29 Mayıs 2012 Salı


Belçika Antwerpen Tatilimizden & Fiske Bar
Mayıs 2012'de Amsterdam'a gitmişken yine iki günlüğüne Belçika yapalım dedik. Bu defa tarihi yerleri, turistik alanları bildiğimiz için Antwerpen'de alışveriş odaklı gezdik. Belçika'da benim için 2010'da gittiğim Namur'un yeri başka. 2010 & 2012 Namur & Antwerpen yazılarıma Belçika etiketinden ulaşabilirsiniz.


Modern mimari olduğu kadar avrupa genelinde geçmişe dair dokular da hala ilk gün ki gibi korunmakta.


Uzak, yakın detayları...


Kolaja dair 2. mağaza şık gibi dursa da; dandik çin malı ürünler satıyorlardı.


Köpek heykeli çok zarifti.


Ah benim güzel botlarım! Amsterdam Sacha'dan kaptım bunları klasiğim taba vazgeçilmezim. Bir ara detaylı kombinlemek lazım bunu da ama yetti yaz gelsin seneye artık.
Bu Scholl'un yeni terlikleri umarım moda olmaz. Evet renkli rahat gibi duruyor ama fazla plastik!


Avrupa klasiği! Vitrinlerde bile bisiklet. Yalnız visualları kimse bu mağazanın diğer şubelerinin vitirinleri de çok güzeldi. Bu arada; vitrin düzenleyenlere visual denir. Altta ki görsel Forever 21'in vitrini ve sadece takı katı. 5 kat falandı düşünün kendimizi kaybettik. Türkiye'ye de gelse yıllar oldu ha bir de Asos ki çok bile geç kaldılar. Bir sürü cici aldım ara ara Stil Pazarı'na ekleyeceğim.


Fotoların bazıları iPhone'la bazıları Canon'la çekildi ortaya karışık olsun yoksa yaz yaz bitmiyor.
İşte en muhteşem yer! Gittiğimiz gece Twitter'dan da yazmıştım. Fiske Bar dünyada en iyi balık restaurantları listesinde. Bu minnacık yer! Eğer yolunuz düşerse kesin gidin, deniz mahsülleri inanılmaz taze ve aromaları müthişti!

Fiske Bar
Adress: Marnixplaats 12, AntwerpenSoğuk ve yağmurlu olmasına rağmen; ki artık sanırım oraların havasını gide gele memlekete de getiridim ama her şeye rağmen güzel günlerde dostlarımızla bir arada olmak gibisi yok.


Ve gecenin sonunda alkol oranı bir şişe whiskye denk Belçika'nın sağlam biralarından tadıp gecemizi sonlandırdık.İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015