Polka Dot Nail Tutorial / Puantiyeli Oje Tekniği Videom

Dün Twitter’dan da dediğim gibi; “Üşenmezsem paylaşırım…” demiştim gün bitmeden videoyu hazır ettim.
Videoyu izlemeden önce; hoş videoda bahsettim ama hala ülkemizde nail art adına her istediğimiz ürünü bulmak mümkün değil. Bulsak bile 2 avro’luk şeyleri 20 tl’ye kakalamaya çalışanlar sağolsun, şartlar neyse onu değerlendirmek gerek diyerek; yıllardır kendi uydurmasyonum olan tekniği Zürefanın Düşkünü Beyaz Giyer Kış Günü Kombinim‘de yazdığım gibi sizlere paylaşıyorum.
Şimdi burada yazmasam; bir çoğunuzun fark etmeyeceği şeyleri de yazmak gerek. Malum karakter olarak olaylar ve kendiyle dalga geçmeyi seven biriyim. Onca yıl TV’lere çık, canlı yayınlara katıl dilin sürçmesin ama gel gör ki; “kulak çıbuğu” de! .) Ha bir de R özürlüyüm buna rağmen bu kadar hızlı konuşan insan olmak da ayrı cinsliğim .P Dikkatle izlerseniz ancak farkedersiniz.

Çekim açısı olarak biraz ters olmuş ama ne yaptığımı anlayacak kadar akıllı olduğunuzu biliyorum .)

Bizim burada inşaat sesleri bitmediğinden; arka fona Edith Piaf abladan Padam Padam eklemek zorunda kaldım .O

Ayrıca tükenmez kaleme benzer, ucunda bilyesi olan nail penler gibi puantiyelerin muntazam olmasını beklemeyin.
Unutmadan; geçen sene Berlin’e gelişimde; “Yeniden gelirsen haber ver.” diyenlere istinaden; 30’da yine geliyorum bana yazarsınız .) Bakalım; daha önce söz verdiklerim bilirler; unutmazsam Berlin’de oje atraksiyonlarına dair ne varsa toplamayı düşünüyorum.

Tüm paylaşımlarım için; Do It Yourself (DIY)

Şimdi izleyin eğlenin canlar…