Çerçeve Süsleme DIY

Yeniden selam şekerler. 6 Mayıs akşamı yurda döndük. Amsterdam dışında, 2 gün Belçika yaptık, kardeşimin askerden dönüşüne 7 gün kaldı haliyle yüreğim pırpır .) Bu hafta davullu zurnalı karşılama için araştırma yapacağım, işleri yoluna koyacağım sonra ilk fırsatta yazmaya devam edeceğim. Şimdilik taslaklarımda bekleyen bir yazıyla blogu güncellemiş olayım.

Yine iki sene önce yaptığım Do It Yourself (DIY)‘lerden biri de bu çerçeve. Arkadaşıma mı hediye ettim, ne yaptım anımsamıyorum ama beş dakikanızı almayacak bir yenileme fikri.

Evimizden Dekorasyona Dair başlıklı yazımda duvara yaptığım çerçeve kompozisyonu için Ikea’dan bir sürü çerçeve almıştım. Bu çerçeve de sanırım ya RIBBA ya da NYTTJA, en ucuz çerçevelerinden biri.

Şu an için satış fiyatı 4,95 TL. Böyle de her detayı yazar, hizmetten ödün vermem .)


Zevkime göre, silikon tabancasıyla süsledim. Bu çerçevelerin camı yok onun yerine plastik bir tabaka kullanmışlar ve reyonda çizilmesin diye üzerine ince naylon kaplamışlar. Kullanım esnasında naylonu çıkarıp, içine istediğiniz fotoğrafı yerleştiriyorsunuz. Arkasına dikkat ederseniz bu çerçevelerin en güzel yanı, dik veya yatay kullanıma sahip.
Ikea’ya dair ilk aklıma gelen yazılarım

Ikea Poang Koltuk Monteledim

Siz Hiç Evinizin Salonunda Metro Beklediniz mi?

Ayrıca Ikea hakkında ki tüm yazılarım için buraya bakabilirsiniz.


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters… Thanks.