Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz Kombinim .)

Tarih tekerrürden ibaret deriz ya çok doğru!
Yine gitme vakti yine nil yeşili .)

2010’a dair Berlin tatili yazılarını bitiremeden yine gidiyorum.

Bu sefer açılışı Berlin’le yapıyorum ve tamamen gezi amaçlı çok sevdiğim bir dostumun yanına gidiyorum. 10 Nisan’a kadar yokum, fırsat buldukça Twitter’dan sizi fotoğrafsız bırakmam!

“Sevdiğini belli et, gizlemek başkalarına fırsat vermektir.” sözünden yola çıkarak bakalım ben yokken kimler beni özleyecek, kimler vefalı çıkacak gelince göreceğiz .)

2010’da Amsterdam’a giderken Nil Yeşili Mini Etek & Toz Pembe T-Shirt Kombinim yazımla veda etmişim şimdi de tesadüfün bu kadarı .) Aynı eteği Dedeman Eğlencesi & Kombinim başlıklı yazımda da başka şekilde kombinlemiştim.

Hoş nil yeşili, nane yeşili, su yeşili, yeşil oğlu yeşil ve türevleri bir sürü isim taksalar da benim için çocukluğumdan beri nil yeşili. Çünkü odam nil yeşili, pudra ve lila tonlarındaydı. Anımsarsanız; 2009’da Sephora’nın su yeşili ojesini sürdüğümde resmen olay olmuştu! O dönem millet Sephora’dan oje almak için adını listeye yazdırıyordu ne komik, her şeyi anında tüketip cılkını çıkarıyoruz!

Renkli jeanleri de moda olmadan önce giydiğimi bilirsiniz. 2009 Geyikli Kombinim, 2009 Fosforlu Kot Kombinim ve Dantelli Kot Modifikasyonum, 2009 Mor Kot ve Bebek Taps… vs vs

Fazla uzatmaya gerek yok daha valiz yapmadım inanın ./ Kendinize dikkat edin, “Bol bol foto çek.” diyenleri unutmadan bir sürü anı biriktirip döneceğim.

Bu defa da düz fönlü olsun diğerleri artık gelince .)
Aynı günün akşamında; Vee Cafe Palladium’da yemek ve blush keyfi.
Malum yaz gelince ben blush sezonunu açarım arkadaş! (ツ)

Eskiden olsa dore & lame detayları karıştırmak beni rahatsız ederdi. Bilezik, çanta, yüzük dore, lame olayından bahsediyorum. Şimdi bırakın tonların rahatsızlığını, çiçek böcek, çizgi desen ne varsa hepsi çok ama çok itici bir şekilde iç içe girdi!

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Saat Cartier / İtalya
Skinny, bluz Zara / İstanbul
Hırka Park Bravo / İstanbul
Ayakkabı Nine West / İstanbul
Turkuaz taşlı bilezik Bersha / İstanbul

Cabachon güllü yüzüğü ben yaptım bu seriyi yapalı iki yıl oldu! Stil Pazarı‘na eklemeyi unutuyorum, zaten daha hala paylaşamadığım bir sürü takı var artık gelince.

Gözlük vintage anneannemden anneme, annemden de bana…. (Resmen 3 kuşak olmuş!) 2009’da İspanyol Pantalonlu Stil Direktörü başlıklı yazımda da kullanmıştım.

Çanta Yves Saint Laurent Galeries Lafayette Paris 2011’de Gay Pride Kombinim & I Amsterdam Heykeli başlıklı yazımda da kullanmıştım.

Çav bellacanlar!
♡ ◕ ‿ ◕ ♡