11 Mayıs 2012 Cuma


H&M Antwerp ve Amsterdam Vitrinlerinden
2012 Nisan ayında Amsterdam H&M vitrinlerinden iPhone'la çektiğim, ortaya karışık yeni sezon vitrinlere dair fotoğraflar. Amsterdam'dayken 2 günlüğüne Belçika Antwerp'e gitmiştik, bir kısmı da oradaki vitrinlere ait. Zaten görsellerin üzerine yazdım anlarsınız.

Fotoğraflara bakarken H&M Home'da alışverişin ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Almak istediğiniz ürünleri reyondan almıyorsunuz; teşhirde olan ürünlerden seçip metal ev şeklindeki yüzeye, ürünlerin görsellerinin olduğu magnetleri yapıştırıp kasaya gidiyorsunuz ve sizin için ürünler depoadan hazırlanıyor. Hatta H&M Home Amsterdam'dan Aldıklarım başlıklı yazımda detayları eklemiştim. Belçika Antwerp'e dair yazılarım için buraya; Hollanda Amsterdam'a dair yazılarım için ise; buradan bakabilirsiniz.Bahsettiğim home katı.1 Mayıs'ta "H&M'e bravo bu kolyeyi aldım bazı ürünlerin %25'i AIDS savaşına gidiyor!!!" diye tweetlemiştim. Üzerinde AIDS yazan ürünlerden almaya dikkat ettim.Ne yalan söyleyeyim; bu pleksi yaka kolyeleri sevmedim. Ok neon seviyoruz ama her yerde görmek fena bayar. Hem maşallah bir ürün çıktığı zaman hepimizin mi zevki aynı arkadaş? .)Gençlik yıllarımın püskül modası geri gelmiş!


H&M yara bantları. Bunların da gelirinin bir kısmı AIDS'e gidiyor.


Benim favori çoraplarım. Her sezon farklı renk ve desenlerde bulma şansınız var. Siyah beyaz olanını Slovakya - Bratislava Gezimizden / Fashion TV başlıklı yazımda kombinlemiştim.İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015