5 Haziran 2012 Salı


Pink Avenue Rock & Candy Kombinim
Havalar gerçekten düzeldi .) Gelmez dedik sonunda geldi. Baba Evi'nde kiraz, erik topladık, babam bize patlıcan kebabı yaptı, her ne kadar ben temiz hava yüzünden uyuya kalıp sofraya yetişemediysem de, baboşum sağolsun bana ayırmıştı. Kardeşimin kız arkadaşı Didoş'um da bize kek yaptı. Kısaca bence aile candır, hele onlarla geçen günler kadar insana keyif veren başka bir şey daha yoktur.


Pink Avenue'dan Özel Tasarım Ayakkabılar hediye etmiştik. Hatta firma sahipleri bana da bu güzel carmen tadında oxford tarzı ayakkabıları hediye etmişti. Hoş daha bunu kombinleyemedim ama en kısa zamanda bunu da kombinlerim.


Şimdi diğer jestleri yeni gelen ROCK & CANDY koleksiyonundan; ROCK & CANDY Lulu yılan derisi botu paylaşmak istiyorum. Benimkisi; hem şık, hem spor casual şıklık dediğim türden bir kombin oldu. Platformlu tabanı inanılmaz rahat. Dolgu topuğun iriliği sizi yanıltmasın kuş gibi hafif bir bot. Diğer modellere göz atmak isterseniz buradan inceleyip satın alabilirsiniz. Pink Avenue'ya tekrar teşekkürler .)
* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Çanta Pimkie Berlin
Gözlük Armani İstanbul
Kolye Top Shop İstanbul
Bej atlet Mango Amsterdam
Saat Rolex Datejust İstanbul
Bot Pink Avenue Pink Avenue
Şifon bluz Salı Pazarı İstanbul
Kargo pantalon Bershka İstanbul

Nazar boncuklu ince altın bileklik blogumu takip eden bir severden geçen sene hediye gelmişti.

Filli kolyeyi 2009'da paylaştığım; İspanyol Pantalonlu Stil Direktörü başlıklı yazımda da kombinlemiştim.

Kargo pantalonu 2010'da paylaştığım; Casual Kargo Kombinim başlıklı yazımda da kombinlemiştim.Sonrasında da; yazımın başında bahsettiğim gibi annemlere gidip ailecek güzel bir gün geçirdik.


Canım annem lila tonlarını çok sever. Annemlerin evinde en sevdiğim detaylardan biri vitray camımız ve yıllar önce Paşabahçe'den hediye gelen annemin bahçeye koydurduğu yekpare devasa cam! Hele bu cama güneş ışıkları yansıdığı zaman bir gökkuşağı oluşuyor ki tablolar halt etmiş .)

Şeytan ayrıntılarda gizlidir derler ya; annem cam vazonun içine kobalt cam misketler koymuştu. Ben de yapayım diyorum ama hep unutuyorum. Bu defa kendime not olsun.


Minnoşlarım...
Bir erkek kardeşim vardı, iki yıldır bir de kız kardeşim Didoş'umuz var.


Kardeşim Mustafa asker dönüşü sağolsun bahçeye el attı. Şimdi hamak da kurdu, çiçekler ekti bizlere cennet ortamı hazırladı.


Canım annemle meşk edip, erik topladık.
Yalnız mavi terliklerime ve çoraplarıma dikkat!
O derece kombinlerim .))


O daha iri onu kopar, bu daha olgunlaşmamış koparma isimli çalışmalarımız.


Erikler, kirazlar toplanır ailecek yenmeye doğru yola koyulunur.


Bunlar da kiraz kızlar. Bu kiraz ağacını baboşumla ekmiştik .)


Annem çok ilginç bir hanımdır. Sofraya bakarsanız anlarsınız. Salata tabağına kadar önceden hazırlar .) Bunu niye yapıyor valla sormak hiç aklıma gelmedi! Sonrasında dediğim gibi elbet tabaklar doldu, dedemler, teyzemler de geldi ama ben patlıcan kebabı ve sofraya katılamadan uyumuş kalmışım.Ve Didoş'un bize yaptığı kek. İşte böyle ailecek geçen samimi bir günü daha yaşamış olduk.


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015