6 Haziran 2012 Çarşamba


Tasarımlarınız Modapik.com’da Satılsın mı?
Selamlar arkadaşlar. Size yeni bir takı alışveriş sitesinden bahsedeceğim; Modapik.com, hatta yarın Pera Butik yarışmasını kapattıktan sonra Modapik'ten hediyeler vereceğiz önceden çıtlatmış olayım .)

Çok yakın bir arkadaşımın uzun süredir üzerinde çalıştığı bu site açılalı henüz 1 ay oldu. Arkadaşım diye demiyorum ama Modapik; gerçekten çok farklı ve kendine özgü bir tarza sahip. Tasarımı çok hoş, insanın içini açıyor ve alışveriş yapması da çok rahat ve keyifli.

Takı tasarımı yapanlar size güzel bir haberim var. Sizlere de kazanç imkanı olacak ve bu sayede tasarımlarınızı Modapik.com'da satışa sunulacak ama nasıl?

Okumaya devam lütfen...


Sitede satışa sunulan aksesuarlar, hem ülkemiz tasarımcılarından, hem de yurtdışından tedarik ediliyor. Direk üreticiden alınıp takı severlere ulaştırıldığı için fiyatlar çok uygun. Ürünler tek tek seçiliyor ve bu sebeple oldukça farklı ürünler de bulmak mümkün.

Sitenin bir özelliği de "kumbara" programı. Bu program sayesinde arkadaşlarını davet edenler onların 50 TL'lik alışverişinden krediler kazanarak biriken kredilerle kumbara ürünlerinden dilediklerine sahip oluyorlar. Zaten altta görsele bakarsanız KUMBARA kullanımına dair detayları siteden inceleyebilirsiniz.Tasarımlarını Modapik.com'da satışa sunmak isteyenler:


  1. Tasarımlarınızın fotoğraflarını çekip (amatör bir çekim yeterli, asıl çekimler firma tarafından yapılacaktır), fiyatları ve kontak bilgilerinizle beraber destek@modapik.com'a göndermeniz.

  2. Gönderdiğiniz e-postanın konu kısmında Stil Direktörü vasıtasıyla ulaştığınızı belirtmeniz.

  3. Değerlendirme süreci sonunda seçilen tasarımların sahibi ile kontağa geçilecek ve tasarımlarınızı Modapik.com'un anasayfasında da görebileceksiniz.

  4. En önemlisi de; şirketi olmayanlar fatura kesemediği için sorun olmuyor çünkü firma sizin adınıza gider pusulası düzenliyor .)

Yazımın başında da belirttiğim gibi; yarın Modapik.com'la yarışma da başlatacağım.

Şimdiden üye olmak isteyenler sadece bu linkten üyelik işlemini gerçekleştirebilirler.

Ayrıca blogger olan arkadaşlarım; bu yazımı sizlerde alıp bloglarınızda paylaşabilirsiniz. Sonuçta tasarımcı arkadaşlarımıza yeni bir kazanç imkanı sunmakta fayda var .)

Üyelik sonrası gelen görselleri de çok hoşuma gittiği için sizlerle paylaşmak istedim. Sizlere de; üyelik sonrası aynı e-posta ulaşacaktır.İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015