22 Mayıs 2012 Salı


Matruşka Kombinim & Askerimizin Yuvaya Dönüşü (ツ)
Ah o gün ne gündü! Sanki aylardır içimde bir yumru vardı da; kardeşime kavuşunca söndü! Annem bir hafta öncesinden Ankara'ya teyzemin yanına gitmişti. Kardeşim 6 aylık vatani görevini Ankara'da, ki Ankara olduğuna bakmayın zor şartlarda tamamladı ve çok şükür yuvaya geri döndü. Bilirsiniz Ankara'yı severim ama malum şansına da bu sene kış çok sert geçti. Zaten Ankara'nın kuru ayazını da hiç sevmem. Amsterdam gibi sert insanın içine işleyen kuru soğuk!

Bu ara cidden evde bile yemek yapamaz oldum. Bir aya Londra'ya gidiyorum bir yandan ev bir yandan biriken işler derken hazır ne varsa kaptık gittik annemlere. Didoş'umla bir güzel alışveriş yaptık, son anda aklımıza geldi, ayak üstü iPhone'la gelmeyen yaza inat hazır açık ayakkabı giymişken otoparkta kombine dair fotolar çektik. Düşünün öyle ki; fön bile çektirecek vakit bulamadım! Neyse ki; bir gün önce saçlarımı kestirmiştim yıka kurut düz olunca fönlü gibi oluyor.* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Ayakkabı Zara Berlin
T-Shirt Zara İstanbul
Çanta Versace İstanbul
Gözlük Cartier İstanbul
Saat Rolex Datejust İstanbul
Yıldızlı hilal yüzük Mor Takı
Kot gömlek Top Shop İstanbul
Skinny Beverly Beethoven Amsterdam
Matruşka kolye The New Yorker Amsterdam
  1. Amsterdam'a giderseniz Beverly Beethoven'ı es geçmeyin diye tweetlemiştim. Mağazanın kartının ne kadar komik bir mesajı olduğunu da, 2011 Amsterdam tatilinde bu yazıma eklemiştim.

  2. Zara'ya uğrarsanız bu pamuklu t-shirtlerden kesin alın. Ben beş adet kaptım, malum beyaz t-shirt olmazsa olmaz. Hele sırtı açık olması en sevdiğim detay. Hatta bu yazımda da üzerimde aynı t-shirt var.

  3. Kot gömlek eskiden beri vazgeçilmezim. Sanırım birçoğumuz içinde aynı şey geçerli. Kot gömlekli başka bir kombinim de; Hayvansal Kombinim .)

  4. İnce topukla yürümek zor olduğu için genelde kalın topuk tercih ederim, taba ise en sevdiğim renklerden biri. Yanında da siyah olunca 39 numarasını aramadığım yer kalmamıştı. Mağazadaki hallerimi bu yazıma eklemiştim.

  5. Kolyeden bir kaç adet getirdim vakit bulursam Stil Pazarı'na eklerim. Önceden isteyen varsa e-posta yollasın sonra kalmadı diye kızıyorsunuz .)Dediğim gibi koştur koştur annemlere gittik, son anda kalıplar aklımıza geldi Didoş'um Musti'mize elleriyle aşk kanepleri hazırladı. Valla ekmekleri ziyan etmedik .) Ertesi gün yemekte yine annemlerdeydik, bir kısmını kuşlara ayırdık bir kısmını da kruton yaptık.Yalnız 2006'da evlendim ya, annemin dolaplarında nerede ne var unuttum her şeyin yerini Didoş'a sordum .) Evin kızı artık O .)

Gelenlerin çoğu kardeşimin arkadaşları, gençler olduğu için eğlencelik diş, solucan şekerler de almıştık ne kadeh bulduysam koydum içine. Sonra fikir hoşuma da gitmedi değil. Aklınızda olsun yaparsınız belki. Hatta yurtdışı hesabı plastik bardak, çatal, tabak aldım bu sayede bulaşık işinden de kurtulduk.


Bunlar atıştırmalıklar. Hoş sizler, twitter & faceten "Atıştırmalıklar buysa yemekleri düşünemiyorum." mu demediniz, "Asker olasım var, kardeşin çok şanslı!" mı demediniz, "Kardeşin olmak istiyorum." mu demediniz .)

Çoook ponçik, çok şekersiniz!

Hey gidi hey evlendiğim sene ne sofralar kurardım, evi doldurmuşum gümüş kapaklı devasa servis malzemeleriyle yani şunlarla, şimdi oo valla ne halim ne de vaktim var resmen zamanla yarışır oldum.Ertesi gün yine babamlardaydık ve bildiğiniz gibi dolu yağdı. Bu da annemlerin arka bahçeden dolu dolu, dolu fotosu .) Geçen haftalarda yazmıştım, ay sonuna kadar hava ne yazık ki böyle .( Resmen içim şişti!


Minik aşıklar...
ℒℴѵℯ

O geceye dair Didoş bir sürü foto çekti ama ben onları aktarıp, ufaltana kadar yıllar geçer .) Kısaca yine tembel işi iPhone hesabı oldu ama anı kaçırmamak adına bir an evvel yazmak istedim.


İşte böylece kardeşim de, ailem de, Didem'de, ben de teskere aldık sayılır. Eee altı ayda on defa gidersek bizler de hak ettik sayılır. Darısı asker yolu bekleyen herkese...


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015