17 Temmuz 2012 Salı


Londra Westfield Stratford City Kombinim
Malumunuz bu sene olimpiyatlar Londra'da yapılacak ve sayılı günler kaldı. Stratford City Westfield Londra'nın kaliteli alışveriş merkezlerinden biri, şu sıra adına Westfield Stratford Olympic City deniyor. O güne dair neşeli ve muzur geçen günlerimizden biri daha .)

Primark'ta bu kostümleri görünce hemen aklıma 2. memleket Amsterdam gelmişti. Malumunuz geçen sene yazdığım gibi; gecenin bir vakti sokakta koşan tavşan görmek, gidip sevmek gayet doğal. Yalnız bildiğiniz tavşan deel annem kostümlü insan .)) Bizim burada olsa deli diye içeri atarlar! Ah bizim ülke yok mu ah... Kısıtlamalar, kim ne derler, baskılar, özgüven noksanlıkları... Çok yazık çok....

O kostümü giymiş bu genci görünce; yanına gittim ve gördüğünüz gibi pek eğlendik.

Bu arada Primark demişken umarım Primark'da H&M gibi yıllar sonra açılmaz!Londra instagram hesabımdan bu fotoğrafı; "Primark, Primark olalı böyle rezillik görmedi!" diye paylaşmıştım .)


Somurtunca çok fazla kas çalışıyor, gülünce daha az. Gülmek daha kolayken insanlar neden somurtmayı tercih eder?! Gülün anacım gülün, güldürün. Hem bedava hem daha kolay .)


Londra'ya giderken Canon'u götürmeyi unuttum. Ben! Olacak şey mi? Oldu valla, o kadar da rahat ettim ki anlatamam. Sağolsun Elif, Samsung almış ve işin içindeyiz diye demiyorum cidden Samsung'a 1000 puan verdim. Ayrıca her anı resmeden sevgili kardeşim Elif'ime yeniden teşekkürler.


Hahah Emre'cim garajdan arabayı çıkardı ve anında yolcu buldu .)


Bacaklar sağolsun çok pis yol keserim .P
* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Etek Flor / İstanbul

Lise yıllarından kalma hiç tevazu gösteremiycim. Bu yıllarda floral desenler, neonlar moda olsun ah benim öngörüm her zaman ki gibi ben yıllar önce o sayfaları kapatmışım zaten! Ha haytt .)

Çanta Louis Vuitton Brea MM / İstanbul
Gözlük sanırım bu da Zipper / Amsterdam
Saat Rolex Datejust / İstanbul
T-Shirt Zara / İstanbul
Hırka İpekyol / İstanbul

Ayakkabı Zara / Berlin

Ah ah, şu ayakkabı çıktı her renginden aldım bin pişmanım. Ne kadar zarif dursa da pazarcı ayakkabısı gibi herkes aldı. Yani tamam hepimizin hakkı da kardeşim bileği kalın hanımlar neden bilekten bağlı ayakkabılar alır ki?! Kimse uyarmıyor mu? Yakışmıyor işte... Nasıl ki enine çizgi kilolu hanımlara yakışmazsa, bilekten bağlı ayakkabılar da kalın bilekli kadınları daha da kalın gösterir. 2X2=4...

Bileklikler H&M, Stil Pazarı.

Stil Pazarı demişken Londra'dan süper bileklikler, takılar getirdim hatta şöyle diyeyim sağda solda gördüğünüz herkesin bileğindeki bileklikler gibi değil .) Bayılacaksınız hanımlar.
Şekil 1A ve şekil 1B .) Fırsat bulursam fotolarını çekip ekleyeceğim.

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015