16 Temmuz 2012 Pazartesi


Londra'ya Varış Gatwick Airport (GTW) ✈ ve Bizden Haller
4 Temmuz'da Londra Sonrası... yazımda bahsettiğim belirsiz süreç, sizlerin "Yaz artık özledik." baskıları üzerine çok şükür bir an evvel son buldu .) teşekkürler arkadaşlarÖncelikle işin kolayına kaçıp iPhone'la çektiklerimi paylaşarak kaldığımız yerden devam...

23 Haziran'da Londra'ya dostlarımın Elif & Emre'nin yanına tatile gitmiştim. Gördüğünüz gibi yine uçaktan atraksiyonlarla başlayalım. Sık uçtuğum için bir hayli milim var, bu sayede de sürekli business class uçma nimetinden faydalanıp, THY'nın muhteşem servis ve mutfağının keyfine varıyorum. Ağustos 2011'de Uçaktan Atraksiyonlar & Paris'e Varış & Günün Kombini .) başlıklı yazımda THY'nı, CIP Lounge'ı detaylı anlatmıştım.Uçakta okuduğum bu haber paylaşılmayacak gibi değildi!


Bizimkiler Gatwick Airport (GTW)'den beni çiçeklerle karşıladılar .) Sonrasında önce eve doğru yola koyulurken; "Buckingham Palace Londra'dan bildiriyorum canlı canlı şu an Buckingham Sarayı'nda grev var vatandaş kapıya tırmandı.!" diye de tweet atmıştım. Ve işin ilginci polis kimseyi tartaklamadan sakince ikaz ediyor!!!


Bunu da instagram hesabımda paylaşmıştım. Ding Dong Big Ben karşımızda!
Sterlin £ ve TL farkı...


GTW'den indiğim an; ince dostum beni çiçeklerle karşıladı


Sonrasında eve gidip mükellef kahvaltımızı ettik ve düştük yollara. Bir sonraki durağımız Portobello Market - Notting Hill oldu. İlk fırsatta o şahane dükkanları da sizlerle paylaşacağım.

Şimdilik bu kadar olsun öptüm kaçtımİşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015