H&M Çocuk Reyonundan Mini Elbise Kombinim (ツ)

2 veya 3 sene olmuştur bu elbiseyi alalı. Genelde yurt dışında H&M, Zara vs mağazalarda çocuk reyonundan alışveriş yaptığımı biliyorsunuz. Malum Avrupalı bedeni diye bir kavram var! En basiti; biz bir gömlek giyip iki düğme açsak ikizler meydana çıkar ama onlarda öyle mi? Zaten normalde de bizlerden iriler ama son yıllarda obezite yüzünden hem enden hem boydan iri oluşları benim işime geliyor .)

Bu elbiseyi H&M Paris çocuk reyonundan almıştım. Ekim’de 35 olacağım, hak verirsiniz ki hala 16 yaş elbisesi giyebilmek çok büyük keyif (ツ) Hele ki; fiyongu sayesinde biraz olsun feminenlikten uzak sevimli bir hale bürünmüşken .)

Fotoğraflar yazlığımız Ayvalık Altınova’ya gittiğimiz, Ağustos 2012’den kalma Cunda Adası yolu üzerinde çekildi. Bu gidişle bana hiç yaz bitmeyecek gibi çünkü daha paylaşacağım bir sürü sahil kombini vs var. 

Çanta ve gözlük; Altınova’da instagram hesabımdan paylaştığım sultanım anneannemden Zühre Hanım’dan indira gandi.

Anneannem çok stilişhtir. Yazlık yerde navy tarz giyileceğini gayet iyi bilir! Yalnız gözlükler ayrı cool! Yaş 76 ama bakımlı ve tebessümü bırakmıyor! Maşallah sana Zühre sultan!
Zühre yıldızını bilir misiniz? Anneannemin adı Zühre, çoban yıldızından gelme, anlamı da mitolojide, şehvet, müzik ve aşkı temsil eden ve divan edebiyatımızda zühre olarak adlandırılan bir yıldız. Eski astronomi bilgilerine göre üçüncü göktedir ve kutlu bir yıldızdır. Müzisyenlerle, hânendelerin yıldızıdır.
Annemin adı da Yıldız.
Benim adımı da Büyük Ayı koysalardı da tam olaydı .))


Hepinize güneş dolu günler…

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Elbise H&M / Paris
Ayakkabı Zara / Belçika
Bilezik Pieces / Amsterdam
Bileklik POSH BUTİK şekerimin hediyesiydi
Çanta ve gözlük sultanım anneannemden indira gandi

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.