25 Nisan 2012 Çarşamba


23 Nisan Kombinim (ツ)
Yurt dışı gezilerine devam edeyim diyorum ama malum paso soğuk, yatak misali kat kat üzerimiz! İçimiz ısınsın bloga yaz gelsin dedim ve fırından en taze bu kombin çıktı. 23 Nisan Kombinim yazdım diye deli dolu, çocuksu bir kombin beklediğinizi tahmin ediyorum ama bu defa gol değil .) Çok rahat, abartısız, moda diye ne çıktıysa alıp üzerine giyenlerden olmadığım bir kombin. Kısaca ben kokan, benim modam, bana dair bir kombin. Hem şu moda olayı da iyice mide bulandırmaya başladı. Geçen aylarda Twitter'dan da paylaştığım gibi; "Benim için MODA; Ali Usta dondurmacısı, Barış Manço, Moda Deniz Klubü, çay bahçeleri ve elbette ilk şubesi ve tek karışık tabağın yapıldığı Kırıntı demek..."Bekle ki; gelsin beklenen bıdı bıdı türevi, hayatta bana uymayan romantik cümleler yazmamı beklemeyin. Öylesine takılmışım hani poz vermeyeyim de çeken her şekil çeksin hesabı .)

Gerçi eğri oturup doğru konuşalım kendi hakkımı yemeyeyim az kasınca ormantik ruh halim yerini romantik ruh haline de bırakmıştı! Merak edenlere; ╠► 23 Eylül 2010 ◄╣
Çok pis çeker yere çömerim hiç acımam .) Yok kirlenecekmiş, yok coolluğum bozulacakmış zerre umurumda değil! Giydiklerimiz içinde ruhumuz kasılacaksa yemişim kombinini .)Burada da; Yeşo'm beni arıyordu, ya da ben O'nu arayacaktım tam anımsamıyorum ama harbiden poz falan değil cep telefonumu arıyordum. Sürekli diyorum ya; poz vermelere dair paylaşımları sevmiyorum! Ne bileyim biri bana poz ver derse kabız çocuk gibi kasılıyorum ha .) Sağda, solda da poz veren arkadaşları görünce, giydikleri iki beden büyük gelmiş gibi duruyor. Ne bileyim; ne varsa doğal karelerde var, kısaca anı yakalamak gibisi yok! Yeter ki doğal olsun!Bu fotoya; "Yüzünden ne hayır gödük ki, arkanı döndün?" diyerek bakıyorsan şayet sorun bende değil sendedir canım .OOO Okuyan cağnımm; şaka yav şaka bozulma hemen! Önden, arkadan, yandan, çapraz, verev endamım yeter hesabı .))Al işte dediğim kabız çocuk pozu! Yav işte diyorum ya; poz ver dur olmuyor bak hele nasıl kasılmışım! Burada kediler aşna fişne yapıyordu, bilirsiniz ağlayan bebek gibi gelir ya sesleri, o an onlara kitlenmiş röntgencilik yapıyordum .) Mart nere, 23 Nisan nere? Doğanın da dengesi bozuldu kedicanlar ne zaman çiftleşeceğini şaşırdı garipler .)Sıra bu fotoya gelmişken; blogu yorumlara kapadığımdan beri twitterdan, faceten, e-postadan bir sürü yorum aldım. Yorumlara kapatmamı bile cool bulmuşsunuz ya kedi canınızı sizin Yirim!

Fotoya dönecek olursak; kullandığım makyaj malzemelerini soranlara tek tek dönüyorum hatta biliyorsunuz fotolarını bile çekip sizlere yolladım. Ama en çok sorulanları buradan da yazayım; 2009'da yazmış, ürünün özelliklerini de anlatmıştım Teint Idole Ultra Lancome Fondöten ve Kullandığım Rimeller ve Kesilen Kirpikler ;O başlıklı yazımdan rimelleri de inceleyebilirsiniz.


"Edi seni bu derece huzurla tebessüm ettiren neydi?" diye düşünenlere; yazın gelişi, kuşların peşpeşe rahatsız etmeyen tonda cıvıldamasından başka bir şey değildi! Daha ne olsun ki!* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Kemer H&M Paris
Babet Bershka İstanbul
Gözlük Cartier İstanbul
Çanta H&M Amsterdam
Saat Rolex Datejust İstanbul

Gömlek Koton Ankara ( Floral desenler, çiçekler böcekler bu sezon moda oldu ama gömleği geçen sene almıştım. Çiçek desenleri; tonları ve desenleri bu tarz olacak veya bu tarz olacak ki al beni desin. Yoksa gözüm yoruluyor, alsam bile giyesim gelmiyor gereksiz yer kaplıyor dolapta yıllanıyor.

Pantalon Zara Ankara (Aynı kumaştan kendi kemeri de var ama arada kullanıyorum.)

Kolye Zara Berlin (Geçen hafta Stil Pazarı'na Peter Pan & Bib Necklace / Metal Yaka Kolyeler farklı modelleri de eklemiştim.)
Ve vivident dişlerimle sizlere son bir tebessüm eder huzurlarınızdan ayrılırım!
Çav bellacanlar (ツ)
İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015