28 Mayıs 2012 Pazartesi


Stil Direktörü & Ojeli Parmaklar @ Bebek Mangerie
Ha ha hha .)) Pozlara gel pozlara! Bazen düşünüyorum da; blogu olmayan ama bizleri okuyanlar böyle pozlarımıza nereleriyle gülüyorlardır... Kim bilir? .) Kimi güler, kimi ulen ne şeker ne rahat kadın der, kimi Allah akıl fikir versin der, kimi al ye der, kimi bağrıma bassam seni az der, yani der oğlu der .)

Ama Edi ne yapar? Kim ne derse desin hayatını yaşar .) Seven sever, sevmeyen sevgimden mahrum kalır .) Bu kadar da kendimi severim işte! Şımarma değil bu kendini sevme. Ne demiştim geçen sene; "Her sabah aynada kendi yanağımdan makas alırım." Size de tavsiye etmiştim, yine altını çiziyorum, siz sizi sevin ki; el de sevsin değer bilsin canlar.
İçine anne kaçmış insanı artık hepiniz tanıyorsunuz .) Arada tatillere kaçarız, ben O'na kaçarım, O bana kaçar, Yaşar nerede biz orada takılırız. Bu yaz benim toto yer görürse yeni atraksiyonlar planlayacağız bakalım artık rüzgar nereye eserse.İçine anne kaçanım, yine sanırım konser vardı da onun için mi gelmişti, benim hasretim mi delirtmişti kıymetlimi anımsamıyorum ama Mart ayında atta yaptığımız bir güne dair kareler.


Kıpraşmadan duramam adlı çalışmamız .)

Ve malum aylardan Mart, kolaja dair 2. karede gözüm yine çiftleşen kedilerde.


Bu kare; bizim kuşağın popüler isimlerinden biri olan, Levent Yüksel'in İstanbul isimli parçasına gelsin. Haydi hep beraber dinleyelim a dostlar!

Saçlarını dağıtır rüzgar
Yeditepe üzerinden
Hatıralar tarihin küllerini savurur
Kadın gibi, kısrak gibi sarılayım gel ince beline
Yarim İstanbul gel öpeyim gerdanından...


Diyorum ya; poz verince kasılıyorum, hale bakın hele yandan çeker Edi .)
Sanırsın ki taş taşıyorum!
Niye sağa yalpalamışsam artık .))


Ah İstanbul hele Bebek'te manzaranın tadı bambaşka! Daha önce de yazdığım Bebek'te Kafamda Gerçek Tavşan & Trendyol Röportajım başlıklı yazımda sizlere bahsettiğim favori mekanlarımdan biri olan Mangerie Bebek'e hala gitmediyseniz bir an evvel uğrayın derim. Yemekleri de şahanedir, ortamı da!

Sizlere Barcelona tatilimize dair, Mercat de La Boqueria - Benvinguts / Barcelona Pazarı yazımda verdiğim Sangria tarifi dışında TR'de en güzel Sangria'yı bence onlar yapıyor. Ayrıca balık burgeri de şahanedir. Dedim ya mekanın kendine güveni var, menüde olan leziz yemeklerin tariflerini sitede de paylaşıyorlar!

Yıllardır tadımından en keyif aldığım, alkol oranı düşük içkilerden biri olan blushı da öneririm. Hoş son iki senedir ikoncanlar blush içmeyi moda sanıyor ama kadeh tutmayı bilmiyorlar o da ayrı olay .) Eğer şarap veya blush içiyorsanız; kadeh sapından tutulur, altta Yeşo'mun tuttuğu gibi, benim tuttuğum stili ise; sıcak içmeyi sevenler tercih eder. Vücut ısısı malum avuç içi alkolu ısıtır biraz daha erken etki eder. Bu da ufak bir anektod olsun.


Son aylarda moda olan kimisinin armwar dediği, kimisinin armparty dediği ne bulduysam takarım modası .OBenim yadigar klasiğim Guess Pasha biz gençken ne modaydı be hey gidi hey!
Kombin detaylarını topluca alta ekledim.


* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Etek bebe İtalya
Bluz Zara Amsterdam
T-Shirt Zara İstanbul
Mont Mango İstanbul
Gözlük Cartier İstanbul
Botlar Shoe Tek İstanbul
Çorap H&M Amsterdam
Çanta Louis Vuitton Damier Canvas Speedy Paris
Saat Guess Pasha İstanbul -orta okuldan kalma yadigar
Kedili kuşlu kolye Happy Pets serisinden So CHIC İstanbul

Simli oje O.P.I rainbow connection HL C09 Amsterdam, sedefli haki yeşil oje Sephora diving in Malaysia 68 Paris

Yüzükleri ben çizmiştim, 2003'de bir arkadaşımın doğum günü hediyesiydi, Opera Onur Pasajı İstanbul

Süet taşlı bej olanlar Amsterdam, pembe ve yeşil Firenze yazanlar, İtalya Floransa'dan diğer adıyla Firenze'den, ince su yolu taşlı ve kalın su yolu taşlı olanlar Prag'dan, nazar boncuklu ince altın bileklik hediye, yusufcuklu olan da sanırım hediyeydi anımsamıyorum.Ve Mangeri'de demlenmeye devam...
Muhteşem Bebek manzarası eşliğinde yatlar katlar jeepler bipler demişken ben bizim yat tatili fotolarını yazmayı da unuttum yahu! Ege Koyları tatilimize dair yazdıklarımı merak edenler; şimdilik yazdıklarımın hepsine buradan bakabilir.Bir fotoromanımın daha sonuna geldik.
Esen kalın yavrular...İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015