Benim Objektifimden Londra Sokak Modası 3

Ahkam kesmeye başlamadan önce; ablanın kıyafeti görünce Elif’le dumur olmuştuk. Arkadaş, ergenler gibi bu neyin kafası desem yeridir! Kız güzel, somon rengi severim, elbiseyi yelekle kombinlemek de okdir ama çorap ve ayakkabının durumu nedir? Allah aşkına biri bana açıklasın.

Ha bir de şu parası yetmemiş de kumaş alamamış eteklerin işportaya düşeceğini geçen sene de söylemiştim .) Bir kadını daha çirkin gösterecek bir etek kesimi daha olamaz!

Bu yazıya dair fotoları; Westfield Stratford City, Oxford Street, Regent Street’te çekmiştim. Bu mekanlardaki başka detayları daha sonra ekleyeceğim. Şimdilik Londra Westfield Stratford City Kombinim‘i yazmıştım. Diğer Londra yazılarım için buraya bakabilirsiniz.

Bu da; bankanın önüne insanlar oturmasın diye yapılmış olan metal dikenler. Demek ki neymiş; cinlik sadece Türklere özgü değilmiş .) Burada benim de fotoğrafım var ama onu kombin olarak başka bir yazımda paylaşacağımdır. Yalnız amcanın olay gayet cool değil mi ? Sanki altında kuş tüyü yastık var anasını satayım .)) Böyle rahat, dünya yansa iplemem tarzı insanları çok seviyorum!

Bu defa geri kalanlara dair uzun cümleler kurmuyorum.
Ortaya karışık Londra’dan insan halleri…
Farklı ülke & şehirlerden, Benim Objektifimden Sokak Modasına dair daha önce paylaştıklarımı görmek isteyenler TATİL etiketli yazılarıma bakabilirler.

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters… Thanks.