Omuzlar Çıplak Kombinim (ツ)

Muz, kılsız tüysüz şeftali .) ve mürdüm eriği hariç ben normalde meyve seven bir insan evladı değilim ./ (dipçik not: meyva değil meyve yazılır!) R’leri söyleyemediğim için çocukken mürdüm eriği sayemde binbir türlü hal almış. Mürdüm eriği istediğimi ifade etmeye çalışan bünyem; mürdümü kimi zaman müdüm, kimi zaman müydüm olarak betimlese de, itinayla amaca ulaşana kadar susmadığım için ev halkının arzulanan gıdanın mürdüm eriği olduğunu anlaması kafa dinlemeleri adına pek uzun sürmemiş. (Amma uzun bir cümle kurdum ha!)

“Konumuzla ne alakası var?” dersen, şifon bluzun barındırdığı tonlar…

müYdüm eYiğini tanıyalım .)

Ntv yeşil ekranda nesli tükenme tehlikesinde olduğu söylenen meyve.

Nesli tükenmekte olduğundan, mürdüm eriğinden yapılan ev reçeli kıymetli eşya niteliğindedir. Hatta mürdüm eriği reçeli ile yapılan turtayı denemeden ölünmemeli! “Arkadaş bu kadar abarttığına göre, bence hepimiz denemeliyiz.”

Bazı yörelerde fantazi eriği olarak bilinir. “Ahahh çok seksi .) Bundan sonra ne zaman fantazi kelimesini duysam aklıma mürdüm eriği gelecek…”

O böyle çekirdeğe yapışmayan etli etli dolgun kısmının hastasıyım. Manita mı betimliyoruz meyve mi belli değil! bi’ erik ancak bu kadar güzel olabilir. “Benim didiklememe gerek kalmadan arkadaş güzel ifade etmiş .)”

Kendisi kadar reçeli de nefistir ayrıca mürdüm eriği kompostosu da çok güzeldir.
Bardak eriği de denilen, dışı mor, içi yeşilimsi, sulu ve tatlı erik.

Hangisinde olursa olsun, çekirdeğinin mutlaka dilinize batması gerekmektedir, yoksa tadı çıkmayan bir meyvedir kendisi… Çok yediğinizde şiddetli mide kramplarına neden olur abartmayın.

Kaynak: ekşi sözlük & itü sözlük
* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Saat Bvlgari / İtalya
Ayakkabı Zara / Berlin
Bluz & şort Forever 21 / Belçika
Çanta Louis Vuitton Brea MM / İstanbul
Yüzükler bijuterilerden, yıllardır kullanıyorum
Gözlük Zipper / Amsterdam {Gözlüğü kullandığım iki farklı kombin daha; Vay be, bu sene de şort giyebildik kombini (ツ) ve Çiçekli Tulum Kombinim}


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.