La Roca Village Barcelona Chic Outlet Shopping

Barcelona tatiline kaldığım yerden devam edeyim. Biliyorsunuz İspanya’ya dört kişi gittik, tur almıştık ama tura dahil olmadan, turun kaldığı otelden farkını ödeyip daha iyi bir otelde kalarak ve Barcelona’yı bildiğimizden arkadaşlarımızla gezmiştik. Turun düzenlediği ekstra aktivitelere canımızın istediğine farkı ödeyerek dahil olduk. Yurt dışı düşünenlere bu fikri de göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederim. Mesela bu La Roca Village Barcelona Chic Outlet Shopping şehir merkezine uzak olduğu için, farkı ödeyerek tur ekibine dahil olmuştuk.

La Roca Village Barcelona Chic Outlet Shopping’e uğramanız gerekirse; benim kişisel görüşüm mağazalarda sezon ürünlerinden çok adı üzerinde outlet olmasından kaynaklanan modası geçmiş, hatta daha çok rusların beğeneceği tarzda fazla cafcaflı ürünlerin olması. Mesela İtalya’da gittiğimiz outlet Shopping Mall’lar daha şık ürünler satıyordu. Kısacası eğer bir turla Barcelona’ya giderseniz; ki %99 satın aldığınız tura ekstra ücret ödeyerek La Roca Village’a da gitme şansınız olacak ama gitmeseniz de olur .)

Kellemi yanlış açı yerleştirmeseymişim olacağmış .O


“Yok kardeş oraya kadar gitmişim, sen ne dersen de gidicimm arkadaş!” derseniz; La Roca Village hakkında kendi kişisel görüşüm dışında aktarabileceklerim de şöyle:

La Roca Village İspanya’da iki Chic Outlet Alışveriş merkezlerinden biridir. Barcelona’ya 40 dk., Gerona’ya da yarım saat mesafededir. 100’den fazla lüks outlet mağazalara sahiptir. Versace, Zegna, La Perla, Loewe, Hugo Boss, Miss Sixty, Polo Ralph Lauren, Calvin Klein, Custo Barcelona gibi tasarımcılara da ulaşmak mümkün. İndirim oranı olarak da % 60, %85 + tax free hakkından faydalanabilirsiniz.

Web Sitesi: La Roca Village Barcelona Chic Outlet Shopping
Pazartesi – Cumartesi
10:00 – 21:00
Pazar: Kapalı

Dedim ya; ekstra ücreti verip gitmiştik diye, otobüsten haller. Burada domuz gibi bakmama sebep; önümde ciyak ciyak konuşan teyzeler vardı, bir türlü uyutmadılar onlara kıl oldum bakışı .)) Şu baş yastığı zamazingolarını da oldum olası sevmişimdir.

Yıllardır piyasada en çok gördüğümüz şişme süetimsi gri olandan vardı ama çok rahatsızdı. Bu Zürafa kafalıyı Barcelona’da bir benzincide görünce hemen kaptım. Hatta bu ara havuz başında sıkça kullanıyorum. Eminim ki; sizlerin de evlerinizde seyahat yastığınız vardır. Sadece uçak, otobüste değil deniz, havuz vs yerlerde de kullanabilirsiniz.


La Roca Village Barcelona Chic Outlet Shopping ‘den manzaralar…

İnsan Sarar’ı görünce bir an seviniyor. La Roca Village Barcelona Chic Outlet Shopping’den aldıklarımdan biri Portobello Market – Notting Hill Videosu & Kombinim başlıklı yazımda giydiğim Ralph Lauren t-shirt.


   

Sıcaktan ve yürümekten gördüğünüz gibi ayaklar yara bandı dolu ./ Normalde o gün bu terliği giymemiştim ama hal böyle olunca oradan bir Havaianas terlik aldım. Şöyle bir baktım da; saçlarım ne kadar kısaymış! Laf olsun araya kombini de şıkıştıralım.

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Etek, atlet, çanta H&M / Amsterdam
Terlik Havaianas / Barcelona
Kolye TIFFANY & CO.

Gözlük Guess / İtalya

Şöyle bir arama tarama yaptım eskilere dönmek adına bu gözlüğü başka hangi kombinlerde kullanmışım dedim. Bakmak isterseniz buyrunuz efem.


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters… Thanks.