Rocker Kombinim ☠ ☠ ☠

Yine bir ayrılık vakti geldi a dostlar! Allah nasip ederse bu gece, yarimi alıp başbaşa karı koca yazlığımız Ayvalık Altınova’ya kafa dinlemeye gidiyoruz. Altınova’mız sürekli Altınoluk’la karıştırılır. Altınova’ya gidenler bilir; Altınova’mızın denizi Altınoluk ve Sarımsaklı’nın denizinden bin kat daha güzel, orta sıcaklıkta ve sırf kumdur. Çocukluğumdan beri Altınova yerlilerinden sürekli duyduğum, rivayete göre; 1 ton kum ayıklandığı zaman 1 çeyrek mi bir yarım altın mı ne elde ediliyormuş. Eskiden yemişler bizi derdim ama yıllardır o kadar çok yerlisinden aynı şeyi duydum ki; olabilitesi var mı acaba demeden de edemiyor insan! Diyeceğim o ki; kum altın tanecikleri gibi parlıyor. Unutmazsam dönüşümde fotoğrafını makro çeker bloga eklerim.

Çocukluğumdan beri bilmem kaç kez gittiğim Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü, Kozaklı Yaylası’na, Kaz Dağları eteklerindeki Tahtakuşlar Köyü’ne, Cunda Adası’na, Taş Kahve’ye, Badavut Plajı’nda yüzmeye, Şeytan Sofrası’nda güneşi batırıp manzaranın güzelliğine şükretmeye gidiyorum {Z} .)

Unutmadan; bildiğim kadarıyla yıllar önce emekli bir öğretmen Kaz Dağları eteklerinde bir köye yerleşmiş ve tahta kuşlar boyamış. Zaman içinde köy popüler olmuş ve adını Tahtakuşlar Köyü diye değiştirmişler. Hatta müzesi bile var.

TAHTAKUŞLAR ETNOGRAFYA MÜZESİ

Mitolojik İda Dağı’nın eteklerinde kurulu Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, Türkmenlerin kültür ve sanatını gözler önüne seren, UNESCO ödüllü bir mekân. İlginizi çekerse, yazıyının devamını buradan okuyabilirsiniz.

Son olarak ayın 20’sinde kapatacağımı yazdığım; Marcatelli Shoes’dan 5 Kişiye Seçtiği Ayakkabı Hediye yarışmamı tatil nedeniyle biraz daha uzattım. Sanırım 27’si gibi kazananları açıklamış olurum.

Hepinize iyi bayramlar, huzurlu tatiller….


Maksimum Kombinlerim‘e bu defa yarım açı bir kombin eklemiş bulunuyorum .)Oldum olası sırt dekoltesini sevmişimdir. Kadınsal seksapalite denince; tamamen açık olmamalı! Biraz olsun merak uyandırmak her zaman daha caziptir ve elbette hem spor, hem çarpıcı bir kombin göze cezbedici gelmesinin yanısıra sevimli de gelir. Tam olarak bu kombinim gibi .)* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Gözlük Zipper / Amsterdam

Sandalet Oysho / İstanbul
Saat Chopard Mille Miglia / İstanbul
T-Shirt Zara / İstanbul
Çanta H&M / Berlin
Kolye Zara / İstanbul
Gri oje Rimmel / Paris
Siyah oje Flormar / İstanbul
Simli oje O.P.I / Amsterdam
{Stil Direktörü & Ojeli Parmaklar @ Bebek Mangerie başlıklı yazımda da başka bir ton üzerine sürmüştüm.}
Şort SC & CO California Deluxe Stars / Londra


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.