10 Mayıs 2012 Perşembe


Mutfaktan Kareler / Porselen & Cam Etiketleri DIY
Amsterdam dönüşü Didoş'umla valiz boşaltırken az ara verelim dinlenelim dedik, malum boş durmak bana batıyor .) şipşak bir DIY projesini daha gerçekleştirdik. Yıllar önce bekarken, yani annemlerle yaşarken yaptığım ve uzun süre yırtılmadan kullanılan etiketler, Amsterdam'da karşıma çıkınca aldım.


Etiket cam ve porselen yüzeylere yapıştırılıyor. Ekstra bir işlem yapmanıza da gerek yok. Ben etiketleri yapıştırdıktan iki saat kadar sonra kullanmaya başladım hatta bulaşık makinesine de koydum herhangi bir deformasyona uğramadı.

Bir kısmını espresso bardaklarına yapıştırdım, bir kısmını da aslında puding vs konulan cam kaselere yapıştırdım. Yalnız bu kaseleri, bardağa benzediği için; ben kase olarak kullanmak yerine, şarap kadehi, atıştırmalık hatta tek kişilik mozzarellalı, naneli, cevizli salata yaptığım zaman kullanıyorum.

Kısacası burada da altını çizmek istediğim mesaj; evinizde veya hayatınızda kullandığınız objeleri tanımlanmış kurallar içine sıkıştırmamanız .) Azıcık saksıyı çalıştırınca; hayata dair eğlenceli ufak detaylar çıkıyor....İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015