsün seni!

minikkus   30 Ocak 2012 18:18  

parisi sevmem mevmem diyon ama bak ne güzel fotograflamışsın. gayet de zevk almış görünüyon hacı. üstelik de yaz mevsimi, cıbıl cıbılsın daha ne istiyon :) biz kıçımız dona dona tavaf ettik oraları hey gidi..
gözlerinden öper, sütun bacaklara iki şaplak atıp kaçarım anam! ^_^

 Stil Direktörü    30 Ocak 2012 18:20  


minikkus hacı ben en çekilmeyecek mekanı bile kendime çekilir hale getiren bir tipim az çok anlamış olman gerekirdi .)
haha çılgın seni at bakem .) Yavrus zaten gezi amaçlı ydışına kışın gitmeyeceksin ha iş olursa ben gibi gidersin o ayrı ama benden sana tavsiye az sabret yaz yerine kışın git. Hep diyorum ucuz diye kışın gitmeyin inan zevk alacağınız yere bak sen gibi burnundan geliyor gidenlerin. Öperim.

minikkus   30 Ocak 2012 18:25  

dogru söylüyon bebeyim ama yazın yaz tatiline ayırdıgım icin yıllık izni, mecbur kışın yada baharda gitmek gerekiyo yurtdısı gezilerine:)
şaka bi yana ben çok keyif aldım paris gezimden, üstelik de yürüyebilecegimiz kadar iyiydi hava, gel görki ankaraya döndüm "kaç kaç kaç, aynen geldigimiz gibi geri dönelim" dedim ermana:) burası çok afedersin göt kesen cinsten şu aralar :))

 Stil Direktörü    30 Ocak 2012 18:29  


minikkus of kıyamam o durum aklıma gelmedi tabe ./ gel bens eni evinin bacısı yapaım bizimle çalış sen .O muahahhahaha muhahahah muhahaha sen var ya bin yaşa e mi? koptum kızım hala gülüyorum ahahah selamlar Erman'a .)))

efegeozden   30 Ocak 2012 18:32  

Amin böreğim ya. O kadar gezdik bir Paris kaldı vallahi. Çok istiyorum ama... Kısmet yavru. :*

 Stil Direktörü    30 Ocak 2012 18:33  


efegeozden olur dalağım olur daha yolun başındasın be minnoş az kas okul bitsin işler düzene gelsin hem biz 2 3 seneye temelli gidiyoruz gelirsin nerede olursak .)

SED   30 Ocak 2012 19:03  

ayyy zevk almaz olur muyuzz?? bayıldıkkk!! ne hoşsun sen yaa.. çok tatlısın detaylara bayıldık gelincik falan.. macaron esprisi de süper yani kapak oldu birilerine ;)) şaka bir yana ben de alaturka hayatı sevenlerdenim tuvalet hariç :))))) öperim ;)

Nani'nin Günlüğü   30 Ocak 2012 19:06  

gene gezdirdin bizi Edammm:)Her kare çok güzel yalnız benımde kendımden geçtiğim hatta nasıl olur yaaaa dediğim durum:(gelinciiiikkkk ayyyyyyyyy adını yazarken bile korktummm boğarmış yaaaa bu cici hayvancık hakkında kötü konuşanlarıı:))çocukken öyle derlerdi doğrumu bılmem:)

NoNo   30 Ocak 2012 19:13  

Edi'cim tam da şu kışa nanet soğuğa küfür ederken fotoğraflarını gördüm off yahu dedim... Çok sıkıcı, soğuk, puslu eve kapatan günlerden hiç hoşlanmıyorum. Sevmiyorum kışı.
Aber'cik Corombicik ben sevmiyorum hacı o markayı... Bir de şu Nafnaf'ı ne zaman görsem nahnah derdim... :) Yine dedim tabii. :P
Ayrıca o şortuna, o papilerine, o fiziğine kurban.
Öperim kocaman hem de...

yasemen k.   30 Ocak 2012 19:35  

ben 2007'de gitmiştim o zaman a&f yoktu paris'te ya da görmemişim çok da matah bişe diil onca müthiş mağaza/butik varken :))

ahh gelinciklerle ilgili benim de anım var :); yazlıkta güvercinlerim vardı dedem her sene alırdı onlara yuva yapardık; biz ne yaparsak yapalım hangi tuzağı kurarsak kuralım hep gelinciklere yem olurdu güvercinlerim :((

şu amsterdam'a bigün seni koluma takıp gidemezsem gözüm açık ölceem! :)

Acemi terzi   30 Ocak 2012 19:46  

anılarım canlandıı:) bir ara bloguma uğrayıp gezi postlarını yapmadığım için kızmıştın eda abla.bu yazından ilham alıp yarın bitirmeye çalışacağım yazıları. gerçi önceliği canım memleketim Tallinn'e verdiğimden dolayı uzun sürüyor postlar ama olsun başaracağım:) ayaklarına ellerine sağlık yenidem gittik gördük sayende
merve
acemiterzi.blogspot.com

SMİLENA   30 Ocak 2012 20:07  

Şekerim sen Parisi sevmedin ama bizi çok özendirdin.yine fotoların harika.Naf nafı çok severim.18 -20 yaş arası pek giyardim.....bu arada bende mayısın 10 da Parise gidiyorum.bakalım beğenecekmiyim....

sevgilerimle.Amsterdamı da listeye aldım...Hakikaden güzel bir yer...

Serap çoban   30 Ocak 2012 20:18  

canım anlatımınla fotolarla gitmiş kadar oldum Sefhoranın taktiğinede bayıldım

Aycelce Hayat   30 Ocak 2012 20:55  

Milyon tane iç acıcı fotografın içinde beni benden alan ojelerr :S Bu bana yapılmazki :(( :)))

Emeğine sağlık.

www.aycelcehayat.com

Bolat   30 Ocak 2012 21:58  

Evet evet, havalar nasıl olursa olsun bizim havamız iyi olsun :)) ama olmadı! Bu fotoğrafları görünce zengin fakir ayrılsın diyorum :)) bu Kubik evler şeklinde ki bina nedir?

Nurjan'LA moda   30 Ocak 2012 22:03  

keyif almazmıyım elceğizlerine sağlık canım benim:)dimi bizim acıbadem harika ben bayılıyorum:)macaronda neymiş:)uslübuna sağlık senin:)

nilsmum   30 Ocak 2012 22:26  

Şu kar kış kıyamette içim açıldı Edacım. Allah razı olsun:)Yaz gelse değil mi?:)

mor menekşe   30 Ocak 2012 22:45  

canımıniçi dostbaşa düşman ayağa değil ayakkabı manyağı direkt ayağa bakıyo sandaletbotların çok güzeldi biraz daha uzun grisini çingene pembesi ojelerle bu yaz epey kullandım bende oje dedim de o stand ne yaa insanın aklı gider ya şekerci dükkanı gibi

*ssdesignbutik   31 Ocak 2012 08:59  

edim benim size de çok geçmiş olsun üzüldüm valla bu hastalıklar bir gitmedi bitti.

Sakın üzme sende kendini çook öpüyorum seni.
Bu fotoğraflarla içimizi ısıttın.

Hande   31 Ocak 2012 09:28  

Övgülerinden sonra Amsterdam'ı çok merak etmeye başladım, gidersem önce yazılarından guide hazırlayacağım. Paris 2. sıraya düştü :)) Naf Naf'ı küçükken çok severdim ama artık varlığını unutmuşum.

FADİŞ   31 Ocak 2012 09:37  

GÜzelce bir gezdirdin bizi canım, seni okumadan geçmiyor günüm ama yorum bırakamıyorum, iş yorum bırakmaya gelince bazen insan ne diyeceğini bilemiyor, bu senen de bol gezili, eğlenceli, sağlıklı ve mutluluk içinde geçsin canım. Sevgilerimle:)

minikkus   31 Ocak 2012 11:24  

bebegim bana yazdıgın yorumun altına da yazdım burdan da söyliyim;
"a benim gezenti arkadasım, leylegi bi türlü yere inmeyen ama zorunlu hava kosulları sebebiyle günlerdir evinde mahsur kalan şekerparem:P sen beni bırak da cocuk faaliyetleri ne alemde onu söyle:)) anca film izliyon bütün gün, biraz icraat istiyoruz, minik ömiler ediler istiyoruz, burdan yetkililere sesleniyorum aloooo :P"

Melis Kıyıcı   31 Ocak 2012 11:47  

Ah bana bunu yapma ama canım şu soğuk günlerde orada olmak istedi!! :))Şu Sephora ve ojeler konusuna katılıyorum.Oradaki çeşitse bizde ki ne diyor insan görünce! :)
Bu arada görseller yine şahane,öpüyorum çok çok!!

mamba   31 Ocak 2012 12:34  

4 numerolu turkuaz araba sana aşık oldum beeen:(( ah be kuzum bi kanalla anlaşsan sen zaten yerinde durmuyon üstüne para alırsın bide bu gezmelerin yaa senden iyisinimi bulcaklar emmoğlu? :) beni soracak olursan bu havalarda çekim yapmayı sevmiyore zaten vakit yok ,benim vaktim olsa beyimin vakti yok aha burdan ses veriyom işte yıkılmadım ayaktayım:D tişörtünde çok havalı haa böle serseri bi hava vermiş ki ölesin zaten :D yirim!

Ferhat Bayram   31 Ocak 2012 14:35  

bende diyorum bu kadin donmuyormu meherse fotolar temmuz 2011 imis :)

Ferhat Bayram   31 Ocak 2012 14:35  

bende diyorum bu kadin donmuyormu meherse fotolar temmuz 2011 imis :)

=/= YAVRUTO =/=   31 Ocak 2012 14:51  

Hem ilk gözüme çarpan tshirtün oldu. Ama benim için t-shirt dediğin Amsterdam'da giydiğin kartallı t-shirttür. Elektrik yeşili ojede süper görünüyor. Yahu elalem evinde gelincik mi besliyor.Heeeyyy gidi dünya bense kediye hasret.

 Stil Direktörü    31 Ocak 2012 15:36  


SED tşklr tatlım yani bazı olayları anlayamamak ve anlamlandıramamak desem .) Macaronmuş peah! Hahah bak işte bunu sevdim wc olayı...

Nani'nin Günlüğü sağol canım yok ya yemişler seni, küçükken kahve içme kararırsın derlerdi bak tık yok .)

NoNo yani evet be kuzum hava harbiden iyice sıktı! Aynen aynen A&F nedir yani nedir abartıya gerek yok. Ahah nahnah süper bundan sonra benimde aklıma kazılacak emin ol.

yasemen k. değil mi kuzum aynen. Ya kıyamam çok üzüldüm kızım ..../ Ahah tövbe de; ama o gün konuştuğumuz gibi bak okulun bitsin seke seke gideriz. Bakarsın o zamana biz Amsterdam'a yerleşmiş oluruz .)

Acemi terzi ne demek tatlım sen ara verme yaz ne yazarsan kabul ama gezi yazıları önceliği olursa süper olur. Geliyorum birazdan Merve'can mucx.

 Stil Direktörü    31 Ocak 2012 15:37  


SMİLENA kuzum belki seversin genelde insanlar seviyor ama beni o kadar büyülemedi. Piza kulesi mesela o da ayrı bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Oh sefan olsun güzelce gez dinlen. Amsterdam can ya eksin al her şey var sanat, hayat yok yok!

Serap çoban sağol ablam yani aynen çakal carloslar .)

Aycelce Hayat haha nasıl bilirim seni! Yere çökmüş nasıl ojesini sürüyordu, kızım o haline resmen koptum .)

Bolat .)) keşke ama kominizm nedir derlr adama ./ Ya evet yazdığım gibi ne binasıydı inanın unuttum ./

Nurjan'LA moda merci tatlım yani .) Öperim

 Stil Direktörü    31 Ocak 2012 15:37  


nilsmum ne demek canım senden de .)

mor menekşe haha çılgınım benim hoş bu güne dair diğer yazılarda kombin detaylarını vs yazmıştım ya rahat olması çok önemli tatlım özellikle ydışında gez dolan insan bitiyor. Of evet ya insan kendinden geçiyor valla.

*ssdesignbutik sağol varol tatlım sorma bizim ailede oldu sana 7. kanser vakası .( Ya sabır diyerek dua etmekten ve her anı gülerek geçirmekten başka çare yok. Öperim canım.

Hande çok sevindim buna! Gidersen bana da yaz daha fazla detay veririm sana hatta bakarsın ben de Amsterdam'da olurum .) Kesinlikle ben de...

FADİŞ okuman yeter tatlım ne mutlu bana .) Bir şekilde her gün gelmen yeter... Öperim canım.

 Stil Direktörü    31 Ocak 2012 15:37  


minikkus puhahahahahah günümün en komik olayı senin yorumun oldu! Dün gece tweet attım içine doğmuş bak. Dedim ki; "Bu havada yapılacak en güzel şey; sanırım bebek yapmak desemde yemeyin .O" Yavrus ne zaman yapsam mı diyorum, sonra tv'da, veya birinin ağlayan zırlayan bebeğini duyunca hala hazır değilim diyorum ./ Bilemiyorum bu sevgi ne zaman yüreğime düşecek veya rahmime .))) Yani kısmet ve istemek be cano bilemiyorum bu konu cidden şu hayatta kafama taktığım tek şey. Bebek şart mı acaba? Cevabı inan ben de bilmiyorum....

Melis Kıyıcı hiç sorma canım aynen. Kimbilir belki bir gün her ton gelir bizlerde mutlu mesut alıp süreriz. Ne de olsa bunlar hayatı renklendiren ufak mutluluklarımız .)

mamba emmeoğlu yesin senü! Kuzum geçen yıl öyle bir TV programı teklifi gelmişti TV 8'den ama darlanırım ben canım. Zaten geneli iş amaçlı olduğu için gezilerimin, elimde Canon bir yandan gez bir yandan çek not al beni bitiriyor, lakin sonrasında güzel anılar biriktirmişim diyince insan aynen devam diyor .) He ya aynen o yüzden evden çıkasım yok hoş rehin kaldık 6 gündür ama işimize de geldi. He öyleyimdir süs biberi olamadım gitti, şöyle karlı günlerde topuklularjı giysem kasılarak pozlar versem falan ahaha .) Evlerden uzak mucxx

Ferhat Bayram ya algıda seçicilik işte .O

=/= YAVRUTO =/= ahahahah ekdiye hasret olayına koptum .) Ya gör iguana besleyen var lan evinde daha bombası bizim evde Eda besleyen var ahahahhahahahhahahah .OOO Hee o t-shirt satıldı bebem stilpazari.com'da ulen sen diyince şimdi keşke satmasaydım dedim bak ./

Yeşim   31 Ocak 2012 16:21  

Bir gün Paris'e gidecek olursam kesinlikle yabancılık çekmiycem sayende kuzum :) Yine gezdirici öğretici uzak yakın harika bir post olmuş :)

minikkus   31 Ocak 2012 16:44  

ah bebegim espri anlayışına ve zekasına kurban olduğum. en az eğitim kadar bebek de şart tabikisi:) hep kötü yanlarını düşünme bence, senden ve en sevdigin insandan ortaya karışık bişi olacak o bebek, sizin parçanız yani. onun o zırıltısı bile kulagına belki ninni gibi gelcek (duyan da 5 tane cocugum var sanır aahahah)
düşünsene ömin gibi ay yüzlü, senin gibi sütun bacaklı, boylu poslu şöyle güzel bi kızınız olduğunu. lan sen onu hello kittylere boğar, o da yetmez sevginle döversin yaaa:) bebeğim bak bu ilahi bi işaret, bu boş ve evde fütursuzca geçirilen zamanların kıymetini bilin, adamı hasta etmeyin:) icraat diyorum icraat, teyze olmak istiyorum belki ^_^

 Stil Direktörü    31 Ocak 2012 18:41  


Yeşim sağol iki gözüm inşallah beraber gideriz bak o zaman Paris'i sevebülürüm .)

minikkus ya sen var ya; nasıl gaza getirenler var beni ama öyle bir yazmış anlatmışsın ki şimdi işe koyulasım geldi. Seviom seni veee Ömi gel hele azzzzzzz ahahh .)

pembe fiyonk   1 Şubat 2012 00:06  

amanııın o mersoları kocam görsemsin :)
gez bacım sefan olsun:) sayende kış günü gözümüz açılıyor.öperim en stilinden:)

♥pemb€sinti♥   1 Şubat 2012 09:26  

Gün olur ya birgün eve giderken yolu şaşırsam parise gitsem :P aaa ben buralara daha önce de gelmiştim derim hacı :)) Online rehberim benim emeklerine, anılarına sağlık.. Sende olmasan dünyadan bir haber olacağım, dünyam benim..
O yaşlı bastoncu dedeyi de çok svedim ya, koluna girip gideceği yere kadar eşlik edesim geldi..

 Stil Direktörü    1 Şubat 2012 12:22  


pembe fiyonk en stili yesin senü .)

♥pemb€sinti♥ Dünya'm benim diyen melek kalpli kuzum, sen şu hayatta ne istiyorsan sahip ol! O derece başkasın yüreğimde... Bak onca detay içinden neyi yakaladın yine. Ben sana melek demeyeyim de ne diyeyim. Öperim kuzum

özge bayrak   1 Şubat 2012 19:52  

ama şimdi olmaz ki! benim de dibim düştü buralarda!
sayende biz de fotoğraflarla bile olsa görmüş oluyoruz.teşekkürler gezgin ruhun ve paylaşımların için...
kombine de bayıldım, kara kışta içim açıldı :)
sevgiler.

 Stil Direktörü    2 Şubat 2012 00:51  


özge bayrak en kısa zamanda darısı başına canım, çok tşkler sevgiler .)

Berna B.   2 Şubat 2012 05:04  

ah benim icim gitti ...kalbimin bi kösesi orda :) sen sevmiyosun biliyorum ama ellerine saglık!


http://bernabozkurt.com

 Stil Direktörü    16 Şubat 2012 00:43  


Berna B. o zaman en kısa zamanda yeniden gitmen dileğiyle .) Tşkler canım.

Velev Ki Huysuzum   20 Şubat 2012 15:05  

Ahahahağğğrrrgghh. Ağlamak istiyorum sayın seyirciler, çok özledim Paris'i ben ya... Allah'ım n'olur bahar gelsind e gidelim yarebbim.

Sephora'nın oje standında 2 mavi 2 kırmızı eksik bir de açık maviyi mercan kırmızının arasına sokuşturuvermişler yarebbim ağlamak istiyorum ben ivart...

 Stil Direktörü    20 Şubat 2012 16:37  

Velev Ki Huysuzum haha çılgın köfte istediğim oje olsun zuzum Mart'ta gidiyorum yazarsın varsa istediğin bir şey mucx

Gökhan ÖZTÜRK   28 Şubat 2012 23:34  

Vallahi bi arkadaşım önermişti bu bloğu,hakikaten övdüğü kadar varmış :) O Resim arşivinden bana da lazım odamın duvarları için.

 Stil Direktörü    29 Şubat 2012 14:51  


Gökhan ÖZTÜRK çok merci .) Yollarım cdye çekip istersen elimde olanları.

Gökhan ÖZTÜRK   29 Şubat 2012 20:01  

Ben biraz düşüneyim sonra kararımı sana iletirim ablacım :)

 Stil Direktörü    1 Mart 2012 23:15  


Gökhan ÖZTÜRK ne demek her zaman .)


Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015