Benim Objektifimden Amsterdam Sokak Modası 1

Günler sonra taslaklarda bekleyen bir yazımla ses verip yarın tam gaz devam diyeceğimi iletmiş olayım. Yine biraz yoğun bir dönem, malum beni yine Amsterdam bekler. Havalar düzelene kadar işlere tam gaz devam. Umarım sizlerde de işler yolundadır?

Etiketlere baktımda; bu yazım Amsterdam‘ı içeren 67. yazı olmuş. Diyorum ya; Kraliçe fahri elçi seçmeyi bırak, beni evlat alsa hakkımdır .0

Sanatından, tarihine, müzesinden özel günlerine kadar amma yazmışım! İstanbul’a dair bu kadar çok yazım yok… O yüzden yine diyorum; yurt dışı planı yapacaksanız kesinlikle açılış Amsterdam olmalı.

Malum yabancılar bizim ülke gibi üreme meraklısı olmadıkları için; yurt dışında genç nesil bizler kadar çok değil. Ama Amsterdam’da genç nesil bir hayli fazla. Ayrıca Taksim ruhunu da hissediyorsunuz. Yurt dışında bir çok şehirde gece olunca sokaklarda hayat biter ama Amsterdam’da her an her şey karşınıza çıkabilir.

Anımsarsanız Twitpic albümümden “Amsterdam’da gece vakti sokakta koşan gözlüklü bir tavşan adam görmek mümkün ,)” yazarak bu fotoğrafı paylaşmıştım.

Yalnız doğruya doğru; adamlar rahat öyle moda adına pek bir şey beklemeyin. Zaten geçen gün Twitter hesabımdan da yazdığım gibi; “Benim için MODA ; sadece Ali Usta demek, çay bahçesi demek, Kırıntı demek, Moda Deniz Klubü demek….” ve hatta Barış Manço demek… O’nu da sevgiyle anmış olalım.

Bakalım benim yerime sizler fotoğrafları ne şekilde yorumlayacaksınız .)


Ve kapanış tarafımdan çekildiklerinden bihaber olan beylerle olsun…