3 Yeni Yaka Kolyem

Selam arkadaşlar, keyifler nasıl diye sorsam eminim soğuk hava dalgaları yüzünden sizin de benim gibi içiniz şişmiştir. Ankara dönüşü, yine mikro blogging olayına sardım. İnsan üşeniyor onca fotoğrafı ufalt, yazısını hazırla vs derken haliyle blogu boşluyor.

2011’de Beğendiklerini İşaretle / Pinterest hakkında yazmıştım. Hesap açıp hala üye olamayanlar bana sıkça yazıyor buradan da haber edeyim Pinterest için bana e-posta yollarsanız size davetiye atarım. Dediğim gibi mikro blog olayına dahil olmak isteyenler Pinterest hesabımdan takip edebilir. Unutmadan Pinit! app’i süper. Hele gece yattığınız yerden cep telefonunuzla takılıp uykuya dalmak daha bir güzel. Hem insan yatmadan önce güzel görseller görünce rüyasında da pek bir masal alemine dalıyor .)

Bu yaka kolyeleri yapalı bir seneyi geçti ama ancak paylaşıyorum hatta bir sürü de Do It Yourself (DIY) projelerim var ama paylaşacak vakit bulamıyorum.

En alta eklediğim Nike Kolye “Just Do It” / HÖT KATIR 😉 kategorime ekleyeceğim bu kolye kişiye özel tasarımdı. 3 ürüne dair daha fazla fotoğraf ve yakın çekim detayları Stil Pazarı‘na ekledim ve hepsi bitti. İlginize teşekkürler…

Benden söylemesi erken davranan kapar .)

YAKA KOLYE’ler için buraya;
HÖT KATIR ürünlerim için ise; buraya bakabilirsiniz.