Zürefanın Düşkünü Beyaz Giyer Kış Günü Kombinim

Artık bu hafta sık sık yazmaya devam. Söz fırsat buldukça bolca yazacağım. Hayırlı Çarşambalar olsun nassınız canlar? Yine Kasım 2011’den kalma bir başka kombin. Saks rengini çok sevdiğimi artık anlamışsınızdır.

Daha önce saks tonlarını kullandığım diğer kombinlere bakmak isterseniz;

23 Eylül Kombini

Saks & Fıstık Yeşili Kombinim

ELLE Çekim Fotoğraflarım

Saks Rengi Zebralı Kombinim

Günün Kombini Evelyne Mandel Ceket

Banana Republic İçin Seçtiğim Kombinler

Vogue & Markafoni & Tabe Kıyamet Vintage’dayım .)


* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

  1. Dore simli ekru tunik ve saks canvas skinny Batik. Batik anneannemin en sevdiği yerli firmalardan biridir. Ben de onunla tanımıştım, hatta kazaklarının örme kalitesi Mısırlı triko gibi gayet sağlamdır. Son zamanlarda Batik modern çizgileriyle dikkat çekmeye başladı. Hatta yılbaşında Batik benim tuniğimin aynısının, dore olanını ve başka cicileri de hediye yollamıştı. Burada paylaşmış tşk etmiştim bu kombinle yeniden tşkler .)
  2. Botlar Go Jane, 2 sene falan oldu alalı ama daha ilk giyişim. Size de olur mu bilemiyorum alıp alıp unutuyorum .) Şu 19. YY tadında kostümlere, aksesuarlara bayılıyorum. Bu bot bana o dönemi anımsatıyor. Bu arada 19. YY’a dair şimdiye kadar yazdığım tüm yazılara buradan bakabilirsiniz.
  3. İri inci kolye annemin gençliğinden kalma Christian Dior.
  4. Ufak inci kolye Accessorize.
  5. Kırmızı ipli mini nazar boncuklu bileklik hediye. Uçaktan Atraksiyonlar & Paris’e Varış & Günün Kombini .) başlıklı yazımda ikimizin bileğindeki halini de paylaşmıştım.
  6. Gözlük Paris H&M
  7. Saat Rolex Datejust
  8. Mont 7 Avenue London Paris. Montu Amsterdam 2010’a dair; Bijenkorf ve Absinthe başlıklı yazımda da kombinlemiştim.
  9. Kuşlu kolye ve incili bileklik Mor Takı .) Firmayı, ürünlerini ve sahiplerini ne kadar çok sevdiğimi bilmeyen kaldı mı? Bir sürü tonda takıyı bir arada kullanmak moda oldu malum, bakır, dore, inci bir arada ama göz yormuyor.
  10. Puantiyeli oje atraksiyonunu; Do It Yourself (DIY) projesi olarak bir başka yazımda anlatacağım. Puantiye yapmanın nesi DIY diyenlere önceden belirteyim; normalde fırçayla damlatsanız bile kuruması vakit alır benim yıllardır kullandığım çok pratik bir yöntem var onu görselleriyle beraber yazacağım. Şimdiye kadar paylaştığım tüm Do It Yourself (DIY) buraya tüm oje yazılarım için ise; buraya bakabilirsiniz.

Bu arada Mor Takı süper bir app’e imza atmış. Diyelim ki yüzük alacaksınız ama parmak ölçünüzü bilmiyorsunuz. O zaman alta eklediğim görselde bulunan app’i ücretsiz olarak indiriyorsunuz ve yüzüğünüzü 2. görselde bulunan çemberin üzerine koyup ölçünüzü öğreniyorsunuz hepsi bu .)

Mor Takı‘nın yenilenen sitesi ve ürünlerine göz atmak için Mor Takı‘ya bakabilirsiniz. Ayrıca geçen aylarda Mor Takı‘nın çok severek taktığım iki yüzüğünü de paylaşmıştım Hazret-i Fatıma (r.a)’nın eli ve Ay ve yıldız yüzük.