22 Haziran 2012 Cuma


Polka Dots Kombinimle Veda Vaktidir ✈ ✈ ✈
Yarın sabah 8 gün kadar Londra'ya dostlarımız Elif & Emre'nin evinde misafir olmaya gidiyorum. Beni 2006'dan beri takip edenler anımsar, Elif'ler Londra'dan gelince de görüşürüz ama malum yurt dışı, senede bir defa denk gelebiliyoruz o da aynı zamanda TR'de olursak. Hatta 2009'da Elif'in jestini; Koliyle Hediye Gelen Hello Kitty'lerim başlıklı yazımla da paylaşmıştım. Yazacak çok şey var ama malum hala valizi bitiremedim, artık dönünce dolu dolu paylaşıma devam. Kendinize dikkat edin, güneş ışınları malum fena sakat havuz & deniz olmasa bile koruyucu sürmeden sokağa çıkmayın.

Londra'da Twitter hesabımdan da bol bol foto paylaşıp önerilerimi yazacağım.


Hayvanları özellikle kedileri ne kadar çok sevdiğimi bilirsiniz. Malumunuz en iyi dost dört ayaklı olandır! 


Kedilerle de konuşurum isimli çalışmamız .)

Şaka bir yana; bir gram makyaj yok, saçlar zaten düz fönsüz. Güneşlenmek insanın yüzüne nur yağmış gibi yapmıyor mu? .) Ama abartı bronzluğu özellikle yüzde hiç sevmem bu şekilde tam kıvamında. Ayrıca diğer fotoğraflarda da göreceksiniz; bikini izlerini çok severim .)Tekirim patileriyle ittirme çabasında ama pür dikkat bakmaya da devam ediyor.


Şu öyle güzel bir an ki! Size bakarak sırnaşması, gerinmesi, miyavlarken sesinin tonunda sev beni ifadesini hissetmeniz...


Bush, Alman kurdu olmasına rağmen seveni hissedip sakin duran bir çoço. Bush'la göz göze olduğumuz bu kareyi o kadar çok sevdim ki; gördüğünüz gibi header yaptım.


Rakı'nın pezosu kavun, peynirse, yeşilin pezosu da benim için mor .)

Bu tarz elbislerin; bel lastiği sıkı olduğu zaman kemer takmayı sevmiyorum. Etek kemerden dolayı yukarı çıkıyor ve insanı hamile gibi gösteriyor.

Yine pisicanlarla başka bir bakışma anı...Yukarıda seviyorum diye bahsettiğim bikini izleri boyunda hayali kolye gibi duruyor ya; ne bileyim çok hoşuma gidiyor .)


Bilmeyenler için yeniden belirteyim. Bu tarz burnu açık ayakkabılar olsun, veya spor ayakkabı dahil herhangi bir ayakkabı olsun ayağınızı sıkıyorsa; 2010'da yazdığım önerimi deneyin. Bu ayakkabının da burnu parmaklarımı kesiyordu ve her zaman yaptığım alta linkini eklediğim işlemi uyguladım.


* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Elbise Crab's Paris
Yüzük Accessorize Paris
Gözlük Zipper Amsterdam
Ayakkabı New Yorker Berlin
Nazar boncuklu bileklikler hediye
Saat Guess Pasha İstanbul, orta okuldan kalma yadigar
Çanta Michael Kors Hamilton, de Bijenkorf AmsterdamYıllardır çav bellacanlar diyorum, bu defa da Lény Escudero - Bella ciao ekleyeyim.
Kendinize iyi davranın çav bellacanlar...
İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015