H&M Antwerp ve Amsterdam Vitrinlerinden

2012 Nisan ayında Amsterdam H&M vitrinlerinden iPhone’la çektiğim, ortaya karışık yeni sezon vitrinlere dair fotoğraflar. Amsterdam’dayken 2 günlüğüne Belçika Antwerp’e gitmiştik, bir kısmı da oradaki vitrinlere ait. Zaten görsellerin üzerine yazdım anlarsınız.

Fotoğraflara bakarken H&M Home’da alışverişin ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Almak istediğiniz ürünleri reyondan almıyorsunuz; teşhirde olan ürünlerden seçip metal ev şeklindeki yüzeye, ürünlerin görsellerinin olduğu magnetleri yapıştırıp kasaya gidiyorsunuz ve sizin için ürünler depoadan hazırlanıyor. Hatta H&M Home Amsterdam’dan Aldıklarım başlıklı yazımda detayları eklemiştim. Belçika Antwerp’e dair yazılarım için buraya; Hollanda Amsterdam‘a dair yazılarım için ise; buradan bakabilirsiniz.


Bahsettiğim home katı.

1 Mayıs’ta “H&M’e bravo bu kolyeyi aldım bazı ürünlerin %25’i AIDS savaşına gidiyor!!!” diye tweetlemiştim. Üzerinde AIDS yazan ürünlerden almaya dikkat ettim.

Ne yalan söyleyeyim; bu pleksi yaka kolyeleri sevmedim. Ok neon seviyoruz ama her yerde görmek fena bayar. Hem maşallah bir ürün çıktığı zaman hepimizin mi zevki aynı arkadaş? .)


Gençlik yıllarımın püskül modası geri gelmiş!


H&M yara bantları. Bunların da gelirinin bir kısmı AIDS’e gidiyor.

Benim favori çoraplarım. Her sezon farklı renk ve desenlerde bulma şansınız var. Siyah beyaz olanını Slovakya – Bratislava Gezimizden / Fashion TV başlıklı yazımda kombinlemiştim.

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters… Thanks.