21 Mayıs 2012 Pazartesi


Urban Outfitters Belçika Antwerp Fotoları & Videosu
Nisan & Mayıs 2012'de Amsterdam'a gitmişken, iki günlüğüne Belçika'ya da kaçalım dedik. Tarihi detayları, eski şehir kısımlarını defalarca gördüğümüz için bu defa sadece alışveriş odaklı bir gezi oldu. Urban Outfitters çok sevdiğim mağazalardan biridir. Bilmeyenler için; tasarım ürünlerin eğlenceli çizgisinden de anlarsınız.

Fotoların birçoğu iPhone'la çekildi ışık değerleri düşük ama neyin ne olduğu ortada. Zaten iPhone'la çekilenleri yazmak daha kolayıma geliyor. Hoş 70 kare poz çekmişim bu yüzden yine daha önce dediğim gibi bundan sonra yazıları kelle başı bölmek yerine video yapıyorum. Bu hizmeti de kulak ardı etmeyin değerimi bilin .) Fona da; Frank Sinatra Something Stupid ekledim canlar, yaslanın arkanıza az açın sesi mis gibi sanal tükkan gezisine başlayın.

Urban Outfitters'ın Antwerpen Belçika'daki mağazası, tarihi Stadsfeestzaal pasajında ve içeride başka mağaza, cafeler de var. İsteyenler buradan Stadsfeestzaal bakabilir. Bu kare mağazanın girişine dair.


Bıyık modasının cılkı çıktı ama bıyık formlu yumurta yüzümüzün gülmesine sebep olur. Diğerleri de, bıyık temalı matara ve not defteri.


Welcome to Darkside / Darth Vader & White Vader abiler .)
Arka fonda da Mickey Mouse eldivenli ellerle avuçlanmış memişler var .))


Pin Up Girls, Scrable, Plak, Star Wars temalı kap kağıtları.


Benim kitabım! iPhone öttürme sanatı kitabı .)

Hoş 600'den fazla app kullanıyorum, malum benim ortak app yazıyor test etmek gerekiyor ama artık resmen başım dönüyor. iPhone 5 resmen gösterip vermeyen kızlar gibi .) Çıksa da bandıra bandıra sömürsem.


Marka, çin malı her ürünü bulmak mümkün. Bu elbiselerin en sağda olanı çok itici geldi. En alt kısmına dikkat ederseniz anlarsınız zaten yakın çekim detayını da ekledim. Hoş iPhone'la çekildi malum ama anlarsınız.


Alice in Wonderland temalı porselen kupalar.


90'ları anımsatan Mickey Mouse temalı sweatler...
Lame detaylar, bir türlü sevemediğim dolgu topuk bej süet bot...


Bu ara; "Görmemişin bilekliği olmuş ne bulsa üst üste takmış, adına da armparty hesabı uydurmasyon hava katmışlara DIY önerisi olsun .)" Bazıları evet güzel ama bazıları da resmen yazdığım gibi ne bulsa takmıyor mu bileğine böğk! Kurukafa detayı örgü bilekliklere eklenir size DIY önerisi olsun. Ben de bu konuda birkaç DIY yapmıştım fırsat bulursam eklerim.


Kaset temalı iskambil kağıtları ve vintage moda kitabı.


Test tüp şeklinde shot bardakları ve "Lütfen ayrılma." yazan aşk tabağı .)
Çok cici değil mi?
Diğeri de; pastel boya yüzükler.


Şimdi de sıra videoda... Videoya dair ne nedir yazmıyorum, ürünlerin üzerinde yazıyor zaten az çok anlarsınız. Endüstriyel tasarım olayını cidden çok seviyorum. Objelerin, alışılagelmiş kullanımı dışında farklı tasarlanması ve kullanılması çok hoşuma gidiyor. Yukarıda bahsettiğim pastel boya yüzük gibi.

İyi seyirler efenim...

Haftanız güzel geçsin yalnız gaza gelip ihtiyacınız olmayan alışverişlerden uzak durun!İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015